Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 5. 2008 13:11

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Jak používat pylový kalendář?

Syxnovi asi před dvěma měsíci - začátkem března - začala patrně alergie. Měl sklenné slzící oči, děsně otahaný noc a přitom vůbec nebyl nachlazený. Byla jsemu doktorky, jeslti se nejdedná o alergii, ta mu předepsala xyzal a physiomer a kladla mi na srdce abych používala pylový kalendář. Jenže já asi při svém vzdělání nechápu co s ním. To jako když byl alergický v březnu tak  podle zabarvených políček znamená že je alergický na lísku, javor, olši, jilm , topol a dub?? A co když se alergie projevovala jen první týden b březnu silně a pak skoro vymizela, nebo mám sledovat co kolem nás roste? Já s přehledem identifikuju pouze tulipán, narcis a růži.......
Jak vám pomáhá pylová kalendář?


Mája

Není tady

 

#2 6. 5. 2008 19:47

mabos
♥♥-----
Registrovaný: 4. 12. 2007
Příspěvky: 90

Re: Jak používat pylový kalendář?

Májájo, já jsem taky alergik a pylové kalendáře používám už druhým rokem. Ale není to ten kalendář, kde jsou barevně zakreslena ta políčka, ale dostala jsem takový kalendář, kam si musím denně zapisovat, jak jsem se ten den cítila. Je to kvůli tomu,aby se , nejen z kožních testů (na které je tvůj syn ještě malý), dalo zjistit, ve kterých měsících mi bylo nejhůř. Podle toho se totiž pak dělá vakcína. Nevím, jak to je u pra,ale ten pylový kalendář, který ty popisuješ, to si myslím, že ten je jen k tomu, aby když mu bude nejhůř, aby ses podívala co je zrovna za měsíc a co zrovna v tom měsíci kvete. Jenže to je zavádějící, nebot příroda si s námi zahrává a např. některé trávy, stromy prostě některé roky začnou kvést jindy. není to vždy stejné. Takže mě osobně by samotnou zajímalo, jak to tvá lékařka s tím pylovým kalendářem myslela.
Vy jste nedostali takovou tu malou žlutou boržurku, kam si píšeš každý den, jak malému bylo? ? ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů