Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 5. 2008 10:15

Monna
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2008
Příspěvky: 1

Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

ale jsem asi jediná, komu se stále nepodařilo najít kamarádku......
Jsem maminkou tří dětí (dvě jsou již odrostlé a pomalu si zvykám na to, že mají své kamarády a zájmy a to třetí je dvouletý benjamínek). Osud mi přivedl do cesty muže, za kterým jsem se odstěhovala na Vysočinu, ale který je časově i pracovně velmi vytížen. I když zde žiji již nějakým rokem, tak jsem si pro nedostatek příležitostí nenašla někoho, s kým bych si padla do oka, kdo by se mnou probíral starosti i radosti všedního dne. Byla bych velmi ráda, kdyby se mi ozvala žena(může být i na mateřské dovolené) z Velkého Meziříčí a přibližně stejného věku, jako mám já,-tzn. mezi 30-45 lety. Stále doufám, že se taková spřízněná duše najde.

Není tady

 

#2 3. 5. 2008 13:24

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

kapitulation  Monni..  kapitulation  věř tomu ,že nejsi jediná , která nemá tu ,,opravdovou "kamarádku  kapitulation
Já jsem odešla také za hlasem svého srdce albert  hjarta  .. 300km od rodiny a přátel  hjarta
Kamarádku tu také nemám butter .. ale mám tu na Babinetu holky-svá zlatíčka a srdíčka se kterými si pravidelně píši, občas se i setkáme.. a docela jsem spokojená tummenupp  .. jsem vytížená mateřstvím , domácností a občasnou brigádou ,takže na nějaké dýchánky s kamarádkami okolo nemám ani čas  vissla 
Vím jak se asi cítíš.. hjarta  mě tu bylo ze začátku moc smutno.. hjarta  ale našla jsme si Babinet..pravidelně tu sedím..třeba místo toho abych šla ,,vytvářet nějaké hodnoty po bytě " ale je mi fajn vissla ... práce mi tu neuteče a mám tak skvělého manžela ,že i tu práci za mě někdy udělá  albert  hjarta  jen abych tu mohla být mezi SVÝMI KAMARÁDKAMI  hjarta tummenupp

Věřím tomu ,že se tu mezi námi najde nějaká ta kamarádka pro tebe hjarta  .. tummenupp  i když v tomto uspěchaném ,divném a závistivém světě..je to někdy obtížné ..najít TU  se kterou by si mohla probrat svou duši a starosti všedního dne...DRŽÍM PALEČKY  tummenupp

Není tady

 

#3 11. 5. 2008 15:58

karina51
♥♥-----
Registrovaný: 4. 5. 2008
Příspěvky: 32

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

MONNA ,nezoufej třeba někdo napíše,já jsem hledala kamarádku až po tobě a už mám ,i když je to teprve na začátku.Zkus sama někomu odepsat,já mám také děti už odrostlé,ale mám víc roků než chceš., a bydlí  kousek dál.

Není tady

 

#4 13. 5. 2008 11:19

tria
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2008
Příspěvky: 12

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Také jsem už nedoufala v to,že nějakou kamarádku najdu a stalo se.Poprvé jsme se setkaly tuto sobotu a naše povídání nebralo konce,jako bychom se znaly odnepaměti.Takže nezoufej,ale doufej,v nečekaný okamžik se ta pravá kamarádka určitě ozve,uvidíš.

Není tady

 

#5 26. 6. 2008 19:38

beruska28
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2008
Příspěvky: 6

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Hledám kamarádku Kralupy nad Vltavou mezi 50-55 let.

Není tady

 

#6 27. 6. 2008 10:25

tayvet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 19. 4. 2008
Příspěvky: 2066

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

ahojky Mony,Karinka má pravdu,také jsem si jí našla tady na babinetu,sice nás dělí od sebe dost kilometrů,ale píšeme si naše bolístka přes meil.Já jsem ráda,že jsem ji poznala a mohu se někomu svěřovat a ona umí i potěšit a poradit.Přeji ti hodně štěstí,měj se moc hezky.


Život nese radost,někdy bolest,ale většinou obojí.

Není tady

 

#7 27. 6. 2008 13:29

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Beruško, Kralupy jsou kousek od Prahy, můžeš zatím psát a pak se můžem i sejít ... jsem 52, momentálně na pracáku,  předtím 25 let u jedné firmy - máma dvou dcer, babička osmileté vnučky ... pokec se spřízněnou duší uvítám

Není tady

 

#8 27. 6. 2008 13:30

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

sorrY,vím že jsi beruska 28 - nějak mi to ulítlo

Není tady

 

#9 27. 6. 2008 15:29

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Tak to jsme na tom stejně, já se také odstěhovala daleko, a mám kamarádky ve svém rodném městě, a zde jich moc nemám, také jsem šla za hlasem svého srdce:hjarta:,

salek napsal(a):

kapitulation  Monni..  kapitulation  věř tomu ,že nejsi jediná , která nemá tu ,,opravdovou "kamarádku  kapitulation
Já jsem odešla také za hlasem svého srdce albert  hjarta  .. 300km od rodiny a přátel  hjarta
Kamarádku tu také nemám butter .. ale mám tu na Babinetu holky-svá zlatíčka a srdíčka se kterými si pravidelně píši, občas se i setkáme.. a docela jsem spokojená tummenupp  .. jsem vytížená mateřstvím , domácností a občasnou brigádou ,takže na nějaké dýchánky s kamarádkami okolo nemám ani čas  vissla 
Vím jak se asi cítíš.. hjarta  mě tu bylo ze začátku moc smutno.. hjarta  ale našla jsme si Babinet..pravidelně tu sedím..třeba místo toho abych šla ,,vytvářet nějaké hodnoty po bytě " ale je mi fajn vissla ... práce mi tu neuteče a mám tak skvělého manžela ,že i tu práci za mě někdy udělá  albert  hjarta  jen abych tu mohla být mezi SVÝMI KAMARÁDKAMI  hjarta tummenupp

Věřím tomu ,že se tu mezi námi najde nějaká ta kamarádka pro tebe hjarta  .. tummenupp  i když v tomto uspěchaném ,divném a závistivém světě..je to někdy obtížné ..najít TU  se kterou by si mohla probrat svou duši a starosti všedního dne...DRŽÍM PALEČKY  tummenupp

Není tady

 

#10 27. 6. 2008 17:19

beruska28
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2008
Příspěvky: 6

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahoj Ivco, to jsem ráda, že se mi někdo ozval. Jsem rozvedená, děti  mám odstěhované dál a vnoučata žádná, takže jsem dost osamocená. Jsem vděčná za to, že si budu moci povídat aspoň na babinetu.

Není tady

 

#11 2. 7. 2008 15:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahoj beruško 28! Já jsem sice z Brna, což je od Kralup poněkud daleko, ale jestli chceš, můžem si občas napsat. Mně je 49, jsem rozvedená, děti mám dospělé, sice bydlí se mnou, ale jsou samostatné a vnoučata taky nemám.

Není tady

 

#12 3. 7. 2008 10:17

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

berusko28 - jak se máš?
já teda nic moc, nějak na mne doléhá moje neutěšená situace ... ale pomocí kamarádů se to snažím zvládat
napiš víc o sobě, jestli chceš tak do soukromé zprávy a můžem si vyměnit i mailové adresy ...

Není tady

 

#13 4. 7. 2008 17:46

beruska28
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2008
Příspěvky: 6

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahoj Ivco, začíná víkend a já budu zase sama. Aspoň, že mᚠkamarády. Moje kamarádky jsou povdávané a mají svoje starosti. Smutné je i že i 14 denní dovolenou prožiji sama doma. Nemám s kým jet a samotné se mi cestovat nechce.
Měj se hezky.

Není tady

 

#14 4. 7. 2008 19:17

Darila
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2008
Příspěvky: 17

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahojky děvčata, vy všechny tak hezky píšete o kamarádství, že také něco připíši. Moc se mi líbí, že ačkoliv už také nejsem žádná mladice-no je mi 55 let, jsem z Prahy, vdaná, bezva manžel, bohužel děti jsem mít nemohla- prosím nelitovat, holt osud, jsem v ČID, na nic si nestěžuji, mám ráda lidi, ráda pokecnu, tady se mi líbí, že si hledáte kamarádky a podporujete se navzájem, což málo kde je.
beruška 28- nebuď smutná, jestli mᚠnáladičku se mnou pokecnout, napiš, Kralupy nejsou tak daleko, já jsem dokonce jezdila s prvním manželem do Neuměřic, sice je to už moc dávno, manželova máti tam bydlela na statku, byla to taková ratejna, ani nevím jak to tam už dnes vypadá, ale pamatuji si bezva zábavy po okolí, to mně ale bylo 25 let, tak vidíš, jak je to dávno, to se divím, že jsem si vzpomněla na ten název Neuměřice .možná, že to tam znáš.
Zatím páčko, a když budeš mít náladu písni sem!    A H O J


Až bude vynalezen kypřící prášek do mraků, bude nám kynout skvělá budoucnost !

Není tady

 

#15 5. 7. 2008 8:00

beruska28
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2008
Příspěvky: 6

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahoj Darilo, svět je opravdu malý, Neuměřice znám, pochází odtut můj BM. Ještě tam žije, ale asi velmi smutně.
Prožila jsem tam dojížděním za tchyní také skoro 20 let svého života, jeho rodina pocházela ze statku, takže se pomáhalo na poli. Na zábavy vesnické jsme spolu také chodily a možná, že jsme se i potkaly. Teď už tam nejezdím, protože to ve mě vyvolává smutek. Mohly bychom se někdy sejít. Dcera bydlí v Praze, takže tam cestu mám. Měj se krásně a díky.

Není tady

 

#16 11. 7. 2008 20:40

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Nevím jak jsem se dostala k tomuto tématu,ale mám úplně stejný problém.Taky jsem šla za hlasem svého srdce,ale nejdřív jsme bydleli v paneláku a tam jsem měla kámošku,jak se říká na život i na smrt - věděli jsme o sobě všechno a nebyl problém zazvonit o půlnoci o pomoc a ta naše drbárna na balkóně,až naši chlapy nadávali.A ta mi teď chybí - je to už 8rok co jsme zdědili barák a protože jsme oba z vesnice neváhali jsme ani minutu.No ze začátku jsme za ní jezdila každý týden 2x,ale pak to nějak začalo upadávat,bylo více práce na baráku a přišel třetí kluk.Měla jsem auto jen já a jí se autobusem nechtělo,protože část cesty se musí pěšky.Sice si píšeme e-maily ale to není ono!!! Tak tu žiju jako poustevník.Jako přistěhovalec jsem nenašla tu správnou duši a tak šmejdim po Babinetu,ale taky mi to trvalo dlouho než jsem něco napsala.Ale i za to něco dík .............


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#17 12. 7. 2008 20:43

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

ahoj darilo,
jsem take z prahy a kamaradek neni nikdy dost... je mi 34 zatim svobodna gloria kdybys mela zajem pisni.. smile

Není tady

 

#18 14. 7. 2008 6:43

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

kamarádek není nikdy dost - když to nejde jinak, tak i písemný kontakt stačí ...
ve fóru "babči interneandy ..." jsou další " holky"

Není tady

 

#19 22. 7. 2008 18:44

luciemosinova
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2008
Příspěvky: 3

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahoj já jsem na tom stejně,taky nemám žádnou bližšší kamarádku:(no třeba se časem někdo objeví,každý má dnes starosti sám se sebou,aby si udržel partnerství,manželství,věnuje se muži a tak,že ano?nebo ne?jse mtaké už delší dobu doma s dětmi a jsem ráda,že jsem:)no a nikdy jsem nebyla taková typická upovídalka....no každý nějaký jsme že jo netřeba se předělávat,tak zdravím všechny hojda:)

Není tady

 

#20 23. 7. 2008 11:56

dasa1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 1309

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Ahoj není tady někdo od Pelhřimova nebo okolí?  stolt

Není tady

 

#21 31. 7. 2008 13:32

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Já mám sice dost kamarádek, ale nevídáme se tak často, jak bych chtěla. Proto se toulám po Babinetu a hledám si koutek, kde se upíchnout a dobře si s někým pokecat. Jsem mamina od dvou kloučků a jsem ještě na mateřské, ale už se to blíží - na jaro už zpět do práce. Těším se do práce. Mezi lidi.
Nedávno jsme koupili starší dům, trochu ho upravili, aby se nám v něm dobře bydlelo a teď si už přes měsíc užívám nového domova. Dřív jsme bydleli v činžáku a nebylo to vončo. Teď sice máme o hodně více práce, ale naplňuje mě to. Jezdím se sekačkou po zahradě jako ďas, ale pak to pohladí, když vidím tu vykonanou práci.
Manžel je pracovně vytížený, tak si s klukama někdy musíme vystačit sami. A když jdou po obědě spát, tak kroužím tady po netu. Tak jsem si řekla, že se mezi vás vloudím a třeba si tu i pokecám. roll


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 

#22 1. 8. 2008 15:58

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Tak to jsme dvě co tu bloumaj a hledaj koutek pro pokec.Mám to samí doma,dřív panelák teď barák,práce taky plno - hlavně to sekání trávy.Manžel taky vytíženej,od rána do večera v práci.Jen jedno je u mě jiný,ty kluky mám 3  smile  .


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#23 2. 8. 2008 11:11

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

Petromila: ty mᚠtři kluky? Klobouk dolů! Já jsem taky chtěla třetí dítě, ale jak jsme se přestěhovali do domu, tak jsem si řekla, že už by to bylo moc. Jak staré jsou tvé děti? Moje jsou 2 a 4. Jsou to sluníčka a moje "ffšecko" lol


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 

#24 3. 8. 2008 21:18

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

5ka: no kluky o těch dvou se tu už skoro nedá říct,jsou to klackové 18 a 16 let.Taky jsem jich měla kolikrát dost,když byly ve věku tvých dětí,ale vše se zvládlo i bez pomocí babiček  smile  .A před 8lety jsem koupili barák a byl to můj nápad - dům byl,stromy zasazený a chybělo zplodit syna  dudlik  .Můj sen byla vždy holčička,tak jsem do toho šla.Nešlo nám to a když jsem to vzdala a nastoupila do práce - bác byla jsem v tom.A dát to pryč - nikdy!!!No a teď jsem taková růže mezi trním a vůbec bych neměnila.Jsem ráda že je mám,sice malej često marodí,ale na světě jsou horší věci.

Upravil(a) Petromila (3. 8. 2008 21:20)


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#25 3. 8. 2008 21:40

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Je to hloupé a možná neuvěřitelné,

jsi borina - vážně!!!! tummenupp styrka storstark lol


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů