Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 2. 5. 2008 15:11

Holubice
♥------

Jsem na scestí..

Zdravím..
Po nějakých těch vztahových peripetiích jsem si našla přítele, který byl úplně jiný než ti před ním. Přišlo mi, že máme daleko víc společného, je spolehlivý, nepije (jen s mírou), obětavý, hodný apod. Když mi po pár měsících řekl, že by si mě chtěl vzít, že má pocit, že jsem ta pravá, šla jsme do toho. Každý mi říkal, že je to unáhlené, ale já tomu věřila. Už i proto, že jeho mamka se divila, že si mě chce vzít, když celý život prohlašoval, že se ženit nechce (nikdy). I když už měl dlouhé vztahy. Brala jsem to jako osud, trochu i jako dobrodružství, sama nevím. Měsíc po svatbě mě strašně seřval, at se sbalím a táhnu do hajzlu. Byl nepříčetný, a to jen proto, že byl připitý a normální věc si vzal proti sobě. I když to nebylo tak vůbec myšleno. Prostě běžná věc.. Šla jem kamarádku vyprovodit k tramvaji a jeho dopálilo, že s ní chci jet sama a pro něj se až potom vrátit (autem). Vůbec jsem to nechápala. Dnes jsme spolu manželé necelý rok a za tu dobu jsem si vyslechla již tolik vulgárních nadávek a řvaní, ponižování, že už to ani nepočítám. Myslela jsem si, že se s tím naučím žít, protože se mi po tom vždycky hrozně omlouvá. Prostě je impulzivní a slovně agresivní, ale jen na tu chvilku. Ale opravdu nejsem schopná snášet věci jako "jseš jenom přítěž", "jsi za trest", "krávo zas..ná", "jseš fracek" (to mi řekl před mými rodiči..), "ty na tu práci nemáš" apod. Strašně u mě ztratil, nevážím si ho. Vím, že pro mě je schopný udělat strašně moc, chce se mnou dítě, snaží se atd., ale nᚠvztah má v mých očích šrámy, které nevím, jestli zvládnu. Už i intimně mi dělá problémy s ním být, jsou chvíle, kdy mi strašně vadí, když se mě dotýká, hladí mě.. Jsem strašně rozkolísaná a nevím, jestli mám na to ještě sílu, jestli to chci urovnávat. Prostě už pro mě není ten, který býval. Jsou dny, kdy mám chut s ním žít dál a plánovat budoucnost, ale jsou zase dny, kdy mě to obtěžuje, nudí, prudí, nemám do našeho dalšího bytí chut ani elán. Asi ho už nemiluji.. A nevím, jestli se to dá spravit.
O tom, že nejsem spokojená, svědčí i to, že mě začal zajímat někdo jiný. Nic s ním neplánuji mít, má svůj vlastní život, rodinu.. Ale přinutilo mě to zamyslet se nad námi a uvědomit si, že to neni ono.
Ale máme spolu byt (hypotéka), jsme manželé.. Jsem úplně bezradná, co s tím. Když to skončíme, co bude dál.. Jak se vyřeší finanční stránka věci, co když mě už nikdy nebude nikdo mít tak rád, neposkytne mi ty dobré věci, co mi poskytuje on. Bojím se cokoliv udělat a přitom vím, že to není dobré.. Ale přitom vím, že si už neumím představit, že s ním zůstanu napořád a budu mít děti.. Asi už nechci..

Není tady

#2 2. 5. 2008 15:14

Holubice
♥------

Re: Jsem na scestí..

Dodávám, že jeho výstupy jsou vždy kvůli blbostem. Je i hodně urážlivý, třeba se urazí proto, že jdu na dlouho plánovanou firemní oslavu a on je zrovna nemocný a získá pocit, že se o něj dostatečně nezajímám, a že mi je jedno, jak mu je. Přitom ví, jak jsem se tam těšila a že si to chci užít. Ale když mu nenapíšu 10 sms za hodinu, je to špatné. A mě to tak omezuje!! Proč mi nedopřává tolik svobody, kolik já dává jemu? Může kdykoliv na kolo s kamarády, kdykoliv na pivo, nikdy nic neřeknu. Proč to nemůžu mít já?
No, to by už stačilo smile

Není tady

#3 2. 5. 2008 20:48

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jsem na scestí..

Že ses unáhlila není třeba Ti psát, to už víš sama.grater

Vem si papír , rozděl na dvě půlky a do sloupců vypiš, proč jsi s ním, co na něm mᚠráda, nebo jeho vlastnosti, které na něm miluješ.
Do druhého sloupečku si napiš negativa a pak si to porovnej. Který sloupeček bude asi delší.
Popřemýšlej. On se nezmění a v puse ten kanál bude mít stále. Jak dlouho budeš schopna to snášet.
Až přijdou děti, bude se nevydařený vztah končit mnohem hůř.

Jednou v životě mi BM řekl, že jsem blbá nebo něco podobného. Neznám od rodičů nic takového. Byla jsem děsně uražená. Od muže, jakého mᚠTy , bych prchla i s finanční ztrátou. Já nikomu ošklivě nenadávám ,tak očekávám totéž ke mně , jinak tiše, nebo i s humbukem mizím z dosahu.
Alkohol není omluva. Spíš naopak. Strhne nám masku, kterou si denně nasazujeme.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí