Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 4. 2008 15:29

11Hanca11
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2008
Příspěvky: 3

koktání dětí

zdravím všechny,
jsem maminka dvouleté holčičky. Až doposud jsem s dcerkou neměla žádné větší problémy. Je skvělá, živá, šikovná, umí několik básniček, vždy jí bylo "všude plno", byla upovídaná a zvídavá. Minulí týden se vše změnilo, dcerka začala zadrhávat při mluvení. Když chce něco říct první slabiku opakuje několikrát. Byl a je to pro mne šok. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Co v takovém případě dělat? Jsem zoufalá.

Není tady

 

#2 30. 4. 2008 15:44

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: koktání dětí

Hančo mám s oběma staršími syny problémy s mluvením, takže vím o čem píšeš.
zadrhávání je v tomhle věku možné, způsobuje to rychlý skok ve vývoji řeči. Neupozorňuj na to, nevšímej si toho, jen zkus dcerku zpomalit a nadechnout se před slovem nosem,a jakoby zvolna slovo říct, ale nevím jestli to v tomhle věku pochopí
snad jsem ti trochu poradila, nejsem teda odborník, ale jsem na logopedii pečená vařená

Není tady

 

#3 2. 5. 2008 17:46

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: koktání dětí

Hani, kamaradce se stalo to stejne a take chodila i na neurologii a tam ji doktorka doporucila prestat maleho neco ucit,ci mu zamezit pristup k dalsim informacim,co by mohly mozek opet pretezit a behem 14 dni to bylo pryc a uz je to nejaka doba a nevratilo se to. Malemu byly take dva, plynele mluvi, pocita do peti, rozeznava casy, vsechny barvy, kdyz mu nekdo precetl basnicku,tak ji nejen zopakoval,ale na druhy den si ji take celou pamatoval,takze rychly vyvoj vseobecne nejen reci a mozek to nestiha zpracovavat,takze mel naordinovan klid a od te doby, uz je to skoro pul roku je to naprosto v poradku.

Upravil(a) Slniečko (2. 5. 2008 17:47)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#4 2. 5. 2008 21:05

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: koktání dětí

Hanco co zkusit homeopatika Sedalia? Malá se zklidní a mohlo by se to zlepšit. Mám s nimi výbornou zkušenost tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů