Oznámení

1. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednoduše upéct to nejlahodnější cukroví!

1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je všechny a také tradice s nimi spojené.

#376 30. 4. 2008 15:09

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: Už je to tady zase....hádky

Val napsal(a):

jdu se balit a odjíždíme na čarodky.....

takže máme naději ?
big_smile big_smile big_smile

Upravil(a) Jessika (30. 4. 2008 15:09)

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#377 30. 4. 2008 15:10

clavel
♥♥♥♥♥--

nevim, ale my jsme s pritelem asi magori, protoze kolikrat spolu dokazem mluvit i hodinu, nekdy vic... i kdyz jsme se den predtim videli, a zrovna nas v praci nic nenastvalo... kolikrat pritel chce pohadku na dobrou noc, nebo chce abych mu neco povidala, ze lip usne:D

Není tady

#378 30. 4. 2008 15:28

maricka
♥♥♥♥♥--

No, jak vidím, tak každý to má nastavené jinak, někdo si volá či píše jen párkrát do týdne, někdo si volá i dvě hodiny denně. Když jsme spolu s přítelem nebydleli, tak jsme si psali tak cca 3-4 denně smsku/smsky )ale zase volali jen výjimečně). Mně to zpočátku přišlo divné, byla jsem zvyklá na jednu smsku denně nebo volání (ale pak jsem si zvykla a bylo to hezké :-) ).

A teď, když spolu bydlíme, tak si voláme nebo píšeme jen výjimečně přes den. Nevím, jestli Val s přítelem bydlí, ale kdyby ano, tak to volání do práce mi přijde už trochu navíc - ale proti gustu...

No hlavně, a se holka poučí a nic zbytečně neřeší, ale možná ji trochu chápu, protože jestli má málo citového "burana", tak to není žádný med. Já jsem třeba vážně ráda, že můj přítel je hodně citově a rodinně založený...a přitom to je kus chlapa wink

Není tady

#379 30. 4. 2008 15:36

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Val,
bohužel nemám čas číst všech 16 stránek s odpověďmi, tak se možná budu opakovat.
Tvým největším problémem je nejistota, malé sebevědomí. Byla jsem dříve také taková a ještě něco ve mě je neutral Bohužel už si moc nepamatuju, jak jsem to překonala. Myslím, že ze začátku mi pomáhal partner i mamka - vždycky jsem šla na dno svého pocitu, proč se tak cítím, rozebrala jsem ho, našla příčinu a pak se to zlepšilo. Pokud nedokážeš být "sama sobě psychologem", asi by to chtělo vyhledat odbornou pomoc. Nejde jen říci: příště to tak neudělám. To udělᚠzas, je to běžná reakce. Musíš přijít na to proč tak jednáš.

Už se mi to tu nechce moc rozebírat, je to dávno a nechci to vracet, ale jsem s partnerem už 7. rok a vše je v pořádku. Zkus na sebe být víc tvrdá a říci si, že to dokážeš! Jo a ještě něco mi v úplném začátku moc pomohlo: vyvěsila jsem si nad postel větu: každým dnem v každém smyslu se stávám sebevědomější a sebevědomější a vždy před spaním + kdykoliv ve dne jsem si ji řekla a to mi fakt moc pomohlo. Držím pěsti, a se daří.

Pro ostatní, kdo Val odsuzují: ani nevíte, jak je těžké žít s pocitem, že si "dobrovolně" kazíte vztah s partnerem, kterého moc milujete a když víte, že s tím nemůžete nic dělat. Snažíte se, ale pořád se dostáváte do začarovaného kruhu, do depresí, které vše ještě zhoršují. Cítíte se absolutně neschopní a nanicovatí. Nechci nikomu přát nic zlého, ale kdybyste si to zažili, nemohli byste Val nadávat do býložravců. A hlavně: Val to ví a chce se změnit!

Upravil(a) Tulipánka (30. 4. 2008 15:37)

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#380 30. 4. 2008 15:48

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Pisateli, s tebou ta středa cloumá lol

A kam jedete na ty "koule"?
Já mám teda dnes skluz sad

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Děje se zde dnes něco zajímavého ? lollol

vlcice_samotarka napsal(a):
a kdy vlastne jedem na ten vylet na kole???

da disgrafie je krásná věc. Vlčice víš co jsem četl?
"místo výlet na kole" jsem četl "výlet na koule"

Upravil(a) Romča (30. 4. 2008 15:49)

Není tady

#381 30. 4. 2008 16:32

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Tulipánka napsal(a):

Val,
bohužel nemám čas číst všech 16 stránek s odpověďmi, tak se možná budu opakovat.

Budeš ...

Tulipánka napsal(a):

A hlavně: Val to ví a chce se změnit!

Nechce.

A víš proč ?

Protože "Val" je ve skutečnosti fousatej tlustej plešatej chlap, kterej si tady z nás všech dělá P.DEL
wink

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#382 30. 4. 2008 16:43

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Val,
minule jsem tě nazvala slepicí. Pak jsem se omluvila, že jsi takové malé kuřátko.
Po přečtení těchto několika stránek, jsi mě utvrdila, že jsi tou slepicísmile))
Člověk, který s tím něco chce dělat, o tom nepopíše 16 stran za další měsíc. Nezlob se na mne!

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#383 30. 4. 2008 17:03

Amriana
♥♥♥♥♥♥-

Val napsal(a):

Dřív když jsme se pohádali..tak na něm bylo vidět ,že mu je to líto....že o tom přemýšlí...teď pravý opak ,lehne si ke mě zády a řekne,že už mu je to jedno ,,,,že na to kašle....tak se přeci něco muselo změnit....z jeho strany....dřív mě podle mě opravdu miloval...a nenechal by mě jen tak ležet ,když vidí,že mě to mrzí a nechoval by se jako sobec

lol skvělej postřeh Val .... myslím, že se Ti povedlo ho odehnat a zůstává s Tebou jen ze setrvačnosti ... až se objeví pohodová holka ...odejde ... to si myslím já ...a to jsem přečetla "jen" 6 stránek ... dumbom

Upravil(a) Amriana (30. 4. 2008 17:03)

Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

#384 30. 4. 2008 17:44

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Val se možná změnit chce, možná ne, ale rozhodně to netrvá několik dní, dokonce ani několik týdnů....

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#385 30. 4. 2008 17:45

maricka
♥♥♥♥♥--

Holky, já myslím, že Val se bude snažit...a pokud jí to ani tentokrát nedojde, tak to je už vážně chudák holka, možná trochu slepice, ale dejme jí ještě šanci... Je to ještě v některých ohledech malinko dudlik

Není tady

#386 1. 5. 2008 19:19

Val
♥♥♥♥♥♥-

Tak jsem už doma....jela jsem s přítelem na čarodky na chalupu a bylo to tam super.......nic jsem neřešila, jen se pohodově bavila s ním a s ostatními a i on byl ke mě hodný a všímavý....řekl mi, že se mnou chce být do budoucnosti a že mě moc miluje........a že už přestaneme s tímhle obdobím a začnem se k sobě chovat hezky....nemyslím si,že by už bylo pozdě....dá se to zachránit...jo a ještě jeden fór, když jsem se ho potom zeptala....jestli si myslí, že jde nᚠvztah zachránit....tak on mi odpověděl.......vždy je vše v pořádku ,tak co se děje....pohoda ne? ....

Není tady

#387 1. 5. 2008 19:23

Val
♥♥♥♥♥♥-

Mě už to došlo.....a je mi teď mnohem líp

Není tady

#388 1. 5. 2008 19:51

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars

Val napsal(a):

Tak jsem už doma....jela jsem s přítelem na čarodky na chalupu a bylo to tam super.......nic jsem neřešila, jen se pohodově bavila s ním a s ostatními a i on byl ke mě hodný a všímavý....řekl mi, že se mnou chce být do budoucnosti a že mě moc miluje........a že už přestaneme s tímhle obdobím a začnem se k sobě chovat hezky....nemyslím si,že by už bylo pozdě....dá se to zachránit...jo a ještě jeden fór, když jsem se ho potom zeptala....jestli si myslí, že jde nᚠvztah zachránit....tak on mi odpověděl.......vždy je vše v pořádku ,tak co se děje....pohoda ne? ....

Tak vidíš že když neotravuješ s krávovinama že přítel je v poho.Tak udělej tlustou čáru a už se ho neptej na ty všechny věci a neřeš to.

http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

#389 1. 5. 2008 19:54

Val
♥♥♥♥♥♥-

To mám taky v plánu.....doufám, že to bude jen a jen lepší.....to on musí na mě vidět...,ale samozřejmě se to nespraví během dvou dnů.....ale časem.........už nebudu řešit......je to tak lepší....

Není tady

#390 1. 5. 2008 19:57

maricka
♥♥♥♥♥--

Val...a hlavně pokud k Tobě přítel nebude opět všímavý nebo bude nevrlý nebo já nevím co...tak ho nech být. Nebo pokud udělá něco, co budeš potřebovat vysvětlit... Když je vše krásné, tak je samozřejmé, že nevrtáš, ale když se Ti něco nezdá, tak to začne nanovo...to nedopus, buď hlavně v pohodě i tehdy, když se Ti zdá, že Tě nemá rád...obvykle je to jen zdání, to mi věř...vlastní zkušenosti wink

Není tady

#391 1. 5. 2008 20:01

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Tajgr napsal(a):

Val napsal(a):

Tak vidíš že když neotravuješ s krávovinama že přítel je v poho.Tak udělej tlustou čáru a už se ho neptej na ty všechny věci a neřeš to.

Hlavně jestli správně sála lollollol

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#392 1. 5. 2008 20:32

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars

Pisatel napsal(a):

Tajgr napsal(a):

Val napsal(a):

Hlavně jestli správně sála lollollol

...a polykala lol !

http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

#393 2. 5. 2008 10:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Tulipánka napsal(a):

Val,

Pro ostatní, kdo Val odsuzují: ani nevíte, jak je těžké žít s pocitem, že si "dobrovolně" kazíte vztah s partnerem, kterého moc milujete a když víte, že s tím nemůžete nic dělat. Snažíte se, ale pořád se dostáváte do začarovaného kruhu, do depresí, které vše ještě zhoršují. Cítíte se absolutně neschopní a nanicovatí. Nechci nikomu přát nic zlého, ale kdybyste si to zažili, nemohli byste Val nadávat do býložravců. A hlavně: Val to ví a chce se změnit!

Tak práve týmito dvoma vecami si vôbec nie som istá... ale budem dúfa, že mᚠpravdu, lebo inak celé vlákno nemá zmysel.

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí