Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 4. 2008 17:58

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Dobře mu tak! :-)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#27 29. 4. 2008 12:26

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Salen, ako by som čítala svoj príbeh v každom jednom odstavci. Ja s BM tiež nie som v kontakte, našastie. Za posledné 2-3 roky sme sa videli asi 3 krát. Zo začiatku ma to psychicky dos rozhodilo a niekožko dní trvalo, kým som prestala myslie na to stretnutie alebo stačilo, ak to bol aj telefonát. Teraz je to už fajn, prišla žahostajnos. A keď sa tak zamýšžam nad tým, možno sa k tej žahostajnosti už dostáva aj odpor. Ja som vežmi chcela, aby neodišiel. Uvedomujem si, že v snahe udrža ho, som robila veci, ktoré mi teraz vadia a mám z nich nepríjemný pocit. Takže sa tá žahostajnos miesi s akýmsi odporom a za vinu to dávam len jemu, on to vyprovokoval. Odpusti nemám dôvod. Život je len jeden.

Není tady

 

#28 29. 4. 2008 12:41

shiden
Host

Re: "Protivnost" - po rozchodu

To je docela zajímavý psychologický problém. Před tím jste s totiž nimi spali v jedné posteli a teď je pro vás problém podání jen i ruky. Pravděpodobně nejste ještě úplně z toho venku. Těm druhým je to už většinou stejně jedno, možná naopak je to asi spíš posílí v přesvědčení, že jednali správně.

Zvláštní je také, že někteří tvrdí, že u nich převažuje lhostejnost a přesto zde o tom vypisují celý elaborát (jeden má dokonce 530 slov). Podivná lhostejnost.

P.S. To jsem si napsal jen tak pro sebe.

Upravil(a) shiden (29. 4. 2008 12:47)

 

#29 29. 4. 2008 12:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Práveže to bolo predtým... Predtým som aj sala mame mlieko z prsníka, ale už je to akosi zabudnuté... big_smile Dnes už by mi to nenapadlo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#30 29. 4. 2008 12:59

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Shiden, myslíš, že žahostajnos sa prieči s písaním? „źahostajnos“ je pre mňa pocit akejsi úžavy, že sa svojím problémom nezaoberám od rána do večera a od večera do rána. A vežmi rada o tomto svojom pocite napíšem. Ešte nedávno sa mi zdalo, že je v nedohžadne. smile

Není tady

 

#31 29. 4. 2008 13:08

shiden
Host

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Selima napsal(a):

Práveže to bolo predtým... Predtým som aj sala mame mlieko z prsníka, ale už je to akosi zabudnuté... big_smile Dnes už by mi to nenapadlo.

Jenže to jsi nebyla dospělá. big_smile

Upravil(a) shiden (29. 4. 2008 13:10)

 

#32 29. 4. 2008 13:08

shiden
Host

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Jana22 napsal(a):

Shiden, myslíš, že žahostajnos sa prieči s písaním? „źahostajnos“ je pre mňa pocit akejsi úžavy, že sa svojím problémom nezaoberám od rána do večera a od večera do rána. A vežmi rada o tomto svojom pocite napíšem. Ešte nedávno sa mi zdalo, že je v nedohžadne. smile

Pak to, ale není ještě úplná lhostejnost.

 

#33 29. 4. 2008 13:22

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Tak „úplnᓠžahostajnos asi nikdy nepríde. Ak prežiješ s niekým 20 rokov, je to kus života, ten sa len tak niekde nestratí. Je fajn prežíva takú „normálnu“ žahostajnos, ktorá už dovolí človeku ži. smile

Není tady

 

#34 29. 4. 2008 13:23

shiden
Host

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Jana22 napsal(a):

Tak „úplnᓠžahostajnos asi nikdy nepríde. Ak prežiješ s niekým 20 rokov, je to kus života, ten sa len tak niekde nestratí. Je fajn prežíva takú „normálnu“ žahostajnos, ktorá už dovolí človeku ži. smile

OK, to asi ano.

 

#35 29. 4. 2008 13:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Před tím jste s totiž nimi spali v jedné posteli a teď je pro vás problém podání jen i ruky.

No právě - "předtím", lhostejno před čím. Pro každého je to něco jiného, ale ve výsledku to způsobí tu nechu k dotýkání.

že někteří tvrdí, že u nich převažuje lhostejnost

Když se s dotyčným musíš vídat, hovořit, případně bydlet, musíš si taky nechat narůst ochranný krunýř z odolného materiálu a to je ta lhostejnost. I když tě to pod ním různě svědí, praská a mele se, napovrch nesmí být nic poznat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 29. 4. 2008 14:04

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Shidene - na tvoje příspěvky tady vesměs nijak nereaguji, nestojí mi za to a připadají mi většinou hloupé. Ale teď neodolám, protože aby někdo počítal druhému kolika slovy vyjadřuje svoje pocity, to je fakt síla. Nevíš ještě o životě skoro nic. To jediné tě v mých očích omlouvá.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#37 29. 4. 2008 15:01

shiden
Host

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Salen napsal(a):

Shidene - na tvoje příspěvky tady vesměs nijak nereaguji, nestojí mi za to a připadají mi většinou hloupé. Ale teď neodolám, protože aby někdo počítal druhému kolika slovy vyjadřuje svoje pocity, to je fakt síla. Nevíš ještě o životě skoro nic. To jediné tě v mých očích omlouvá.

No to nevím, ale to počítat už ano. lol

 

#38 29. 4. 2008 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Už ind eosm ti písala, že by si nemal mera qualitu quantitou. wink A nielen v sexe to platí.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#39 29. 4. 2008 15:50

shiden
Host

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Selima napsal(a):

Už ind eosm ti písala, že by si nemal mera qualitu quantitou. wink A nielen v sexe to platí.

Je to možné, ale Salen má dle mého k lhostejnosti dost daleko, na to nepotřebuji nic moc znát a ani umět počítat.

 

#40 29. 4. 2008 16:53

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Shiden nehodno. Nepoznám tvoj príbeh, ani to, či prispievaš do tejto diskusie z vlastnej skúsenosti. Skôr sa mi zdá, že si sem len zablúdil.

Není tady

 

#41 29. 4. 2008 18:52

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: "Protivnost" - po rozchodu

helena napsal(a):

že někteří tvrdí, že u nich převažuje lhostejnost

Když se s dotyčným musíš vídat, hovořit, případně bydlet, musíš si taky nechat narůst ochranný krunýř z odolného materiálu a to je ta lhostejnost. I když tě to pod ním různě svědí, praská a mele se, napovrch nesmí být nic poznat.

Ten ochranný krunýř, to není lhostejnost, to je přetvářka - jinak by tě nesvědělo, nepraskalo a nemlelo se. Lhostejnost musíš mít uvnitř, pak nemusíš předstírat, že ti je dotyčný člověk úplně šumák. tongue


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#42 29. 4. 2008 19:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Jana22 napsal(a):

Shiden nehodno. Nepoznám tvoj príbeh, ani to, či prispievaš do tejto diskusie z vlastnej skúsenosti. Skôr sa mi zdá, že si sem len zablúdil.

No tak aby som bola spravodlivá, hodnoti začala Salen - aj keď Shiddi dos provokoval, to je zasa fuckt. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 29. 4. 2008 20:09

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Znovu jsem si přečetla svůj příspěvek, který odsoudil Shiden. Odpovídala jsem v něm na položený dotaz, kdo z nás odpustil a kdo cítí k bývalému odpor nebo fyzickou nechu. Není pravda, že bych v něm tvrdila, že u mě nastala k bývalému lhostejnost. Napsala jsem, že jsem ráda, že lhostejnost začíná převažovat nad jinými pocity. A tak to taky je.
Nejsem z těch, kdo by tady vnucoval své názory jako obecné pravdy. Vždycky si dávám pozor, abych uvedla, že to co píšu, je jen můj osobní názor na věc.
Děkuju těm, co mi posílají SZ, za podporu. Víc nemám potřebu se k tomu vyjadřovat.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#44 29. 4. 2008 20:18

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Salen napsal(a):

Znovu jsem si přečetla svůj příspěvek, který odsoudil Shiden. Odpovídala jsem v něm na položený dotaz, kdo z nás odpustil a kdo cítí k bývalému odpor nebo fyzickou nechu. Není pravda, že bych v něm tvrdila, že u mě nastala k bývalému lhostejnost. Napsala jsem, že jsem ráda, že lhostejnost začíná převažovat nad jinými pocity. A tak to taky je.
Nejsem z těch, kdo by tady vnucoval své názory jako obecné pravdy. Vždycky si dávám pozor, abych uvedla, že to co píšu, je jen můj osobní názor na věc.
Děkuju těm, co mi posílají SZ, za podporu. Víc nemám potřebu se k tomu vyjadřovat.

Salen, každý, kdo tu píše, popisuje své názory - s těmi mými se také málokdo ztotožňuje, protože jsou až moc radikální na dnešní promiskuitní dobu. Btw. víš jistě, že Shiden opravdu reagoval na tvůj příspěvek, nebo sis svá slova byla přepočítat wink ?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#45 29. 4. 2008 20:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "Protivnost" - po rozchodu

źudkovia, tieto hádky sú nezmyselné... nič neprinášajú... a sú offtopic Please, vráme sa k topicu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#46 30. 4. 2008 6:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Ten ochranný krunýř, to není lhostejnost, to je přetvářka - jinak by tě nesvědělo, nepraskalo a nemlelo se. Lhostejnost musíš mít uvnitř, pak nemusíš předstírat, že ti je dotyčný člověk úplně šumák.

Ale přece ti nemůže být úplně fuk nikdo, natož pak člověk, s kterým jsistrávila kus života. Nemusíš se zajímat o to, co dělá, jak a s kým žije... dokonce mu i můžeš odmítnout pomoc, kterou bys jinému poskytla... ale vždycky ti, i při té lhostejnosti, něco z něj zůstane.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 20. 5. 2008 14:19

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: "Protivnost" - po rozchodu

Někdy nezůstane. Časem se může ze vztahu stát dokonale uzavřená kapitola... Hlavně, když je přehlušen novým vztahem. Ale je to spíš desetiletí než roky...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů