Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 4. 2008 17:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Muz ve znameni strelce

Mate nekdo zkusenost s muzem ve znameni strelce?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#2 26. 4. 2008 18:17

Somaia
Host

Re: Muz ve znameni strelce

mᚠtady na to "spešl" vlákno: rock

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=27146

 

#3 26. 4. 2008 18:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Muz ve znameni strelce

Somaia napsal(a):

mᚠtady na to "spešl" vlákno: rock

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=27146

diky


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 26. 4. 2008 22:23

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Re: Muz ve znameni strelce

Ahojky,brácha i taka jsou Střelci a fakt to nepopřou.Z kladných vlastností - jsou ohromně společenští a je s nima legrace.Z těch méně dobrých - otočí se za každou sukní....

Není tady

 

#5 27. 4. 2008 9:04

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Muz ve znameni strelce

Bývají dost bezhlední a slovo diplomacie je jim cizí. Klidně ti řekne, že mᚠvelký zadek, i kdyby věděl, že se kvůli tomu půjdeš oběsit. Ale to ne proto, že by ti chtěl ublížit - jemu to vůbec nedojde, co to s tebou udělá - nepřemýšlí o tom


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#6 27. 4. 2008 20:33

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Muz ve znameni strelce

No, tak to jste mě fakt potěšili, můj přítel je střelec. Ale asi to nejde brát globálně, záleží i na ascendentu a dalších aspektecH. Jeden známý je taky střelec, ale není bezohledný. A přítel se za každou sukní taky neotáčí.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 27. 4. 2008 20:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Muz ve znameni strelce

Ahoj Modroočko, nic si z těch znamení nedělej - ono si stejně moc nevybereš big_smile, každý má plusy a minusy..... tummenupp

Není tady

 

#8 27. 4. 2008 20:46

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Muz ve znameni strelce

Jasně, Terci, já to vím a zase tak vážně to neberu...


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#9 28. 4. 2008 9:28

Mariska
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Muz ve znameni strelce

Já se teda musím přidat. Přítel byl Střelec jak vyšitý, opravdu rýpal do všeho, co jsem se kvůli jeho poznámkám nabrečela a jeho odpověď byla jako že je to sranda, že to nemyslí vážně, ale myslím, že důsledky jeho netaktnosti mu nedocházely....ohromě společenský a chtěl být stále středem pozornosti,....a z toho plynuly i jeho přátelé a přítelkyně...neustále se s někým seznamoval a připadalo mu normální,že si přivedl domů kámošku, o které jsem já neměla ani potuchy...no hrůza...jsem sice taky Střelec, ale úplnej opak....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů