Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Sexuologická
  •  » Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

#26 23. 4. 2008 18:34

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Hmmm...zajímavé.  Mě můj BM taky už nevoní. Kdykoliv se potkáme, tak jsou mi ty jeho "vůně" nepříjemné. Může být čerstvě vykoupaný a navoněný, nebo cítím jeho čerstvě vyprané oblečení, nic z toho mi nevoní...  Kdysi mi krásně voněl, i když byl neumytý, zpocený.... ale teď? hmm

Není tady

 

#27 24. 4. 2008 10:02

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

ahojte,
no ja nechcem byt zla, ale musim suhlasit s tym, co napisala damila, ze toto je problem, ktory je velmi tazko prekonat. Este na strednej skole nam bola prednasat jedna psychologicka ohladom nejakych veci a tak na okraj vysvitlo, ze je rozvedena, lebo jej manzel jej prestal vonat. A varovala nas, aby sme s niekym, kto nam nevonia vstupovali do vaznych vztahov, kedze toto "nevonanie" sa skutocne neda racionalne ovplyvnit...A ona sa to ako psychologicka predpokladam pokusala nejak prekonat...Neda sa to prekonant vonavkami, mydlami, nicim, kazdy ma svoj vlastny "pach"... Len to je divne, ze predtym ti vonal, a teraz uz nie, no ale nejake dovody tu uz boli spominane...TAk neviem, drzim prsty,...


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#28 24. 4. 2008 10:30

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

AlixaZS napsal(a):

Hmmm...zajímavé.  Mě můj BM taky už nevoní. Kdykoliv se potkáme, tak jsou mi ty jeho "vůně" nepříjemné. Může být čerstvě vykoupaný a navoněný, nebo cítím jeho čerstvě vyprané oblečení, nic z toho mi nevoní...  Kdysi mi krásně voněl, i když byl neumytý, zpocený.... ale teď? hmm

To je fakt,můj skoro BM mi vždy voněl,ale co odešel tak mi je z těch jeho "pachů" hnedle špatně.Zkrátka a doslovně ho nemůžu ani cítit.Je to tím,že tak jak moc jsem ho milovala,tak moc ho ted nenávidím. va


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#29 24. 4. 2008 12:29

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

"Mě to zas nepřijde až tak neobvyklé, taky jsem měla přítele, který mi voněl.., jak láska pominula, tak mi prostě přestal vonět, to myslím doslovně..."

Naprostý souhlas hmm


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#30 24. 4. 2008 14:22

shiden
Host

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Rýmu na vás!

 

#31 24. 4. 2008 16:07

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

shiden napsal(a):

Rýmu na vás!

lol tummenupp


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#32 24. 4. 2008 18:28

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Ono jestli v tom není cit k někomu jinému i když si to třeba nepřipouštíš.Třeba tě jen někdo přitahuje,někdo určitý

Není tady

 

#33 25. 4. 2008 13:42

šamšulka
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2008
Příspěvky: 26

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

To nezní moc povzbudivě....

Není tady

 

#34 25. 4. 2008 14:28

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Jiněnka napsal(a):

"Mě to zas nepřijde až tak neobvyklé, taky jsem měla přítele, který mi voněl.., jak láska pominula, tak mi prostě přestal vonět, to myslím doslovně..."

Naprostý souhlas hmm

...a nielenže mi prestal voňa, ale sa mi bridilo s ním aj bozkáva....a pomaly to viedlo ku krachu vzahu...


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#35 25. 4. 2008 17:40

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Vy jste mi daly/dali... Dneska jsem všechny chlapy, co mi přišli do cesty, tak očuchávala... samozřejmě nenápadně... lol   A nevoněl mi ani jeden... grater lol

Není tady

 

#36 25. 4. 2008 21:02

Fifida
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2008
Příspěvky: 202

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

AlixaZS napsal(a):

Vy jste mi daly/dali... Dneska jsem všechny chlapy, co mi přišli do cesty, tak očuchávala... samozřejmě nenápadně... lol   A nevoněl mi ani jeden... grater lol

Hlavně se řid sama sebou,když ho miluješ,mᚠho ráda,chceš být s ním,tak to tak je,třeba jen zvolil nějakou jinou vonavku,či deodorat,nebo sprch.gel či co a mísí se to s jeho vůni tak nějak divně dohromady.To se taky může stát.Nebo je ve stresu a je víc cítit.Hlavně nezmatkuj. big_smile


Pravý přítel jež tě v srdci chová,nezná sladká lichotivá slova,
pravdu poví třeba trpce zněla,pravdu přijmy i když zabolela.

Není tady

 

#37 26. 4. 2008 8:04

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

"Jiní muži mě normálně přitahují"

- no, jen, aby to právě nebylo tím. Vsadila bych se, že vůni tvého muže momentálně něco přebíjí. Jenže, s tím ses nám nesvěřila. Možná si to ani sama neuvědomuješ nebo nepřipouštíš


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#38 29. 4. 2008 14:46

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

šamšulka napsal(a):

Spokojená nejsem vůbec sad Poslední dobou se to tak střídalo, chvilku jsem si říkala, že mi to vlastně nevadí a pak mě to přepadlo... chtěla jsem mít vedle sebe někoho, u koho by mi něco takového nevadilo... jenže já ho mám moc ráda. Poslední dobou na to ale pořád myslím, i na něj. Je mu 30 let a nemá cenu s ním být a rozejít se v době, kdy už jsou jiní štastně ženatí atd... Chtěla bych to vyřešit teď no.... je mi 21 kapitulation

Upravil(a) misa1234 (29. 4. 2008 14:47)

Není tady

 

#39 30. 7. 2013 13:30

Luisa93
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2013
Příspěvky: 60

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Ano ano, o tomhle přesně mluvím.

Není tady

 

#40 30. 7. 2013 15:29

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Luisa93 napsal(a):

Ano ano, o tomhle přesně mluvím.

Pořád dokola. Proč s tím, jak ho sama nazýváš, "troubou" teda jsi? Dokážeš na to někdy odpovědět?
Kdyby tě tak iritoval, tak jsi od něj dávno u toho svýho alfasamce, ovšem pokud by o tebe onen alfasamec stál na trvalo, o čemž dost pochybuju


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#41 30. 7. 2013 20:46

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Ahoj lidi. Možná bych mohl svým malým dílem taky přispět do téhle znovuobnovené debaty:  Když se bývalka ode mne odmilovávala (cca po 10 letech manželství), taky tenkrát zmínila něco v tom smyslu, že jsem jí (krom jiného) taky přestal vonět. S odstupen času se na to dívám tak, jestli to tenkrát nebylo tím, že to ona sama mi připravovala ty dosud největší NERVY a tak si myslím, že jsem tenkrát mohl smrdět hlavně z nervozity, ze stresu. Nervozní jsem totiž tenkrát z toho všeho byl. - A to pořádně. - Tož tak......    cool

Není tady

 

#42 31. 7. 2013 12:42

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

taky mám takovou zkušenost,mě partner voněl asi 2 roky a potom jsem u neuměla 16 let říct, že mi nevoní a že kvůli tomu ho nechci chytat za ruku venku  a sex, to ani nemluvím, vždycky jsem to svědla na to, a´t se oholí, to většinou pak trochu voněl,čerstvě umytý zůstal vonět chvíli,hodně dělá i hospoda - pivo nebo když si málo čistí zuby atd.
sama ale taky když se omyji a navoním dlouho mi to nevydrží,je to blbé a celkem mě to trápí i v zaměstnání,potím se v podpaží,máte nějakou radu, jak to překonat?

Není tady

 

#43 31. 7. 2013 12:51

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Překonat pocení v podpaží? Slyšela jsem injekcí botoxu se lze zbavit pocení v podpaží. + Jeden kolega s tím měl v práci problém, ale byl to extrém. A na pojišovnu mu provedli operaci, kdy mu přerušili nervové vedení k potním žlázám a měl pokoj.

Není tady

 

#44 31. 7. 2013 12:53

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Myslím, že tady se myslí úplně jiná vůně. Mně partner voní a přitahuje mě, i když se třeba potí, dejme tomu u řezání dřeva, u práce na zahradě, když hraje squash. To mi nesmrdí.  Voní mi takovým tím mužstvím, chlapstvím, nebo nevím, jak jinak to popsat.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#45 31. 7. 2013 12:56

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

No asi mᚠpravdu, ale já mám genetiku po otci a ten má stejný pach jako já a já se k němu nepřiblížím max 1 m,mám to od dítěte a tak jsem vlastně v začarovaném kruhu,protože nevím, co s tím mám dělat?
Kromě operace máte ještě jiné rady?

Není tady

 

#46 31. 7. 2013 12:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Modroočka napsal(a):

Myslím, že tady se myslí úplně jiná vůně. Mně partner voní a přitahuje mě, i když se třeba potí, dejme tomu u řezání dřeva, u práce na zahradě, když hraje squash. To mi nesmrdí.  Voní mi takovým tím mužstvím, chlapstvím, nebo nevím, jak jinak to popsat.

stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#47 31. 7. 2013 13:03

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

andy75 napsal(a):

No asi mᚠpravdu, ale já mám genetiku po otci a ten má stejný pach jako já a já se k němu nepřiblížím max 1 m,mám to od dítěte a tak jsem vlastně v začarovaném kruhu,protože nevím, co s tím mám dělat?
Kromě operace máte ještě jiné rady?

kup si v lékárně Odaban, je to ale drahý, je to sprej proti pocení


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#48 31. 7. 2013 13:50

Luisa93
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2013
Příspěvky: 60

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

No Modroočko, prostě asi když dojde chemie a láska (buď kvůli dlouhodobému vztahu nebo kvůli nějakým problémům - třeba že se jeden změní či se ukáže být jiným), tak si asi lidé přestanou vonět, chtít spolu mít sex, i když jinak spolu vycházejí dobře. A většinou to jednomu dojde dřív než druhému, nebo to někomu ani nevadí, žít bez sexu či bez kvalitního sexu (většinou to nevadí mužům, pro ty je skoro každý sex kvalitní...). No a vztah bez sexu či bez přitažlivosti a dobrého sexu je o ničem. Nevím, jestli by to nastalo vždycky, i s jiným, ale to není až tak důležité vědět, protože teď k milenci prostě přitažlivost cítím a k manželovi ne, a to je prostě fakt...

Není tady

 

#49 31. 7. 2013 14:06

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

Luisa93 napsal(a):

No Modroočko, prostě asi když dojde chemie a láska (buď kvůli dlouhodobému vztahu nebo kvůli nějakým problémům - třeba že se jeden změní či se ukáže být jiným), tak si asi lidé přestanou vonět, chtít spolu mít sex, i když jinak spolu vycházejí dobře. A většinou to jednomu dojde dřív než druhému, nebo to někomu ani nevadí, žít bez sexu či bez kvalitního sexu (většinou to nevadí mužům, pro ty je skoro každý sex kvalitní...). No a vztah bez sexu či bez přitažlivosti a dobrého sexu je o ničem. Nevím, jestli by to nastalo vždycky, i s jiným, ale to není až tak důležité vědět, protože teď k milenci prostě přitažlivost cítím a k manželovi ne, a to je prostě fakt...

Ale já tohle všechno chápu. Co nechápu, proč tady manžela urážíš, aniž by měl možnost se bránit nebo říct svůj pohled na věc. Psát sem o problémech je normální, ale urážíš tady člověka, se kterým mᚠdítě. Je to otec tvýho dítěte, budeš dítěti říkat, že jeho otec je trouba, kterej se ti protiví?
A na co se ptám, pořád dokola, proč s ním teda jsi? On to nevnímá, že ho mᚠza hňupa? Mu ta vaše situace vyhovuje? A nebo se zdá být troubou jenom tobě a šastnej je jinde, aniž bys cokoli tušila.
Proč od něj teda neodejdeš? Na to se pořád ptám. proč jsi s pro tebe odpudivým troubou?


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#50 31. 7. 2013 14:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................

vztah bez sexu či bez přitažlivosti a dobrého sexu je o ničem
Průběžně opakuju, že nemusí bejt... a bud si jistá, že kněmu nemám odpor http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
teď k milenci prostě přitažlivost cítím a k manželovi ne
Jasně... a když ji přestaneš cítit k tomuhle milenci, tak si zas najdeš jinýho... přitažlivějšího...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Sexuologická
  •  » Partner mi přestal vonět a už mě nepřitahuje .....................
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů