Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 4. 2008 15:01

Aristokočka
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2008
Příspěvky: 1

Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Nutně potřebuju "dohodit" trpělivého, statečného a dobře pojištěného instruktora wink. Jsem klasický případ, řidičák mám, ale nejezdím, manžel mi auto nepůjčí (a nepůjčil ani v době, kdy jsem byla aktivní řidič), ale hádejte, kdo tahá dítě ze školky, zvěř na veterinu atd. butter . Potřebuju oprášit svoje řidičské ego, které mi manžel zadupal do země.  Nástup nejlépe na Praze 6, můžu večer, občas přes poledne a víkendy...pokusím se max. přizpůsobit, hlavně potřebuju kliďase neutral
Díky

Není tady

 

#2 22. 4. 2008 15:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Mám na šestce kamarádku,naučila řídit mě i celou širou mou rodinu smile Posílám ti na ni kontakt zprávou


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#3 23. 6. 2008 16:51

arasanda22
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2008
Příspěvky: 2

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Kondiční jízdy na Praze 4

Moc bych potřebovala pomoci, rozhodla jsem se na "stará kolena" (je mi 50), že si pořídím auto a začnu jezdit! A přišel kámen úrazu. Auto jsem si koupila, ale strašně se bojím jezdit sama. Dokonce se mi povedlo ho již trošku poznamenat při vyjíždění z parkoviště. Nemáte někdo kontakt na trpělivého a neagresivního člověka, který by byl ochoten mně naučit jezdit beze strachu v mém vlastním autě. Budu vděčná za jakýkoliv kontakt či radu. Jinak musím nové auto pravděpodobně prodat...Najdu pomoc? Díky předem

Není tady

 

#4 23. 6. 2008 16:55

arasanda22
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2008
Příspěvky: 2

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Kondiční jízdy na Praze 4

Moc bych potřebovala pomoci, rozhodla jsem se na "stará kolena" (je mi 50), že si pořídím auto a začnu jezdit! A přišel kámen úrazu. Auto jsem si koupila, ale strašně se bojím jezdit sama. Dokonce se mi povedlo ho již trošku poznamenat při vyjíždění z parkoviště. Nemáte někdo kontakt na trpělivého a neagresivního člověka, který by byl ochoten mně naučit jezdit beze strachu v mém vlastním autě. Budu vděčná za jakýkoliv kontakt či radu. Jinak musím nové auto pravděpodobně prodat. grater..Najdu pomoc? Díky předem

Není tady

 

#5 23. 6. 2008 17:43

Vanda
Host

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Pár hodin v autoškole si můžeš zaplatit, a mᚠto s odbornou pomocí...je jistě plno autoškolek. Budeš si jistější, přece jen má druhé pedály.

Upravil(a) Vanda (23. 6. 2008 17:44)

 

#6 23. 6. 2008 17:45

Vanda
Host

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

lupina montana napsal(a):

Mám na šestce kamarádku,naučila řídit mě i celou širou mou rodinu smile Posílám ti na ni kontakt zprávou

Lupí....nejezdí Na Markétě, ta tvoje známá?

 

#7 25. 6. 2008 14:14

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Arasandro22 posílám ti SZ, bratránek dává kondiční jízdy na P4 a je to naprostý kliďas

Není tady

 

#8 26. 6. 2008 2:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Kondiční jízdy na Praze 6 - neznáte někoho, prosíííím.....

Vanda napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Mám na šestce kamarádku,naučila řídit mě i celou širou mou rodinu smile Posílám ti na ni kontakt zprávou

Lupí....nejezdí Na Markétě, ta tvoje známá?

Jako myslíš na tý plochý dráze??? va No to snad ani ne lol Ale jinak - jo, určitě aji na Markétě, Marjánce a vůbec - Dejvice, Střešovice, HAnspaulka (to je její oblíbená...dokonale tě tam naučí rozjíždět se do kopce bez ručky lol )


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů