Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 4. 2008 14:23

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: nedokázala som

Somaia napsal(a):

Tak jo... tak si myslím, že tam najdeš odpověď na to na co se ptáš, pak to můžeme spolu rozebrat... 
Když to klapne všechno jak má... wink

OK.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#27 22. 4. 2008 15:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: nedokázala som

Somaia napsal(a):

Jó, kdyby tak člověk věděl, proč byla duše tak "blbá" a vymyslela si takovou "kládu"... Hned by to bylo snesitelnější

Pan, to je moje současné téma. Zjistit se to  při troše úsilí dá... big_smile a jakmile v krizových situacích dostaneš odpověď, je to opravdu velká úleva, to můžu osobně potvrdit.

Som,
to nebylo moje povzdechnutí, to bylo "šouchnutí" pro autorku vlákna.
Já důvod své "klády" znám.
Úleva to pro mne moc nebyla, ale alespoň vím, čím jsem si to vysloužila. Zatím jsem se z toho nepo..., ale sem tam skoro joooo roll

Upravil(a) Pandorraa (22. 4. 2008 15:59)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#28 22. 4. 2008 16:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: nedokázala som

katafyge napsal(a):

mne stačí iba "pochopenie" nemusím by pri tom, ďakujem, všetkým, somaia, plačem, keď a čítam

Pokud skutečně NEMUS͊ být při tom a tvá mise skutečně skončila, tak se nic neboj. Nech věci plynout, Oni tě tu nenechají a povolají tě zpět domů...třeba jako moji přítelkyni z dětství.
Funguje to spolehlivě, odešla během několika týdnů.
Pořád čekám, že zazvoní telefon a někdo mi řekne, že to je všechno jen hloupý vtip..... a já nebudu muset na další, tento rok už třetí,  pohřeb.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 22. 4. 2008 16:38

x256987
Host

Re: nedokázala som

Katafyge pussa Nenapíšu to líp než holky, nech věci plynout. Někdy je hodně velká tma a někdy se člověku všechno jakoby rozpadá pod rukama. A někdy se objeví trhlina a k člověku dolehne známá vůně...

Nějak mě tohle vlákno roztesknilo a pohladilo zároveň smile

 

#30 22. 4. 2008 18:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nedokázala som

katafyge napsal(a):

katafyge napsal(a):

vzdávam sa života, viac poveda nedokážem

ani nemusím zavrie oči, vidím zelenú lúku pri lese, po ktorej sa móžem malými nohami dotýka mäkkého machu, vidím moje ja usmieva sa, cítim pochopenie, lásku a dokončenie, tam je môj domov a moja podstata,---------------------- na boles a skúšky sa nesažujem , nabrala som si asi rada aj za iných, len mi je strašne smutno, veĺmi smutno za mnou, za domovom, ako sa dá tak silná túžba prehluši, potreba, tam argumenty neplatia------- v noci mi bolo veĺmi zle

Domov je v tebe... stále. Ten fyzický už neexistuje, nikde v celej galaxii, jediný domov je ten v tvojom vnútri. Tam sa môžeš vráti kedykožvek.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 22. 4. 2008 19:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nedokázala som

lueta napsal(a):

Somaia napsal(a):

Marek_ napsal(a):

Hmmm, domov, domov... podža mňa "domov" nieje niekde, kam by bolo treba odís... "domov" je predsa to otrepaté "tu a teraz"... záleží na nás, či ho vidíme aj tu alebo nie...

Marku, já jsem jsem si dlouho myslela totéž co ty, jsem pozemšan s tímto místem spojený pevnými emocionálními vazbami... proto se sem i docela ráda vracím do další třídy a  pro své učební lekce...,. ale osud mi přivedl do cesty lidi, kteří jsou na tom jinak a jsou spojení s jinými místy ve vesmíru a jen občas si to tady "střihnou". Jsou to andělé střážní s pozemským tělem big_smile, většinou to i vědí... mají jiný vztah ke svým pozemským tělíčkům, neoplývají vášněmi... sexualitě a dualitě  se taky někdy těžko přizpůsobují. Jejich touha být jinde je přirozená a vyplývající v podvědomí na základě jiných vazeb a zkušeností...

Som, jak poznám, jestli jsem mimozemšan nebo pozemšan? Zaujaly mě Tvoje slova o touze být jinde. Někdy ji mám taky a hodně silnou. neumím to vysvětlit. Je to jako bych chtěla odejít z tohoto světa jinam, ale nevím kam a ne za cenu smrti a s tím tělem to cítím úplně stejně. A hlavně.....co s tím.

Ja som zasa telesne a emocionálne pripútaná Panna. Ale už som raz bola trochu odpútaná a tiež to bolo pekné. Lenže som sa do toho môjho telíčka zasa rýchlo a rada vrátila. smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 24. 4. 2008 1:59

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

to, čo sa so mnou teraz deje, sa nedá popísa, ja som tu už vlastne 3-4 týždne ani nebola ( je to už 9-10 ročný proces ) a kruh sa uzatvára

Není tady

 

#33 24. 4. 2008 2:02

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

" ako lístie stromom, berie vietor "

Není tady

 

#34 24. 4. 2008 2:08

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

smile katafyge - ( ikona - ochranca duší ) to som si zvolila, mᚠpravdu - reaz na pripútanie ako hrom

Není tady

 

#35 24. 4. 2008 2:16

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

hjarta  somaia , mᚠdar, nájs v labyrinte cestu k miestu, ktoré dávno nebolo na svetle, vedela si kam treba vôbec - ís a da - cit ako dar, Ď A K U J E M

Upravil(a) katafyge (24. 4. 2008 2:21)

Není tady

 

#36 24. 4. 2008 2:19

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

hjarta  ďakujem,  všetkým.

Není tady

 

#37 24. 4. 2008 10:43

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: nedokázala som

Marek_ napsal(a):

.... domov,"tu a teraz"... záleží na nás, či ho vidíme aj tu alebo nie...

Marku,
v tomhle co pises vidim pro katafyge drahoceny vzkaz ci vyzvu kterou dnes potrebuje pochopit. Pokud nezahledne smysl bude to skoda,vecna skoda.

Katafyge,muzu dat ruku do ohne za to ze Ti hluboce rozumim.Take se necitim ve sve kuzi v tomhle svete,ale kdyz si uvedomim ze tu nejsem nahodou,pak prestavam bojovat z touhou (po domove) po necem jinem co na prvni pohled vypada jinak nez ted a tady.
A presto to tu je.Ukryte za iluzi. 
V tehle chvili snad zachytis potrebnou energii od nas vsech.    hjarta


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#38 24. 4. 2008 10:59

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: nedokázala som

Pandorraa napsal(a):

Taky mne to sem tam už nebaví sad
Jenže pak si řeknu, že bych náááhodou o něco mohla přijít.
A už mě maj smile
Jj...

lollolloltummenuppstorstark
Katafýžiatko (preboha, to je strašný nick! dumbom ) s nami všetkými sa deje. Pozri sem http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=28280&p=3 a dočítaj a ž do konca pussa veď sama uvidíš.

Upravil(a) lupina montana (24. 4. 2008 11:00)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#39 24. 4. 2008 11:05

Somaia
Host

Re: nedokázala som

katafyge napsal(a):

hjarta  somaia , mᚠdar, nájs v labyrinte cestu k miestu, ktoré dávno nebolo na svetle, vedela si kam treba vôbec - ís a da - cit ako dar, Ď A K U J E M

Katafyge, je nás hodně, které cítíme v poslední době jisté změny, které je ještě těžko definovat a pojmenovat, ale snažíme se o to ,nějak si je vzájemně sdělit, zatím jsme se dobrali zjištění, že je nás víc a že "v tom" nejedeme sami. hjarta hjarta hjarta
až budeš mít chu mrkni sem:
aha.... tak viz LUPINKA!!! už to napsala za mě!!! pussa

 

#40 16. 10. 2008 0:17

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

všetkých vás pozdravujem

  v apríli sa niečo zlomilo poriadne, padla som na kolená a ďakujem, že ste tu boli so mnou, stali ste sa jedinou oporou, ktorú som vtedy mala

  mažujem, keď budem ma odvahu a silu tak do roka bude výstava, ale psss....

Není tady

 

#41 16. 10. 2008 7:51

Somaia
Host

Re: nedokázala som

Ahoooj rock rock ráda tě vidím smile
Když budeš mít chu napsat co se dělo  piš, piš ,piš smile
Taky mi Babinet pomohl v těžkých chvílích a nejen Babinet, ale mnoho nových babinetích přátel neanonymně a nevirtuálně, když se rozpadaly některé moje přátelské pozemské vazby. Dnes jsem srovnaná a pochopila jsem , že kvalita toho přátelství už mi asi nebyla k ničemu a přišla nová..lepší pussa

 

#42 16. 10. 2008 22:45

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 89

Re: nedokázala som

hjarta život je největší dar, který jsme mohli v životě dostat!hjarta Všeho je nutno si vážit, ne jen daru!dumbom

Není tady

 

#43 16. 10. 2008 23:48

majkafa
Host

Re: nedokázala som

katafyge, vitaj pussa

 

#44 18. 10. 2008 19:08

Anna M
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 96

Re: nedokázala som

katafyge napsal(a):

všetkých vás pozdravujem

  v apríli sa niečo zlomilo poriadne, padla som na kolená a ďakujem, že ste tu boli so mnou, stali ste sa jedinou oporou, ktorú som vtedy mala

  mažujem, keď budem ma odvahu a silu tak do roka bude výstava, ale psss....

fuckyou Ktafyge, to je úžasné, malování zcela zaměstná tvojí duši, zcela se vyčistíš od toho, co tě tížilo.  Znám ten úžasný pocit smilehjarta
Přeji Ti vše dobré!!!

Není tady

 

#45 21. 10. 2008 23:01

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

dnes som pozerala  film "mluv s ní" od Petra Almodóvara - som si urobila rados , videli ste to niekto ?

somaia nedokážem hovori, vôbec, o sebe, prv som hovorila veža a často, je to dávno, rada a čítam a mám a vežmi rada a aj viem prečo smile

Není tady

 

#46 21. 10. 2008 23:16

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: nedokázala som

Anna M napsal(a):

katafyge napsal(a):

všetkých vás pozdravujem

  v apríli sa niečo zlomilo poriadne, padla som na kolená a ďakujem, že ste tu boli so mnou, stali ste sa jedinou oporou, ktorú som vtedy mala
  mažujem, keď budem ma odvahu a silu tak do roka bude výstava, ale psss....

fuckyou Ktafyge, to je úžasné, malování zcela zaměstná tvojí duši, zcela se vyčistíš od toho, co tě tížilo.  Znám ten úžasný pocit smilehjarta
Přeji Ti vše dobré!!!

ja vlastne ani nemažujem, je to skôr  prejav toho čo necítim,  nevnímam, nevidím, lebo by som nemala,  ale je to vo mne, a momentálne je to asi jediná forma, ktorou sa dokážem o sebe vyjadrova, keď vládzem

Není tady

 

#47 22. 10. 2008 6:50

Somaia
Host

Re: nedokázala som

katafyge napsal(a):

dnes som pozerala  film "mluv s ní" od Petra Almodóvara - som si urobila rados , videli ste to niekto ?

somaia nedokážem hovori, vôbec, o sebe, prv som hovorila veža a často, je to dávno, rada a čítam a mám a vežmi rada a aj viem prečo smile

Děkuji za pohlazení.... taky tě hladím ( na dálku) smile ... mám tě ráda pussa a je každý  den lepší než ten předcházející.
P.S. ten film jsem před časem taky viděla.wink

Upravil(a) Somaia (22. 10. 2008 6:51)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů