Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 4. 2008 20:18

magdulka
♥------
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 6

"Samohubnoucí" přístroje

Ahoj všem!
Chtěla bych se zeptat - máte někdo zkušenosti s různými "samohubnoucími" přístroji (jako různými masážními pásy, motýlky apod.), které se připevní na tělo a do svalů vysílají drobné elektrické impulzy a tím vyvolávají jejich kontrakci? Snažím se trochu zpevni tělo, hlavně břicho, cvičím, jím jakžtakž zdravě, ale nějak se mi pořád nedaří A léto se už opravdu blíží...
Tak jsem si teď zkusila z internetu objednat toho "samohubnoucího" motýlka, který se připevní na tělo. Nedoufám v žádný zázraky, řekla jsem si jen, že to prostě zkusím, pokusím se tak to své zpevňování třeba ještě trošku podpořit... A když to bude naprd, těch pár stovek mě nezabije;)
Zajímalo by mě ale teda, jestli aspoň trošku je potom třeba něco vidět a hlavně - jestli to není škodlivé??? Nevíte o tom někdo něco nebo alespoň popište své zkušenosti prosím...
Za případné odpovědi všem moc děkuji!!!

Není tady

 

#2 24. 4. 2008 15:45

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: "Samohubnoucí" přístroje

magdulka: kamoska dostala pred 3 lety toho motylka k narozeninam..Bylo to k nicemu, vysledek zadny a ten pristroj daval docela rany, ze to bylo neprijemne, ze ji to bolelo..Protoze stal par stovek, nesla ho reklamovat..

Není tady

 

#3 19. 10. 2011 11:42

novakova-ma
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 1

Re: "Samohubnoucí" přístroje

Moje sestra si tohoto motýlka taktéž zakoupila v dobré víře, že jí pomůže zhubnout. Nalepila si jej na břicho a sebe nalepila na pohovku. Jaký myslíte, že z toho vzešel výsledek? big_smile

Není tady

 

#4 19. 10. 2011 12:54

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: "Samohubnoucí" přístroje

Už jen ten název vyvolává úsměv - to jako že ty přístroje mají samy hubnout?big_smilelol

Není tady

 

#5 2. 1. 2012 12:25

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: "Samohubnoucí" přístroje

Samohubnoucí přístoje jsou pro lenochy, co spoléhají na to, že jim to bude samo hubnout big_smile Viděli jste někdy sportovce nebo člověka s krásnou postavou, který cvičí ve fitku s takovým přístrojem? Já ne, protože pěkná postava je trošku větší dřina..ale pak ten výsledek stojí za to :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů