Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 6. 2010 11:25

kamilka-998
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2010
Příspěvky: 1

Re: kuchyně Oresi

Ahojky, já můžu Oresi jen doporučit. Hlavně proto, že opravdu ušetříš ale jen na penězích a né na kvalitě.

Kuchyně mají krásné, za skvělou cenu, kování jsou německé a hodně kvalitní.

Máme kuchyni od Oresi ... kolem tří let a jsme opravdu hodně spokojeni. Je odolná a krásná. Rozhodně bychom nešli do ničeho jiného. Když jsme kuchyň kupovali byli jsme ještě v Sykoře ale to je hrůza, nábytek je takový divně nekvalitní, je to cítit už jen když si sáhneš třeba na desku. A ceny jsou zbytečné veliké. Navíc tedy musím říct, že zaměstnanci byli hrozně nepříjemní.

V oresi všechno proběhlo rychle, příjemně a jednoduše. Tolik moje doporučení. My jsme kupovali Oresi tady: nepovolená reklama

Není tady

 

#27 25. 8. 2010 10:58

marika.o1978
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2010
Příspěvky: 6

Re: kuchyně Oresi

Já jsem si objednávala také kuchyň od Oresi. Natáhli mne na akci letos na jaře, super slevy. No, nevím, jak na ostatních prodejnách, ale v Praze v Galerii Fenix to byl horor. Klučina byl nejprve v pohodě, řekl, že vše klapne, super cena. Jako kuchyň drahá nebyla, ale montáž...to jsem koukala. Jako dát 60 tis za kuchyň a nějak kolem 20 tis za montហje vrchol! Navíc mi dovezli poškozené dvířka, jednou tolik pracovní desky, chyběly doplňky...no hrůza. I přez ty peripetie mi teď kuchyň "šlape", ale...nemohu ji ničím doleštit. Nemužete mi poradit nějaké leštidlo na matný povrch? dumbom Díky moc

Marika O.

Není tady

 

#28 7. 1. 2011 15:34

PIFO
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 1

Re: kuchyně Oresi

kety napsal(a):

Uvažuji o koupi nové kuchyně. Jelikož jsem o Oresi slyšela klady i zápory, má někdo od nich kuchyň a jaké máte zkušenosti?

milá Kety, slyšel jsem, že jsou to dobré kuchyně, doporučuji.

Není tady

 

#29 7. 1. 2011 19:42

kety
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 433

Re: kuchyně Oresi

PIFO, jelikož jsem dotaz zadávala před více jak 2 roky, tak už to je pro mně neaktuální.
Kuchyň už dávno mám, ale ne od Oresi. Odradilo mně to u známé, která si kuchyň u nich objednala, ale bez montáže, protože ta je od nich drahá.
Montoval ji to známý stolař a měl s tím hodně práce, některé díly ji neseděly a něco musel i dodělávat.
Já mám kuchyň dělanou na míru od místního stolaře. Naprostá přesnost a jsem spokojená, i když byla možná dražší než od Oresi.

Není tady

 

#30 8. 1. 2011 11:01

majkafa
Host

Re: kuchyně Oresi

To bylo od PIFA poněkud dost průhledné, přihlásit se a pochválit kuchyně Oresi. ZEBY pan majitel? Nebo nějaký zaměstnanec? lol

 

#31 8. 1. 2011 23:54

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: kuchyně Oresi

Ladie napsal(a):

My máme kuchyň Oresi už rok na doporučení švagra - ten ji má dva roky. Jsme všichni naprosto spokojeni. Jen montហjsme si nenechali dělat od firmy, kterou nám v Oresi doporučili (šílená cena).
http://foto.dama.cz/img/157/157432.jpg

Také plánujeme novou kuchyň... a můžeš Ladie prosím uvést částku, kterou jsi dala za kuchyň a kolik za spotřebiče?  Abych věděla kolik zhruba si mám nachystat penízek smile Děkuji

Není tady

 

#32 9. 1. 2011 13:20

kety
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 433

Re: kuchyně Oresi

Nevím, kolik dala Ladie za kuchyň, ale pokud plánuješ něco podobného, do L, tak musíš počítat s částkou nejmíň 100 tisíc. Určitě záleží, jaké použiješ spotřebiče, třeba zn.Fagor patří mezi ty dražší.
My máme zn.Candy jak myčku, tak vestavbu troubu i plynovou desku.
Ta známá, jak jsem psala, že má kuchyň Oresi má právě Fagor s max. počtem funkcí, ale stejně je nevyužívá.
Sousedovi teď dělal kuchyň kamarád, říkal, že ji bude mít levně, ale asi se rozšoupnul právě u těch spotřebičů a vybral si kvalitní granitový dřez z lux. baterií a samozřejmě, že výsledná částka se mu podstatně navýšila. Ale kuchyň je opravdu krásná.

Není tady

 

#33 9. 1. 2011 21:39

Laďula
♥♥-----
Registrovaný: 3. 8. 2010
Příspěvky: 37

Re: kuchyně Oresi

Ahoj holkýý,taky se mi líbí kuchyně Oresi a uvažuji o její koupi.Chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s lesklou barvou,třeba červenou..viděla jsem to přímo v Oresi,no vypadá nádherně,ale bojím se jestli bude praktická,zda na tom nebude vidět kařdý prstík atd. Co říkáte
konbinace s nerezem?
Takže vy píšete,že jsou jako kuchyně v dostupných cenách,ale montហje drahá....

Není tady

 

#34 10. 1. 2011 9:30

Cirilla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 1. 2008
Příspěvky: 314

Re: kuchyně Oresi

Vřele doporučuju si na kuchyne.cz najít diskuzi k těmto kuchyním. Rychle vás to přejde.

Není tady

 

#35 20. 2. 2012 18:54

martina76
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 2. 2012
Příspěvky: 19

Re: kuchyně Oresi

U oresi jsme si nechali udělat zadarmo návrh,ale pak ta cena za realizaci byla příliž,tak jsme navštívili místní firmu REKLAMA a realizace stejná jak oresi,akorát ta cena opravdu rozdílná.

Upravil(a) mala.popelka (20. 2. 2012 21:17)

Není tady

 

#36 6. 7. 2012 12:16

porty
♥------
Registrovaný: 6. 7. 2012
Příspěvky: 1

Re: kuchyně Oresi

Lena01 napsal(a):

Ladie napsal(a):

My máme kuchyň Oresi už rok na doporučení švagra - ten ji má dva roky. Jsme všichni naprosto spokojeni. Jen montហjsme si nenechali dělat od firmy, kterou nám v Oresi doporučili (šílená cena).
http://foto.dama.cz/img/157/157432.jpg

Také plánujeme novou kuchyň... a můžeš Ladie prosím uvést částku, kterou jsi dala za kuchyň a kolik za spotřebiče?  Abych věděla kolik zhruba si mám nachystat penízek smile Děkuji

Já jsem si nechala udělat kuchyň od LJ (http://www.lj-kuchyne.cz/kuchyne-na-miru) , byla trochu dražšítummenupp, ale investice se vyplatila a ten bůj bobeček hjarta se v nové kuchyni skoro zabydlel big_smilebig_smile

Upravil(a) porty (6. 7. 2012 12:17)

Není tady

 

#37 7. 7. 2012 20:19

paviuk
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2012
Příspěvky: 3

Re: kuchyně Oresi

no já bych vám spíš poradil kuchyně INFINI - jsou to české moderní kuchyně na míru www.infini.cz
kvalita na jedničku, poradí si i s levnou kuchyní z lamina

Není tady

 

#38 10. 12. 2012 13:08

JohnnyBGood
♥------
Registrovaný: 10. 12. 2012
Příspěvky: 1

Re: kuchyně Oresi

Doporučuji kuchyně značky Schmidt. Je to mezinárodně úspěšná firma, která se konečně dostala i do ČR (přestože má své kořeny v Německu a Francii). Narozdíl od zdejších zavedených prodejců má značka Schmidt jednoduchý recept, jak zaručit spokojenost. Základem je totiž kvalitní materiál, který dělají v nadstandardní síle 19 mm a jež čerpají z lesů určených a obnovovaných právě pro účely výroby nábytku.

Jejich kuchyňská studia jsou otevřená i o víkendu, takže není problém je navštívit. Návrháři jsou komunikativní a mají osobní přístup, takže vše řešíte od začátku do konce s jedním jediným člověkem a nikdo si vás nepřehazuje jako horký brambor.

V ČR i SR se jim daří, takže narozdíl od ostatních si pořád mohou dovolit navrhovat kuchyně zdarma (a není to podmíněno koupí kuchyně ani ničím jiným). Nejsou to startovací kuchyně - jsou to kuchyně, které vydrží klidně i 50 let. Více se můžete dočíst na reklama

Upravil(a) mala.popelka (10. 12. 2012 14:49)

Není tady

 

#39 18. 4. 2013 14:48

BohdanD
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2012
Příspěvky: 3

Re: kuchyně Oresi

Já bych se do Oresi nikdy nepouštěl, kvalita mizerná...

Upravil(a) BohdanD (18. 4. 2013 14:51)

Není tady

 

#40 2. 8. 2013 12:03

Petuleska
♥------
Registrovaný: 2. 8. 2013
Příspěvky: 1

Re: kuchyně Oresi

Zdravím. Máme kuchyň od JN interieru, konkrétně dvířka z materiálu folie - typ "ořech limuzine", korpus "calvados" a světlou desku z umělého kamene. Zpracovali nám vizualizaci, několikrát jsme to měnili, než jsme se doma shodli na finální verzi, ale personál byl ochotný, takže vše probíhalo v naprosté pohodě. Dodání i smontování také bez problémů, takže příště bychom asi volili stejně. Mají pobočky v Praze a v Brně.

Upravil(a) Petuleska (2. 8. 2013 12:04)

Není tady

 

#41 13. 4. 2015 21:18

Lololita
♥♥-----
Registrovaný: 8. 4. 2015
Příspěvky: 29

Re: kuchyně Oresi

S kuchyní od Oresi jsem velmi spokojena, doporučila mi ji kamarádka, která ji má ještě déle než já. Když jsme ji kupovali byla jsem zrovna těhotná a tak jsme nechtěli moc utrácet, protože jsme se báli zadlužit se. Kuchyně Oresi byla za rozumné peníze a kvalita dobrá.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů