Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 4. 2008 21:33

mikulka a verunka
♥------
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 10

Poradce v hubnutí

Jsem zdravotní sestra,když se mi podařilo zhubnout díky odborné poradě,začala jsem se více zajímat o zdravou výživu,hubnutí a diety.Četla jsem odborné články a jednou jsem našla nabídku na odborného poradce.Chodím na školení,dostávám odborné materiály od dietologů a lékařů a spolupracujeme spolu.
Je to velmi zajímavá práce a jsem ráda když mohu pomoci.Sama moc dobře vím jak je těžké zhubnout,12kg po těhu.Šlo to dost těžce,nakonec jsem zjistila,že pokud chci opravdu zhubnout musím se radit s odborníkem.Je to daleko účinnější než střílet diety od boku:)

Není tady

 

#2 19. 5. 2011 11:34

MacaM
♥------
Místo: Liberec
Registrovaný: 11. 1. 2011
Příspěvky: 12
Web

Re: Poradce v hubnutí

Ahojte, určitě na jídelníčku a stylu stravování velmi záleží. Hlavně také nabraná kila po těhu jdou dolů zase jinak, než ty, která se střádají léta. Já jsem také našla způsob jak dát dolů mé kila z těhu, která se mne bohužel držely ještě 2,5roku po porodu. Ale nebylo to žádnou dietou, hodně záleží na našem metabolismu, když jsou potíže s trávením, i ty nastřádané tukové zásoby se hůře shazují.

Ráda poradím, jak hubnout a přitom být fit, a hlavně pro kojící maminky je to skvělý způsob, miminko není ohroženo toxiny, které se při běžném hubnutí do těla uvolňují!

Není tady

 

#3 13. 11. 2012 10:58

cucoretka
♥------
Registrovaný: 30. 8. 2012
Příspěvky: 24

Re: Poradce v hubnutí

s kily navíc mi pomáhají stránky http://www.zijzdrave.cz/

najdete tam-Vzorové jídelníčky,energetické hodnoty potravin,tabulky výdeje energie,
fitnes DJ,můžete si tam spočítat BMI,Online poradna s MUDr. Martinem Matoulkem,zásady redukčního jídelníčku,rady odborníku.....více na stránkách

Není tady

 

#4 8. 2. 2013 10:49

zdravi-dieta.cz
♥------
Registrovaný: 16. 1. 2013
Příspěvky: 10

Re: Poradce v hubnutí

tak pokud chcete opravdu dlouhodobě zhubnout a neubližovat vašemu zdraví, tak rozhodně ne diety a už vůbec ne je stříet jen tak od boku. Ke krásné postavě a pevnému zdraví vede cesta jen přes pohyb a vyvážený jídelníček - je však třeba říct, že pro každého je vyvážený jídelníček jiný, vše je čistě individuální. Recepty, tipy a povzbuzení najdete zde: www.zdravi-dieta.cz Obrátit se na výživového poradce je však více než vhodné.

Není tady

 

#5 25. 7. 2013 12:13

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: Poradce v hubnutí

S kily navíc se dá vždy něco dělat. Já jsem po porodu měla problém s kily navíc a trápilo mě to dlouho. Zkoušela jsem všechny možné diety, ale nic nezabralo. Pokud chce člověk hubnout, musí se hýbat, ale velmi důležitá je také strava, bez té to nikdy nepůjde. Když už jsem byla bezradná, tak jsem na internetu narazila na stránku http://nutrizone.cz/ a vzhledem k tomu, že jsem z Brna, tak jsem si domluvila schůzku. Paní Fialová je velmi milá a společně jsme našly řešení. Stále zdravě hubnu a cítím se lépe smile

Není tady

 

#6 21. 11. 2013 17:22

Lucccinka13
Zablokovaný
Registrovaný: 14. 3. 2013
Příspěvky: 43

Re: Poradce v hubnutí

ahoj to zní dobře mám podobný problém, chtěla bych jsem začít také chodit do Nutrizone, jelikož jsem těhotná a to ve druhém měsíci a ráda bych,  aby miminko bylo v pořádku a já chci, aby dítěti nic nechybělo a tak jsem se začala zajímat o co nejzdravější stravu, koukám na tyto stránky a je to tu i pro mě, což je skvělé!

Není tady

 

#7 8. 2. 2017 10:39

Latifa
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 27

Re: Poradce v hubnutí

Ahoj jsem uz nejakou dobu po porodu a potrebovala bych shodit nabranych 30kilo behem tehotenstvi.

Není tady

 

#8 8. 2. 2017 10:47

lenora
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 33

Re: Poradce v hubnutí

Já jsem po porodu také nemohla zhubnout cvičila jsem,ale s tou stravou jsem tedy bojovala v té pravidelnosti. Malá mě moc nenechala. Takže je to hodně o stravě,ale nakonec jsme zvolila proteinovou dietu jelikož jsem kojila jen do půl roku a ta mi hodně pomohla a kila šli krásně dolů.

Není tady

 

#9 8. 2. 2017 10:50

Latifa
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 27

Re: Poradce v hubnutí

A co to je za dietu.Sama vim,ze tech diet je dnes hodne.

Není tady

 

#10 8. 2. 2017 11:00

lenora
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 33

Re: Poradce v hubnutí

Jsem  právě neměla moc času na chystání jídel,jelikož malá mě nenechala,je to proteinová dieta složená z koktejlů a instantních polévek,kaší. Což pro mě byla výborná věc.

Upravil(a) AndreaP. (8. 2. 2017 11:53)

Není tady

 

#11 8. 2. 2017 11:03

Latifa
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 27

Re: Poradce v hubnutí

Aha zni to zajimave.Hned se na to podivam.Jsem rada,ze to jsou koktejly jenom na zamichani s vodou.Nechce se mi chystat naka zdrava strava  plna zeleniny.

Není tady

 

#12 8. 2. 2017 11:53

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Poradce v hubnutí

Doporučuji přečíst si oznámení nahoře, odkaz mažu.

Není tady

 

#13 4. 6. 2017 22:35

Káaa
♥------
Registrovaný: 4. 6. 2017
Příspěvky: 10

Re: Poradce v hubnutí

Holky, hubnutí s poradcem je jedno z nejúčinějších a nejzdravějších. Doporučuju obrátit se na poradce z www.hubnuti-ostrava.cz. Mají bohaté zkušenosti a jsou to opravdu profíci. A cenově dostupní.

Není tady

 

#14 5. 6. 2017 6:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poradce v hubnutí

https://img.obrazky.cz/?url=d71a3e29afd1ce98&size=2


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 13. 9. 2018 13:50

miriol
♥------
Registrovaný: 13. 9. 2018
Příspěvky: 2

Re: Poradce v hubnutí

Jsem z Brna a chtěla bych se zeptat,jestli nemáte někdo kontakt na nějakou poradnu,kde mi uprací jídelníček a popřípadě udělají nějaka vyšetření.

Není tady

 

#16 15. 9. 2018 13:37

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Poradce v hubnutí

...,kde mi uprací jídelníček ...
V Brne je nejlepsi "upracování" jidelnicku po odbornem vysetreni patologa: Nežer!, babo, chci te mit brzo na stole!...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů