Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 18. 4. 2008 15:35

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

venkovní pískoviště a domeček z papírové krabice

1. Prosím o rady jak pěkně udělat venkovní pískoviště. Bydlíme v rodinném domku a už bych ráda abychom se chodili zabavit na dvůr na písek. Můžete mi prosím poslat fotky jaké pískoviště máte doma vy?

2. Jelikož už v obýváku nepotřebujeme druhou postýlku, chtěla bych udělat z obrovské papírové krabice od televize domeček s okny a dveřmi. Celé to polepit bílým papírem a potom z barevných papírů ozdobit. Třeba jako perníkovou chaloupku. Pokud bude ta'tka šikovný, tak třeba i se střechou. Dělali jste taky něco takového. Uvítám opět jakékoliv tipy, rady a nápady. A fotky.
Díky všem

Moje emailová adresa: gabriela.tomkova@seznam.cz


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#2 27. 4. 2008 17:42

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: venkovní pískoviště a domeček z papírové krabice

1. Máš-li jen jedno dítko a nechodí k vám na návštěvu zrovna "mateřská školka", asi bych si vybrala nějaké plastové pískoviště z nabídky supermarketů. Je tam možnost přikrytí (proti kočkám a dešti), možnost přemístění (na sluníčko, do stínu).

2. Mé děti zhruba co dva měsíce dostaly novou papírovou krabici od velkého balení plen. Byla to na tři-čtyři dny nejvyužívanější hračka. Mohly po ní čmárat, vlézt do ní vrchem, různě ji převracet, tahat se v ní, přikrývat dekou apod. Využily ji více a raději, než takový ten dětský stan ve tvaru domečku. Prostě když nemohly moc uplatnit fantazii, tak se jim to omrzelo. Ta krabice po pár dnech "padla za vlast" a o to více je po nějaké době bavila další. Píšu ti to proto, a nejsi zklamaná, když vykrášlíš svou krabici jak nejlépe budeš umět a dítě bude bavit jen chvíli. I ten dětský stan jsem stavěla občas na pár dnů a pak zase sbalila, jinak se v něm jen skladoval nepořádek.

A ještě si vzpomínám, že na začátku našeho manželství (ještě bezdětného) jsme asi rok neměli konferák a tak bedna od televize sloužila místo něj. Byl na ní ubrus a nějak nám to tentkrát stačilo. Pokud k nám přišly kamarádky s prcky, tak jsme jim tam často hodili na dno deku, polštářek, dírami co sloužily jako úchytky jim tam podávali dobrůtky a moc se jim to líbilo. Jestli to byl domeček, koráb, raketa či auto již záleželo na jejich momentální fantazii.

Upravil(a) Stelička (27. 4. 2008 17:48)


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#3 15. 11. 2018 6:23

Nikoleta0023
♥------
Registrovaný: 6. 9. 2018
Příspěvky: 16

Re: venkovní pískoviště a domeček z papírové krabice

My jsme koupili dceři toto pískoviště https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na … vikem-y7y3 . Máme menší zahradu a toto pískoviště nezabere moc místa. Navíc se mi líbí, že je u toho rovnou i kryt, takže pískoviště můžu bez problému na noc zavřít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů