Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 4. 2008 21:29

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Meho kluka chce jina holka

Mam mensi problem. S pritelem jsme spolu pul roku, jsme stastni a ja ho mam moc rada. Jenomze v posledni dobe se moc libi sestrenici moji nejlepsi pritelkyni... nevim co mam delat, porad mu vyvolava a pise ruzne spravy, jak je on uzasny a jak ji chybi... a uz mam toho plny zuby, nemuzu s tym vubec nic udelat... A ona je jeste tvari,ze chce byt moje kamaradka, jenomze porad se mnou mluvi jenom o mem klukovi... co mam delat? butter

Není tady

 

#2 17. 4. 2008 21:32

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Meho kluka chce jina holka

Ty s tím asi neudělᚠnic. Záleží na tom, co udělá ON.

Není tady

 

#3 17. 4. 2008 21:41

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Re: Meho kluka chce jina holka

No jo, to je moc hezke, jenomze tohle trva uz dva mesice a mne pomaly prechazi trpelivost... chtela jsem to nechat tak a ukazat mu tim, ze mu verim, jenomze uz to trva moc dlouho na muj vkus... nechci ho stratit jen proto ze jsem o nej nebojovala...

Není tady

 

#4 17. 4. 2008 21:45

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Meho kluka chce jina holka

Sara_E napsal(a):

No jo, to je moc hezke, jenomze tohle trva uz dva mesice a mne pomaly prechazi trpelivost... chtela jsem to nechat tak a ukazat mu tim, ze mu verim, jenomze uz to trva moc dlouho na muj vkus... nechci ho stratit jen proto ze jsem o nej nebojovala...

A co na to říká přítel?

Nedovedu si představit, jak bys mohla o chlapa bojovat - buď s Tebou být chce nebo ne.

Ale tady je asi nejdůležitější - CO NA TO ON?

Není tady

 

#5 17. 4. 2008 22:50

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

jj co na to on ???? a ona pokud si che hrát na kamarádku tak bych jí dal silně najevo z jakého důvodu s ní kamarádit nechci, no... a on.... ?  mluvil s tebou o tom nebo tak něco ? jako třeba že ho pořád otravuje a že se tím baví , nebo tak něco ? pokud jo, tak si myslím, že by to mohlo být v pořádku... ale jediné co si myslím, že můžeš udělat ty, tak že se mu budeš dostatečně věnovat, né zas nějak moc přehnaně aby mu nedošlo že žárlíš nebo tak něco, ale prostě aby viděl že o něj opravdu stojíš a cheš se mu věnovat...

Není tady

 

#6 17. 4. 2008 22:54

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

rada jak si udržet kluka totiž asi jako taková neexistuje, s tím se musíš poprat sama, někdo ti může napsat že to co sem napsal je blbost, prototže každý má jinou povahu a bere určité věci jinak, to musíš ty vědět co na něj platí a ty musíš uhodnout co asi udělá, pač ty s ním chodíš půl roku, né mi smile tak teda hodně štěstí wink

Není tady

 

#7 18. 4. 2008 17:14

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Re: Meho kluka chce jina holka

On mi o tom vubec nerekl, ani o spravach ci mu psala, ani ze ho porad vola ven... ja to vim jenom od kamaradky, te to jeji sestrenice rekla a taky jsem si neco vsimla i sama...nejsem nejak moc zarliva, do ted jsem byla v podstate pokojna, jenomze ted se uz je ta holka moc odvazna a uz si toho dovoluje prilis... skousela jsem mu parkrat dat najevo, ze jsem si toho vsimla, jenomze naznaky bud ignoroval, nebo nepochopil... a nevim, mam se ho na to zeptat rovnou? nebudu pusobit dojmem, ze mu neduveruji?

Není tady

 

#8 18. 4. 2008 23:20

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

já osobně bych si promluvil s ní.. kdybych to měl brát z pohledu mojeho kdyby mi někdo jel do holky , no ale mě kdyby se to stalo tak už ten borec nemá zuby big_smile ale prosim tě hlavně ji nemla já sem totiž na jisté věci rapl a kdyby mi jel nějaký borec do holky a nepochopil to po dobrém tak bych mu to vysvětlil po zlém, no a kdyby jí to naprášil, tak bych zapíral.... domluvil bych si s kámošema alibi že sme byly na pivku nebo něco jiného a pokud by byla protivná až moc a neodbytná tak by bylo jasné že mi ji zbalil a že ten vztah nemá cenu...., takže můžeš mě poslechnout a nemusíš ale já radím promluv si o tom s ní, a klidně bych jí to vpálil do ksichtu a nechodil tak říkajíc kolem horké kaše...., ale to záleží na tobě jak se rozhodneš... já bych byl potom nerad abych dostal vynadané, že sem ti zničil vztah wink  možná že ti tu někdo poradí něco lepšího.... ale jestli s ní chodí ven a neříká ti o tom tak to není vůbec dobré... to vím z vlastní zkušenosti, když sem přebíral jistou dámu někomu já.. stejně sem nakonec pohořel já i ten její tehda borec.... chodila se mnou ven a mu psala že jí je špatně a nechodí když chtěl náhodou přijít a ... no a prostě pokuds ní chodí tajně ven a často, tak to není vůbec dobrý, dál se o sobě rozepisovat nebudu, pač na to že sem ju přebíral kámošovi nejsem vůbec hrdy a dodnes se za to stydím a je to na dlouhé povídání.. ale te´d sme s tím borcem dobří kámoši a uvědomili sme si, že nám ani jednomu za to nestála....

Není tady

 

#9 18. 4. 2008 23:21

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

sorráč že sem tu otravoval s míma problémama wink

Není tady

 

#10 21. 4. 2008 20:28

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Re: Meho kluka chce jina holka

Ne,to je v poradku... ja nejsem moc bojovni typ, rozhodne bych ju nezmlatila... a jestli s ni chodi ven, tak to nevim... to bych se ani nejak dovedela pres tu moji kamaradku, ale vyloucit to nemuzu... myslis ze si mam promluvit s ni? jednou jsem to uz skousela a ona zapirala jak to jenom slo a pak na druhy den mu znovu vypsavala...

Není tady

 

#11 22. 4. 2008 13:53

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Meho kluka chce jina holka

Sara_E napsal(a):

Ne,to je v poradku... ja nejsem moc bojovni typ, rozhodne bych ju nezmlatila... a jestli s ni chodi ven, tak to nevim... to bych se ani nejak dovedela pres tu moji kamaradku, ale vyloucit to nemuzu... myslis ze si mam promluvit s ni? jednou jsem to uz skousela a ona zapirala jak to jenom slo a pak na druhy den mu znovu vypsavala...

Promluv si s ním - normálně že ti kamarádka řekla, že ho uhání nějaká holka - a jestli je to pravda a mᚠna to, tak ho přimět neodepisovat jí, nestýkat se s ní - prostě ignorace a to od vás obou - eventuálně to jít ještě stručně vysvětlit tý holčině smile

Není tady

 

#12 22. 4. 2008 20:35

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Meho kluka chce jina holka

Být Tebou, nemontuju se do toho. Radši bych se snažila být atraktivnější, než ona, vymýšlela pro vás dva nové podněty na strávení volného času, taky ho hodně chválila, jak je Ti s ním fajn a taky bych se snažila, aby mu Tě kámoši záviděli, jak jsi prima, že mu dopřeješ s nima fotbal a vůbec nežárlíš, naopak, ještě mu na konci zápasu doneseš něco na zub a řekneš, mám pro tebe překvápko, tak pospěš...
Prostě až by na něj ta nešastnice zamilovaná zase zkoušela ty svoje psí oči, aby si řekl...tohle nemám vůbec zapotřebí, protože mě má ráda ta nejlepší holka, jaká mě mohla potkat, s ní prožívám pořád něco nového a pořád mám pocit, že ji pořádně neznám, jak je proměnlivá a nápaditá...
Zkrátka si trochu musíš věřit a tomu, zda se některá holka zamiluje do Tvého kluka, nezabráníš. Zabránit můžeš pouze tomu, aby se on sám nezamiloval do ní. Protože má rád Tebe. Tak mu dej dost důvodů, aby Tě rád měl a nechtěl žádnou jinou.

Není tady

 

#13 22. 4. 2008 23:31

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

jaj taky\ dobrý nápad smile to je fakt.. ale zas na druhou stranu aby mu to nezačalo být podezřelé.... jako že tak najednou atakuje.... rozumíš jak to myslím....

Není tady

 

#14 23. 4. 2008 19:15

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Re: Meho kluka chce jina holka

kalupinka napsal(a):

Být Tebou, nemontuju se do toho. Radši bych se snažila být atraktivnější, než ona, vymýšlela pro vás dva nové podněty na strávení volného času, taky ho hodně chválila, jak je Ti s ním fajn a taky bych se snažila, aby mu Tě kámoši záviděli, jak jsi prima, že mu dopřeješ s nima fotbal a vůbec nežárlíš, naopak, ještě mu na konci zápasu doneseš něco na zub a řekneš, mám pro tebe překvápko, tak pospěš...
Prostě až by na něj ta nešastnice zamilovaná zase zkoušela ty svoje psí oči, aby si řekl...tohle nemám vůbec zapotřebí, protože mě má ráda ta nejlepší holka, jaká mě mohla potkat, s ní prožívám pořád něco nového a pořád mám pocit, že ji pořádně neznám, jak je proměnlivá a nápaditá...
Zkrátka si trochu musíš věřit a tomu, zda se některá holka zamiluje do Tvého kluka, nezabráníš. Zabránit můžeš pouze tomu, aby se on sám nezamiloval do ní. Protože má rád Tebe. Tak mu dej dost důvodů, aby Tě rád měl a nechtěl žádnou jinou.

jeje,tak dobre rady jsem ani necekala.....byt ale atraktivnejsi nez ona nejspis nebude tak lehky....ja mam jeden problem, jsem o neco nizsi nez by jsem mela v mem veku byt,nejsem zrovna typ vysoke stihle hezke blondyny a nevim,jestli by mu me mohl nekdo zavidet...

Není tady

 

#15 24. 4. 2008 15:50

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

víc si věř... pokud si nebudeš víc věřit tak to na tobě půjde cítit (obrazně řečeno) a bude to na prd....
musíš si být sebou víc jistá, sebedůvěra je to na co je člověk schopný sbalit téměř kohokoliv... víte všichni jak to myslím.... že jo ? smile

Není tady

 

#16 24. 4. 2008 20:42

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Re: Meho kluka chce jina holka

Jo, ja vim jak to v teorii funguje, ale skratka nejsem ten typ holky ktera jde a nekoho zbali... vim, ze si musim verit, obvykle si alespon trochu opravdu verim, jenomze tvrdit ze umim byt umyselne atraktivnejsi nez ta holka je trochu moc... i kdyz, slysela jsem ze neni nejak moc hezka... v kazdem pripade, mam novinku - pry uz bali i jine kluky, ne jen meho pritele... (i kdyz, po nem jde porad)

Není tady

 

#17 25. 4. 2008 20:31

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Meho kluka chce jina holka

n tak to jestůli se doví ten tvůj přítel od někoho, tak se na ni bodne pokud v něm už něco nezanechala.. protože to je takové to zoufalé ..ehm.. no... kur*ítko rodna a hledé všude možně jenom aby něco měla a koho dřív klofne, tak s tím bude...
možná by nebylo od věci když se budete s tím tvým přítelem bavit o vašich kamarádech, jenom tak ze srandy nadhodit co si slyšela o tamté...  no a uvidíšsama co bude buď se tomu zasměje a nebo ho to nechá chladným, pak uvidíš během krátké doby jak bude reagovat....

Není tady

 

#18 27. 4. 2008 14:59

Maya.82
Host

Re: Meho kluka chce jina holka

Sara_E napsal(a):

kalupinka napsal(a):

Být Tebou, nemontuju se do toho. Radši bych se snažila být atraktivnější, než ona, vymýšlela pro vás dva nové podněty na strávení volného času, taky ho hodně chválila, jak je Ti s ním fajn a taky bych se snažila, aby mu Tě kámoši záviděli, jak jsi prima, že mu dopřeješ s nima fotbal a vůbec nežárlíš, naopak, ještě mu na konci zápasu doneseš něco na zub a řekneš, mám pro tebe překvápko, tak pospěš...
Prostě až by na něj ta nešastnice zamilovaná zase zkoušela ty svoje psí oči, aby si řekl...tohle nemám vůbec zapotřebí, protože mě má ráda ta nejlepší holka, jaká mě mohla potkat, s ní prožívám pořád něco nového a pořád mám pocit, že ji pořádně neznám, jak je proměnlivá a nápaditá...
Zkrátka si trochu musíš věřit a tomu, zda se některá holka zamiluje do Tvého kluka, nezabráníš. Zabránit můžeš pouze tomu, aby se on sám nezamiloval do ní. Protože má rád Tebe. Tak mu dej dost důvodů, aby Tě rád měl a nechtěl žádnou jinou.

jeje,tak dobre rady jsem ani necekala.....byt ale atraktivnejsi nez ona nejspis nebude tak lehky....ja mam jeden problem, jsem o neco nizsi nez by jsem mela v mem veku byt,nejsem zrovna typ vysoke stihle hezke blondyny a nevim,jestli by mu me mohl nekdo zavidet...

Nemusíš být vysoká dlouhonohá blondýna. Bud taková jaká jsi. A s tím co psala Kalupi s tím souhlasím. naprosto.

 

#19 5. 10. 2008 20:36

Sara_E
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 15

Re: Meho kluka chce jina holka

No vidíte a stejne jsem mela pravdu.... tehdy spolu neco meli... a ja se to dovedela teprve pred tremi mesici, to uz bylo davno po tom...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů