Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 17. 4. 2008 18:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

ohrnute rifle

Koupila jsem si rifle rovneho strihu,ale jsou me dlouhe.Rada bych je nechala ohrnute,ale nevim zda se to nosi.Poradi me nekdo?

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#2 17. 4. 2008 19:57

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Re: ohrnute rifle

Tak to by mě taky zajímalo - mám totiž úplně stejný problém. Koupila jsem si super bokovky s rovnými nohavicemi, ale jsou dóóst dlouhé. Tak uvažuji, jestli je opravdu musím ustřihnout a zkrátit - abych v ohrnutých nevypadala jsko blbec...

Upravil(a) Ladie (17. 4. 2008 19:58)

Není tady

#3 18. 4. 2008 0:05

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Můj názor ..pokud se vám to líbí,klidně bych to nosila...Dnes se nosí opravdu vše..a ohrnuté rifle na holkách vídávám....smile
..a pokud si myslíte,že byste ..vypadaly.divně,tak zkrátit se to dá vždycky...

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#4 19. 4. 2008 12:11

Maya.82
Host

Proč by se to nenosilo?? Souhlas se Sisi.

#5 19. 4. 2008 13:12

kety
♥♥♥♥---

No já to taky nosím mírně ohnuté, ale asi tak 2cm, protože  se mi to nechce stříhat a zakládat a abych to tahala po zemi, tak to zas ne.
Ale moje 20 letá dcera mně říká, že takto ohrnuté je to hrozné a že se to tak nenosí. Ona to nosí hodně dlouhé, že jí vylézají jen špičky bot.
Pokud si to ustřihneš, tak určitě ne moc krátké, spíš delší, aby bota byla mírně zakrytá. to je můj názor.

Není tady

#6 20. 4. 2008 19:38

Jiněnka
♥♥♥♥---

2cm ohrnutí si myslím že nemá smyls, to už je opravdu snad lepší nechat rifle dlouhé, ale běžně vídávám hrnutí kolem cca 5-7cm.

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

#7 21. 4. 2008 10:50

kety
♥♥♥♥---

Já jsem psala asi 2cm, neměřila jsem to, ale pravda je, že moc ohrnuté je nemám, jen tak, aby mi necourali po zemi.
Ale dnes jsem viděla mladou holku v bílé bundičce, bílé botasky a taky bílou plátěnou tašku, rifle měla světlé, takové ty "módní potrhané" a měla je ohrnuté.
Určitě závisí na každém, jak se mu to líbí, dnes se opravdu nosí všechno.

Není tady

#8 21. 4. 2008 11:35

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

určitě ,...a,dokonce to mají ohrnuté i 20-30cm...
já sama si ohrnuji džíny podle svého ..jak se mi to zrovna líbí wink

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#9 21. 4. 2008 13:50

REŇAS
Host

Tak já si u čtení těhto příspěvku vzpomněla,že jsem si také ráno vyšla v ohrnutých,úzkých riflích cca 2 -2,5 cm. Jsem totiž takové malé pivo.. také mám,vše dlouhé. big_smile Takže podle nálady,někdy rifle tahám po zemi a někdy ohrnu,také záleží,jestli chci být elegantí,tak radši neohrnuji a vezmu k tomu oufitu ty správné rifle,no a pokud chci být,spíš sportovní a po ničem si nešlapat,tak rifle ohnu,záleží podle mně i na botách. Koukám,co se asi tak nosí,ale zas to tak neřeším. (jako letošní jaro s tou žlutou i když žlutou mám ráda),chci se hlavně cítit dobře,vynosit to, a také v tom nesmím vypadat,jako přerostlá holka od vedle,chodím v tom já.. Takže myslím,že klidně ohrnout,eremurussko..dej na celkový výsledek. (a vyštrachala jsem pár letošních časopisů s modou a tam byli také ohrnuté.. wink
Ps: jo a já mám někdy pocit,že tím zkracováním se víc zkazí než získá a to mám šikovnou švadlenku,kamarádku.

NÁŠ TIP:

Zápatí