Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 4. 2008 18:21

Kopretina
♥------
Místo: Přerov
Registrovaný: 14. 12. 2006
Příspěvky: 24

Jaká je Kuchařka pro dceru?

Vařím docela dlouho, ale stejně pořád dokola jen to co umím - jednoduchá jídla, tak jsem se chtěla zeptat, četla jsem nedávno o Kuchařce pro dceru, žeprý je to pro ty, co se učí vařit, jestli je tato kniha opravdu dobrá a stojí za to si ji pořídit.

Není tady

 

#2 17. 4. 2008 6:35

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Já jsem si jí koupila akorát včera. Zatim jsem z toho nic nevařila,ale co jsem koukala tak jsou tam lehký recepty ( nechápu návody v kuchařkách, to raději podle návodu postavim skřín ) a vypadá to celý moc hazky,ale na mě je tam až moc sladkého...ale jak komu to bude vadit


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#3 17. 4. 2008 7:57

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Kuchařek mám mraky od tchýně, od mamky od babiček a jen tak co se mi líbily, ale když vařím a nic mě nenapadá kouknu na net a tu je většinou polopaticky vysvětleno a ještě přidány i vychytávky tummenupp


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#4 18. 4. 2008 8:46

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Já si dříve taky hodně kupovala kuchařky, stalo se mi to skoro koníčkem, když jsem šla z knihkupectví, tak jsem si vždycky nějakou nesla domů tummenupp . Taky jsem do nich často nahlížela, listovala v nich a hledala inspiraci co nakoupit  a co uvařit...
Teď ale, co mám PC, tak raději hledám tady, je to víc zajímavé, pěkně popsaný postup a často i s obrázkama ... tummenupp tummenupp


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#5 19. 4. 2008 15:51

ivik12
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2007
Příspěvky: 60
Web

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Ahoj  kopretino, vytvářím videokuchařku, která není sice ještě hotová, ale už je tam téměř 150 receptů ke koukání . Možná by dcerka chytla nějakou inspiraci. Mějte se a adresa je    http://ekucharka.net/

Není tady

 

#6 1. 7. 2008 11:57

penda
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2008
Příspěvky: 2

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Kopretina napsal(a):

Vařím docela dlouho, ale stejně pořád dokola jen to co umím - jednoduchá jídla, tak jsem se chtěla zeptat, četla jsem nedávno o Kuchařce pro dceru, žeprý je to pro ty, co se učí vařit, jestli je tato kniha opravdu dobrá a stojí za to si ji pořídit.

Stojí za to si ji pořídit. Já osobně jsem koupila už 5 kousků. Pro kamarádky, syna, pro sebe. Moje sedmiměsíční dcerka ji dostala od autorky do vínku. Jana Zatloukalová je moje kamarádka. Bezvadná je nejen kuchařka, ale i její autorka. smile Mrkni se, Kopretino, na web  a sama si rozhodni, zda za tu knihu stojí investovat peníze. První výtisk byl již celý vyprodán, na pultech už je dotisk této knihy. Občas se o ni dá i soutěžit na webu http://florentyna.cz. A když si ji objednᚠprostřednictvím webových stránek, dostaneš ještě navíc i záložky do knihy, které byly součástí pouze prvního vydání.

Není tady

 

#7 1. 7. 2008 12:28

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Pendo, díky za tip, už jsem si ji taky objednala. Kuchařek mám celou knihovnu, ráda hledám inspiraci, nerada vařím pořád totéž.

Není tady

 

#8 1. 7. 2008 12:54

tayvet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 19. 4. 2008
Příspěvky: 2066

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Já také děkuji za inspiraci smile


Život nese radost,někdy bolest,ale většinou obojí.

Není tady

 

#9 1. 7. 2008 13:03

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

ivik12 napsal(a):

Ahoj  kopretino, vytvářím videokuchařku, která není sice ještě hotová, ale už je tam téměř 150 receptů ke koukání . Možná by dcerka chytla nějakou inspiraci. Mějte se a adresa je    http://ekucharka.net/

Tak tuto internetovou kuchařku od Ivy mohu jen doporučit.  Je skvělá. smile


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#10 2. 7. 2008 10:00

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Kouklaa jsem na internetovou kucharku a je fakt dobrá.

Není tady

 

#11 2. 7. 2008 10:26

penda
♥------
Registrovaný: 1. 7. 2008
Příspěvky: 2

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Holky, uvidíte, že budete spokojené. A Jana (Flo) chystá na září Vánoční kuchařku, tak když se Vám bude líbit její Kuchařka pro dceru, třeba sáhnete i po té další. Jestli kupujete sobotní DVD Ivana Vodochodského (příloha Šípu), tak v prvním DVD Jana s Vodouchem vařila právě podle Kuchařky pro dceru. Včera jsem podle ní připravila obrácené řízky a nemají chybu. Taky doporučuji její palačinky, těstovinový salát s čerstvou zeleninou a opečené brambory De Luxe - předvaří se, strčí se na předehřátý plech s rozpuštěným sádlem a pak se nechají cca 25 minut bez hlídání a lepší brambůrky jsem před tím nikdy nejedla. Anebo její pečené kuře je taky moc dobré. Vyzkoušejte a podejte hlášení, jak rodince chutnalo. ;o) Přeji pěkné léto.

Není tady

 

#12 2. 7. 2008 19:36

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Tak jsem ji včera objednala a dnes ji doručili. Je opravdu skvělá. Trochu netradičně řazené recepty, ale v rejstříku se lze dobře orientovat a hlavně obsahuje důležité rady a tepchnologické postupy. Zrovna jsem zkusila rychlou ovocnou buchtu, moc dobrá.

Není tady

 

#13 3. 7. 2008 13:30

Vlaďuša
♥♥-----
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 29

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Ito,
můžeš mi, prosím, poradit, kde jsi kuchařku objednala? Já to zkoušela už na několika www adresách, a nikde ji už neměli dostupnou. Díky.

Není tady

 

#14 3. 7. 2008 15:53

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Ano, bylo to na té adrese. Dnes jsem jednu dala naší mladé a byla moc nadšená.

Není tady

 

#15 4. 7. 2008 8:24

Vlaďuša
♥♥-----
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 29

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Holky jste zlatíčka, díky moc, hned ji jdu objednat.

Není tady

 

#16 18. 7. 2008 9:45

Uzza
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2008
Příspěvky: 1

Re: Jaká je Kuchařka pro dceru?

Já ji dostala k Vánocům a díky ní mám pokaždé úspěch. A teď udělali svatební balení - ta kuchařka je ještě v mixérem v takové krásné krabici. V září se mi vdává ségra, tak už mám vymyšlený dárek :-) A na stránkách toho nakladatelství se to dá koupit ještě levněji než v knihkupectví...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů