Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 4. 2008 8:45

Barbara
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 169

Dáda Patrasová

Včera pozdě večer jsem se náhodou dívala na pořád o ženách s Burianem a uváděl Dádu Patrasovou, byla tak úděsná, ve svých padesáti coby diblík. Připadala mi úplně mimo. Neviděly jste ten pořad?

Není tady

 

#2 16. 4. 2008 11:12

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dáda Patrasová

Barbara napsal(a):

Včera pozdě večer jsem se náhodou dívala na pořád o ženách s Burianem a uváděl Dádu Patrasovou, byla tak úděsná, ve svých padesáti coby diblík. Připadala mi úplně mimo. Neviděly jste ten pořad?

Věk nikomu na kráse zrovna nepřidá, prostě je už jen starší, vrásčitá, korpulentnější..
Ale narozdíl od písniček jiných sexbomb s ladnými křivkami si moje dítě písničky Dády pouští stále, pořád jsou v kurzu.

Není důležité, jak kdo vypadá, ale co je za ním vidět, co dělá .. A že zrovna v některém pořadu byla mimo ? Každý jsme občas mimo a míváme své dny s pocitem šedi a vakua na mozku. Jen narozdíl od celebrit nemáme v tu dobu zrovna povinnost jít na dlouho předem avízované vystoupení v rádiu, TV, natáčení ..

Barbaro, nehledejte na druhém jen chyby, protože i ten druhý je jen člověk. gloria

Není tady

 

#3 16. 4. 2008 11:45

normální
♥♥-----
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 40

Re: Dáda Patrasová

Myslím,že Barbara nehledá chyby.Nikdy bych nikoho nekritizovala za věk-ale diblíky vyloženě nesnáším.Mám ráda,když je žena upravená,hezky oblečená,ale jakmile začne dělat hihihi a snaží se chovat jako puberačka,tak prostě nemá mé sympatie.

Není tady

 

#4 16. 4. 2008 11:54

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Dáda Patrasová

Zrovna ráno mi kolegyně říkala,  že opravdu Dáda Patrasová včera vypadala  divně. Sama jsem to neviděla.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#5 16. 4. 2008 13:43

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Dáda Patrasová

Si to puste na netu, 90% pořadů z ČT1 je v archivech na netu k puštění....

Není tady

 

#6 16. 4. 2008 14:41

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Dáda Patrasová

Macex napsal(a):

Si to puste na netu, 90% pořadů z ČT1 je v archivech na netu k puštění....

Dádu dcera zbožňuje to ano, ale že si hraje na diblíka to je fakt mazec, oblečení pro dvacetileté holky, vypadá opravdu divně. Připadá mi jak Vondráčková co se stále snaží a snaží zastavit čas. Neviděli jste teď v televizi náhodou Rotrovou Marii..toje podle mě dáma na úrovni, nevím jestli má plastiky nebo ne ale naprosto se oblíká vzhledem ke svému věku a velmi krásnákapitulation

Není tady

 

#7 16. 4. 2008 17:30

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Dáda Patrasová

Já nehodnotím diblíky, já dala radu, pro ty, které to neviděly a projevily zájem znát podrobnosti.

Není tady

 

#8 16. 4. 2008 22:32

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Dáda Patrasová

Dáda Patrasová, želvy Ninja a Teletubies.......... jednu z těhle oblud kdyby po mě synek začal vyžadovat, tak se velmi vážně nad sebou a jeho výchovou zamyslím. cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#9 17. 4. 2008 0:17

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Dáda Patrasová

Hochu milý, až to na něho přijde, nic moc  s tím nenaděláš. To se musí přetrpět a doufat, že z toho brzy vyroste. A nebude to ničí vina.
Taky jsem kroutila hlavou nad blbými céčky, ale modní dětský trend mě smetl, jako ostatní rodiče. A dnes na to rádi vzpomínají. Mobil v ruce malých školáků  v budově školy mi přijde méně vhodná zábava, než  diblík Dáda

Není tady

 

#10 17. 4. 2008 9:54

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Dáda Patrasová

Vzhled bych ani nehodnotila. Ale spíše mě překvapil přístup Dády k dětem po představení. Byla jsem se 4 letou dcerou kamarádky na jejím představení v našem městě. Vstupné jako prase (no dobře, ale většinou tam jdou děti s maminkami na mateřské), pár písniček a pak kdy děti chtěly jít pro podpis a těšily se na svou Dádu, tak jim práskla dveřmi před nosem. Nevím, každý má své PMS. Ale ten pořad mi prostě nesedl. Za měsíc jsem šla raději s malou na loutkové divadlo nějakých amatéru a bylo to za 30 Kč mnohem hezčí.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#11 17. 4. 2008 10:03

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: Dáda Patrasová

Klubko napsal(a):

Vzhled bych ani nehodnotila. Ale spíše mě překvapil přístup Dády k dětem po představení. Byla jsem se 4 letou dcerou kamarádky na jejím představení v našem městě. Vstupné jako prase (no dobře, ale většinou tam jdou děti s maminkami na mateřské), pár písniček a pak kdy děti chtěly jít pro podpis a těšily se na svou Dádu, tak jim práskla dveřmi před nosem. Nevím, každý má své PMS. Ale ten pořad mi prostě nesedl. Za měsíc jsem šla raději s malou na loutkové divadlo nějakých amatéru a bylo to za 30 Kč mnohem hezčí.

Dáda nemusela mít zrovna dobrý den,ale ty děti to nezajímá,že.


Na světě je krásně.

Není tady

 

#12 17. 4. 2008 10:08

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: Dáda Patrasová

Klubko napsal(a):

Vzhled bych ani nehodnotila. Ale spíše mě překvapil přístup Dády k dětem po představení. Byla jsem se 4 letou dcerou kamarádky na jejím představení v našem městě. Vstupné jako prase (no dobře, ale většinou tam jdou děti s maminkami na mateřské), pár písniček a pak kdy děti chtěly jít pro podpis a těšily se na svou Dádu, tak jim práskla dveřmi před nosem. Nevím, každý má své PMS. Ale ten pořad mi prostě nesedl. Za měsíc jsem šla raději s malou na loutkové divadlo nějakých amatéru a bylo to za 30 Kč mnohem hezčí.

Dáda nemusela mít dobrý den,ale děti to nezajímá,že.


Na světě je krásně.

Není tady

 

#13 17. 4. 2008 10:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dáda Patrasová

Dáda nemusela mít dobrý den,ale děti to nezajímá,že.

To je ani zajímat nemusí... to by mělo zajímat spíš jí, ty děti ji totiž "živí". Bohužel těchhle "profíků" je víc, co jsou za vodou, chovají se jak uvedeno a nezajímá je, že kdyby nebylo "obtížných diváků", asi by na tom tak dobře nebyli.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 17. 4. 2008 11:44

amba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 857

Re: Dáda Patrasová

Helena:
Lépe bych to nenapsala, naprosto souhlasím.
Jestli neměla Dáda dobrý den, děti to nezajímá, měla by se chovat alespoň profesionálně, když si nechá zaplatit. Kdyby chtěla, tak by s dětma  chviličku navíc  jistě vydržela.
Vzhled nehodnotím, ale hodně mi vadí, že ze sebe dělá diblíka. Už se to k ní nehodí. Každý stárneme a postupně prožíváme různé životní etapy a podle toho by se měla odvíjet i naše role ve společnosti. Jo, když jde o prachy, všechny zábrany jdou stranou.

Není tady

 

#15 17. 4. 2008 13:11

Barbara
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 169

Re: Dáda Patrasová

Elo, já nemám v žádném případě zájem hledat na někom chyby, ale když si ten pořad neviděla, tak nevím, proč hned tak agresivně reaguješ. Prostě to bylo vyloženě depresivní, není to jenom můj názor. Jenom pro vykreslení, když se ptal Burian Felixe Slováčka, proč se Dáda orientuje na dětské publikum, tak mu odpověděl, že v Dádě je cosi charismatického, andělského, že si to nedovede vysvětlit, ale že třeba na dovolené na Maledivách to cizí děti hned vycítily a byly u jejich stolu. Přitom před tím Dáda na podobnou otázku odpověděla, tak, že ji k tomu vlastně přivedl Felix, že v tom viděl dobrý byznys. A její odpovědi ohledně víry ty byly také zoufalé. Tolik pro upřesnění.

Není tady

 

#16 17. 4. 2008 13:49

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dáda Patrasová

Barbara napsal(a):

Elo, já nemám v žádném případě zájem hledat na někom chyby, ale když si ten pořad neviděla, tak nevím, proč hned tak agresivně reaguješ. Prostě to bylo vyloženě depresivní, není to jenom můj názor. Jenom pro vykreslení, když se ptal Burian Felixe Slováčka, proč se Dáda orientuje na dětské publikum, tak mu odpověděl, že v Dádě je cosi charismatického, andělského, že si to nedovede vysvětlit, ale že třeba na dovolené na Maledivách to cizí děti hned vycítily a byly u jejich stolu. Přitom před tím Dáda na podobnou otázku odpověděla, tak, že ji k tomu vlastně přivedl Felix, že v tom viděl dobrý byznys. A její odpovědi ohledně víry ty byly také zoufalé. Tolik pro upřesnění.

Barbaro, já prostě jen nesnáším drbárnu typu "hele, vidělas tamtoto / tu , ta byla otřesná, viď a co měla na sobě, vypadala jak strašidlo a jak se hihňala, jak trouba, že jo, no a ty vrásky a kila navíc, ty jo, úplná stařena .. "..
Jedno, o koho se jedná, prostě někdy mám pocit, že jakmile se někdo mihne v televizi, nedej bože naživo, už se to nejen tady rozebírá a pere ze všech stran. A povětšinou samá kritika a skoro nikdy chvála.
Nehodnotím, jak kdo vypadá a dokážu pochopit, že v den natáčení interpret zrovna nebyl ve své kůži, co však odsuzuji,  to je chování celebrit (tedy i Dády), jaké popisuje Klubko. To by být nemělo, pokud si někdo udělal z dětí byznys, fajn, ale a tu hru hraje i mimo divadlo, protože bez fanoušků už nebude celebritou.

Není tady

 

#17 17. 4. 2008 14:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Dáda Patrasová

helena napsal(a):

Dáda nemusela mít dobrý den,ale děti to nezajímá,že.

To je ani zajímat nemusí... to by mělo zajímat spíš jí, ty děti ji totiž "živí". Bohužel těchhle "profíků" je víc, co jsou za vodou, chovají se jak uvedeno a nezajímá je, že kdyby nebylo "obtížných diváků", asi by na tom tak dobře nebyli.

Jéda, je to sice už dávno, ale mám naprosto úžasný zážitek s Danem Nekonečným. Byl u nás s nějakým cirkusem. Měl klasické představení doplněné ohňovou show (až jsem koukala, kdeže je nouzový východ lol) ... občas přestřelil, když zapomněl, že to je vystoupení pro děti ("Byl jsem na Havaji se svými samičkami"), ale v podstatě bylo jeho představení stejně živelné, jak to vídáme v televizi a děti zaujalo ... a o přestávce i po skončení programu byl naprosto jedinečný. Rozdával dětem fotky s podpisy, odpovídal na nekonečné otázky, bezprostředně s nima blbnul, honil se s nima, nadšeně jim ukazoval cirkusová zvířata - prostě paráda - Céra na něj nedá dodnes dopustit smile
Takže tak nějak jsem si představovala, že by mělo vypadat představení pro děti.
Na Dádě jsme nikdy nebyli, tak ji nedokážu posoudit. Ten pořad s Burianem jsem v úterý viděla ... a bylo mi jí docela líto. Připadala mi taková ... ztracená. V podstatě to sama velmi výstižně vyjádřila, když řekla, že je ve "vnitřní emigraci".


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#18 17. 4. 2008 17:19

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Dáda Patrasová

Barbara napsal(a):

Elo, já nemám v žádném případě zájem hledat na někom chyby, ale když si ten pořad neviděla, tak nevím, proč hned tak agresivně reaguješ. Prostě to bylo vyloženě depresivní, není to jenom můj názor. Jenom pro vykreslení, když se ptal Burian Felixe Slováčka, proč se Dáda orientuje na dětské publikum, tak mu odpověděl, že v Dádě je cosi charismatického, andělského, že si to nedovede vysvětlit, ale že třeba na dovolené na Maledivách to cizí děti hned vycítily a byly u jejich stolu. Přitom před tím Dáda na podobnou otázku odpověděla, tak, že ji k tomu vlastně přivedl Felix, že v tom viděl dobrý byznys. A její odpovědi ohledně víry ty byly také zoufalé. Tolik pro upřesnění.

Svatá prostoto!  Co bylo na Elině příspěvku agresivního? Snad ne to, že si dovolila s tebou polemizovat a napomenula tě, že dělᚠdrby?

Nedalo mi to a pořad s Dádou jsem si pustila na netu. Nic depresivního jsem na něm nenašla, dokonce mi nepřišla ani jako diblík (čekala jsem třeba minisukni a culíky) ale ty jsi možná labilnější a tak to hůř vstřebáváš.
Co se týká Dádiny odpovědi na to, co ji vedlo k orintaci na dětské diváky, nemohla přece odpovědět to samé co Felix. Nebo ty bys o sobě prohlásila, že mᚠv sobě kouzlo osobnosti a velké charisma...
Felix jí to doporučit opravdu mohl, asi tušil, že jako herečka by byla vždy spíš průměrná a co se týče dětí, v tomhle směru je trh ještě nenasycen..Ale pokud by těm dětem skutečně neměla co nabídnout, dlouho by se u nich v oblibě neudržela.A ona to dělá léta.

Není tady

 

#19 17. 4. 2008 18:25

Cirilla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 1. 2008
Příspěvky: 314

Re: Dáda Patrasová

Není se co divit, že asi nebyla ve formě. Někdy v loňském roce se v bulváru psalo o tom, že je dost vážně nemocná. Četla jsem docela solidní rozhovor s ní. Musí brát léky, po kterých vypadá jako opilá, a kdo to o ní neví tak ji pak pomlouvá. Neměla by pracovat vůbec, ale snaží se plnit své nasmlouvané závazky, i když jí není dobře. Je otázka, zda je to dobře, protože na výkonu je to silně znát.

Není tady

 

#20 18. 4. 2008 9:41

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Dáda Patrasová

Nevím jak Dáda působí nyní, ale když mi bylo tak 10, což je před spoustou let, tak mi přišla již tenkrát trapná co do vystupování i do vzhledu ( prostě i jako mladá působila afektovaně a nepřirozeně oblečením, účesem atd.). Dost mě pak jak léta plynula překvapilo, že tento styl se asi někomu líbí, jinak by dávno nevystupovala.

Není tady

 

#21 18. 4. 2008 9:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dáda Patrasová

co se týče dětí, v tomhle směru je trh ještě nenasycen.Ale pokud by těm dětem skutečně neměla co nabídnout, dlouho by se u nich v oblibě neudržela.A ona to dělá léta.

Třeba vystupuje tak dlouho právě proto, že nic moc jiného pro děti není, aspoň co já vím.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 18. 4. 2008 14:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Dáda Patrasová

helena napsal(a):

co se týče dětí, v tomhle směru je trh ještě nenasycen.Ale pokud by těm dětem skutečně neměla co nabídnout, dlouho by se u nich v oblibě neudržela.A ona to dělá léta.

Třeba vystupuje tak dlouho právě proto, že nic moc jiného pro děti není, aspoň co já vím.

Ale je, jenže to nejsou lidé známí z televize. Třeba divadlo z Hradce Králové Drak nebo brněnští Kamarádi ... nebo přímo u nás dělají ochotníci spoustu programů pro děti ... ale Dádu děti znají z televize, tak na ní zajdou celé rodinky čistě ze zvědavosti. Stejně tak chodí na Michala Nesvadbu nebo na Svěráka s Uhlířem - prostě, přijela kultůra až z Práglu, tož sa hodíme do gala, sbalíme děcka, vnóčata, neteře a synovce a dem vomrknót, co só ty umělci vlastně zač visslalol.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#23 18. 4. 2008 15:44

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Dáda Patrasová

lepista napsal(a):

Nevím jak Dáda působí nyní, ale když mi bylo tak 10, což je před spoustou let, tak mi přišla již tenkrát trapná co do vystupování i do vzhledu ( prostě i jako mladá působila afektovaně a nepřirozeně oblečením, účesem atd.). Dost mě pak jak léta plynula překvapilo, že tento styl se asi někomu líbí, jinak by dávno nevystupovala.

Jo přesně..... taky mě neustále překvapuje že tohle někdo může předkládat vlastním dětem jako vhodný kultůůůrní program pro ně. roll
Ona to ale není jen Dáděnka čím se dají dneska děti oblbovat.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#24 18. 4. 2008 16:29

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Dáda Patrasová

Byla jsem s dcerou na Dádě(je ji 5 let),vstupné nevím přesně myslím nějak 150 korun,chápu,ale musí platit i doprovod,tudíž pro nás 300.Mně ta komerční teta nezajímá vůbec ale 5leté děcko samotné samozřejmě jít nemůže tudíž musím zaplatit i za sebe.Ty reklamní věcičky taky pěkně drahé a nemluvím o tom že nafotila se s panenkou Anabel na plakát(dělá reklamu) a ty plakáty prodávali po vystoupení za 30 korun.No jo,ono se musí nějak vydělávat.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#25 28. 4. 2008 19:53

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Dáda Patrasová

Porad jsem sice nevidela s D.Patrasovou, ale myslim, ze ve svem veku je  zena, ktera dobre vypada. godlike

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů