Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

#1 15. 4. 2008 21:55

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Máte někdo zkušenosti s podprsenkou na zmenšení objemu?A od jaké firmy jste jí koupily?Koukala sem na Triolu a Triumf,ale zdaj se mi drahý?Fungujou?

Není tady

 

#2 16. 4. 2008 7:07

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Já jsem si koupila od Triumphu  ( na věšáku nic moc fakt ne, takové beztvaré nic) ovšem jsem si oblíkla a nic jiného nenosím. Ovšem je pravda že pod oblečením je naprosto bezva ale jinak moc krásy nepobrala

Není tady

 

#3 17. 4. 2008 18:12

muzzle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 43

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Ahoj, já mám spíš opačný problémsad

Není tady

 

#4 17. 4. 2008 19:02

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Zmenšovačky jsou dobré. líp mi drží.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#5 17. 4. 2008 22:33

majkafa
Host

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Zmenšovačky? Co já bych za to dala, kdybych je potřebovala.
Halt, každý chce to, co nemá. big_smile

 

#6 17. 4. 2008 23:49

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Kočeny, to jste tak bohatě obdarované, že to potřebujete opticky zmenšit, nebo mají dobrý tvar,  že to bohatství je pevnější?
Nešla bych až na potřebu zmenšovaček, ale jedno pěkné velikostní číslo bych taky ráda přijala, samo že bez silokonu.

Není tady

 

#7 18. 4. 2008 7:28

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Heluška napsal(a):

Kočeny, to jste tak bohatě obdarované, že to potřebujete opticky zmenšit, nebo mají dobrý tvar,  že to bohatství je pevnější?
Nešla bych až na potřebu zmenšovaček, ale jedno pěkné velikostní číslo bych taky ráda přijala, samo že bez silokonu.

jo já mám například velmi úzké záda a k tomu ty kozy číslo 4..po 2 dětech velmi ale velmi "gravitační", takže v normální podprsence to vypadá tak že mám zadní zapínání vysoko na zádech a prsa dole:co:, nebo mi při chůzi vyskakují uprostřed takže tam mám boule...hahahaha:dumbom:dumbomdumbom
jedině změnšující jim dodala patřičnou fazónu:kapitulation:kapitulationkapitulation

Není tady

 

#8 18. 4. 2008 8:53

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Jo čtyřky, ty bych brala. Ted právě mám kojící a písmenkem se blížím asi konci abecedy big_smilebig_smilebig_smilebig_smile Nevíte o čem mluvíte kočeny. Ty bolesti zad mi někdy vadí. A když si dám výstřih tak se na mě otáčí snad všechny mužské pohledy sem tam i ženské. big_smilebig_smilebig_smile Klamat push upkou je lehčí, i na váhu wink .


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#9 18. 4. 2008 9:33

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Já jsem si teď koupila zmenšovací od  Tima,  stojí 700,.-- Kč, tudíž přijatelná cena. Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#10 18. 4. 2008 15:43

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

J8 si zatím vyhlídla v Triole sice mám košík C,ale prostě jak tu píšou holky vypadá to pod tričkem líp (tak nějak decetně) a líp to drží a zůstávaj na místě:-))
Esteticky sice nic moc,ale jdu do ní:-)

Není tady

 

#11 18. 4. 2008 16:57

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

A nevíte kde prodávají nějaké zmenšovačky na břicho,aspon optické lol lol lol dumbom ?


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#12 18. 4. 2008 21:41

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Taky když někde čtu,že si dávají ženský zvětšit prsa,kroutím hlavou.Já bych jim klidně 3 čísla dala  s radostí.Po 3 dětech - 80 G !!!!!!Je ale pravda,že ještě kojím,tak snad ještě 1-2 čísla zmizí :-((((( ???????


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#13 19. 4. 2008 6:26

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

potíže s podprsenkami jsme řešily nedávno tady  http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=3923

Jinak jsem konečně objevila sportovní podprsenku ve své velikosti, není sice zmenšující ( tu zrovna neměli) ,ale i tak ta sportovní u které mi 100x za den nesjíždí ramínka už je pokrok.
Nechápu že nikdo nehcce vidět tu díru na trhu v oblékání žen, které nejsou právě štíhlé. Momentálně se mi moc nezdá že se všechny módní časopisy snaží nalhat mi že jestli jsem těhotná nebo tlustá, je to jedno a mám nosti stejné věci :-(


Mája

Není tady

 

#14 19. 4. 2008 6:44

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Tajgr napsal(a):

A nevíte kde prodávají nějaké zmenšovačky na břicho,aspon optické lol lol lol dumbom ?

A neprodávají něco na optické zmenšení pr.delky?
Prsa by šly, kupuju si 65-70 B, i když kolegyně říká, že mám velký prsa, ale ono to bude tím, že mám úzký záda, tak to tak vypadá. Jenže levý prso je krapítek větší, než to pravý, takže mi kdejaká prsenka taky nesedí, protože ta levá mrška ráda  leze z prsenky ven. Což mě někdy štve, protože koukám na krásný prsenky, ale nemůžu si je koupit.

Upravil(a) Modroočka (19. 4. 2008 6:44)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#15 21. 4. 2008 15:01

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Ano, po dítěti nosím už jenom tyto-zásadně jenom zmenšovací. Co bych dala za č.4! Stydím se za svou velikost, resp. mne se to nelíbí! Bohužel mne sedí pouze jeden typ,takže mám na výběr jenom změnu barvy. Nošení končí tím, že se zlomí ...pravidelně...kostice-výztuha pod pravým prsem a je čas koupit novou. To tak po roce a půl, dvou...vždy to oznáním a oni,že to není možné. Výrobce neustále zvyšuje cenu,v Ph to už stojí nad 900!!! začínala jsem před 10.ti lety nad 600 cena..
Triumph.
Bez ní se cítím strašně, neukazuji se. Široká ramínka...drží fakt pevně !tvar i váhu....
Mám jeden obchod, kde to mají, je tam prsat prodavačka a ta perfektně umí velikost i poradit. Dokonce bude i na výběr...

Není tady

 

#16 21. 4. 2008 20:16

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

No, je pravda, že mám pár známých s vašimi potížemi, ale v naší rodině je to spíš
" pušapkách".
Je děsné, když břicho předběhne prsa. Kdo se má na sebe dívat?!! lollol

Není tady

 

#17 21. 4. 2008 23:07

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Heluško, ale co když to břicho předběhne i ty maxiprsa,to je teprve tragedie!!!! Poslední dobou jsem asi zhubla, tak už břicho nevidím, jen ty prsa a těším se, až uvidím ještě dál....jak to říci, až kam?...
jo, ta ostatní faldy...mám zpevnující kalhotky až na stehna, ale to nosím pod šaty nebo do divadla nebo tak. Do práce, nasezení to není...přece to ztlačuje vše.... a ztahující body mám taky...héč... a co z toho všeho, když jsem stejně sama...
jen pro můj pocit...

Není tady

 

#18 23. 4. 2008 19:29

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Tak sem sehnala od Trioly vypadá vzhledem jako od Triumfu,ale je o 300 levnější.A můžu zas skákat a běhat a předklánět se jak je libo:-)) a nevypadá zas tak babsky:-)

Upravil(a) Bublina (23. 4. 2008 20:54)

Není tady

 

#19 23. 4. 2008 20:44

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Hele, já si nechala vnutit jednu s Polsku a dokonce sedí a není zmenšovací.  Vypadá hezky, i mne sedla a ramena ani vahou prsou nebolí .Fascinovala mne ta cena ...celých 250!czk. Dokonce měla pani i výběr, ale úzká ramínka vážně nemohu. Zkoušela jsem i sportovní, ale nedrží...to ta zmenšovací drží vše jak má.

Není tady

 

#20 23. 4. 2008 20:46

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?

Kolegině má taky prsa 4-5 a podprsenku tady na sebe nesežene tak chudinka musí jezdit až do Anglie. Ale říká že se jí to vyplatí a kupuje je tam po kvantech  big_smile to samí i s oblečenim pro mladý.....tady sežene jen kostýmky ale nic pro 25letou holčinu


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » máte zkušenosti se zmenšovací podprsenkou?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů