Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#376 30. 6. 2009 23:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

já vím Sel, že udělal ... ale prostě jsem ho docela brala smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#377 7. 7. 2009 20:15

majkafa
Host

Teď. Dívám se na pohřeb Michaela Jacksona. Odešel velký člověk. Odešel velmi smutný a nešastný člověk.
Michaeli, mám tě ráda. grater A děkuji.

#378 7. 7. 2009 22:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

No, objavujú sa správy, že niekto už spáchal na konto Mj samovraždu... TO je podža mňa smutné.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#379 8. 7. 2009 0:44

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Ja som videla aj správy, že niekto na konto MJ spáchal vraždu...
A moj osobný názor:
Výnimočný človek. Neviem, či sa dá poveda "obdivuhodný", skor nie...
Mimochodom, neviete niekto, ktorá jeho pieseň bola prvá? Alebo sa prvá objavila?
Keď som ja videla jeho Earth, a púšala stokrát po sebe, plakala som čím ďalej, tým viac. Myslím, že keď si ju teraz pustím, ako že to asik urobím grater , budem reva zas...
Poznám žudí, ktorí akoukožvek zmienkou o ňom otvárajú každý rozhovor.
Musím prizna, že vežmi hlboko zasiahol do mojho života, cezto akosi nemožem strávi to Majkino "milujem a"..., prepáč Majka. V slabej chvížke by som to napísala o svojom Freddym..., tak možno pripustím, že ti možem rozumie...
Chcela som poveda len tožko: Každý, kto postrehol, že je zvláštny, mal pravdu. Bol. Ako všetci, čo "pohli históriou" (čohokožvek, umením, hudbou, tancom, literatúrou, vedou...), ja by som ho prirovnala k Elvisovi a..., tiež k Angele Davis..., a..., bojim, bojim, že budem ukamenovaná... kapitulation

Není tady

#380 8. 7. 2009 7:19

majkafa
Host

Viktorko, prosím tě, nepřekrucuj má slova. Já napsala - mám tě ráda. Já nenapsala - miluju tě. Pro mě je v tom zásadní rozdíl. Dík.

#381 8. 7. 2009 8:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Prvé piesne naspieval ešte ako diea s bramti v rámci skupiny "Jackson 5", ale na to sa asi nepýtaš... Ja som ako prvý mala ejho album Thriller(doniesla som si ho z Juhošky big_smile ) a páčilo sa mi okrem titulnej piesne ešte Beat It a slaďák Human Nature... plus potom ešte mnoho ďalších.

Brita

Není tady

#382 9. 7. 2009 23:03

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Mě je dneska grater , odvezla jsem muže do léčebny (viz. fórum o alkoholicích)

Upravil(a) Rosamunda (9. 7. 2009 23:04)

Out from the dark into the light !

Není tady

#383 12. 7. 2009 17:18

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Web

Dnes je mi hodně smutno grater Nejen,že je syn hemofilik,ještě ke všemu dostal dnes nějaky astmaticky zachvat,tak jsme volali zachranku a nechali si ho v nemocnici.Napojeneho na všelijake hadičky grater grater Smutny den sad ale už je stabilizovany.Tak jsem i odvolala dnešní oslavu mych narozenin.Snad bude zase dobře sad  a pustí ho co nejdřív

http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

#384 12. 7. 2009 17:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Jitu, to mě moc mrzí sad kolik je synovi ? to je ten, jak si hledal tu brigádu ?
nebreč, bude to dobrý, uvidíš pussa

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#385 15. 7. 2009 20:09

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-

Mě je dneska trochu smutno, onemocněl mi kocourek a vypadá to s ním špatně, doufám, že to bude ta lepší varianta z těch tří blbých sad

Není tady

#386 15. 7. 2009 22:30

moneta
♥♥♥♥---

Mě dnes odvezla RZ syna (17) s šílenýma bolestma břicha. Má pozitivní jaterní testy a krev v moči, ale konečnou diagnozu mi sdělí až zítra dopoledne,kdy mu udělají TEPRVE sono břicha. Nechápu,jak funguje naše zdravotnictví,kdy na mou otázku, proč mu neudělají sono hned, odpověděli, že k němu mají přístup pouze dva lékaři a ti jsou přítomni na ambulanci pouze dopoledne.
Pokud nechápete,jak je možné, že v roce 2009 nemá chirurgické odd.městské nemocnice k dispozici sono, já to nemůžu pochopit taky.Absolutně.

Není tady

#387 16. 7. 2009 9:26

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-

Tak držím pěsti, a se syn brzy uzdraví hjarta

Není tady

#388 16. 7. 2009 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Aj ja. Nepísneš, čo mu zistili?

Brita

Není tady

#389 16. 7. 2009 17:41

moneta
♥♥♥♥---

Děkuji hjarta

zatím mu dělají různá ,podrobná, vyšetření,ale nic konkrétního zatím nezjistili, sono je o.k. zítra budu vědět více.
Snad to bude nějaký kolaps jen z vyčerpání.

Není tady

#390 12. 8. 2009 1:44

kalma
♥♥-----

Po x týdnech smíření se se samotou to na mě padlo sad. Je půl druhý ráno a já tu smáčím klávesnici slzičkami.  To chci tak moc, vždy já se tou hromadou citu, co se ve mě hromadí, snad udusím.  Je léto a já jsem sama. Budu mít svátek a zase budu sama. Budou Vánoce, Silvestr a zase nikdo nepřijde a neřekne, že mě má rád. Do rána se z toho snad vyspím, děkuju, že jsem si mohla ulevit. Jdu do tý opuštěný postele, obejmu plyšáka, polituju se a snad usnu.

Není tady

#391 12. 8. 2009 10:19

moneta
♥♥♥♥---

Taky je mi smutno,akorát nevím, zda víc ze samoty nebo ze stesku po bývalém...

Není tady

#392 12. 8. 2009 10:34

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

moneta napsal(a):

Mě dnes odvezla RZ syna (17) s šílenýma bolestma břicha. Má pozitivní jaterní testy a krev v moči, ale konečnou diagnozu mi sdělí až zítra dopoledne,kdy mu udělají TEPRVE sono břicha. Nechápu,jak funguje naše zdravotnictví,kdy na mou otázku, proč mu neudělají sono hned, odpověděli, že k němu mají přístup pouze dva lékaři a ti jsou přítomni na ambulanci pouze dopoledne.
Pokud nechápete,jak je možné, že v roce 2009 nemá chirurgické odd.městské nemocnice k dispozici sono, já to nemůžu pochopit taky.Absolutně.

Moneto,měla jsem ten sám problém se synem,měl ty šílené bolesti břicha taky,asi celkem 2x,naposl.snad mu bylo taky těch 17,nyní mu je 19 a od té doby nic.My jsme ho vezli sami v noci do nemocnice,měl takové bolesti,že i ponoky jsem mu musela pomáhat oblíct.Sono mu teda udělali hned,i nějaké sondy do žaludku či kam,vše vyšlo negativně,tak nevím a nikdo to neví,čím to bylo.Naposl.před bolestmi břicha jedl langoše s česnekem,dělané ve friáku a od té doby už je pro jistotu nevzal do úst,jestli na tohle snad tělo reaguje takhle podrážděně?Nevím.
Dej vědět,jak to u Vás pokračuje,jestli na něco přišli,zajímá mě to.

Není tady

#393 12. 8. 2009 10:46

moneta
♥♥♥♥---

Dnes už víme, co mu je, to sono sice neudělali hned,ale měl RTG břicha,což jsem se dozvěděla až pak.
Jinak mu udělali podrobný rozbor krve a zjistili vrozenou nezhoubnou žloutenku (Gilbertův syndrom).

Není tady

#394 12. 8. 2009 10:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Kuty napsal(a):

moneta napsal(a):

Moneto,měla jsem ten sám problém se synem,měl ty šílené bolesti břicha taky,asi celkem 2x,naposl.snad mu bylo taky těch 17,nyní mu je 19 a od té doby nic.My jsme ho vezli sami v noci do nemocnice,měl takové bolesti,že i ponoky jsem mu musela pomáhat oblíct.Sono mu teda udělali hned,i nějaké sondy do žaludku či kam,vše vyšlo negativně,tak nevím a nikdo to neví,čím to bylo.Naposl.před bolestmi břicha jedl langoše s česnekem,dělané ve friáku a od té doby už je pro jistotu nevzal do úst,jestli na tohle snad tělo reaguje takhle podrážděně?Nevím.
Dej vědět,jak to u Vás pokračuje,jestli na něco přišli,zajímá mě to.

může mít netypický slepák, syn ho měl taky, bolesti měl na pravé straně a dost vysoko, naštěstí to lékař poznal, když ho operovali již mu to prasklo.měl slepák omotaný kolem střeva a téměř na druhé straně než obvykle.

Není tady

#395 12. 8. 2009 11:36

Elenor44
♥------

Mne je vežmi smutno už od včera. Viem, že manžel sa občas stretáva s jednou svojou známou, ale nikdy mi to nepovie. Je síce o des rokov strašia, ale asi si spolu dobre rozumejú, alebo neviem čo v tom je. Milenecký vzah asi nie. Inak je OK, pozorný, venuje sa mi, ale túto jednu vec nikdy nepochopím. Čo to je, že ju potrebuje občas vyhžadáva a ona jeho? Samozrejme včera to tiež tak bolo a ja som bola smutná keď prišiel domov. Jednoducho mi nebolo do smiechu a mala som takú smutnú náladu. Snažil sa ma stále rozptýli, ale mne sa nedalo. No a teraz to otočil a zostal urazený. Komunikuje len vežmi stroho. Najlepšia obrana je útok ako sa hovorí a to teda použil. Lenže keby mi aspoň raz otvorene vysvetlil ako to s ňou je. Veď má aj iné kamarátky z roboty, s ktorými občas zájde na kávu a to mi vôbec nevadí. Lenže na túto tému spolu hovori nemôžeme, povie on nemá o čom. A potom sa čuduje, že som smutná a ešte sa na mňa odúva. Takže ja som teraz vežmi smutná a neviem do kedy budem. Ja nechcem by smutná!!!!!!!!!!!!.

Není tady

#396 12. 8. 2009 14:56

kalma
♥♥-----

Ach jo, holky moje. Trošku jsem se dala dohromady, jsem koneckonců v práci. Jen mě trošku rozhodil fakt, že je to dnes sedm let, co jsem si do bývalého bytu přinesla zvířátko a přesně si ten den vybavuju. Jak z něj měl ex radost, jak jsme ho oba pak vychovávali. No jo, skončili jsme spolu s chlupáčkem na ulici. Jestlipak si na něj ex někdy vzpomene, spíš ne, má teď novou rodinu a mě zbyl jen ten pláč a vzpomínky. Až přijdu domů, pořádně mu zmáčím kožíšek. Sakra, já ale nechci takhle fňukat. dumbom Asi erupce na slunci, jinak jsem veselá a žiju.

Není tady

#397 12. 8. 2009 15:10

macík*
♥♥♥♥---

Ahoj Kalmo,
rozumím ti....probíhá u mě taky jedno dost neveselý výročí a je mi taky docela smutno. Nedávám nic znát, nikdo to neví, vypadám normálně, vesele. Ale uvnitř to docela prožívám.
To je holt někdy takový období, že na nás doběhnou všelijaký smutky a chmury. Zkus to vzít jako že je na to zrovna teď čas a zase to přejde. Třeba je v tom pro tebe schovaná i nějaká zpráva, něco co není dořešené a pořád se to vrací a teď se to zase ozvalo a je příležitost s tím něco udělat. A pak jednou provždy pustit winksmile
Bude zase líp hjarta

Není tady

#398 12. 8. 2009 22:31

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Agawe a moneto,díky že ste napsali o co šlo ve vašich případech.Poznačím si to,člověk nikdy neví.Máte fajn,že už to máte vyřešené.

Není tady

#399 20. 9. 2009 20:23

Soleil
♥♥♥♥♥--

Mně je dnes moc a moc smutno grater a to bych se měla radovat, protože mám zítra narozeniny... Ale byla jsem za tatínkem a ten je na tom moc špatně (zdravotně) a mně ho bylo strašně líto grater. Ani nechtěl abych se zdržela - abych si ho prý nepamatovala v tomto stavu. grater Navíc by dnes slavila narozeniny moje nejlepší kamarádka, ale neslaví - před 6 lety zahynula při autonehodě grater - a mně je to tak nějak všechno líto...grater

Není tady

#400 20. 9. 2009 20:36

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Solei     hjarta hjarta hjarta hjarta hjarta

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí