Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#351 31. 3. 2009 21:48

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Jo je, právě teď a moc,moc,moc... grater

Není tady

 

#352 31. 3. 2009 21:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Viki, co se stalo ? pojď na icq ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#353 31. 3. 2009 23:02

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

PPavlaa napsal(a):

Viki, co se stalo ? pojď na icq ...

Dik, Pajko, letím do jinačího chlivku napsat, jakou jsi mi udělala radost!
Vo tom to je, že jo? hjarta

Není tady

 

#354 4. 6. 2009 19:41

REŇAS
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

No mne dnes není nejlíp. Dopoledne mi záchranka odvezla mamku do nemocnice s podezřením na mrtvici,byla by to,už třetí. Naštěstí se to nepotvrdilo,ale nebýt tam zrovna její kamarádka a my s bráchou dorazit za pár hodin,po práci,tak nevím,jak by to dopadlo..  Doma ji něco píchli,v nemocnici byla tak cca 2 hodiny na kapáku a pak ji sanitkou poslali zpátky domů.. No a to mi hlava trochu nebere,dobře ji ještě není,nevypadá stále nejlíp a oni si ji tam ani aspoň jeden den nenechají,pro jistotu.. Ta nemocnice je tady proslavená a asi natom něco bude.. sad

 

#355 4. 6. 2009 20:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

hmm Tak tu len drža palce... a zanadáva si na zdravotníctvo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#356 5. 6. 2009 12:38

REŇAS
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Selima napsal(a):

hmm Tak tu len drža palce... a zanadáva si na zdravotníctvo.

Děkuji Selim zaty palečky. hjarta Jo to stáří bývá někdy smutné.. Už jsem to zažila s manželovou mámou, otec mu umřel ještě dřív než jsme se poznali,mým otcem to,už bylo taky dávno,otčímem a teď,už máme jen ji,mou mámu.
No a to zdravotnictví no comment... nebo spíš tady ta naše nemocnice. sad

 

#357 10. 6. 2009 22:52

REŇAS
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

No tak jsem tu zas..mně právě dnes večer zase je .. grater,doma si tak sedím a přemýšlím nad tím,jak člověka někdy  dožene nějaké omezení,chtíc nechtíc. Já mám  teď na mysli zrovna třeba zdravotní omezení. Tentokrát nejde,ale o mně,mně,a čert veme,nato kašlu..ale když jde o mé děti.. Už jsem se tady zmiňovala,že můj syn i dcera mají astma a alergie a s tím docela zdr.problémy,více možná právě ta dcera,ale bojujem,jak se dá. Vím,že nejsme jediní..ale..
..dcera chodí do lidovky,ze školky ji doporučili,to,už jsem tu taky se zmiňovala na  solový i sborový zpěv a hud. nástroj,zatím flétna,prý je talentovaná. Vyhrála,už nějaké soutěže o kterých se dnes na koncertě dcery zmínil i učitel,no a dnes ji to astma tam dostihlo,má zrovna nějaké problémy,ale né moc velké,tak jsem myslela,že to zvládne. Bohužel chraptěla,nemohla-nechtěla si odkašlat a blbě se jí prý dýchalo,takže výsledek zpěvu tak 50 %..spíš to nevyzpívala. Učitel se potom zmínil,že zpěv je náročný a běh na dlouhou tra a že tréma u zpěvu,není dobrá,že hodně svazuje..a že jinak dcera zpívá výborně. Já,ale věděla,že je to z jiných důvodů,(však soutěže taky zvládla tréma-netréma)on nemá moc zkušeností s dětma,je nový,mladý,sám se živí operou a učí ty děti v LŠU a když někdo z dítek onemocní,říká,že záhadou nebo najednou ze dne na den onemocnělo..,prostě ještě neví,jak to chodí..a to i u zdravých dítek. Ale jinak je to supr učitel!!! On ví o dceři,že mívá tyto problémy,ale dnes ho manžel neupozornil,před koncertem..,jak ji tam vedl na zkoušku. Sama dcera říkala,že neměla nějak trému,ale prostě se ji blbě dýchalo,bála se odkašlat a tak.. Samozřejmě,že jsem ocenila snahu a řekla,že zato nemůže..ale strašně mě to mrzí za ní,né že to hůř zvládla na koncertě,ale,že jí musí něco tak omezovat.....blbé astma..až mi je do breku.. Až jsem si říkala,zda má cenu v té lidovce pokračovat,ona,ale chce a učitelé ji taky chtějí.. No a pak jsem si vzpomněla na Matušku,který,už není mezi námi a toho sportovce,myslím,že to je M.Doktor,že taky měl a má astma a tak asi budem dál bojovat..skončit může vždycky,že. Sakra,jen kdyby ty léky víc pomáhaly.. Omlouvám se,šla jsem mrknout na Bab.,aby mi bylo veseleji a taky jsem se z toho potřebovala vykecat..jsou prostě věci,které mámy mrzí.. par

Upravil(a) REŇAS (10. 6. 2009 22:54)

 

#358 10. 6. 2009 23:00

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Reňas, děti mají astma jsem si přečetla, můj syn byl taky pořád marod, ale změnili jsme alergologa a teď jsme už 4 měsíc v pohodě! A to byl každý měsíc marod. Nevím , jak jsi spokojená s vaší dr. alergoloigie, ale my teď máme novou a jsem moc spokojená. Když tak se mi ozvi na SZ. Bydlíš asi tady kousek od nás , tak kdybys chtěla si popovídat , tak napiš.  smile


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#359 10. 6. 2009 23:17

REŇAS
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Bebe napsal(a):

Reňas, děti mají astma jsem si přečetla, můj syn byl taky pořád marod, ale změnili jsme alergologa a teď jsme už 4 měsíc v pohodě! A to byl každý měsíc marod. Nevím , jak jsi spokojená s vaší dr. alergoloigie, ale my teď máme novou a jsem moc spokojená. Když tak se mi ozvi na SZ. Bydlíš asi tady kousek od nás , tak kdybys chtěla si popovídat , tak napiš.  smile

Díky moc,Bebe. Nechám si to projít hlavou,dnes nato,už nemám sílu a už se chystám na kutě. O jiné dr.alergol.,jsem uvažovala,ale je tu ještě jedna a ta zas prý s oblibou nedává žádné léky..va A to,když  naše dr.-alergoložka zkusila u nás u obou dětí,nasadit mírnější léky,okamžitě jsme skončili u dětské dr. a na akutní-utišující léčbě,jinak bych mohla rovnou dusící dceru vést do nemocnice..takže potom znova návrat k silnějším lékům.. Každý den 2 krát foukáme a berem tabletu. Při potížích ještě další léky,sprey navíc..,někdy i dva.
Tak,když tak já Ti zítra písnu do SZ.. dnes,už mě nějak bolí oči i hlava,tak jdu,už radši ..sova DOBROU A DĚKUJI BEBE par

 

#360 11. 6. 2009 1:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Reňas, veď predsa hádam nejde o to, aby bola hviezda žiarivá... nie? Aby vyhrávala Superstar a podobne... Je skvelé, že ma koníčka, ktorý ju baví a pomôže jej trénova priedušky a pžúca. tummenupp Kým ju to baví, tak to má zmysel - až keby prestala, dalo by sa poveda, že ju choroba obmedzuje. Niekedy detské alergie v puberte samy prejdú alebo sa prudko zlepšia(alebo naopak objavia roll ). Nelám nad ňou(nimi) palicu a daj veciam vožný priechod. Možno ešte raz bude operná speváčka - alebo bude aspoň celý život chodi vo vožnom čase do zboru. stolt A učitež - hmm myslím, že kto nezažil astmu, nechápe. Ono je to ažké vysvetli... Moji vlastní rodičia sa zakaždým úprimne čudujú môjmu "funeniu" do schodov. smile kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#361 11. 6. 2009 5:53

majkafa
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Ano. Kdo nezažil astma, nepochopí. Mně můj BM huboval, když jsme chodili na procházky a já do mírného kopečku funěla jak parní lokomotiva. To jsem tenkrát ještě ani netušila, že je to astma. Je to zákeřné. Zdánlivě mi nic není a stačí menší kopeček, pár schodů nebo stres a je to tady. dumbom

Reňo, taky bych se držela Seliny rady. Jen a má dcerka koníčka, co ji baví.

Upravil(a) majkafa (11. 6. 2009 5:54)

 

#362 11. 6. 2009 9:11

REŇAS
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Moc vám děkuji  za povzbuzení holky,Selim a Majkaf. hjarta Včera mi to fakt přišlo líto,za ní,za dceru,ale v podstatě za obě mé dítka.. par
Jasně,že nejde o žádnou výhru v superstár nebo,aby byla na výsluní,to bych snad já ani nechtěla,záleží,ovšem na ní,co by chtěla,ona,že a ne co já..(mimochodem jedna žákyně od toho učitele dcery se právě hlásí do československé superstar smile,tak budem držet pěsti)
Jinak,my jsme ji do lidovky sami neposílali,bylo to na doporučení a v LŠU nám řekli,že ona by měla chodit určitě,že za prvé výborně slyší,má smysl pro rytmus a ještě dobře zpívá. vissla No a nakonec i dcerka sama chtěla,už od mala zpívala,přítel od mamky,tudiž skoroděda wink,ji koupil takovou tu obyčejnou flétnu a ona z paměti na ní zanotovala nějakou písničku z pohádky nebo kterou uměla ze školky. Taky si vymýšlela pohádky nebo nějaké i co zná a ty nám pak zahrála,že prý divadlo.. smile
Takže si myslím a už tak na ní trochu pozoruji i co se týká školy,že bude spíš přes tu hudbu a umělecké a humanitní směry. (Ještě navíc říkají,že i pěkně vyrábí různé věci,co dělají v kroužku nebo družině).
Takže ta lidovka by jednou při výběru povolání mohla být pro ní +. stolt U takové pedagogické,umělecké či snad konzervatoři určitě..,ale kdo ví co bude. Ale,už proto bych si přála,pokud si to bude přát i ona,aby tu lidovku dochodila,učitel nám z nástroje vysvětloval,že aby se to bralo v úvahu jako + při výběru školy,tak by dítka měli mít odchozených 7 roků. Mají pak osvědčení +vysvědčení za každý rok,normálně se na konci roku vždy dělají zkoušky. Právě mu jedna žačka,naše známá,chtěla přestat chodit po 6,tak ji vysvětloval,aby dodělala ten 7.poslední. Nehledě na to,že i ti rodiče do toho investují dost penízek. My sami máme co dělat,abychom to utáhli. Sama  naše dcera říká,že bude učit jednou děti v lidovce. wink
Když dcera nemá zrovna moc problémy s astmatem,hlavně takové ty akutní,nemá problém se zpíváním,teda kromě toho,že se musí na rozdíl od jiných nadechnout dvakrát či třikrát a ani s flétnou,pak nemá problém,cokoliv zahrát.  I její doktorky,koukají,že,když ona mívá takové problémy,že to tak zvládá tummenupp. Na soutěžích byla na 1. a 3.místě a u těch včerejších stejných písniček se to její astma,ty akutní problémy i když né bůhvijak velké,zrovna projevily..vlastně to se stalo poprvé,co tam chodí.  Minulý koncert z hud.nástrojů,dopadl perfektně a Popelku,Zlatovlásku a od Elánu-Voda čo má drží..zahrála bez problému. Tak měla velkou radost.
Tak ji to asi trochu mrzelo ten včerejšek,ale mě asi víc za ní, jako mámu. par Ale děkuji holky hjarta,budem dál bojovat.. tak jako bojoval třeba Matuška s tím astmatem a jaký to byl zpěvák.. wink Jen si kladu otázku,jestli máme fakt tu nejlepší léčbu..no,ale taky tady ten vzduch tomu vůbec nepomůže.. sjuk
Selimko,taky se drž se zdravíčkem.  pussa Jo ty schody,to znám u dítek,někdy,když vylezou k nám do 6.patra,je to jako dvě malé parní mašinky..pak jim říkám,proč nejedete výtahem?? vissla hjarta

 

#363 11. 6. 2009 9:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Reni, dík, a... vieš, ja som optimistka. Ja mám na asmtu ešte len nábeh, tak si hovorím, že to nejako zvládnem. Pár rokov sa to zhoršovalo, teraz to stagnuje, tak sa to možno aj zlepší. stolt Vzduch tiež nemám najlepší, chcelo by to more aspoň mesiac každý rok... hmm kapitulation Ale plánujem presahova sa k moru na dôchodok(ak nejaký dožijem big_smile ). Skús zmeni doktora a prípadne aj niečo z alternatívnej liečby, mne to čiastočne pomohlo. Určite viac ako kortikoidy od Dra, ktorý ma videl 20 minút za rok, ani nepočúval, čo mu hovorím, a už mal recept vypísaný. dumbom (A psyhcika je tiež dôležitá - stolt ).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#364 11. 6. 2009 10:13

REŇAS
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Jo,Selim u moře je jim fajn,tam ani nezakašlou,nezasmrkají,přijedeme domů a je to za chvilku to samé. Tak trochu lituji,když zase má problémy,že jsme nějakou levnou alternativu moře,nezaplatili i letos. Já jsem si říkala,Čechy jsou taky krásné,vždy je ani neznáme,tak letos to vyhrála Třeboň a pak si syn přál Prahu..,no nevím,zda jsem udělala dobře,vzhledem k jejich zdravotnímu stavu..,no už je to zaplacené. vissla
Tu alternativu jsme zkoušeli,skontaktovali jsme se s jedním známým léčitelem z Prahy,jenže dcera pěkně užívala,vše jak má a bylo mírné zlepšení a pak,už najednou toho měla dost,byl to běh na dlouhou tra,musela to brát i ve škole a začala to švindlovat a tam to těžko ovlivním a učitelka  nemá zájem ani nato asi čas  to ohlídat,takže to nechci lámat přes koleno a nutit ji..
Tak uvidíme,snad možná,ještě výměna dr.,ale tady to vše asi stojí za starou belu i když si myslím,že dr.-alergoložku nemáme zase,až tak špatnou i když je pravda,že pokud dítka mají zrovna akutní problémy,tak je nevezme a musíme k dětské lékařce..sad Na alergologii k té dr. chodíme,jen na kontroly a tam si pak maximálně postěžujem,co měli zase za problémy,poslechne si je,udělá jim spirometr a ona podle toho dál určí léčbu. va

Tak se drž Selim a a se to nezhoršuje,ale právě naopak jen zlepšuje do ztracena. tummenupp

 

#365 12. 6. 2009 11:44

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

dneska je mi příšerně smutno, špatně od žaludku a vůbec.....hrozně.
před 3dny jsem se rozešla s přítelem.nevím , zda už o mě ztratil zájem nebo byl opravdu tolik pracovně zaneprázdněn, ale poslední dobou jsme se téměř neviděli, nepsal, nevolal, tak jsem to vzdala. tajně pokukuju po mobilu, i když jsem jeho číslo a všechny sms vymazala. byly jsme spolu 3 roky a když si představím, že už ho neuvidím....no jasně...mám strach, že budu sama. jsem typ. co se špatně seznamuje, jsem hodně ostýchavá, tak mi to trvá hodně dlouho než se seznámím a ještě dýl než se zamiluju. Ex jsem znala od malička a přitele jsem znala 5 let než vůbec k něčemu došlo.

Není tady

 

#366 12. 6. 2009 12:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

v posledních dnech se na babi s tím smutněním roztrhl pytel sad
agewko, no ták, bude to dobrý pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#367 12. 6. 2009 12:36

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

no říkám si to, vím, je to moc čerstvý.
chvílemi říkám, stejně jsme se ted už moc neviděli, tak se zase tolik nemění a pak uplně cítím paniku.byl to člověk, co mi po rozvodu nejvíc pomohl, hlavně emočně . zase se plácám ve strachu, že budu sama a opuštěná.chybí mi tělesná láska a to že tě někdo obdivuje jen proto, že jsi.chce se mi brečet, jenže jsem v práci , pak hned dom a tam jsou zase děti.....

Není tady

 

#368 12. 6. 2009 15:22

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Koukám, že je tady nějak smutnivo, že je těch odchodů poslední dobou nějak víc........no , Agewo, bude líp, je to sice otřepaná věta, ale je to tak, chce to čas. Mně čas pomohl vždycky nejvíc.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#369 12. 6. 2009 15:54

Čas
♥♥-----
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 86

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Je mi moc smutno z toho, že díky lidské hlouposti se některých nádherných cílů dá dosáhnout jenom velmi složitým způsobem... stolt grater

Není tady

 

#370 26. 6. 2009 7:18

majkafa
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Dnes. Zemřel Michael Jackson. Patřil k mému životu. gratergratergratergratergratergratergrater

 

#371 26. 6. 2009 8:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

taky jsem se na to dívala na netu sad čekala jsem koncerty a ono tohle ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#372 27. 6. 2009 13:11

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Majko, ja na nem vyrostla, prozivala jsem s jeho hudbou a pisnikami puberty, netusila jsem,ze nekdy clovek muze plakat u umrti ve sve podstate ciziho cloveka, jestli me chapes. Pred nedavnem jedna rana a prazdno,kdyz mi odesla milovana babicka a ted tohle, najednou jako by se definitivne uzavrela jedna pro me velmi vyrazna kapitola zivota, on Jackson patril prave do toho obdobi,co babicka, citim se hrozne prazdna,jako by neco,co ale potrebuji hodne k zivotu umrelo s nimi. grater


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#373 29. 6. 2009 20:54

Nick3594
Host

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Mnojo, když on to byl takový sebedestrukční jedinec vissla. Mohl tady ještě pár let být a těšit své fanoušky, kdyby se nechoval jako magor..... http://www.novinky.cz/koktejl/172467-pi … -leky.html

 

#374 29. 6. 2009 22:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

lvice nedrbej ho, já ho měla ráda ... prostě byl třeba jen nešastnej a pak už to něják jelo, nooo


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#375 30. 6. 2009 14:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je vám taky někdy smutno...? 4.

Palvi, nikto ti ho neberie, ale aj ja si myslím, že na to, aký bol hudobný génius, urobil inde dos veža chýb... A to osm kedysi na Thrilleri a Beat It! fakt fičala. stolt hjarta


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů