Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 4. 2008 19:58

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Bělení zubů

Dají se zuby vůbec nečím vybělit? Co opravdu pomáhá? Už jsem vyzkoušela různé pasty, gely, všechno je drahé, ale výsledek nulový.
Máte s něčím dobrou zkušenost?

Není tady

 

#2 15. 4. 2008 8:25

Martinaaa
♥♥-----
Registrovaný: 3. 4. 2008
Příspěvky: 34

Re: Bělení zubů

AHoj, belim zuby Opalescence 20% . Je to super. Zuby jsou krasne bile uz po 3. pouziti. Nekde jsme tu psala odkaz na stranky, kde o tom pisou.
M.

Není tady

 

#3 15. 4. 2008 9:25

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Bělení zubů

Martinaa, dá se to koupit v drogerii nebo v lékárně ?
dík

Není tady

 

#4 15. 4. 2008 10:01

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: Bělení zubů

Já už jsem vyzkoušela různé pasty a gely na bělení, ale pak jsem zjistila, že jen zachovávají přirozenou bělost. Třeba když pijete kávu, čaj, kouříte, tak vám nežloutnou. No a teď scháním něco, co zuby opravdu vybělí.

Marti, díky, kouknu na to.

Není tady

 

#5 15. 4. 2008 10:07

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Bělení zubů

Kotěvbotě napsal(a):

Já už jsem vyzkoušela různé pasty a gely na bělení, ale pak jsem zjistila, že jen zachovávají přirozenou bělost. Třeba když pijete kávu, čaj, kouříte, tak vám nežloutnou. No a teď scháním něco, co zuby opravdu vybělí.

Marti, díky, kouknu na to.

Něčeho, co vybělí vlastní pigment ze skloviny zubů se bojím. Nikdy nevím, nakolik to naruší povrch zubu a co to s mými zuby udělá za 20let. Jediné co používám jsou švýcarské zubní pasty na odstranění skvrn od čaje, kávy, červeného vína a pod., ty opravdu pomáhají. Radši budu mít zuby v přirozeném odstínu a vědět že jim nijak neškodím, než hallywoodsky bílé, ale s nevědomostí co mi daný produkt za X let používání na skolivině způsobí. To můj názor.


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#6 15. 4. 2008 12:02

Lenka77
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 12. 2007
Příspěvky: 12095

Re: Bělení zubů

ja jako Martina mam vybelene produktem opalescence http://www.smilox.com/smile/opalescence … 0-04pk.cfm
co ja vim, tak u nas to zatim pres lekare a bez predpisu nejde.. jsou to gely, prichut meloun , pepermint.. muj zubar mi udelal otisky a presne podle tvaru mych zubu udelal nosice, do nich jsem gela dala a mela to pres noc.. mela jsem je bile asi za pet noci, belila jsem to pred tremi roky a stale je mam dost bile, ten gel je ruzne silny, podle koncentrace peroxidu.. . podle toho to take ale zuby nici, resp sklovinu, zuby mam sice krasne bile,ale jak pise Jinenka.. treba mi za pet let vypadaj lol dumbom proto to neprehanim a proste jsem opravdu tri roky nebelila a zatim nehodlam.... ale kazdopadne tento pripravek zuby stopro vybeli... viz peroxid... v mem okoli to maji jeste asi tri kamaradky a vsechny maji zuby bile...
pekny den


http://global.thebump.com/tickers/tt18dd58.aspx

Není tady

 

#7 15. 4. 2008 12:04

Lenka77
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 12. 2007
Příspěvky: 12095

Re: Bělení zubů

jo a behem beleni jsem je mela dost citlive.. na studene... teple.. atd... takze opatrne a neprehanet.. wink


http://global.thebump.com/tickers/tt18dd58.aspx

Není tady

 

#8 15. 4. 2008 14:13

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Bělení zubů

Já si teďka objednala toto http://www.whitepearl.cz/beleni-zubu.htm má ser to používat měsíc smile Já to užívám zatím týden a pokroky už jsou vidět tummenupp Ikdyž mám zuby celkem pěkný tongue

Není tady

 

#9 17. 4. 2008 18:24

Martinaaa
♥♥-----
Registrovaný: 3. 4. 2008
Příspěvky: 34

Re: Bělení zubů

Vero, ja ho kupuju od jedne pani za vybornou cenu. A to neco pres 900 Kč. Jestli chces, pisnu Ti na ni maila.

M.

Není tady

 

#10 17. 4. 2008 18:40

Martinaaa
♥♥-----
Registrovaný: 3. 4. 2008
Příspěvky: 34

Re: Bělení zubů

JInenko. a muze mi rict, kde jsi vzala, ze belici gely skodi a za 20 let ma clovek z toho spatny zuby??? :-)))

Opalescence je jeden z nejsetrnejsich, je to americka vyroba. Je vybornej. Tak tu prosim nehazej vsechny gely do jednoho pytle...

A mozna by sis ten Werichovskej citat mela napsat celej. To se nedlea, psat jen pulku citatu :-)

Pokud ho neznas, pisni mi,napisu Ti ho :-)

Upravil(a) Martinaaa (17. 4. 2008 18:41)

Není tady

 

#11 1. 5. 2008 21:04

Terezuliatko
♥♥-----
Registrovaný: 1. 5. 2008
Příspěvky: 25

Re: Bělení zubů

Je tady ještě někdo, kdo má zkušenosti s používáním White Pearl???? Hodněkrát jsem kolem toho šla v drogérii a chtěla si to koupit, ale nechci zbytečně vyhazovat peníze za něco, co stejně nebude fungovat... Někdo tady psal, že s tím byl spokojený, tak mě zajímá, jestli takových lidí je více, pomáhá to opravdu??? :-)

Není tady

 

#12 6. 5. 2008 16:19

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Bělení zubů

Já jsem ho začla používat, zdálo se mi to dobře dostupné a byly na to dobré ohlasy, ale jsem docela znechucená, když si představím, že s tou věcí mám zase strávit 30min. Je mi to nepříjemné....atd. Může mi někdo, kdo s tím má zkušenost napsat? Jak to probíhá u něj? Tvoří se sliny a já mám dojem (ona je to spíš skutečnost), že ten gel postupně půl hodiny polykám....no nevím, zatím jsem to zkusila jen 1x a počítala jsem minuty...třeba něco dělám blbě....i když jsem aplikátory přetvarovávala asi 3x.

Není tady

 

#13 24. 12. 2008 14:08

Medmarta
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 157

Re: Bělení zubů

Lenka77 napsal(a):

ja jako Martina mam vybelene produktem opalescence http://www.smilox.com/smile/opalescence … 0-04pk.cfm
co ja vim, tak u nas to zatim pres lekare a bez predpisu nejde.. jsou to gely, prichut meloun , pepermint.. muj zubar mi udelal otisky a presne podle tvaru mych zubu udelal nosice, do nich jsem gela dala a mela to pres noc.. mela jsem je bile asi za pet noci, belila jsem to pred tremi roky a stale je mam dost bile, ten gel je ruzne silny, podle koncentrace peroxidu.. . podle toho to take ale zuby nici, resp sklovinu, zuby mam sice krasne bile,ale jak pise Jinenka.. treba mi za pet let vypadaj lol dumbom proto to neprehanim a proste jsem opravdu tri roky nebelila a zatim nehodlam.... ale kazdopadne tento pripravek zuby stopro vybeli... viz peroxid... v mem okoli to maji jeste asi tri kamaradky a vsechny maji zuby bile...
pekny den

ahoj, ale jde to sehnat...mne dodava jedna pani a za vybornou cenu

Není tady

 

#14 24. 12. 2008 15:52

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: Bělení zubů

Já už to bělení raději zavrhla.

Není tady

 

#15 7. 12. 2009 14:57

Katerina smile
♥------
Registrovaný: 7. 12. 2009
Příspěvky: 7

Re: Bělení zubů

Příspěvek reklamního charakteru v rozporu s diskusními pravidly byl odstraněn.

Upravil(a) Ronja (7. 12. 2009 15:08)

Není tady

 

#16 27. 4. 2011 14:52

Renata Balicova
♥------
Registrovaný: 27. 4. 2011
Příspěvky: 1

Re: Bělení zubů

Já mám nejlepší zkušenosti s domácím bělením. Protože v ordinaci za to chtějí nebeské částky. Zvolila jsem americkou značku Crest, která zde nebyla dlouho k dostání. Jedná se o jedny z nejlepších bělících pásků. Našla jsem je teď prodávat i tady v čechách na stránce nepovolená reklama, odkaz smazán.

Upravil(a) AndreaP. (27. 4. 2011 21:18)

Není tady

 

#17 18. 5. 2011 11:58

katka1111
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2011
Příspěvky: 5

Re: Bělení zubů

Krásné a dokonalé řasy již za několik minut? Ano! Je tu xtreme lashes, které jsou ozdobou každé zeny! Zvolte kvalitu a profesionální přístup, zvolte xtreme lashes. nepovolená reklama

Upravil(a) AndreaP. (18. 5. 2011 12:09)

Není tady

 

#18 23. 5. 2011 9:00

průmyslovačka
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Bělení zubů

Co jsem četla, tak stará babská rada - přejíždět si po zubech rozkrojenou jahodou... prý to bělí po delším užívání také smile


Ten, kdo vymyslel práci, by ji měl taky naučit onanovat, aby se udělala sama!! wink

Není tady

 

#19 22. 6. 2011 15:46

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: Bělení zubů

Dobrý den,

téma bělení zubů řešíme snad denně :-)

Dle názoru stomatologů, které znám nejvřeleji doporučují metodu BriteSmile, která řeší ordinační i domácí bělení.
To ordinační je účinnější a tato metoda nejšetrnější možnou, která na trhu je. Nezapomeňte na předchozí konzultaci s lékařem a důkladnou dentální hygienu, bez které se výsledek nedostaví takový, o jakém máte představu.
Cena tohoto bělení je +- od 10 000,-(např.u nás je děláme 10900,-), ale viděla jsem shodnou metodu i za 17000,-

Další metody bělení se pohybují kolem 5000,-Kč, všechny mají shodně vyšší obsah peroxidu nežli první.
Rozhodnout se, kterou metodu je však individuální. Já sama bych bělení nepodstoupila, bez předchozího lékařského vyšetření a zmíněné hygieny.

Dobré jsou i domácí běliče typu zubní bělící pera, pasty (např.Swissdent  stříbrná - tu mohu z vlastní zkušenosti doporučit nebo také bylinná pasta Denblan).

Přeji Vám krásný zdravý a bílý úsměv

V.Kremzová


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#20 17. 7. 2011 3:00

klaraxxxx
♥------
Registrovaný: 17. 7. 2011
Příspěvky: 1

Re: Bělení zubů

Ahoj vsem. Kdo by se mnou do toho sel? Juknete na odkaz, beleni laserem u stomatologa a pro cervenec 2011 je akce dva lidi za 7000 Kc, takze kazdy by dal za vybeleni 3500 Kc, a vydzi to 6 mesicu az 6 let v zavyslosti na koureni, piti coly, vina a kafe. Konzultace je zdarma. Plati to pto Prahu. Prosim napiste mi na mejla

odkaz:
reklama

Upravil(a) mala.popelka (17. 7. 2011 9:28)

Není tady

 

#21 22. 7. 2011 13:20

diana365
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2011
Příspěvky: 1

Re: Bělení zubů

Zdravím, já už na bělení zubů chodím a jsem spokojená. Čeká mě ještě pár sezení pro ten správný efekt, ale už od prvního ošetření byl patrný výsledek. Jelikož chodím do kosmetického salonu, zašla jsem si nejdřív k zubaři, aby mi odstranil zubní kámen. Salon, do kterého chodím můžu vřele doporučit - Depil&Body v Dejvicích na Praze 6.

Není tady

 

#22 22. 7. 2011 19:41

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Bělení zubů

diana365 napsal(a):

Zdravím, já už na bělení zubů chodím a jsem spokojená. Čeká mě ještě pár sezení pro ten správný efekt, ale už od prvního ošetření byl patrný výsledek. Jelikož chodím do kosmetického salonu, zašla jsem si nejdřív k zubaři, aby mi odstranil zubní kámen. Salon, do kterého chodím můžu vřele doporučit - Depil&Body v Dejvicích na Praze 6.

Reklama dumbom

Není tady

 

#23 9. 8. 2013 14:34

lucka90
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2013
Příspěvky: 4

Re: Bělení zubů

Bez laserového zákroku se ti zuby jen tak nevybělí-mám to vyzkoušené. mrkni na kliniku v Praze, kde odstraňují vady zubů, bělení,nebo nahrazení poškozeného zubu-zubní implantát nepovolená reklama smile
Já i moji blízcí bychom už nešli jinam

Není tady

 

#24 22. 8. 2013 21:21

dendulina
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 2

Re: Bělení zubů

Souhlasím, že bez laseru to nejde. Zkoušela jsem miliony past a bělících přípravků, ale nic nepomohlo. Když laser pomohl mé dceři, řekla jsem si, že to zkusím také. Měla jsem totiž problém s nižším stupněm bělosti od malička a i přes pravidelné čištění nic nepomohlo.
Na klinice GHC jsem tedy podstoupila laser a beru teď svoje zuby jako svou přednost.

Není tady

 

#25 22. 8. 2017 18:15

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Bělení zubů

Ahoj, pořád přemýšlím, jestli zkusit bělení doma nebo radeji u zubaře. Máte někdo zkušenost dobrou nebo špatnou s bělením doma?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů