Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 13. 4. 2008 17:54

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Ušní svíčky

Mám doma víc než rok svíčky do uší. Člověk by si to raději neměl dělat sám, kdyby náhodou zdříml, mohl by být malér.
Ale taky nevím, jestli je to tak jednoduché, zavést a zapálit, nebo to má ještě nějaké háčky.
Máte s tím někdo zkušenost?
Raďte, raďte

Začínají mě zlobit uši, pravé víc. Možná je to únava materiálu. Děti spolu neumí mluvit, ony na sebe křičí.
Každý chce být za každou cenu slyšen a vnímán, ale nikdo neumí nastavit kamarádovi ucho a poslouchat.
No, trochu jsem nadsadila. Najdou se i ti, co umí naslouchat.
Někdy si myslím, že bychom měli mít příplatky za hlučnost lol

Nebo se mi začínají projevovat následky. V kojeneckém věku jsem prý měla obě uši opakovaně píchané asi kvůli zánětům. Už se nemám koho zeptat na podrobnosti.

Není tady

#2 13. 4. 2008 22:22

x256987
Host

Re: Ušní svíčky

To už se tady někde probíralo... Určitě je dobré zamyslet se nad tím, co člověk "nechce slyšet", ale není důvod nespojit tohle přemýšlení s nějakým prostředkem, který mu přinese úlevu. Svíčky jsme doma zkoušeli, podle mě fungují, i když zázraky člověk čekat nemůže. Ale na takové ty zalehlé uši, třeba při nachlazení, to zabírá.

Klidně do toho můžeš jít sama, jedna svíčka hoří tak pět minut, to snad neusneš. Dobré je nachystat si nějaký hrnec nebo neplastovou misku s vodou a zrcátko, abys mohla pohledem kontrolovat plamen - hlavně zezačátku to plápolá docela impozantně. Lehni si na bok, podlož hlavu polštářem, zapal a lehce zasuň k té první "zatáčce" v uchu - rozhodně si to nikam necpi přes bolest. Budeš slyšet takové lehké praskání a šumění, jako u moře. Když svíčka dohoří tak do tří čtvrtin, zhasni ji a otoč se na druhý bok - vždycky je nutné udělat obě uši, kvůli rovnováze. Po aplikaci můžeš být lehce v euforii, budeš mít lehčí hlavu, možná se ti bude maličko motat, je to zajímavý pocit, ale nic, co by člověk nezvládnul sám.

#3 27. 9. 2008 19:21

Trixie
♥------

Dobrý den, ve 4 letech jsem měla zánět středního ucha a měla jsem propíchlý bubínek, teď je mi 19..Chtěla bych vyzkoušet ušní svíčky a tak se chci zeptat jestli je můžu použít?? Děkuji moc za odpověď!!!!

Není tady

#4 28. 9. 2008 9:50

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Trixi, já toho taky nevím víc, než už je tady napsáno, ale vyzkoušela jsem to před časem.   Aby byly výsledky , asi by to chtělo se tomu pověnovat a, já provedla jednorázovou akci, abych si ověřila, zda to zvládnu bez asistence.
Jak píše Judita, jde to, ale ve dvou by to bylo lepší.

Není tady

#5 28. 9. 2008 12:37

Trixie
♥------

Jj, ve dvou je to určitě lepší a samozřejmě bezpečnější, ale spíš mám strach, že jsem měla propíchlý bubínek a když použiju ušní svíčky tak mě začne bolet ucho..Nevím no, ale děkuji! :-)

Není tady

#6 29. 9. 2008 20:55

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Tak je nekupuj po internetu, najdi si živého prodejce, teď už není o ně nouze a ten Ti snad poradí lépe  nebo Tě nasměruje na někoho, kdo má více zkušeností a třeba napoprvé Ti i pomůže s prvním ušním táborákem.lol
Ne , neboj, je to pro lidi, tedy i pro Tebe a právě pro ty ,co mají s ušima potíže.
Si uvědomuji, že mě už dlouho nebolely, brďo, že by svíčky?    Možná si je zase koupím , hmmm asi jo

Není tady

#7 30. 9. 2008 15:37

Trixie
♥------

Včera jsem je vyzkoušela a supeeeeer.. Úplně dobrý pocit:-)

Není tady

#8 30. 9. 2008 17:32

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

loltummenupptummenupphjarta
výborná zpráva

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí