Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 4. 2008 12:32

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Věřím, že to bude lepší...

K ledovým sprchám se teda nedonutím usch Vím, že jsou zdravé, ale já se radši sprchuju hodně horkou vodou, což zdravé není, ale... va
A ani nevím, jestli by my pomohly - leda v ten moment, a po vlezení do pelechu, by to tu (nerealizova(teln)é tužby na novo. tongue

Není tady

 

#27 21. 4. 2008 12:39

Blackie
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

Oni ty sprchy stejne doopravdy nefungují, je to spíš jak píšeš. Kolikrát si přijdu už jak úchyl, když na ni hladově zírám při převlíkání a snažím se aby to nebylo moc vidět.

 

#28 21. 4. 2008 13:46

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

NO balonku, tak to máme doma to samé, přes kopírák....dumbom. Kolik Ti je?

Není tady

 

#29 21. 4. 2008 13:49

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

Blackie, já jsem tvoje vlákno četla, v době kdy jsi to psal...jo je to ssssssssssituace!!! dumbom Já už jsem zcela v koncích, a jak psal Pisatel, myslím že problém je hodně i v psychice..ne jen co se libida týká.
Mám pocit, že už nemám sílu to řešit.

Není tady

 

#30 21. 4. 2008 14:35

Blackie
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

Posledni dobou zjistuju, ze uplne nejhorsi je, kdyz k sexu nakonec dojde, pak tech nekolik dni potom, to je docela drsny. Kdyz uz si clovek na to nic tak nejak zvykne, tak tohle je pak fakt docela drsny. Uz jsem si rikal, ze asi zacnu ja uplne odmitat sex, sobecky jen proto, aby mi pak nebylo blbe na dusi. Jenze nejak se mi to nedari, kdyz uz by to ustala hlava, telo nejak neposloucha a protoze jsem to nechtel kdysi dotahnout nalehanim do uplneho odmitnuti a rekl jsem, ze to necham na ni, ze ja muzu kdykoliv, tezko se z toho budu ted vykrucovat. Je to proste cele nejak naruby, a asi moc o tom premyslim, jenze urcite to znate, v tej hlave to je a porad to nekde vykukuje, kdyz jde clovek nakupovat, po ulici, kdyz kouka na film, nebo pri praci. Nejhorsi jsou proste ty chvile, kdyz fyzicky citim, ze nejsem schopnej pracovat a na nic se soustredit, protoze .........

 

#31 21. 4. 2008 14:46

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

Blackie napsal(a):

Posledni dobou zjistuju, ze uplne nejhorsi je, kdyz k sexu nakonec dojde, pak tech nekolik dni potom, to je docela drsny. Kdyz uz si clovek na to nic tak nejak zvykne, tak tohle je pak fakt docela drsny. Uz jsem si rikal, ze asi zacnu ja uplne odmitat sex, sobecky jen proto, aby mi pak nebylo blbe na dusi. Jenze nejak se mi to nedari, kdyz uz by to ustala hlava, telo nejak neposloucha a protoze jsem to nechtel kdysi dotahnout nalehanim do uplneho odmitnuti a rekl jsem, ze to necham na ni, ze ja muzu kdykoliv, tezko se z toho budu ted vykrucovat. Je to proste cele nejak naruby, a asi moc o tom premyslim, jenze urcite to znate, v tej hlave to je a porad to nekde vykukuje, kdyz jde clovek nakupovat, po ulici, kdyz kouka na film, nebo pri praci. Nejhorsi jsou proste ty chvile, kdyz fyzicky citim, ze nejsem schopnej pracovat a na nic se soustredit, protoze .........

No to je uplne presné, mě už to taky ani nebaví, když už k tomu jenod za uherský rok dojde..protože nemůžu zapomenout na to, že to zase na dloooouho nebude, a že je to asi stejně jen proto aby to bylo...a tak....takže uplně stejný pocit!!!! Taky jsem to chtěla zkusit odmítat...ale nejde to! SPíš to naopak při sebemenším náznaku zájmu ještě vyvolám já dumbom husa!

Není tady

 

#32 21. 4. 2008 14:50

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

Někdy mám pocit, že už to nevydržím, a prostě s s někým začnu! Ale mám blbou povahu na tenhle způsob vztahu, jo jo Blackie, buď rád, že jsi jen virtuální big_smile .
Blackie jak dlouho u Vás už tahle situac trvá?

Není tady

 

#33 21. 4. 2008 17:24

Blackie
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

No po pravde ani poradne nevim, protoze to ze zacatku bylo v pohode, asi neco delam spatne, protoze s ex to nakonec dopadlo podobne, i kdyz tam to bylo spis tim, ze to nefungovalo obecne. U nas vsechno funguje, neznosti, libani behem dne, hezka slovicka, domacnost vsechno ok, jen tohle..... Vim, ze moje love kdysi mela s otcimem nejaky problem, sama mi to rekla, ale protoze i ona je rozv. (ex ji mlatil) uz je to hodne dlouho. Je mi jasne ze to nikdy po 7 letech nebude jako v prvnim roce, ale proste tohle mne mrzi. Mluvit jsem o tom zkousel, skoncilo to placem a od te doby ohledne sexu nemluvim (udajne je vse ok, vyhovuje ji to a nic menit nepotrbuje).
Ale co mi to zacalo vadit tak, ze si toho vsimam je asi tak rok a pul. A proste uz mne nebavi, kdyz nejsou treba deti doma delat nejake navrhy, prijdu si jak nejakej loudil, nakonec skoncime stejne u TV (resp. ja u PC u prace). Uz jsem vzdal i obcasnou prosbu o rucni sexualni vypomoc, prijdu si desne trapne (i kdyz mi nebylo tohle nikdy odmitnuto).
Pocit jako Ty mam podobny a dost casto, ale proste jsem v beranovi a ti to maji bud vsechno nebo nic, neumim to napul.

P.S. Na virtualniho chlapa mam az moc skutecne potreby glorialol

 

#34 21. 4. 2008 17:31

Sirius
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

shiden napsal(a):

Hm, tak to já se musím se sexem spokojit tak 3-4x měsičně a ještě mě to stojí cca. 30-35 tisíc ročně. Se někde stala asi chyba. sad

dumbom Mít ty zmíněné peníze tak je dám též, bylo by super mít sex 3-4x měsíčně, i když..v manželství mi i to přišlo málo.butter

 

#35 21. 4. 2008 18:12

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Věřím, že to bude lepší...

Mikeš napsal(a):

Klubko napsal(a):

Mikeši, to je hrozný slovo. "podržet někomu" butterdumbom

Já vím, ale myslím si, že přesně vystihuje situaci, kdy žena nemá chu na sex a svolí k němu jen proto, aby "měla od starýho pokoj", "udělala mu radost" apod.....

Jo, ovšem, když to neudělá, je špatná taky - takže nemá na výběr, pokud se chce vyhnout dusnu


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#36 21. 4. 2008 21:00

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

to blackie: jsem taky Beran, že by nějaké stigma dumbom sjuk
taky nám jinak vše klape, domácnost...atd. teda my to máme i bez těch něžností přes dne, prostě žádny fyzický kontakt. občas je to moc těžké

Není tady

 

#37 21. 4. 2008 21:26

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Věřím, že to bude lepší...

mashanka napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Klubko napsal(a):

Mikeši, to je hrozný slovo. "podržet někomu" butterdumbom

Já vím, ale myslím si, že přesně vystihuje situaci, kdy žena nemá chu na sex a svolí k němu jen proto, aby "měla od starýho pokoj", "udělala mu radost" apod.....

Jo, ovšem, když to neudělá, je špatná taky - takže nemá na výběr, pokud se chce vyhnout dusnu

To je přesný, raději jsem BM podržela a zahrála divadlo, aby byl klid. On si udělal dobře a to, jestli se to líbí i mně, ho nezajímalo. Všechno krásný okolo sexu a milování, jsem poznala až po rozvodu.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#38 21. 4. 2008 23:34

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Věřím, že to bude lepší...

grater ... ufff... proč s partnery vlastně jste? Teda já nejsem žádná nymfomanka, ale pohlazení, políbení, přitulení a sex - to prostě k vztahu patří, ne? ... Je to forma komunikace.

Blackie: víš, co mně někdy dělávalo problém? Urvat se od domácích prací... Jo, jsem perfekcionistka, pomalu se to odnaučuju. Chtěla jsem mít uklizeno, večeři hotovou, vyžehleno, zároveň se stíhat učit, kontrolovat dítě, zvládat vztah....no tohle nejde, teď už to vím. Musela jsem si porovnat v hlavě priority a dneska nechám klidně podlahu zaflákanou a jdu ke svýmu muži. Někdy jen tak společně plkat, někdy sledovat telku a společně u toho mlčet smile , někdy se jen tak objímat a laskat, někdy se až brutálně milovat... ale prostě to chtělo, abych si uvědomila, že komunikace je nutná. Ostatní věci počkají. Jinak můj nový muž mi celkem pomáhá i doma, to bývalého nedonutilo nic a ty řeči kolem sexu měl taky (ale ono utahaná perfekcionistka se kolem půlnoci stěží změní ve vášnivou milenku, notabene když jí ten chlap s ničím nepomůže a jen čeká, až dorazí jeho žena-vamp do postele wink

Všem strádájícím přeju, abyste se neustrádali. Ostatně - i vy máte svůj osud ve svých rukách wink

Není tady

 

#39 22. 4. 2008 7:26

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Věřím, že to bude lepší...

Teda Blackie, to je maso. Hele a můžeš říci, že si šastnej?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#40 22. 4. 2008 7:53

Blackie
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

Proč s partnery vlastně jste ?

Nevím jak ostatní, už jsem to psal v jiném vlákně, ale já moji ženu miluju, krom toho, že je moc hezká, prostě miluju takove ty obyčejné věci, její pohození hlavou, pohyb, jakým si odhrnuje vlasy z čela, ale i takové ty věci, jako jak mi kecá v autě do řízení lol , i to, jak se miluje, když už na to dojde. To jak dokáže po ránu dojít nakoupit, jak se postará o domácnost a o děti, to, že toleruje můj podnikatelský binec v obejváku a podobně, i to, jak se vyrovnala s tou nejhorší věcí, co se může matce od dětí stát. Proto se jí snažím co nejvíc pomáhat, když má odpolední postarám se o děti samozřejmě já (jsou to přece moje děti),  když je třeba uvařím a uklidím.
A tohle všechno nechci měnit "jen" kvůli tomu, že je sex jednou za měsíc. Bolí mně to, ale nic s tím nenadělám, a rozhodně nechci jít cestou toho, aby mi "podržela" (fuj slovo) , prostě už jenom proto, že když budu vědět, že z toho nic nemá, ani mně by to nebavilo.
Je mi jasný, že po celém dnu na nohách je unavená, a má všeho dost. Tohle všechno chápu, proto mně prostě mrzí, jak už jsem psal, že když si třeba babička vezme v neděli dopoledne děti, tak nic.
No a tak vstávám každý den o půlhodinku dřív, abych měl soukromí na to si pomoct sám,  a mohl ten den bez větších problémů fungovat (po milování mám od "sebe" klid tak 3-4 dny, ale jak jsem psal, je to hlavně o tom pocitu sounáležitosti)

No a můžu říct, že jsem šastnej, protože po tom, co jsem si prožil s ex je tohle ráj na zemi. I bez toho sexu 1x týdně. Ale třeba za pár let už budu ten ledničkovej typ a orgasmus bude přicházet při úplně jiných příležitostech (opečená klobáska, naložený maso ap.) lol a budu mít klídek.
Proto po tom, co mi moje love řekla, že prostě jí to jednou za měsíc stačí jsem to přestal po všech pokusech řešit, protože když se rozhlédnete kolem, je tenhle "problém" v dnešní době asi to nejmenší. Mohl bych být bez práce, mít těžce nemocné dítě nebo ženu, mít dluhy, mít doma nenasytnou nymfomanku (to má známý, a já bych si to s ním věřte mi nevyměnil) a podobné radosti.

Upravil(a) Blackie (22. 4. 2008 8:00)

 

#41 22. 4. 2008 8:09

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Věřím, že to bude lepší...

Blackie, a kolik je vám let? Možná to tu někde je, ale já to přehlíd...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#42 22. 4. 2008 8:10

Blackie
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

Já 37 manželka 34

 

#43 22. 4. 2008 8:16

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

Blackie
taky svého může miluju, právě pro ty "obyčejné" věci,jako rodina, miluje děti, krásně se o ně stará, pohlídá, když je třeba doma pomůže, postará se o rodinu....
Přesně tohle bych nechtěla měnit, ale když přijde večer a já sedím sama u Tv, nebo u PC nebo se učím.....tak je mi to moc líto...a přemýšlím o tom, jestli to vydržím...už nejsem schopna ani od něj fyzický kontkakt snášet, když si vedlě mě sedne, tak si raději sednu dál, protože bych tu jeho blízkost nevydržela...gloria, jsem fakt magor.

Děti jsou malé, rodina je priorita, ale jak dlouho tohle člověk může vydržet, anž by z toho měl nějakou "zdravotní" újmu.
Přemýšlím nad tím, že život máme jen jeden, a že bych si ho chtěla i po téhle stránce trochu užít...jen nevím jak to udělat, aby to fungovalo...rodinu opravdu rozbíjet nechci "jen"!!!!! kvůli sexu. To bych si asi vyčítala, brát děte žasného tatínka, který večer čte pohádky a jezdí na výlety, a kupuje dárečky a chodí na procházky....

Brát sobě spolehlivého, inteligentního chlapa...i když s dost malým libidem....teda předpokládám že problém je tam, jelikož jinde prý není....
Tak asi tak...


Na otázku proč nejdeme od toho

Ale pravdou je, že já nechci čekat až mě bude uspokojovat lednice a na sex mít chut nebudu....v tomhle je velký rozpor...

Není tady

 

#44 22. 4. 2008 8:54

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Věřím, že to bude lepší...

agi33: No tak nevím, jestli nejsem kacíř, ale co si najít milence? S muži obvykle není problém, že by se chtěli rozvádět, dělali ti scény u manžela...obvykle se na to nepřijde, myslím si... no a když se nechceš rozvádět kvůli sexu... Já tohle neznám, tak těžko říct, co bych dělala já...

Blackie: Na jednu stranu chápu, na druhou to musí být řehole...taky se mě tak nějak dotkne, je mi líto a ta touha taky ne a ne přestat, když mě partner odmítne (a to je jednou za uherskej rok a má většinou horečku, jak se pak ukáže)... V čem má asi tak tvoje žena problém? Já totiž co mám kamarádky, tak žádná nemá takovej vztah k sexu, aby se jim chtělo 1-2x do měsíce, všechny častěji a sex mají rády, není to o tom "podržení" a ani to není nějakou novotou vztahu, jsou to i dlouholetý vztahy (3 roky i 25 let)...

Není tady

 

#45 22. 4. 2008 8:58

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Věřím, že to bude lepší...

Eva36 napsal(a):

agi33: No tak nevím, jestli nejsem kacíř, ale co si najít milence?...

A Blackiemu neporadíš, aby si našel milenku? sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#46 22. 4. 2008 9:07

agi33
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 27

Re: Věřím, že to bude lepší...

no nevím...ale přijde mi to divné   "hledat si milence". Ono když si toho člověka nebudu vážit, nebudu k němu nic cítit...tak mě to asi bavit nebude...jo jsem asi hlot odsouzena k celibátu dumbom

Není tady

 

#47 22. 4. 2008 9:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Věřím, že to bude lepší...

teda lidičky řeknu Vám to je smutný - svým způsobem....já tohle všechno co Vy máte a "upřednostnujete" před dobrým sexem - nemám - rodinu,- tedy manžela, teplo rodinéého krbu a vše co ke klasicky fungující rodině patří.
Mám ale  šikovného a zdravého klučinu -syna -  je to moje zlatíčko - jsem rozvedená a zvolila jsem si život takový jaky žiju - nejezdíme na výlety ve třech, netrávíme dovolenou  já + syn, partner, Vánoce trávíme u mých rodičů se svým synem....na všechno jsme my dva - já a můj dorobeček...prostě všechno ve dvou ....
a mám milence - ženatého!!! - který má v celku dost dobře fungující rodinu, o rozvodu nepadla ani řeč, prostě se s ním scházím už od doby co jsem rozvedená - čtyři roky a ten sex je naopka zase to čeho mám dost - přesně tedy tolik kolik potřebuju!  dokážeme si užít rychlovku stejně tak jako dlouhé něžné milování, povídání, trávení volného času  jen tak bez sexu - on pro mě hodně znamená - vím že já pro něj taky - ale máme své meze - za které nejdeme....a přesto že je ženatý a má doma "všechno"  tak my dva se milujeme dost často - 1-2 týdně  - někdy méně a někdy i o dost častěji....možná mě ukamanujete  - ikdyž proč vlastně...
že je to takový jaksi extreém - že když  má doma člověk "zákonitého" partnera, tak by se řeklo že k tomu patří automatickÿ i milování - já žiju sama a sexu mám víc než když jsem byla vdaná...prostě paradox
nechci aby to vyznělo jako vytahování nebo co - ono není së čím chlubit nadruhou stranu to tak prostě je.
Blackie - o tobě jsem již hodně četla dřvíe...a skláním před tebou - víš to jak jsi psal že miluješ ty gesta tvé ženy, to jak ti i povídá do řízení, a takové ty běžné denní radosti a starosti...tomu přesně já říkám láska...ty si své ženy nesmírně vážíš...což je öpet "vykoupeno " nedostatkem sexu.....a podobně to má i agi....a věřím - jsem přesvědčená o tom - že tak jak vy - žije hodně ale opravdu hodně lidí...dokud to řešíte tak jak to řešíte - to znamená "pomoz si sám" je to asi dobrý(určitě)
jakmile ale dojde na nevěru..roztáčí se kolotoč ze kterého se těžko vystupuje a často se stane že se člověk i pozvrací....
někomu může být toitž zle samotnému ze sebe že dokázal podvést svého partnera...já to tak taky měla - co by vdaná a v životě!!!!!!!!! - to zduraznuji -  bych nevěřila tomu že budu mít ženatého milence !!!!!
no a mám ho a  se vší parádou smilesmilesmile


no jsem se nějak rozepsala


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#48 22. 4. 2008 11:16

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Věřím, že to bude lepší...

Mě je s tohodle čtení - viz. balonek, Blackie, smutno.
Všichni Ti ,co takhle své partnery milují, a tím vlastně ale strádají, obdivuji godlike 
Já mám celkem velkou potřebu sexu, která je i takhle naplněna a sama za sebe přiznám, že v případě, že bych měla sex ve frekvenci jednou za měsíc, musela bych odejít, nebo si najít milence. Nevěděla bych, jak jinak to řešit.  Jak tu někdo psal, myslím, že to je řehole, a v takovém případě souhlas s Mikešem, že milenka (na sex) je myslím na místě. Aspoň podle mého. Já jsem zas člověk, který, když to nemá a potřebuje to, přichází do depek..., bolí mě pak celé tělo a uvolnění v sexu je pro mě potřeba jako jídlo, pití, spánek - takže asi bych neměla na výběr... a obdivuji všechny tady, kdo ten půst zvládne, já sama za sebe vím, že bych nezvládla...kapitulation


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#49 22. 4. 2008 12:54

Blackie
Host

Re: Věřím, že to bude lepší...

Jak jsem ten beran, prostě u mně funguje buď všechno na ostro nebo nic, to za ty leta už mám prostě srovnané, a pokud bych si našel milenku kvůli sexu (neumím rozlišit milenku a milenku kvůli sexu), přijde mi tak nějak pod moji úroveň ubližovat člověku, kterého miluju a kterého si vážím. Jak se znám, asi bych se nakonec pro změnu netrápil tím, že nemám sex, ale tím, že musím svojí love lhát. No jsem asi v tomhle ohledu pěkný osel, ale prostě to tak mám, navíc já prostě k sexu potřebuju ten cit a ten mám u svojí wife.
Tím nechci urazit ani naštvat lidi, kteří mají někoho koho milují, ale sex prožívají jinde, to co píšu je jen o mně a o tom, jak to mám já, těch pár ran života přes hubu mne naučilo nikdy nikoho nesoudit.
Možná na tomhle stavu mám vinu já, protože s ex to bylo podobné (i když odešla ona) po několika letech. asi dělám někde chybu, ale prostě nevím kde. Třeba (i když poslouchám tvrdou muziku) jsem víc kamarád, než ten drsňák o kterým holky sní. A prostě nedokážu vycítit tu situaci, kdy si mám ženu vzít drsně tak, aby to bylo pro ni opravdu vzrušující. Třeba se moc pídím po tom, kde je problém a kvůli samému pitvání nevidím něco, co mám před očima, já fakt nevím. A třeba je to opravdu tak a pak ani desátá výměna partnera nepomůže.
Prostě když ji vidím, jak se rejpá v záhoně a vzteká se, že má všude plevel, tak si říkám, že bych jí za nic nevyměnil. Asi ani za ten sex.
Takže já nevěřím, že to bude lepší, spíš věřím, že to bude horší a ještě budu na sex jednou za měsíc vzpomínat, ale v podstatě to mám srovnané (i když nikdy neříkej nikdy jak známo).
Prostě milej Blackie je asi případ pro Chocholouška lol

P.S. Adro ze srdce Ti přeju, že mᚠněco v životě, z čeho mᚠradost a co Tě naplňuje (i doslovně gloria ).

Upravil(a) Blackie (4. 5. 2012 6:33)

 

#50 22. 4. 2008 13:09

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Věřím, že to bude lepší...

Blackie napsal(a):

...nějak prostě neumím rozlišit milenku a milenku kvůli sexu. Jak jsem ten beran, prostě u mně funguje buď všechno na ostro nebo nic...

Hmm, já jsem taky Beran, ale rozlišit manželku a milenku na sex bych si uměl big_smilebig_smilebig_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů