Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 4. 2008 18:58

x256987
Host

CHAT: Budoár

Pohodlně se rozesaďte, dámy, a do toho smile

 

#2 10. 4. 2008 19:26

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CHAT: Budoár

Přemýšlím, co ryze ženského  , ne psychologického bych napsala.
Tak, už asi třetí sezonu hledám v různých prodejnách letní šaty. Pokud možno bez rukávů , pohodlné, nikoliv syntetické. Nepotřebuji vypadat, jako padesátiletý diblík, ale ani ne jako hodně usedlá stará žena.
Savé, které horká voda nepoškodí, ale zbaví nečistot. Vzdušné, ale jen ve vší slušnosti odhalující  letním hicem rozpálené  tělo- teda končetiny a nemnoho dekolt.
Tento prvek ženské garderoby se vytratil ze světa. Dobrou švadlenku nemám, ani vhodnou látku jsem netrefila.
Nenašla jsem nic ani za hranicemi naší vlasti.
Ono určitě něco někde bude. Jenže do takových obchodů se nedostanu ani na čumendu.
Leda že bych si pustila krtečka a zkopčila, jak přišly na svět jeho kalhoty.
Nebo si na balkoně vypěstuji vlastní bavlnu- ach jo.

Není tady

 

#3 10. 4. 2008 19:32

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CHAT: Budoár

Přelítla jsem letmo vedlejší vlákno a pozdě jsem pochopila, žes , Judito, tímto  chtěla navázat na vedlejší plné.
Co už teď. Nic, každá si přihodí to svoje  .par

Není tady

 

#4 10. 4. 2008 21:47

x256987
Host

Re: CHAT: Budoár

To nic smile Chceš vysloveně přírodní, lněné šaty?

Já se dneska vysloveně třesu, jak zítra vytáhnu nová a už lehce letní kousek garderoby, a konečně si přeskládám věci do mojí milované červené plátěné kabely...

 

#5 10. 4. 2008 22:41

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CHAT: Budoár

Řeknu na rovinu, ani nevím.
Chtělo by to zalézt do dobrého obchodu  s dobrým fin. limitem a ochotnou obsluhou , velkým výběrem.  TO ONO, co hledám, musím mít na sobě a teprve pak do přijde: TO JE ONO.!! Toto chci. Mám to tak i s botami .
Že mi to pocitově vyhovuje neznamená, že v tom bombově vypadám. No , modelka už nikdy nebudu, ale kdo ví? Třeba budu nabízet lepidlo na zubní náhradu. Leda ještě tak.
Před několika lety jsem měla žoržetové ( aspoň myslím, že to byl žoržet v letní úpravě) Dobře se nosily, to bych taky brala.  Jen to nesmí jako žoržet jen vypadat. Taky jsem si šila  z něho jednu báječnou sukni. Lehce a chladivě hladila nohy při chůzi a nelepila se ani bez kombiné, taky byla jen v jedné vrstvě, jak to má v létě být.


Když mluvíš o kabele, včera jsem viděla tak krásně oranžovězelenožlutou kabelku, být mladší, už by byla doma.
Jestli bych měla odvahu ji nosit je věc druhá.
Taky už  měnila kabelku za jaroletní " model". Příjemná změna.

Není tady

 

#6 11. 4. 2008 7:56

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: CHAT: Budoár

Heluško, jdi do ní!, hezkou tuniku, 3/4 kalhoty, sandálky s korálky a veselou bonbonovou kabelku, jaro přeje barvám bez rozdílu věku! Zrovna uvažuju o hráškově zelené, ale musím mít k ní boty.
Žlitá nádherně nabíjí .

Upravil(a) Regina (11. 4. 2008 8:04)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#7 11. 4. 2008 8:05

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: CHAT: Budoár

poletucha napsal(a):

Andromedo, to je teda téma nejtémovatější!

Taky jsem o tom mnohokrát přemýšlela, jak bych třeba já v "pozdním věku" hledala jiného muže.

Přesto, v tomto směru jsem doposud nějak intuitivně věděla či věřila.
Vždycky, když jsem ve svých dobách samoty měla nutkání jít někam ven, do baru, tančit, bavit se, někam, kde se s někým potkám, po překonání prvního záchvatu emocí, jsem jasně věděla, že to ne. Vždycky jsem nějak tušila (co se mi jen tak mimochodem v životě i v knihách potvrdilo), že muže, toho pravého, potkám přes to CO DĚLÁM, čím se zabývám, do čeho vkládám energii, nadšení a práci. Přečetla jsem kde co o spřízněných duších.
Vždy jsou na stejné úrovni, mají podobné zájmy, podobný směr v životě, podobné usilování, sny, touhy, ctí podobné úkoly. Když je potkáš, okamžitě zaznamenᚠjejich přítomnost.  Nechoď s někým jen proto, abys s někým chodila. Nevydávej zbytečně energii na snahu někoho potkat. Pokud se máte potkat, stane se tak, určitě , nějak.... dělej jen na plné pecky to, co opravdu chceš dělat. Práci, hudbu, venčení psů, ježdění na kole, sbírání mincí, lyžování….
Stačí mít pozornost v přítomnosti. A být v klidu.
Kurňa, kdybych byla tvůj anděl, nevěděla bych, kam ti toho sportovce poslat, ani nevím, co vlastně intenzivně dělᚅ

Druhá věc je, že jsem si ověřila, že stav mysli a naprogramování sama sebe docela v praxi funguje. Někdy ženy mívají nějaké představy sama sebe, které se navzájem vylučují. Když jsi opravdu připravena, tak akce přijde. Nepřijde dřív.
Sama jsem vyzkoušela metodu práce s podvědomím, kdy si představíš, že jsi s takovým a takovým mužem a jsi šastná a děkuješ za něj,….. Moji poslední dva muži přišli takhle.
Byla jsem připravena, vysnila jsem si je, vymazala předchozí programy pauz a vztahů jen na zkoušku, poslala a přišli.

Můžeš mít a žít život naprosto takový jaký chceš, jakékoliv omezení si tvoříš jen ty sama ve své hlavě. Podle mě nemᚠv hlavě zatím představu, že žiješ v partnerském vztahu.

A to nejdůležitější: KLID!
Držím palce.

Pol, jak to děláš, že tvoje slova vždycky tak pohladí? wink V podstatě jsi mi odpověděla i na mou vnitřní otázku, proč ani nemám chu vyrazit někam na bááár a lovit v tamějších vodách, kteroužto odpověď jsem spíše jenom tušila a tys to tak pěkně dokázala pojmenovat... wink (btw. sama se divím jaká větná kontrukce ze mě teď vypadla lol) Asi jo, budu se i nadále pohybovat ve svých vodách a prostě až budu ready, tak to přijde.

Ale ta metoda, o které píšeš, to určitě vyzkouším tummenupp Je pravda, že jsem si do budoucna zatím nic podobného nevizualizovala a možná by nebylo od věci si tohle i slovně pojmenovat a ne mít jen mlhavou představu a navíc ještě negativní (ve smyslu co nechci aby bylo). Hele, Pol, jestli výhledově u mě něco "jako jo", tak u mě něco mᚠtummenupp Ale ještě budu muset vymyslet co mají éterické sportovkyně rády big_smile

Jsem i ráda za tu větu o klidu smile Aspoň mi zase došlo, že vše je v pohodě a že se nemám nechat vykolejit přicházejícím jarem (a že je to síla big_smilebig_smilebig_smile)

Pol, díky pussa

PS: Tos ještě nepochopila, že jseš jedním z mých andílků? wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#8 11. 4. 2008 8:05

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: CHAT: Budoár

Judito, mᚠnádherný avatar, ty barvičky lahodí oku! tummenupp


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#9 11. 4. 2008 8:14

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: CHAT: Budoár

Andýsku, jsem ráda, že Pol potvrdila mé předchozí rady- ten, který má přijít, přijde, jen musíš vědět, KDO to má být. Myslím tím osobnosdt a co potřebuješ, aby ti s ním bylo dobře.
Já jsem nebyla zřádu děvčat, co se snadno seznamují, defacto jsem  jen díky vnějšímu tlaku šla do vztahů jen proto, že jsem byla už dlouho sam,a, ale nic dobrého mi to nepřineslo, jen pokles sebevědomí.
(Chtěla jsem něžného citlivého ,ale autoritativního muže. Hlavně aby se nepodobal mému tatínkovi a byl zodpovědný a nesobecký. A měl mě rád. Mám ho, jen už je pořád autoritativní a něha je jen řídký jev. Kéž bych mohla ještě přeprogramovat, aby měl vůči mě respekt a tvořil se mnou tandem, ne se mnou soupeřil a pořád mi dokazoval, že on je lepší.)

Co je pro tebe důležité? A přemýšlej srdíčkem. Rozum je překážkou.
Pro mě je mottem Poletuščina věta: Partner má inspirovat.  A já ještě dodávám: Musí tě respektovat a uznávat.  A samozřejmě: Miluje tě.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#10 11. 4. 2008 13:12

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: CHAT: Budoár

Andromedino téma je i mým (jsem si v Černošicích řikala, že tahle holka má v sobě něco co znám lol )...
A čím déle jsem sama, tim víc si neumim představit žít s někym - Poletucha: "Podle mě nemᚠv hlavě zatím představu, že žiješ v partnerském vztahu".
ani netušim, jestli po partnerovi touží má duše, či mé ego - nebo ho nechci vůbec big_smile
a kde ho potkat? Když volný čas trávim nejraději sama a mý zájmy jsou vyloženě samotářský?

jak tohle svý nastavení změnit? a jak vůbec chtít ho změnit... Když takhle to znám a nebojim se toho...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#11 11. 4. 2008 13:53

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: CHAT: Budoár

Jájo, jestli sama nevíš, nech to koňovi, ten má větší hlavu... prostě nad tím nepřemýšlej, dělej, co tě baví, co ti přináší radost a ono sa hukáže. Teda mě to takhle aspoň funguje na kde co. smile

Upravil(a) Hani (11. 4. 2008 13:53)


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#12 11. 4. 2008 15:05

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: CHAT: Budoár

Jáji, já to měla tak, že nejprve jsem hodně moc chtěla starý vztah zpět (pár týdnů a měsíců po rozchodu) a nedokázala si představit, že budu (jsem) sama ani to že bych měla být s někým "cizím" big_smile Časem jsem si zvykla, řekla bych až moc, byla jsem odkázaná jen sama na sebe a řešila jen věci, které se týkaly jen mě. Odpadlo spousta prkotin, které se řeší v páru. Musím říct, že jsem si to užívala a užívám. Jenže už je to pár měsíců a teď převládla ta chu po vzájemném sdílení s někým blízkým i za cenu těch "přetahovaček" lol Uvědomuju si, že oba ty stavy "s" a "bez" mají svá PRO, ale mají i svá PROTI, v každém je něco zdarma a na něčem je potřeba máknout. Teď už bych radši mákla na té druhé straně mince wink Chci poznat, jak moc jsem schopna být věrná svým novým názorům a stanoviskům, jak moc jsem se poučila, ale i co znám jen teoreticky a co neumím prakticky...
A wo tom to je, jak by řekla velebéruš své oblíbené lollollol


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#13 11. 4. 2008 15:16

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: CHAT: Budoár

Pol, píšeš: "Přečetla jsem kde co o spřízněných duších.
Vždy jsou na stejné úrovni, mají podobné zájmy, podobný směr v životě, podobné usilování, sny, touhy, ctí podobné úkoly."
Mohla by si mi doporuči nejaké také knihy, prosím?
Inak, vám musím napísa, že niektoré knihy, ktoré ste tu na duchovnom doporučovali a ja som si ich kúpila a prečítala, ma vždy posunuli ďalej a hlavne som veža pochopila...


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#14 11. 4. 2008 15:42

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: CHAT: Budoár

Co já četla na něčí doporučení (už fakt nevím kdo, prosím nekamenovat dumbom) tak Webster Richard - Spřízněné duše


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#15 11. 4. 2008 15:43

x256987
Host

Re: CHAT: Budoár

Ahoj Emma pussa

Teď bych se nejradši zakutala někam mezi hromadu saténových polštářků a rozjímala o životě... Mám toho za týden plné brejle. Koupila jsem si Reflex a na obálce bylo jako dárek úžasné jazzové CD, už ho pouštím podruhé, je to moc příjemná hudba. Škoda že nemám doma láhev červeného.

Jinak mám poslední dobou dojem, že jsem chytla nějakou vlnu a zase někam směřuju, po několika nemastných-neslaných a místy i ošklivých měsících to vypadá zase na plodnější období...

Andromedo, to s dvěma stranami mince je přesné... Když jsem našla vztah, oplakala jsem dívčí věk se vším všudy, a musela jsem se samoty hodně nabažit, než jsem byla ochotná opravdu se do toho párového tance zapojit...

 

#16 11. 4. 2008 15:52

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: CHAT: Budoár

Ahojte Judit a Andri hjarta , tak idem niekde po internete zháňa knihu o spriaznených dušiach. Hurááá!
A ty si ju prečítala? Čo na ňu hovoríš? ...oplatí sa číta? ...som zvedavá, čo? reta Ale keď ja tak rada čítam niečo duchaplné, čo ma posunie ďalej a potom lepšie chápem svet okolo seba bez nejakých sebaobviňujúcich myšlienok. lyssna


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#17 11. 4. 2008 17:18

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: CHAT: Budoár

Emmo, četla jsem ji, je to taková menší ne příliš tlustá knížka. V podstatě popisuje a na příkladech ukazuje co to spřízněná duše je. wink Což si myslím, že asi je něco co hledᚠne? wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#18 11. 4. 2008 19:50

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: CHAT: Budoár

Hezký název ten "Budoár" - Nevím proč, ale evokuje ve mně, že sem budou chodit jenom dámy...to je asi blbost, co? lol
A teď ještě něco k tomu seznamování.
Pol, napsala jsi to opravdu krásně - jednoduše a výstižně. Naprosto s tebou souhlasím. Ale ráda bych něco z toho zdůraznila  Nevydávej zbytečně energii na snahu někoho potkat. Pokud se máte potkat, stane se tak ....To je fakt, protože ne vždy je zrovna toto na pořadu dne, teď totiž může být čas na něco úplně jiného.... A pak ještě zásadní věc - pokud člověk chce moc,  a je jedno, jestli jde o mužského nebo něco úplně jiného, tak to  nebude ani náhodou....Takže chce to udělat maximum, ale dát si bacha, aby to nepřekmitlo do lpění...a tuhle pomyslnou hranici najít je těžké. ...No, to se „učíme“ všichni wink ....A poslední věc, o které tu taky byla řeč – že někdy v sobě máme „program/blok …“ , který nám v novém vztahu brání. A dokud s tímhle nehneme, tak ten pravý nepřijde i kdybychom vyvíjely všechny možné aktivity a stavěly se na uši.....Ale to taky není nic nového podle sluncem. wink

Není tady

 

#19 11. 4. 2008 21:58

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: CHAT: Budoár

Andromeda napsal(a):

[Pol, jak to děláš, že tvoje slova vždycky tak pohladí? wink

PS: Tos ještě nepochopila, že jseš jedním z mých andílků? wink

va Tak tohle teda hodně pohladilo mě! Hodně! Taky to někdy potřebuji. rodna Já ti moc děkuji!
Asi jsme tu navzájem jedna pro druhou. pussa

Není tady

 

#20 11. 4. 2008 22:05

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: CHAT: Budoár

Andromeda napsal(a):

Co já četla na něčí doporučení (už fakt nevím kdo, prosím nekamenovat dumbom) tak Webster Richard - Spřízněné duše

to jsem četla taky, asi jsem z toho nebyla moc odvázaná, protože jsem to půjčila(!!) dál, víc než půl roku jsem to neviděla. va A nesháním se!


Emmo, každá druhá kniha o karmě téma spřízněných duší obsahuje. Mě se nejvíc líbili Karmická setkání od Heleny Rerichové, svého času Salvátor ji zde doporučoval. Ale najdeš spoustu informací i jinde, Newton - Vztahy a učení duší, mnoho knih o auře také o tom hovoří.
Poslední kniha kde jsem mimo jiné o tom četla - Malachov -Uzdravení karmy. atd.

Není tady

 

#21 11. 4. 2008 22:06

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: CHAT: Budoár

hjarta Čus holky moje milé.

Není tady

 

#22 14. 4. 2008 7:21

x256987
Host

Re: CHAT: Budoár

Dobré ránko smile

 

#23 14. 4. 2008 8:40

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: CHAT: Budoár

poletucha napsal(a):

Andromeda napsal(a):

[Pol, jak to děláš, že tvoje slova vždycky tak pohladí? wink

PS: Tos ještě nepochopila, že jseš jedním z mých andílků? wink

va Tak tohle teda hodně pohladilo mě! Hodně! Taky to někdy potřebuji. rodna Já ti moc děkuji!
Asi jsme tu navzájem jedna pro druhou. pussa

wink Jo jo, a takových nás tu je víc big_smile Pěkný ránko wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#24 14. 4. 2008 8:49

Nick3594
Host

Re: CHAT: Budoár

Hi Anromedko smile,

já přidávám ještě další osobní zkušenost, kterou mi poradil Salvátor pro hledání partnera. Udělat si afirmaci a požádat Vesmír, aby ti poslal partnera a přesně popsat vlastnosti, které by měl mít. Od fyzických po psychické, duchovní atd. ALE POZOR !!!! Věnuj tomu velkou pozornost, protože to, co v seznamu mít nebudeš, se ti může vymstít !!!! Takže si v klidu sedni a napiš si seznámek, klidně ho můžeš revidovat a upravovat. A vždy po úpravě požádej Vesmír, že jsi provedla revizi svého požadavku a a bere v potaz poslední verzi. Až ho budeš mít definitivní, pečlivě ho uschovej a pus to z hlavy. Pokud budeš připravena, ten správný mužský se ve správný okamžik objeví.
Mě takto přišel partner a splňoval mé požadavky na 85 %. smile 100 % by asi bylo moc dokonalé a neměla bych na čem makat big_smile.
Nic nehro a buď trpělivá. Být s někým jen za cenu abych s někým byla je nesmysl. Já mám víkendový vztah takže jsem stejně převážnou většinu času sama bez partnera, a už jsem si také zvykla big_smile.


Když jsem byla sama udělala jsem přesně to, co píše Pol, dělala věci naplno, to co mě bavilo a makala na sobě. No a podívej na mě, přišlo to rychle a už čekáme mimčo smile. Tak hlavu vzhůru kopretinko, zahoď smutek a netrap se !!!!!

Upravil(a) lvice (14. 4. 2008 9:04)

 

#25 14. 4. 2008 8:55

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: CHAT: Budoár

Ahoj Lvíčku wink Kdy že to mᚠtermín? wink Dík za radu, asi budu sepisovat a vizualizovat big_smilebig_smilebig_smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů