Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 4. 2008 20:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: pauza...??

mfilip napsal(a):

Nedokazu si predstavit, ze by se nekdo rozhodoval mezi stavajicim partnerem a samotou. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich, i kdyz puberta nekdy prijde i na tricatniky. Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Nedokazu si predstavit, ze by to bylo jinak. Mno dobre, muze byt treba chlap alkoholik a mlatit zenu, to pak je jasne, ze zena bude radsi sama, ale to jsou extremy. Ale pokud maji lidi normalni vztah a znicehonic jeden rekne, promin, odchazim, protoze si potrebuju ujasnit, jestli te miluju ..... vzdy je v tom nekdo dalsi.

Blud, zovšeobecňovanie TVOJEJ osobnej skúsenosti...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 8. 4. 2008 22:10

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: pauza...??

XYZ napsal(a):

mfilip napsal(a):

Nedokazu si predstavit, ze by se nekdo rozhodoval mezi stavajicim partnerem a samotou. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich, i kdyz puberta nekdy prijde i na tricatniky. Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Nedokazu si predstavit, ze by to bylo jinak. Mno dobre, muze byt treba chlap alkoholik a mlatit zenu, to pak je jasne, ze zena bude radsi sama, ale to jsou extremy. Ale pokud maji lidi normalni vztah a znicehonic jeden rekne, promin, odchazim, protoze si potrebuju ujasnit, jestli te miluju ..... vzdy je v tom nekdo dalsi.

Právě jsi prohlásil, že každý normální dospělý člověk je zadaný. Opravdu si to myslíš? V tomhle s tebou opravdu nemůžu souhlasit. A myslím že jsou to naopak spíš puberáci, kteří neví, co přesně chtějí, a střídají partnery jako ponožky dumbom (ale není to pravidlem, to podle mě je spíš o povaze než o věku).

Prosim Te, nic takoveho jsem neprohlasil, to je dan za psanou debatu. Nepsal jsem, ze kazdy normalni dospely je zadany. Psal jsem, ze si myslim, ze za odchodem z paru, ktery normalne fungoval je vzdy nekdo treti, nedokazu si predstavit, ze tim tretim je samota a ujasneni si, jestli se vratit anebo radsi zustat sam. Napsal jsem svuj nazor,  nejen z vlastni zkusenosti, ale i v mem okoli to taky bylo vzdy. Prominte za muj nazor, oznaceny za blud.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#28 8. 4. 2008 22:22

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: pauza...??

mfilip napsal(a):

XYZ napsal(a):

mfilip napsal(a):

Nedokazu si predstavit, ze by se nekdo rozhodoval mezi stavajicim partnerem a samotou. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich, i kdyz puberta nekdy prijde i na tricatniky. Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Nedokazu si predstavit, ze by to bylo jinak. Mno dobre, muze byt treba chlap alkoholik a mlatit zenu, to pak je jasne, ze zena bude radsi sama, ale to jsou extremy. Ale pokud maji lidi normalni vztah a znicehonic jeden rekne, promin, odchazim, protoze si potrebuju ujasnit, jestli te miluju ..... vzdy je v tom nekdo dalsi.

Právě jsi prohlásil, že každý normální dospělý člověk je zadaný. Opravdu si to myslíš? V tomhle s tebou opravdu nemůžu souhlasit. A myslím že jsou to naopak spíš puberáci, kteří neví, co přesně chtějí, a střídají partnery jako ponožky dumbom (ale není to pravidlem, to podle mě je spíš o povaze než o věku).

Prosim Te, nic takoveho jsem neprohlasil, to je dan za psanou debatu. Nepsal jsem, ze kazdy normalni dospely je zadany. Psal jsem, ze si myslim, ze za odchodem z paru, ktery normalne fungoval je vzdy nekdo treti, nedokazu si predstavit, ze tim tretim je samota a ujasneni si, jestli se vratit anebo radsi zustat sam. Napsal jsem svuj nazor,  nejen z vlastni zkusenosti, ale i v mem okoli to taky bylo vzdy. Prominte za muj nazor, oznaceny za blud.

Já vim, že jsi to tak nemyslel, ale tohle z toho vyplývá wink Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich.
Tež si myslím, že paušalizuješ jenom na základě toho, co znáš. Ale jinak ti tvůj názor neberu, já jsem se tu na názory ptala proto, že je chci slyšet wink

Upravil(a) XYZ (8. 4. 2008 22:24)


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#29 9. 4. 2008 11:04

mfilip
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2008
Příspěvky: 412

Re: pauza...??

XYZ napsal(a):

mfilip napsal(a):

XYZ napsal(a):


Právě jsi prohlásil, že každý normální dospělý člověk je zadaný. Opravdu si to myslíš? V tomhle s tebou opravdu nemůžu souhlasit. A myslím že jsou to naopak spíš puberáci, kteří neví, co přesně chtějí, a střídají partnery jako ponožky dumbom (ale není to pravidlem, to podle mě je spíš o povaze než o věku).

Prosim Te, nic takoveho jsem neprohlasil, to je dan za psanou debatu. Nepsal jsem, ze kazdy normalni dospely je zadany. Psal jsem, ze si myslim, ze za odchodem z paru, ktery normalne fungoval je vzdy nekdo treti, nedokazu si predstavit, ze tim tretim je samota a ujasneni si, jestli se vratit anebo radsi zustat sam. Napsal jsem svuj nazor,  nejen z vlastni zkusenosti, ale i v mem okoli to taky bylo vzdy. Prominte za muj nazor, oznaceny za blud.

Já vim, že jsi to tak nemyslel, ale tohle z toho vyplývá wink Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich.
Tež si myslím, že paušalizuješ jenom na základě toho, co znáš. Ale jinak ti tvůj názor neberu, já jsem se tu na názory ptala proto, že je chci slyšet wink

ahoj. Takhle presne jsem to myslel:"Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich.", a souhlasim, ze muzou byt vyjimky, jen se v mem okoli zatim nevyskytly.


Srdce nemá vrásky, bývají v něm pouze jizvy.
Coletteová Gabrielle Sidonie
Život: Pro lásku se jmenovaný odsuzuje k trestu odnětí srdce na doživotí.
Já. Martin. Ne Filip. Ale nevadi, jen mi to už dlouho nikdo neřekl. Jen tak, třeba z lásky.

Není tady

 

#30 10. 4. 2008 20:20

tenonen
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 3. 2008
Příspěvky: 507

Re: pauza...??

mfilip napsal(a):

XYZ napsal(a):

mfilip napsal(a):

Prosim Te, nic takoveho jsem neprohlasil, to je dan za psanou debatu. Nepsal jsem, ze kazdy normalni dospely je zadany. Psal jsem, ze si myslim, ze za odchodem z paru, ktery normalne fungoval je vzdy nekdo treti, nedokazu si predstavit, ze tim tretim je samota a ujasneni si, jestli se vratit anebo radsi zustat sam. Napsal jsem svuj nazor,  nejen z vlastni zkusenosti, ale i v mem okoli to taky bylo vzdy. Prominte za muj nazor, oznaceny za blud.

Já vim, že jsi to tak nemyslel, ale tohle z toho vyplývá wink Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich.
Tež si myslím, že paušalizuješ jenom na základě toho, co znáš. Ale jinak ti tvůj názor neberu, já jsem se tu na názory ptala proto, že je chci slyšet wink

ahoj. Takhle presne jsem to myslel:"Clovek odchazi az tehdy, pokud muze plynule prejit do jineho vztahu. Zvlast pokud se tu bavime o dospelych lidech a ne pubertacich.", a souhlasim, ze muzou byt vyjimky, jen se v mem okoli zatim nevyskytly.

Vyjímky, kdy někdo odejde, aniž by měl náhradu, jsou tak řídké, že pouze potvrzují tezi vyslovenou mfilipem.


Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
Victor Hugo

Není tady

 

#31 29. 1. 2012 21:05

lenye
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 4

Re: pauza...??

Pauza neexistuje. Je to jenom zbabělost na rovinu říct, že je konec.

I mne to potkalo. M. všude říká, že máme pauzu (nemáme, velice nepěkným způsobem nás s dětmi opustil a všechny starosti kolem dětí, domácnosti, bydlení a dalších věcí nechal na mně). Rozhodně se mne na to, jestli pauzu chci taky a za jakých podmínek, neptal. Sám si bydlí ve dvou nově zařízených domech, kupuje si nová luxusní auta, chodí si po večírcích, jezdí si po dovolených a je vysmátý. Žádné starosti se starým barákem, kde se začíná všechno sypat, žádné lítání kolem dětí, žádná neplacená práce v domácnosti, nic. A tchýni vykládá, že máme pauzu a že se možná domluvíme, možná ne (ona chce spíš slyšet to první).  Kamarádům vykládá dle momentální situace (radši nevědět).

Je to psychické trestání, je to msta, je to (možná) chlapská zábava, je to snaha "mít navrch", diktovat si. Protože nemůžete nic - jste uvázaní u dětí, nikdo Vám nedá bez jeho svolení půjčku či hypotéku, jste "papírově" svázáni i třeba pro další vztah.

To je "pauza".

Není tady

 

#32 30. 1. 2012 7:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: pauza...??

Protože nemůžete nic - jste uvázaní u dětí, nikdo Vám nedá bez jeho svolení půjčku či hypotéku, jste "papírově" svázáni i třeba pro další vztah.
A co ti brání podat žádost o rozvod?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 30. 1. 2012 10:09

majkafa
Host

Re: pauza...??

lenye, ty už mᚠděti velké, myslím. "Uvázaní" jsme jen u malých dětí.

 

#34 3. 2. 2012 20:13

Adelajdaa
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2010
Příspěvky: 19

Re: pauza...??

Taky si myslím, že pauza ve většině případů znamená blížící se konec, dřívě či později. Existují samozřejmě výjimky, ale... Většinou je to proto, že se objeví nějaký problém, který ale pauza nedokáže vyřešit. Jinak podle mě je naprosto normální, že se třeba může rozhodovat mezi stávajícím partnerem a samotou. Proč ne? Někdy je zkrátka samota vhodnější volbou.

Není tady

 

#35 14. 2. 2012 8:21

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: pauza...??

mfilip napsal(a):

XYZ napsal(a):

mfilip napsal(a):

Chvilku je to po pauze lepsi, ale az ta chvilka pomine, tak je horsi. Zalezi urcite na duvodu rozchodu a ver mi, lide se nemeni, jen se na chvili dokazou pretvarovat a pak jsou po case zase nejen stejni, ale casto i horsi.

a pokud vlastně žádný důvod není? pokud si to jen jeden z partnerů chce "ujasnit"... sad
aych to upřesnila..partner je na půl roku pryč...má se vrátit v červenci. Ze začátku bylo všechno ok, pak ale začal psát míň a míň a včera, když jsem ho prosila o naprostou upřímnost, a je to cokoliv, řekl mi, že neví, co chce a neví, jak to bude...

Rekl bych, ze nikdo ze vztahu neodchazi, aniz by nekoho nemel bokem. Pochybuji, ze se rozchazi proto, aby byl sam. Duvod je podle mne ve 3. osobe.

tummenupp


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů