Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 5. 4. 2008 14:45

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak je to u vás?

Opheliaa napsal(a):

Nicolas napsal(a):

Linda3 napsal(a):

jenže nepotřebuji, aby se na mě sápal a furt mě objímal, ale myslím si, že jedna pusa denně by mu neuškodila, kdyby mě ji dal sad

Já ti nevím, jedna pusa denně je fakt moc. Vážně.
Samozřejmě, že se člověk může přemáhat. Ale pak zase chlapa obviníte, že to není od srdíčka a že to pak není to upřímný...
Ale dá se to vykompenzovat: jedna pusa za 2 hodiny dívání se na fotbal nebo na po.rno. To píše guru na české vztahy a párový život Plzák - vše je otázkou směny a vzájemné dohody.

Eee...Plzák už je dávno překonanej... to jsou sedmdesátý léta... jsem ty jeho knížky četla, straní chlapům, je to tam samá plzákovina :-D

Překonanej ? Tak proč tolik mladých holek řeší pořád dokola ty stejné problémy s muži, které jsme my, starší, nkdy neměly ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#77 5. 4. 2008 15:09

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Jak je to u vás?

mashanka napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

Nicolas napsal(a):


Já ti nevím, jedna pusa denně je fakt moc. Vážně.
Samozřejmě, že se člověk může přemáhat. Ale pak zase chlapa obviníte, že to není od srdíčka a že to pak není to upřímný...
Ale dá se to vykompenzovat: jedna pusa za 2 hodiny dívání se na fotbal nebo na po.rno. To píše guru na české vztahy a párový život Plzák - vše je otázkou směny a vzájemné dohody.

Eee...Plzák už je dávno překonanej... to jsou sedmdesátý léta... jsem ty jeho knížky četla, straní chlapům, je to tam samá plzákovina :-D

Překonanej ? Tak proč tolik mladých holek řeší pořád dokola ty stejné problémy s muži, které jsme my, starší, nkdy neměly ?

To nevím, a hlavně nevím, proč jste je vy, starší, nikdy neměly.
Jako jasně, Plzák je pokrok oproti tomu, jak se uvažovalo nebo neuvažovalo o vztazích předtím, než přišel on, ale dnes už je vážně překonanej, je jinej svět...


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#78 5. 4. 2008 15:55

Somaia
Host

Re: Jak je to u vás?

A včem konkrétně ti připadá svět jinej , Ophelie?

 

#79 5. 4. 2008 16:07

shiden
Host

Re: Jak je to u vás?

Somaia napsal(a):

A včem konkrétně ti připadá svět jinej , Ophelie?

Asi proto že role ženy ve společnosti prochází těžkou krizí, ony vlastně neví co přesně dělat. big_smile

 

#80 5. 4. 2008 16:12

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Jak je to u vás?

shiden napsal(a):

Somaia napsal(a):

A včem konkrétně ti připadá svět jinej , Ophelie?

Asi proto že role ženy ve společnosti prochází těžkou krizí, ony vlastně neví co přesně dělat. big_smile

Vidíš, a mě tuhle zaujal plakát, zvoucí k návštěvě galerie.... Bezradný otec a století a ženy
lol

Není tady

 

#81 5. 4. 2008 16:16

Somaia
Host

Re: Jak je to u vás?

shidene, ale no tak......
já si naopak zase  myslím, že tradiční mužství dostává v současnosti na frak , tak že si s tím nevíte rady... nevíte si rady sami se sebou , tak jak vám má zbýt energie na ženy ,že??? lol

Blbost... nemyslím, že moje i tvoje zobecnění se vztahuje na všechny muže ženy bez rozdílu...

 

#82 5. 4. 2008 17:02

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Jak je to u vás?

Somaio, ono to bude vzájemné, téměř všichni jsou zvyklí brát, ale málokdo chce něco dávat......

Není tady

 

#83 5. 4. 2008 17:49

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Jak je to u vás?

Co se týče Plzáka, jak v čem řekla bych.Některé jeho názory a rady jsou nadčasové, jiné jsou ale celkem ujeté a překonané. Líbil se mi (a pobavil mě) výrok Daniely Kolářové ve Vratných lahvích - kdo jste to viděli a vzpomínáte si na něj,pochopíte wink

Není tady

 

#84 5. 4. 2008 18:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak je to u vás?

Opheliaa napsal(a):

mashanka napsal(a):

Opheliaa napsal(a):


Eee...Plzák už je dávno překonanej... to jsou sedmdesátý léta... jsem ty jeho knížky četla, straní chlapům, je to tam samá plzákovina :-D

Překonanej ? Tak proč tolik mladých holek řeší pořád dokola ty stejné problémy s muži, které jsme my, starší, nkdy neměly ?

To nevím, a hlavně nevím, proč jste je vy, starší, nikdy neměly.
Jako jasně, Plzák je pokrok oproti tomu, jak se uvažovalo nebo neuvažovalo o vztazích předtím, než přišel on, ale dnes už je vážně překonanej, je jinej svět...

Jo jinej, no, tak si ho užijte - Já mám pořád stejnej, co se vztahů mužů a žen týká a žádné potíže nemám


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#85 5. 4. 2008 18:06

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak je to u vás?

shiden napsal(a):

Somaia napsal(a):

A včem konkrétně ti připadá svět jinej , Ophelie?

Asi proto že role ženy ve společnosti prochází těžkou krizí, ony vlastně neví co přesně dělat. big_smile

Protože netuší, že aby muže zaujaly, jediné, co mají dělat je, existovat.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#86 5. 4. 2008 18:49

shiden
Host

Re: Jak je to u vás?

Somaia napsal(a):

shidene, ale no tak......
já si naopak zase  myslím, že tradiční mužství dostává v současnosti na frak , tak že si s tím nevíte rady... nevíte si rady sami se sebou , tak jak vám má zbýt energie na ženy ,že??? lol

Blbost... nemyslím, že moje i tvoje zobecnění se vztahuje na všechny muže ženy bez rozdílu...

Ale ty jsi zrovna ten případ - během pár dnů už mᚠtřetí obrázek big_smile
P.S. Mužství je snad pořád stejné, já žádné změny nepozoruji lol

Upravil(a) shiden (5. 4. 2008 18:50)

 

#87 5. 4. 2008 18:56

Somaia
Host

Re: Jak je to u vás?

Shidene!!!! neprovokuj chlape!.... druhý obrázek!!!!
1)Jednak ti nerozumím, jak tě napadlo spojovat moje avatary s tímto tématem
2) Se hledám a dolaďuji energie.... nejsem ani rozhozená ani  vykolejená, to je jen jemné ladění...
3) Život je změna, na tom je založený princip fungování celého vesmíru lol
4) Tvou změnu avataru jsem taky zaznamenala, neboj... dělᚠpokroky.. lol lol

 

#88 5. 4. 2008 19:01

shiden
Host

Re: Jak je to u vás?

mashanka napsal(a):

shiden napsal(a):

Somaia napsal(a):

A včem konkrétně ti připadá svět jinej , Ophelie?

Asi proto že role ženy ve společnosti prochází těžkou krizí, ony vlastně neví co přesně dělat. big_smile

Protože netuší, že aby muže zaujaly, jediné, co mají dělat je, existovat.

tummenupp

 

#89 5. 4. 2008 19:03

Somaia
Host

Re: Jak je to u vás?

*

Upravil(a) Somaia (5. 4. 2008 19:05)

 

#90 5. 4. 2008 19:04

Somaia
Host

Re: Jak je to u vás?

Somaia napsal(a):

P.S. Mužství je snad pořád stejné, já žádné změny nepozoruji
Blbost... nemyslím, že moje i tvoje zobecnění se vztahuje na všechny muže ženy bez rozdílu...


Snad je jasné, že jsem jen žertovala,ne??? wink

 

#91 5. 4. 2008 19:16

shiden
Host

Re: Jak je to u vás?

Somaia napsal(a):

shiden napsal(a):

P.S. Mužství je snad pořád stejné, já žádné změny nepozoruji

Blbost... nemyslím, že moje i tvoje zobecnění se vztahuje na všechny muže ženy bez rozdílu...


Snad je jasné, že jsem jen žertovala,ne??? wink

To jsem předpokládal, protože já žertuji celou dobu. wink

 

#92 5. 4. 2008 21:00

panda
♥♥-----
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 28

Re: Jak je to u vás?

řipadá mi jako bys popisovala mé předchozí manželství, měla jsem vedle sebe člověka, který vedle mě seděl u televize a on byl tak zakoukaný, že když jsem mu řekla ,, jdu k sousedce na kafco,, kouknul na mě. Já přišla po 2 hodinách a omlouvala se že jsme se zakecaly, zíral na mě a divil se , protože zapoměl, že jsem mu něco vůbec říkala. Došlo to tak daleko, že se zapnutím televize nevnímal nic- občas jsem mu řekla, že bych mohla klidně souložit v kuchyni na stole a že by tu uniklo, kdo nezažil citovou prázdnotu vedle člověka neuvěří. Je to nejhorší, když se člověk cítí vedle toho druhého sám. Došla jsem i do manž. poradny, tam jsem pochopila, že teorie je jedna věc ale to rozhodnutí jestli s ním být nebo se rozvést bylo jen na mě. To rozhodování jako na houpačce, kdy jsem hledala na něm i jiné kvality a důvody proč s ním být trvalo celkem dalších pět let, nakonec jsem se rozvedla. Začal najednou se mnou chodit za ruce, psal mi básničky a i brečel, né nad tím, že se s ním rozvádím a proč, ale proto, protože prý neumí být sám. Rozvádět se nechtěl, přesto nás rozvedli.Mě se hodně ulevilo, připadal jsem si často jako kus nábytku, proto bych tomu nedávala moc šance, ten můj vlastně ačkoliv jsem mu to mnohokrát říkala vlastně vůbec nepochopil co po něm chci a u rozvodu řekl, že doufal, že si zvyknu. Byla jsem citově vyprahlá. Dneska jsem s dalším manželem 10 let a v citech je to u nás jako na začátku, stále se držíme za ruce- kdekoliv to jde , dává mi pusy stále a rád, i když je to jen taková na tvář, jednoduchá- je to milé, můžu na něj kdykoliv promluvit, i při fotbale a zareaguje, odpoví, není mimo, zajímám ho, je to příjemné a proto bych tomu moc naději nedávala, je to v něm a asi se to nezmění a tobě to bude chybět stále- já zkoušela i hledat chyby u sebe, to nemá cenu, hledej jinou krevní skupinu, chlapů je hodně i těch kteří by ti lépe vyhovovali, nemáte děti- já měla 3.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů