Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 4. 2008 7:34

Agnes49
♥♥-----
Registrovaný: 18. 2. 2008
Příspěvky: 63

BOLESTI BŘICHA.JE TO NORMÁLNÍ?

Dobrý den,už asi 14 dní mám křeče v břiše na pravé straně.A myslím že v donlní části břicha mám nějakej výrůstek.Nutno podotknout, že jsem menzes neměla.A tak mě častokrát zabolí silně v podbříšku.Nevíte co by to mohlo být a co s tím mám dělat.Mockrát Vám děkuji...grater

Není tady

 

#2 4. 4. 2008 10:19

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: BOLESTI BŘICHA.JE TO NORMÁLNÍ?

Co takhle třeba zánět slepého střeva?
Co dělat - zajdi k doktorce.

Není tady

 

#3 4. 4. 2008 10:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: BOLESTI BŘICHA.JE TO NORMÁLNÍ?

Musíš jít k lékaři, to může být naprosto cokoliv! Co je to výrůstek v dolní části břicha - ty cítíš uvniř nebo vidíš navenek? Vidíš - li bulku na pokožce např. vpravo v dolní části břicha, tak to může být i kýla. Nejsi těhotná? Co mimoděložní těhotenství?  Tady ti nemůžeme nijak poradit, je to nebezpečné a jdi k lékaři!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 4. 4. 2008 14:19

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: BOLESTI BŘICHA.JE TO NORMÁLNÍ?

Co mᚠdělat,přeci si zajít k doktorovi,jak prosté...


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#5 4. 4. 2008 14:22

Agnes49
♥♥-----
Registrovaný: 18. 2. 2008
Příspěvky: 63

Re: BOLESTI BŘICHA.JE TO NORMÁLNÍ?

Ten výrustek, by však mohl být z namožení.A na venek ho nevidím.Ale cítím, že se strácí...Je mi 13 a půl takže nemůžu být těhotná, jelikož jsem sex ještě neměla.Ale ty bolesti mě docela trápí.A bojím se jít na gynekologii.

Není tady

 

#6 4. 4. 2008 15:39

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: BOLESTI BŘICHA.JE TO NORMÁLNÍ?

anetan007 napsal(a):

Ten výrustek, by však mohl být z namožení.A na venek ho nevidím.Ale cítím, že se strácí...Je mi 13 a půl takže nemůžu být těhotná, jelikož jsem sex ještě neměla.Ale ty bolesti mě docela trápí.A bojím se jít na gynekologii.

Zkus nejdřív obvodního,ale gyndaře byses neměla bát,když jsi ještě nesexovala tak nic do tebe strkat nebude.Můžeš mít i zánět vaječníků.Jen abys něco nezanedbala.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů