Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 4. 2008 15:23

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

manželská poradna

máte někdo zkušenost s manželskou poradnou?jestli jo, vedlo to k tomu že to dopadlo dobře nebo to stejně nepomohlo a nakonec jste se rozvedli.děkuju za názory

Není tady

 

#2 3. 4. 2008 15:33

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

omlouvám se za chybu v názvu tématu

Není tady

 

#3 3. 4. 2008 15:46

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

omlouvám se za chybu v názvu tématu

No tak ji oprav, to snad můžeš :-) Když opravíš první svůj příspěvek v tématu, zkus to...

Není tady

 

#4 3. 4. 2008 15:49

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

jak?  smile

Není tady

 

#5 3. 4. 2008 15:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

jak?  smile

Já si teda nejsem úplně jistá jestli to jde - jestli Tě to tam pustí, ale všechny svoje příspěvky můžeš upravit - a doufám, že ten první příspěvek,  kterým jsi zakládala tohle téma, můžeš opravit i s názvem příspěvku. Pokud ne, tak se omlouvám - ale zkus to.

Není tady

 

#6 3. 4. 2008 15:53

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

no dala jsem upravit ale naskočila mi tam změna pouze textu ne názvu tématu.škoda.

Není tady

 

#7 3. 4. 2008 15:54

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

no dala jsem upravit ale naskočila mi tam změna pouze textu ne názvu tématu.škoda.

To nevadí :-)

Co řešíš za problém? Jinak bys nesháněla manželskou poradnu :-)

Není tady

 

#8 3. 4. 2008 15:57

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

no já už jsem tady ten problém napsala.a je to horší a horší tak jsem si říkala že poslední šance jak se spolu naučit komunikovat třeba bude přes poradnu.problém je v tom že tam nechce manžel jít ale já už se rozhodla a objednala jsem se.tak bych chtěla vědět názory a taky třeba zkušenosti ostatních

Není tady

 

#9 3. 4. 2008 15:58

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: manželská poradna

my v poradně byli, já ji našel BM souhlasila že tam pujde, ale byly to z mojí strany pouze 2 návštěvy, BM tam byla jen jednou. Ničemu to nepomohlo, naopak mám pocit, že to ještě paní psycholožka zhoršila. Řešilo se tam to co nás rozděluje, ale myslim že lepší by bylo, kdyby se tam mluvilo o tom co nás tehdy ještě spojovalo. Ono záleží v jaké fázi problému se tam jde. My už tam šli příliše pozdě, bylo už rozhodnuto. Asi tak

Není tady

 

#10 3. 4. 2008 16:01

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

hmm to je mi líto.my už taky asi pujdem teda spíš já pozdě.a vím že se tam neprobírají zrovna příjemné věci ale spíš se ukazují problémy které je třeba řešit.a toho se asi manžel bojí že by slyšel třeba taky pravdu a nechce tam jít.

Není tady

 

#11 3. 4. 2008 16:02

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

hmm to je mi líto.my už taky asi pujdem teda spíš já pozdě.a vím že se tam neprobírají zrovna příjemné věci ale spíš se ukazují problémy které je třeba řešit.a toho se asi manžel bojí že by slyšel třeba taky pravdu a nechce tam jít.

Určitě stojí za to, abys tam šla třeba jenom ty sama...

Není tady

 

#12 3. 4. 2008 16:06

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

hmm to je mi líto.my už taky asi pujdem teda spíš já pozdě.a vím že se tam neprobírají zrovna příjemné věci ale spíš se ukazují problémy které je třeba řešit.a toho se asi manžel bojí že by slyšel třeba taky pravdu a nechce tam jít.

za to že tam pujdeš nic nedáš, třeba ještě není tak pozdě. Je potřeba říct tam jak to oba vidíte, co vám vadí, a co si myslíte že by pomohlo situaci zachránit a hlavně - jestli to zachránit vubec ještě chcete. Házet tam špínu jeden na druhého je pouze ztráta času. Držim palce aby to pomohlo

Není tady

 

#13 3. 4. 2008 16:06

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

jo stojí mi to za to protože nevím jak dál.trochu už jsem asi taky po psychyické stránce mimo.když už není normální domluva doma a manžel si nechce přiznat chyby.a jen slyším že si za všešchno mužu sama a že sem ám lečit.tak se jdu léčit

Není tady

 

#14 3. 4. 2008 16:07

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: manželská poradna

Martinka1 napsal(a):

monisek84 napsal(a):

hmm to je mi líto.my už taky asi pujdem teda spíš já pozdě.a vím že se tam neprobírají zrovna příjemné věci ale spíš se ukazují problémy které je třeba řešit.a toho se asi manžel bojí že by slyšel třeba taky pravdu a nechce tam jít.

Určitě stojí za to, abys tam šla třeba jenom ty sama...

Souhlas. Minimálně ti to může přinést jiný náhled na situace, které se dějí v rodině.
A dozvíš se něco o dynamice a principech vztahů (doufejme).

Není tady

 

#15 3. 4. 2008 16:11

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

jo stojí mi to za to protože nevím jak dál.trochu už jsem asi taky po psychyické stránce mimo.když už není normální domluva doma a manžel si nechce přiznat chyby.a jen slyším že si za všešchno mužu sama a že sem ám lečit.tak se jdu léčit

Moni, pokud se dá mluvit o "chybách", tak ty budou na obou stranách... Možná se dozvíš něco, cos nechtěla vidět... Jen abys na to byla připravená, že chyba není JENOM v manželovi (i když v něm taky).

Není tady

 

#16 3. 4. 2008 16:13

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

jo to všechno vím a jdu tam proto abych se to dozvěděla od nestraníka.ale sama to nevyřeším.když chybujou oba

Není tady

 

#17 3. 4. 2008 16:14

nubi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2007
Příspěvky: 27

Re: manželská poradna

Tiez sme absolvovali poradnu, z mojej iniciativy a na drzovku som manzelovi oznamila, ze vtedy a vtedy sme objednani v poradni a je na nom, ci pojde a ci mu na vztahu zalezi. Prisiel tam,  co -to povedal, vypocul si... odchadzal s tym, ze nikdy tam uz nepojde sa zhovadovat!!! Problem sa nevyriesil. Pravdou vsak je, ze po case sam si uvedomil, co je jeho velkou chybou  a sam sa rozhodol riesit problem a s mojou pomocou. Za seba mozem povedat, ze ked uz nic ine nepomoze poradna, aspon sa clovek vyzaluje a postazuje a pocuje aj nazor nezatazeneho cloveka, lebo hoci mam aj kamaratky, predsa len nie je to taky ten pohlad zvonka, cudzi. A tiez som pochopila, ze na kazdu krizu musia byt dvaja, ktori ju chcu vyriesit a zit vztah, kazdy problem je problem "náš" a nie "moj, tvoj",   vo vztahu musi byt " my". Myslim, ze poradna je istou skusenostou, mozno ak nepojdete, neskor si budes Ty alebo partner vycitat, ze predsa len ste mali vtedy ist...skusit.

Není tady

 

#18 3. 4. 2008 16:15

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

jo to všechno vím a jdu tam proto abych se to dozvěděla od nestraníka.ale sama to nevyřeším.když chybujou oba

Můžeš vyřešit aspoň svoji půlku problému... druhá půlka je na manželovi, s tím nic neuděláš...

Není tady

 

#19 3. 4. 2008 16:19

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

vím že je taky něco na něm.já ho nezměním.ani už nechci ale musí uvědomit pár zásadních věci které jsou v životě normální a ne nic vyjimečného

Není tady

 

#20 3. 4. 2008 16:20

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

vím že je taky něco na něm.já ho nezměním.ani už nechci ale musí uvědomit pár zásadních věci které jsou v životě normální a ne nic vyjimečného

Jsem zvědavá - a které to jsou?

Není tady

 

#21 3. 4. 2008 16:27

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

slušnost,ochota pomoct a že pít se nemusí každý den.idkyž je to jen 2-3 piva za den a a každý víkend hospoda

Není tady

 

#22 3. 4. 2008 16:27

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

jak?  smile

netrap se tím, už jsem ti to opravila storstark


Jinak, já si myslím, že úspěšnost návštěvy manželské poradny je už v tom, když tam oba dobrovolně přijdou - je to důkaz, že si uvědomují (oba), že je někde problém, a chtějí s tím něco dělat - zase to z nich udělá partnery.

Pokud tam ale jeden druhého tahá násilím, myslím, že to nemá žádný smysl


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#23 3. 4. 2008 16:28

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

děkuju za opravu

Není tady

 

#24 3. 4. 2008 16:34

monisek84
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 186

Re: manželská poradna

tak já ho tam netahám.nabídla jsem mu asi dvakrtá pokaždé mi odpoví že proč by tam šel že si mám vyřešit problémy sama ze sebou a místo poradny by mi pomohlo prý něco jiného.ale to zatím není schopný udělat.řekl mi že holky nebije.takže tahta ho tam a vědět že tam šel jen tak aby poslouchal a neměl z toho nic tak to mi za to nestojí.

Není tady

 

#25 3. 4. 2008 16:35

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: manželská poradna

monisek84 napsal(a):

slušnost,ochota pomoct a že pít se nemusí každý den.idkyž je to jen 2-3 piva za den a a každý víkend hospoda

To je velký oříšek - v podstatě změna celé osobnosti... obávám se, že to tak snadno nepůjde. Nechci být škarohlíd, ale nebude lepší si najít jinýho chlapa - kterej tyhle všechny (předpokládám pro Tebe důležitý) vlastnosti má? (Teda ne že bych byla pro rozbíjení vztahů, ale tohle jsou docela zásadní problémy a jak jsem někde četla - snad Plzák - alkoholici jsou "zakázaní partneři" - a tohle by se jako alkoholismus dalo považovat.)
Na druhý straně psychologie zná pojem "spoluzávislost" - je to psychologický jev, který se vyskytuje u manželek těch alkoholiků (i jinak závislých), které s tím závislým jakoby "spolupracují" (podvědomě samozřejmě)...

Takže hodně práce, pokud to (oba) budete chtít řešit, a řekla bych hódně moc práce, pokud to budeš řešit jen Ty sama.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů