Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 31. 3. 2008 20:37

trisestri
♥♥-----

Medziludske vztahy v sučasnosti

Tak sa my zda že vyznamna čast ludi stratila schopnost načuvat druhym,straca sa empatia,vznikaju skupiny ludi ktory sa vyživaju v provokaciach,negativizme a za každu cenu hladaju zapory na tych druhych,možno to iba moj dojem neviem ake su Vaše skusenosti

Není tady

#2 31. 3. 2008 21:28

ita
♥♥♥♥♥♥-

Re: Medziludske vztahy v sučasnosti

Asi je to dobou. V parku jsme měli společenství pejskařů. Ikdyž se neznali jménem, denně se potkávali a zdravili. Dnes si nadávají, jsou bezohlední - hárající feny běhají po celém parku a psi musí být uvázaní... Každý prosazuje svůj názor jako jediný správný.

Není tady

#3 2. 4. 2008 13:41

nubi
♥♥-----

Vzdy som povazovala za absolutny zaklad cohokolvek obycajny pozdrav - dobre rano, dobry den... - denne sa stretavam s ludmi, napr. ktori maju aj dva vys. diplomy  a nie su schopni ani len pozdravit:) A to je minimum, co clovek moze dat druhemu, nehovoriac o usmeve...

Není tady

#4 2. 4. 2008 15:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

A ja vôbec nemám taký pocit... V práci a hlavne vo vožnom čase sa obklopujem žuďmi, ktorí mi sedia, s ktorými si mám čo poveda a ktorí majú úprimný žudský záujem. Zdravím prvá, odpovedám na pozdrav a keď je niekto nedzvorilý, snažím "sa ho prevychova", ale miernou formou a príkladom, nie hulvátstvom. Zatiaž som ešte nenarazila. Som zdvorilá, usmievam sa a väčšinou mi to všetci oplácajú rovnakou mincou.

Upravil(a) Selima (2. 4. 2008 15:04)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#5 2. 4. 2008 17:30

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Mě přijde také, že v někerých směrech se lidé chovají k sobě slušněji. Třebas ve zdravení se navzájem. Také si přejí hezký den, či mějte se pěkně, to se dříve kolem mě nedělalo.

Na druhou stranu zase děti se mi zdají zdivočelejší, nerespektují starší a pouštět v tramvaji také není zrovna móda. Protože vždy jsem slyšela starší říkat, tohle za mých mladých časů nebylo, tak nevím, zda je to jen můj pohled zdeformovaný očima staršího či je to realita.

Není tady

#6 4. 4. 2008 21:03

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Web

Myslím si, že čím dál víc lidí se chová strašně. Nerespektují druhé, neznají pokoru, jakoby jim byla cizí láska, vlídné slovo, empatie... Ale na druhou stranu ohromně přibývá lidí, kteří právě tyto vlastnosti mají. Možná si obou protikladů začínáme jen více všímat, ale připadá mi, jakoby se lidstvo postupně začínalo dělit na "neuvědomělé" a "uvědomělé"...

Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

#7 12. 4. 2008 22:35

trisestri
♥♥-----

Každy ma svoje skusenosti,teši ma že su aj kladne skusenosti s medziludskymi vztahmy

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí