Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 3. 2008 12:58

ella5
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 7

vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

ahoj,asi sa vam zda moj problem divny,ale zial je to tak. Od juna minuleho roka trpim vytokom z konecnika,je to nejaka priesvitna tekutina, ktora trochu zapacha, zo zaciatku to bolo uplne nepatrne a dokonca to na dva mesiace zmizlo,ale potom sa to vratilo a je to dost neprijemne. Bola som u obvodnej lekarky, ktora mi spravila vyter a nic sa nenaslo a vobec vyzeralo to tak ze mi ani neveri,spravila mi aj cely krvny obraz,vzala moc,vsetko ok,bola som aj na sonografii aj tam bolo vsetko ok....potom ma poslala na gastro lebo som ju stale otravovala a tam mi spravili kolonoskopiu kedze je to dost neprijemne po chvili som povedala aby endoskop doktor vytiahol, povedal ze mi prezrel len lavu stranu,ktora je v poriadku,ze ziadny hlien tam nenasiel a ze nepredpoklada ze by na pravej strane mohlo nieco byt a vraj ten vytok mam z toho ze ma zapeka...kedze som bola este dost mimo z toho vystrenia, nepytala som sa dalej a rychlo z ordinacie usla...no a to bola chyba lebo ja neverim ze ten vytok je z toho ze ma zapeka,preboha ved to by mal potom vytok kazdy druhy clovek!
som z toho dost nestastna,nemozem predsa zit s takymto niecim
mam 22 rokov a stale som mavala problemy s travenim,bolesti brucha,zapekanie aj hnacky a krvacanie a teraz aj ten vytok a obcasne svrbenie konecnika.doktor mi len povedal ze mam jest vela ovocia a pit vela tekutin, no pochybujem ze mi ten vytok len tak zmizne ked nezmizol za rok....ma s tym niekto skusenosti???na koho sa mam obratit???prosim o radu
dakujem

Není tady

 

#2 31. 3. 2008 13:02

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Človíšku,
a co vlastně jíš? Mᚠpocit, že se Ti to po nějakém jídle zhoršuje?

Není tady

 

#3 31. 3. 2008 13:12

ella5
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 7

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

ani neviem,este som nezistila po com sa mi to zhorsuje,ale dvakrat som cely den nic nejedla a nemala som to...jem vsetko,ale priznavam ze jem malo ovocia a zeleniny...ale snazim sa to zlepsovat....

Není tady

 

#4 31. 3. 2008 13:20

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

ella5 napsal(a):

ani neviem,este som nezistila po com sa mi to zhorsuje,ale dvakrat som cely den nic nejedla a nemala som to...jem vsetko,ale priznavam ze jem malo ovocia a zeleniny...ale snazim sa to zlepsovat....

Takže to asi souvisí s jídlem.
Nezbude než experimentovat a jíst jen jedno jídlo a čekat na reakci.
Ale lepší je zajít na alergologii-imunologii a nechat si udělat kompletní testy na potravinové alergie.

A než Tě objednají (obj. doby jsou i tříměsíční), zkus vysadit mouku (lepek), mléko, ořechy, to jsou nejčastější alergeny. Bacha na stopové množství i ve výrobcích, kde jsou tyto potraviny obsaženy skrytě...

Není tady

 

#5 31. 3. 2008 13:37

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Damila to už nakousla. Taky mne napdala ta bezlepková dieta. Hubneš? Je ti po něčem zle? Mᚠpocit sytosti i po malém jídle? Manžel kolegyně měl taky podobné problémy, pak zjistili, že trpí fenylkotonurii (tedy nesnese stravu, kde je lepek). Někdo nestráví ani syrovou zeleninu. Občas problémy robí červená řepa.
Občas podobné problémy jsou z hemeroidů. Jak prakne, nebo se odře, může "hlenit". Ale to by tou rektoskopií nebo koloskopií zjistli. Hmm, chápu, že tě to oběžuje. Mᚠto každý den? Nebo jen občas?


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#6 31. 3. 2008 13:57

ella5
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 7

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

nebyva mi zle,obcas ma nafukuje,obcas mam bolesti,niekedy nemozem ani tri dni na zachod....mam to kazdy den,niekedy menej niekedy viac,je to dost neprijemne a neviem si predstavit ze by som s tym mala zit,musi predsa existovat nieco ako sa toho zbavit...

Není tady

 

#7 31. 3. 2008 14:22

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Pravidelné jídlo 5x denně. Raňajky-desiatá- obed-olovrant-večera.  lol Vsude zvýšit příjem vlániny.Celozrné pečivo,ovoce, zeleninu, ořechy,  Taky bych do toho hodila tak 3x denně nějaký jogurtový nápoj z bifido. Vypadá to na nevyrovnaou mirofloru ve střevech. Kup si klidně tu vlákninu a dej si jí ráno do jogurtu. Stačí tu kolem 30 Kč v pytlíku. Nemusí to být nějaká suepr drahá Bifidra atd.
Na to nadýmání jsme si občas udělala odvar z anýzu.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#8 1. 4. 2008 11:06

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Zkus i probiotika ...Lactobacilus, Nutrolin B, Hylak..v lékárně je výběr. Určitě dostatek vlákniny a dostatek tekutin.
A taky jestli nemᚠochablý svěrač konečníku, zkus jógové cviky nebo se zeptej na rehabilitaci, určitě ti něco doporučí.


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#9 2. 4. 2008 0:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Jestli jsou ty bolesti konečníku ,tak by to,ale mohly být  hemeroidy..

Upravil(a) sisi21 (2. 4. 2008 0:02)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#10 3. 4. 2008 10:31

ella5
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 7

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

ja dufam len ze to nie je nieco vaznejsie,lebo vela ludi sa nestravuje zdravo a maju problemy s travenim ale vytok z konecnika nemaju,to je predsa len uplne neobvykle.....na tu celiakiu sa mi to nezda,nikdy som nemala ziadne vyraznejsie problemy,takze toto to asi nebude....

Není tady

 

#11 3. 4. 2008 18:36

ella5
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 7

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Ak by sa teda este nasiel niekto kto by s tym mal skusenost, bola by som rada. Dalsie veci co by s tym mohli napr suvisiet a zistila by sa blizsia diagnoza-mam odvtedy velmi znicenu plet a vlasy
ak by to bola celiakia, nezistili by mi to uz davnejsie na tych vysetreniach?
a vlastne som este zabudla dodat ze mi nasli hemeroidy ale doktor vravel ze su v poriadku a ze nekrvacaju,tak potom neviem.....
a ta spominana fenylketonuria je vrodena choroba,myslim ze to by mi zistili uz davno, keby som to mala

Upravil(a) ella5 (3. 4. 2008 19:01)

Není tady

 

#12 4. 4. 2008 0:56

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

pokud mᚠhemeroidy,,někdy si i krvácela ,,konečník tě svědí....tak to není nic neobvyklého..Ty výtoky s tím mohou souviset,,..zkus třeba dubovou kůru..nebo čípky Mastu S forte nebo je volě prodejný Hemodin..
a ještě mě napadlo nech si udělat výtěr na gyndě na pohlavní choroby,,někdy neléčené kvasinky mohou přejít i na výtoky z konečníku..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#13 4. 4. 2008 6:59

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Normální to není  a trvá to moc dlouho, musíš se sebou něco dělat. Kolonoskopie je trochu nepříjemná, ale není tak hrozná abys to nemohla vydržet, (taky jsem ji absolvovala) bohužel už se stalo a znovu tě jen tak nepošle když jsi nespolupracovala.  Musíš jíst pravidelně + jak ti nahoře děvčata píšou, to dodržovat ohledně ovoce, zeleniny, kysaných mléčných výrobků + případně potravinových doplňků. Zkus ten Hemodin, je dobrý, ale neodstraní zácpu a nadýmání. Zkus i tu alergologii a bezlepkovou dietu.  Také bych trvala na opakovaném vyšetření a gastroenterologii a tam by ti mohli poradit se stravovacím režimem. Zkus se podívat na stránky http://www.stob.cz/  je to sice o hubnutí, ale ta pravidla platí všeobecně! Hlavně se musíš sama snažit a opravdu to dodržovat a zjistit jestli ti některé potraviny škodí!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#14 29. 5. 2008 18:41

trpaslik
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Mam podobne problemy jako ella5, zacaly po nespravne lecbe antibiotiky a naslednem zjisteni viroveho zanetu jater, ted jsem stale na prisne jaterni diete, problemy trvaji asi 3 tydny. Naposledy u doktorky jsem byla minuly tyden a nenapadlo me se zeptat, jeste to nebylo tak zle, ale dneska zacal fakt vytok, jsem nadmuta... Myslim, ze za to muze Candida-podle toho, jak jsem prohledala net-nasla jsem sice nejakou detoxikacni dietu, ale skloubit ji s jaterni je nemozne, umrela bych hlady, taky jsou na to antibiotika, ale ty nemuzu kvuli jatrum... ani se mi nechce znovu otravovat doktorku, kvuli jaternim testum jsem tam litala ted dva mesice a hned novy prusvih... ach jo:-(

Není tady

 

#15 31. 5. 2008 9:30

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Trpaslik..to je fakt ..když se to sejří ..tak se to ....
hele určitě bych k té dr.znova zašla..přeci stím nebudeš trpět a ona ti udělá co potřebuješ..jí to určitě nic neudělá..a ty budeš v klidu ...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#16 31. 5. 2008 15:28

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

trpaslik napsal(a):

ani se mi nechce znovu otravovat doktorku, (

yikes  no to snad nemyslíš vážně??? Od toho tam ta doktorka je, vzpamatuj se, vždy ji platíš! Z tvojich peněz žije! A jde o tvoje zdraví!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#17 31. 5. 2008 18:45

trpaslik
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

to Bety: tak jsem to fakt nemyslela, jen me beres za slovo-ze se mi nechce a ze tam opravdu nepujdu jsou dve ruzne veci...

Jen jsem cely zivot nemarodila a ted najednou beham po doktorech, dva mesice z prace a v posteli, sotva jsem prisla, uz bych zase potrebovala propustku. Musela jsem se vzdat konicku, ktery me nabijel-doufam ze jen docasne, partner je na delsi dobu v zahranici, takze jeste k tomu depka. Jen jsem zkousela, jestli nekdo nevi o nejake alternative, jak z toho ven. Lekari alternativni lecbu vetsinou neordinuji, ale nekdy to urcite reseni byt muze.

Není tady

 

#18 2. 6. 2008 15:01

trpaslik
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Tak jsem doktorce aspon zavolala a byla jsem ubezpecena, ze hlen ve stolici se muze objevit a neni to nic nenormalniho. A ze bych mela i gynekologicky vytok, kdyby to bylo neco nezdraveho. No, aspon jsem uklidnena, ale az si skoro nadavam, ze jsem se nechala tak vycukat. Asi jsem v posteli jako marod mela moc casu se pozorovat:-).

Není tady

 

#19 2. 6. 2008 16:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Jo, ale ty jsi psala že mᚠvýtok z konečníku a ne hlen ve stolici.....


trpaslik napsal(a):

ale dneska zacal fakt vytok, (


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#20 2. 6. 2008 17:46

trpaslik
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Ach jo, Bety, mne to prijde jako vytok, dr. to nazvala hlen ve stolici... OK? To vsechno musi byt porad 100%? Podle dr. je to, co jsem ji popisovala, normalni, mne to normalni neprislo. Nikdy jsem nic podobneho u sebe nevidela (ze jsem o tom nikoho neslysela mluvit je pochopitelne). Ale taky jsem nikdy nebyla takhle nemocna.

Není tady

 

#21 2. 6. 2008 18:11

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

Prosim tě, jdi k PROKTOLOGOVI. To je fakt odborník na konečník a potíže se střevy a všechno kolem, co ti řekne ten, to bude vážně pravda.
Může tě k němu poslat chirurg..ten taky řeší věci kolem konečníku anebo zkus tam jít sama.

Není tady

 

#22 2. 6. 2008 19:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

trpaslik napsal(a):

Ach jo, Bety, mne to prijde jako vytok, dr. to nazvala hlen ve stolici... OK? To vsechno musi byt porad 100%? Podle dr. je to, co jsem ji popisovala, normalni, mne to normalni neprislo. Nikdy jsem nic podobneho u sebe nevidela (ze jsem o tom nikoho neslysela mluvit je pochopitelne). Ale taky jsem nikdy nebyla takhle nemocna.

No, mně je naprosto jedno jestli mᚠhlen nebo výtok, to TY mᚠproblém a obrátila jsi se sem o radu, a pokud tvoje lékařka na základě telefonátu bez toho aby tě viděla, stanovila diagnózu že je to hlen, tak se s tím spokoj! Nevím jak ty, ale já svůj konečník chci mít pořád na 100 %, ovšem ty si to dělej podle sebe...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#23 2. 6. 2008 19:47

trpaslik
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2008
Příspěvky: 5

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

to Musim: dekuji za typ (dostala jsem jeste jeden alternativni typ na mail-tak to asi jeste predtim zkusim alternativne)

to Bety-naposled: Psala jsem nekde, ze jsem se s necim nespokojila? Jo, polozila jsem dotaz, nebo jsem se mozna jenom potrebovala vykecat, kdyz nebyl nikdo okolo. Od Tebe jsem odpoved pro me konstruktivni nedostala. Nechapu proste Tvuj zpusob diskuze, nebo mi treba nesedi Tvuj zpusob vyjadrovani, ale rozhodne se s Tebou nechci hadat. Ze mam problem-mozna jo, ale mozna to taky nakonec problem neni. Neboj, uz ode me neuslysis.

Není tady

 

#24 3. 6. 2008 3:38

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: vytok z konecnika...prosim niekoho o radu

....

Upravil(a) Britana (3. 6. 2008 8:00)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů