Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 3. 2008 14:29

Patricie
♥------
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 18

V noci často pije jak to mám utnout?

Ahoj maminy a takové
Mám otázku mám rok a půl starou holčičku která se mi v noci často probouzí ...a většinou je to na pití ...je to hrozné kolikrát se ráno probudí s pročůranou plenou ..bydlíme sice v paneláku ale není tu tak suchý vzduch a často dávám mokré hadry do pokoje...co mám dělat abych tomu zabránila...

Není tady

 

#2 26. 3. 2008 14:36

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: V noci často pije jak to mám utnout?

V roce a půl tak časté buzení na pití je zlozvyk. Pokud dávᚠsladký čaj, zaměn za čistou vodu. Když bude mít skutečně žízen napije se i toho,  co nemá ráda.  Jinak to bude asi jako s odstavením od mléka. Týden budeš mít  náročný, možná i probulené noci , ale nakonec se naučí spát celou noc bez buzení. Samozřejmě, že přes den budeš musečt také víc nabízet pití.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 26. 3. 2008 15:16

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: V noci často pije jak to mám utnout?

posledni davka mleka pred spanim a pak uz nic. Take jsem v noci litala s cajickama, pak uz jsem nemohla a proste jsem to utnula! Par noci bylo probulenych, ale ted uz spime bez flasky az do rana..

Zkus treba i tu vodu, uvidis, kdyz bude mit skutecne zizen, napije se.


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#4 27. 3. 2008 19:00

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: V noci často pije jak to mám utnout?

Já Nelu budu muset taky odnaučit od nočního pití sad Ona se obslouží sama, takže mě to nijak neotravuje, ale je to zlozvyk.. Má se pít přes den a ne v noci.. Právě že přes den vypije max. čtvrt litru.
Bavila jsem se s doktorkou a ona vidí pak také problém, že se dost děti pomočují, až bude spát přes noc bez plen.

Není tady

 

#5 6. 8. 2008 11:46

VeVe
♥------
Registrovaný: 4. 6. 2008
Příspěvky: 9

Re: V noci často pije jak to mám utnout?

Ahojky, tak ja mam temer 5 leteho syna a bez plen na noc jsme cca 3 mesice. Taky byl od malicka zvykli pred spanim vypit flasku a nekdy i dve mleka nebo caje. A tak se v noci pocural... Nejak jsem to neresila a nechala tomu volny prubeh. Pres den toho moc nevypije tak jsem byla rada ze aspon vecer pije vic. A ta jedna plena denne na noc mi opravdu nic neudelala a nevidela jsem na tom nic spatneho. V mem okoli znam vice deti co maji na noc pleny pomerne dele treba kolem 4 let a podobne...wink
Pred tema 3 mesici prestal sam pit a tim padem vydrzi do rana uplne v pohode. A kdyz se nekdy probudi ze ma zizen napije se ze sklenicky...flasku jsem radsi uz vyhodila big_smile

Není tady

 

#6 7. 9. 2008 14:44

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: V noci často pije jak to mám utnout?

Patricie tobě vadí,že  1,5staré dítko má ráno počůranou plenu.Podle mého názoru je to v tomto věku úplně normální a ještě nějakou dobu bude.A určitě bych jí v tom nebránila jestli má žízen,spíš bych řešila to jestli nespí v horku

Není tady

 

#7 7. 9. 2008 17:55

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: V noci často pije jak to mám utnout?

mno mě je 18 a za noc vypiju s klidem tak půl litru, pití bych v noci neomezovala,mě někdo omezit pití v noci tak se pořádně bráním


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů