Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 3. 2008 20:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchny jedou na výlet

Regi, neblbni, nic není ještě napevno a o týden to snad můžem šoupnout, stejně to byl jeden z původních termínů!
A Keito, ty taky neblbni, já pojedu Pinďolínem rovněž, páč se nebudu pinožit po D1 a pak polmama - tak pojedem spolu rock
A je fakt, že Moravandy jezděj na akce do Práglu až se z nich kouří, tak proč by to nemohlo být zas na jejich, že.....

Upravil(a) lupina montana (27. 3. 2008 20:26)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#52 27. 3. 2008 20:30

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Duchny jedou na výlet

lupina montana napsal(a):

Regi, neblbni, nic není ještě napevno a o týden to snad můžem šoupnout, stejně to byl jeden z původních termínů!
A Keito, ty taky neblbni, já pojedu Pinďolínem rovněž, páč se nebudu pinožit po D1 a pak polmama - tak pojedem spolu rock

Lupi, jasně, pojedem spolu. Aspoň můžeme pokecat big_smile ...Jenže teď jsem si uvědomila, že nejde ani tak o cestování, jako spíš o to, že je to dálava a tudíž to zabere víc času..a na jeden den s tou cestou je to blbost, takže dny dva ...a teda přespání... A jak a kde? .....ach jo, jsem už přece jen paní v letech wink a tak je to na mě moc  komplikací...a tak podobně roll

Není tady

 

#53 27. 3. 2008 20:57

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Holt pojedeme Pinďolínem skóro útrom a až nás únava skolí, tak je to o lehkém spočinutí na voňavých lukách  nebo se cestou zpět vyspíš na mém rameni. Mám ho dostatečně vyfutrované, aby ses nepopíchala big_smile.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#54 27. 3. 2008 21:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchny jedou na výlet

Ale houby, děvčátka, vy nepozorně čtete......hele:
"Velká louka, les,ubytko velmi levné v penzionku....jsou tam i komoni a vaří se tam..."
Jo a milá Keitislavo, nezapomeń, že jsi mladší, než já tonguedumbomlol

Upravil(a) lupina montana (27. 3. 2008 21:07)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#55 28. 3. 2008 6:19

Vanda
Host

Re: Duchny jedou na výlet

Milé duchny, taky bych se moc ráda přidala. Hlásím ale dopředu - chrápu.

 

#56 28. 3. 2008 20:37

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Snad si už konečně zajezdím na koňovi, neumím to, ale chci to aspon zkusit!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#57 28. 3. 2008 21:26

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Duchny jedou na výlet

lupina montana napsal(a):

Ale houby, děvčátka, vy nepozorně čtete......hele:
"Velká louka, les,ubytko velmi levné v penzionku....jsou tam i komoni a vaří se tam..."
Jo a milá Keitislavo, nezapomeń, že jsi mladší, než já tonguedumbomlol

Lupi, mladší? ......Jo, o tři dny lol
K tomu ubytování – tak dalece mě to časové a prostorové přesunutí zaskočilo, že jsem ho ouplně přehlédla ....Hele a je to vaše poslední slovo? Přijde mi, že se nevyjádřili všichni aktéři. Co? roll

Regi, ty jsi hodná, jak jsi pohotově nabídla ramínko  pussa …kdo ví, třeba na něj dojde wink ...JInak, koně klidně oželím, hlavně kdyby to bylo blíž ...uááááá grater

Není tady

 

#58 28. 3. 2008 22:47

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Duchny jedou na výlet

Já tedy duchní vlákna spíš pročítám než přispívám (jsem novicka ve stádiu zjišování dumbom), ale duchního sletu se ráda zúčastním.....mohuliž  gloria


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#59 29. 3. 2008 7:32

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Keito, přestaň lkát, ono je to z Moravy do Prahy úplně stejně daleko, jako z Prahy na Moravu. Ovšem je fakt, že Pražáci tomu moc nevěřej, že? lol Hele, ber to tak, že my Moravandy jezdíme za vama do Práglu furt a ani nemuknem, tož kurňa jednó se aj Praha može pohnót, ne? stolt

Peti - moheš! lol


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#60 29. 3. 2008 19:06

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Duchny jedou na výlet

Hani napsal(a):

Keito, přestaň lkát, ono je to z Moravy do Prahy úplně stejně daleko, jako z Prahy na Moravu. Ovšem je fakt, že Pražáci tomu moc nevěřej, že? lol Hele, ber to tak, že my Moravandy jezdíme za vama do Práglu furt a ani nemuknem, tož kurňa jednó se aj Praha može pohnót, ne? stolt

Peti - moheš! lol

Děkuji děkuji  godlike  godlike


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#61 29. 3. 2008 21:40

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Hani napsal(a):

Keito, přestaň lkát, ono je to z Moravy do Prahy úplně stejně daleko, jako z Prahy na Moravu....

Neee, Hani nesouhlasím!!! Ty zřejmě neznᚠzákon, který praví - čím více vzdoru/odporu/nechuti , tím se přímoúměrně  prodlužuje vzdálenost lolbig_smilelol

Upravil(a) keito (29. 3. 2008 21:41)

Není tady

 

#62 29. 3. 2008 23:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchny jedou na výlet

Jééééžiš, Keitímíro....dyk na Hlavák to mᚠdvě zastávky metrem...na Hlaváku nasedneš do Pinďolína hned poté, co tě tam s Regi najdem - pak to bude několik hodinek pohodlného a velmi zábavného cestováníčka, v Olomócu nasednem na busík a za půl hoďky jsme na rozkošné loučce, kde nás čeká v pozadí decentní a velmi útulný pensionek, kol nějž se pasou přepůvabná zviřátka......na kopci vznešená katedrála a my rozbalíme koše, plné dobrot....roztáhneme dečky a v líbezném zářijovém slunci, jež hřeje, ale nepálí, usedneme do vonné trávy a vyndáme víno a gin......vavasmilestorstark
Kde tam najdeš jaký odpor, simtě??? grater

Peáku - mohe každý, kdo se nebojí duchních řečí - a ty moheš zejména! rock
Vítána jest každá dobrá duše!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#63 30. 3. 2008 0:46

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Duchny jedou na výlet

Jako dobrá duše  se i já ráda zúčastním , pokud můj chlebodárce nenamíří mé koště na jinou stranu. Do září je ještě nějaký čásek, tak to není úplně na tuti. Nebo jo?

Není tady

 

#64 30. 3. 2008 20:40

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Duchny jedou na výlet

lupina montana napsal(a):

Jééééžiš, Keitímíro....dyk na Hlavák to mᚠdvě zastávky metrem...na Hlaváku nasedneš do Pinďolína hned poté, co tě tam s Regi najdem - pak to bude několik hodinek pohodlného a velmi zábavného cestováníčka, v Olomócu nasednem na busík a za půl hoďky jsme na rozkošné loučce, kde nás čeká v pozadí decentní a velmi útulný pensionek, kol nějž se pasou přepůvabná zviřátka......na kopci vznešená katedrála a my rozbalíme koše, plné dobrot....roztáhneme dečky a v líbezném zářijovém slunci, jež hřeje, ale nepálí, usedneme do vonné trávy a vyndáme víno a gin......vavasmilestorstark
Kde tam najdeš jaký odpor, simtě??? grater

Lupíšku,  dyk jsem říkala, že mi nejde jen o tu cestu, ale o případné komplikace s ní spojené  grater ...ale mᚠpravdu, už jsem zticha  kapitulation ... teď si nemůžu uvědomit, padl tu už konkrétní termín, nebo se bude teprve domlouvat? Aby z toho pak nakonec nebyl prosinec wink  ...A ten termín by se měl pořádně vypíchnout, aby se k němu duchny,mající zájem, mohly vyjádřit stolt ... a hlavně, aby s ním počítaly a nechtěly ho pak měnit roll .... a prostě -  vnesla bych do toho pořádek, a je všem jasno! dumbom

Není tady

 

#65 30. 3. 2008 23:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchny jedou na výlet

dobře, takže snad už definitivně - 27.-28.září 2008 aby mohla i Regi a Méďa a doufám, že už to nikomu nebude kolidovat.......smile
Helí, rády tě poznáme!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#66 30. 3. 2008 23:12

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Duchny jedou na výlet

šmarja, co jste to vymyslely!!!!!! ...Nešlo by to dřív, aby bylo možno váleti se venku a  sluníčko aby ještě trochu hřálo?  roll Dyk tohle  už je skoro jako prosinec yikes .....Lupišu, psala jsi - usedneme do vonné trávy - to už ale budou meze studenýýýý grater

Upravil(a) keito (30. 3. 2008 23:14)

Není tady

 

#67 30. 3. 2008 23:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchny jedou na výlet

No musíme doufat, že bude dlouhé a výživné babí léto, nedá se nic dělat. Kdyžtak budem sedět na tlustých dečkách, ty kuviku dumbom o týden dřív nemůže Regina, která se tak těšila, že snad jí to můžem šoupnout a ještě o týden dřív je půlka duchen v Chorvatsku s Pan....grater Inum jak pravila Méďa, bude to těžký.....duchny jsou furt někde v Mexiku va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#68 31. 3. 2008 8:21

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Duchny jedou na výlet

A to léto by fakt neklaplo? big_smile Já můžu v létě zatím kdykoliv wink (leda by Pan něco neodmítnutelného vypsala na léto, s čímž vyhrožovala lol)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#69 31. 3. 2008 9:16

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Duchny jedou na výlet

Ahoj Andromedo, přeju Ti krásné narozeniny hjartapussa
... a se ti splní všechno, co si přeješ a a jsi stále v pohodě.

P.S. Pozdravuj kocóra


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#70 31. 3. 2008 10:33

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Jejda, kuju gloria

PS: Ne kocóra, ale kocičku big_smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#71 31. 3. 2008 12:49

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Jéjé, Andýsku, hepy bérzdej tu jůůůů, a taky zdravíčko, štěstíčko a pořáááádnou lásku, co hory přenáší!

Lupíšku, a proč se tu nemluví o prvním zářijovém víkendu, 5.-6.9.? To bude vyšší pravděpodobnost, že bude ještě teplo? Holky jedou k móři až o týden pozdějí.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#72 31. 3. 2008 18:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchny jedou na výlet

Nojo? Proč vlastně?? vava tak honemhonem, šupšup, sjednotit se milé duchny -VČIL!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#73 31. 3. 2008 19:28

Nick3594
Host

Re: Duchny jedou na výlet

Safra anděli, ty mᚠdnes svůj slavný den va. Tak fšecičko nejlepší ti přeji, bohatého ženicha, spoustu peněz a vilu s bazénem lol. Abych pak kam měla jezdit na dovolenou lol. Takže posílám virtuálního chlupáče a narozeninového hubana k tomu pussa storstark

 

#74 31. 3. 2008 19:59

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Duchny jedou na výlet

lupina montana napsal(a):

Nojo? Proč vlastně?? vava tak honemhonem, šupšup, sjednotit se milé duchny -VČIL!

To bychom musely jinam, prže v penzionku a chatičkách je v létě jezdecký tábor. Ale jinak můžu v srpnu. Jenže - se mi tak zdá, že jak začnem kombinovat, tak se sejdem tak na svatýho Dyndy. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#75 31. 3. 2008 20:00

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Duchny jedou na výlet

Lvice, s uspokojením sleduji tvůj pupek... konečně ho mᚠvětší než já! lol pussa


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů