Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 3. 2008 19:46

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partnerovy kamarádky

Tak to já Opehelie klidně. A fakt nechápu jak můžu teda žít. Tak třeba máme stejné známé,ne? Kolikrát se stalo, že jsem šla dříve se společným kámošem a přítel tam zůstával s ostatními. Nebo zase on se nebavil, já jo, tak požádal svého kámoše, aby mě doprovodil,abych nešla sama.
To si jako každej myslí, že jsme se na sebe hned za rohem vrhli?


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#27 25. 3. 2008 19:47

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

sharek napsal(a):

Já jeho kamarádky celkem toleruji, má jednu nejlepší kamarádku ´v Americe tak si často píšou přes skype a mě to ani nevadí...teda dřív mi to vadilo,ale promluvily jsme si o tom a ted je to v klidu. Když s nima chce nekam jit,tak vim že muže jit klidne sám beze mě a pak to spolu v posteli třeba probreme,zdrbneme a tak   big_smile  . stejně jak on toleruje moje kamarády tak ja neochuzuji jeho a basta!  big_smile

No vidíš, a ten můj je takovej tajnůstkář, že mi neřekne víc než pár nicneříkajících informací, když se ho ptám, co takovou dobu probírali... přitom já nechci kdovíjaký detaily, ale zeptat se přece můžu, ne? Zajímám se prostě, co probírali... Když mi takhle nic neřekne, tak mě to štve tím víc... prostě se cítím vyšachovaná a že oni mají uzavřenou společnost a bezmála že se paktujou proti mně... neutral


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#28 25. 3. 2008 19:48

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partnerovy kamarádky

Holky, a nenapadlo vás, že vám to ti muži neříkají jen z důvodu, že znají už dopředu Vaše reakce?


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#29 25. 3. 2008 19:54

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Klubko napsal(a):

Tak to já Opehelie klidně. A fakt nechápu jak můžu teda žít. Tak třeba máme stejné známé,ne? Kolikrát se stalo, že jsem šla dříve se společným kámošem a přítel tam zůstával s ostatními. Nebo zase on se nebavil, já jo, tak požádal svého kámoše, aby mě doprovodil,abych nešla sama.
To si jako každej myslí, že jsme se na sebe hned za rohem vrhli?

Když máte společný známý, tak klidně. Jde o to, že on mě prostě s těma kamarádkama nijak neseznámil.

My máme každej svůj okruh přátel a ty lidi se vzájemně neznají. On by mě pořád seznamoval se svýma kámošema (s kamarádkama ne), ale oni mě z nějakýho nepochopitelnýho důvodu při společných setkáních poměrně ignorujou (to už jsem rozebírala na jiné diskusi tu na babinetu). Já ho taky chci seznámit se svýma kamarádkama a kamarádem, ale on se vzpírá, kamarádka nám držela jednou stůl, ale on ne, on si s nima nesedne ke stolu, protože mu prej vadí její manžel, přitom ho skoro nezná. Když nás můj kamarád zval na jednu akci, kde slavil narozeniny, tak příteli zase nebyl vhod druh hudby, která se tam měla hrát, ačkoli tam šlo primárně o lidi, ne o hudbu, takže prostě není jak je seznámit, když se ani nedostanou do nějaké zvláštní blízkosti.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#30 25. 3. 2008 19:56

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Klubko napsal(a):

Tak to já Opehelie klidně. A fakt nechápu jak můžu teda žít. Tak třeba máme stejné známé,ne? Kolikrát se stalo, že jsem šla dříve se společným kámošem a přítel tam zůstával s ostatními. Nebo zase on se nebavil, já jo, tak požádal svého kámoše, aby mě doprovodil,abych nešla sama.
To si jako každej myslí, že jsme se na sebe hned za rohem vrhli?

to jsem si teď vzpoměla, jak jsme u nás na vesnici měli vloni na parketu zábavu a protože přítel jí jako dobrovolný hasič organizoval a musel tam být dřív, tak pro mě poslal svýho staršího nezadanýho bráchu, takže jsme tam přišli spolu. No a ke konci, když jsem byla unavená a chtěla jít už domů, jenže přítel ještě nemohl tak abych nemusela sama (cesta domů kolem lesa), tak mě zase doprovodil jeho bratr. No hned druhý den to po Hošticích jelo a  uzavírali se sázky s kym to teda ta m*cha co se sem přistěhovala táhne...big_smile roll

Upravil(a) Maniše (25. 3. 2008 19:58)


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#31 25. 3. 2008 19:57

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Maniše napsal(a):

Klubko napsal(a):

Tak to já Opehelie klidně. A fakt nechápu jak můžu teda žít. Tak třeba máme stejné známé,ne? Kolikrát se stalo, že jsem šla dříve se společným kámošem a přítel tam zůstával s ostatními. Nebo zase on se nebavil, já jo, tak požádal svého kámoše, aby mě doprovodil,abych nešla sama.
To si jako každej myslí, že jsme se na sebe hned za rohem vrhli?

to jsem si teď vzpoměla, jak jsme u nás na vesnici měli vloni zábavu a protože přítel jí organizoval a musel tam být dřív, tak pro mě poslal svýho staršího nezadanýho bráchu, takže jsme tam přišli spolu. No a ke konci, když jsem byla unavená a chtěla jít už domů, jenže přítel ještě nemohl tak abych nemusela sama (cesta domů kolem lesa), tak mě zase doprovodil jeho bratr. No hned druhý den to po Hošticích jelo a  uzavírali se sázky s kym to teda ta m*cha táhne...big_smile roll

Maniše, na tomhle teda nevidím naprosto nic špatnýho ... rodina a společný známý jsou naprosto ok smile


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#32 25. 3. 2008 19:59

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa napsal(a):

Maniše napsal(a):

Klubko napsal(a):

Tak to já Opehelie klidně. A fakt nechápu jak můžu teda žít. Tak třeba máme stejné známé,ne? Kolikrát se stalo, že jsem šla dříve se společným kámošem a přítel tam zůstával s ostatními. Nebo zase on se nebavil, já jo, tak požádal svého kámoše, aby mě doprovodil,abych nešla sama.
To si jako každej myslí, že jsme se na sebe hned za rohem vrhli?

to jsem si teď vzpoměla, jak jsme u nás na vesnici měli vloni zábavu a protože přítel jí organizoval a musel tam být dřív, tak pro mě poslal svýho staršího nezadanýho bráchu, takže jsme tam přišli spolu. No a ke konci, když jsem byla unavená a chtěla jít už domů, jenže přítel ještě nemohl tak abych nemusela sama (cesta domů kolem lesa), tak mě zase doprovodil jeho bratr. No hned druhý den to po Hošticích jelo a  uzavírali se sázky s kym to teda ta m*cha táhne...big_smile roll

Maniše, na tomhle teda nevidím naprosto nic špatnýho ... rodina a společný známý jsou naprosto ok smile

no jo jenže vysvětli to tady těm až moc všímavým a starostlivým lidem, ale to jsem si fakt jen vzpoměla big_smile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#33 25. 3. 2008 20:01

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

Jo je to v podstatě jenom o sebevědomí, ale to asi všechno ... navíc to určitě taky znᚠ- že člověk, kterej si nevěří, to docela vyzařuje a tím ty ostatní ještě ... jak to říct ... odradí, má z toho blbej pocit, a jede to pořád dokola. Já bych to nelámala přes koleno, lepší udělat si fajn večer bez partnera a jeho kámošů, když se tam necítíš dobře nebo vyrazit někam v menší skupině, třeba dvě dvojice, to už se prosadíš a budeš mít téma hovoru na příště. A napadá mě, jestli tvůj přítel ví, že si tam připadᚠdivně? Moh by ti nějak pomoct, nadhodit společný téma, aby ses chytla nebo tě nechat něco dovyprávět.

Majjo, párkrát už jsem se příteli zmiňovala, tvářil se, že rozumí, ale nevím, jestli to dostatečně pochytil. Vpodstatě na to neřekl nic (Takže fakt nevím, na čem jsem). Asi si s ním o tom budu muset promluvit ještě znova...


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#34 25. 3. 2008 20:02

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Maniše napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

Maniše napsal(a):


to jsem si teď vzpoměla, jak jsme u nás na vesnici měli vloni zábavu a protože přítel jí organizoval a musel tam být dřív, tak pro mě poslal svýho staršího nezadanýho bráchu, takže jsme tam přišli spolu. No a ke konci, když jsem byla unavená a chtěla jít už domů, jenže přítel ještě nemohl tak abych nemusela sama (cesta domů kolem lesa), tak mě zase doprovodil jeho bratr. No hned druhý den to po Hošticích jelo a  uzavírali se sázky s kym to teda ta m*cha táhne...big_smile roll

Maniše, na tomhle teda nevidím naprosto nic špatnýho ... rodina a společný známý jsou naprosto ok smile

no jo jenže vysvětli to tady těm až moc všímavým a starostlivým lidem, ale to jsem si fakt jen vzpoměla big_smile

Že jsem taky z vesnice, tak tohle dokonale znám... nj, holt "kolektivní dohled" big_smile


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#35 25. 3. 2008 20:05

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partnerovy kamarádky

No já nevím, no. A co třeba třídní srazy? Jednou jsem šla večer od kámošky se psem, a na hlavní třídě u nás můj chlap na ramenou spolužačku, rozjuchaný dav a jen křičí "Nazdááár kočko moje, já jsem na kaši, my ještě pokračujeme do baru, pa pa" a zmizeli. No a co jako. Doma oznámil, že jde na sraz gymplu po 20ti letech a tak se bavil. Já se jen smála, vyfotila ho mobilem, aby si ráno všiml, jak vypadá ožralej hnusně lol


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#36 25. 3. 2008 20:09

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa napsal(a):

Maniše napsal(a):

Opheliaa napsal(a):


Maniše, na tomhle teda nevidím naprosto nic špatnýho ... rodina a společný známý jsou naprosto ok smile

no jo jenže vysvětli to tady těm až moc všímavým a starostlivým lidem, ale to jsem si fakt jen vzpoměla big_smile

Že jsem taky z vesnice, tak tohle dokonale znám... nj, holt "kolektivní dohled" big_smile

no jo, vždy jsme taky tenkrát vyhráli TOP 10 big_smilebig_smile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#37 25. 3. 2008 20:10

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Klubko napsal(a):

No já nevím, no. A co třeba třídní srazy? Jednou jsem šla večer od kámošky se psem, a na hlavní třídě u nás můj chlap na ramenou spolužačku, rozjuchaný dav a jen křičí "Nazdááár kočko moje, já jsem na kaši, my ještě pokračujeme do baru, pa pa" a zmizeli. No a co jako. Doma oznámil, že jde na sraz gymplu po 20ti letech a tak se bavil. Já se jen smála, vyfotila ho mobilem, aby si ráno všiml, jak vypadá ožralej hnusně lol

Klubko, co dělá, když já tam nejsem, je mi putna. Mně plně stačí, že mi včas řekne, že ruší naše pravidelný sobotní rande a klidně mi jenom zhruba řekne, kvůli čemu. Přes týden je mi úplně jedno, kde je a s kým a co tam dělá. Jediný, co mi vadí, je to, když mi když jsme někde spolu věnuje málo pozornosti a nijak neomezí své přílišně se vtírající se kamarádky


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#38 25. 3. 2008 20:16

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Partnerovy kamarádky

O partnerových kamarádkách bych mohla mluvit pouze v hypotetické rovině, ale z druhé strany - mému příteli vadí moji kamarádi, a to se s nimi vídám pouze v hospodě a ještě tak maximálně jednou za čtvrt roku.

Překousnout to nemůže....

Není tady

 

#39 25. 3. 2008 20:17

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

janica napsal(a):

O partnerových kamarádkách bych mohla mluvit pouze v hypotetické rovině, ale z druhé strany - mému příteli vadí moji kamarádi, a to se s nimi vídám pouze v hospodě a ještě tak maximálně jednou za čtvrt roku.

Překousnout to nemůže....

No a ten můj se s mými kamarádkami a kamarádem ani pořádně seznámit nechce... a já mu mám tolerovat ty jeho rozpínavé kamarádky.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#40 25. 3. 2008 20:20

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa:

Ten můj taky ne. Ale ani nevím, jestli by to byl dobrý nápad, myslím, že generační rozdíl by asi způsobil značné rozladění big_smile

Ale něco Ti pošeptám..... Já jsem ráda, že ten můj žádné kamarádky nemá...jen kamarády dumbom

Není tady

 

#41 25. 3. 2008 20:25

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

janica napsal(a):

Opheliaa:

Ten můj taky ne. Ale ani nevím, jestli by to byl dobrý nápad, myslím, že generační rozdíl by asi způsobil značné rozladění big_smile

Ale něco Ti pošeptám..... Já jsem ráda, že ten můj žádné kamarádky nemá...jen kamarády dumbom

Nj, můj přítel má kamarádek víc než kamarádů, přede mnou neměl nikdy žádnej pořádnej vztah, dlouho mu ženský nic neříkaly a byl zažranej do svých koníčků a nechápal, co na tom ostatní mají - chodit s někým. Prostě dost dlouho dost ve věci vztahů nezralej. A ty ženský ho uháněly, ale jemu to prostě nedocházelo, že ony o něj stojí - na to jsme společně přišli, když jsem mu řekla, jak si jeden čas ženská polovina mé třídy o něm vykládala a áchichala, že ho tam a tam potkala. No nasbíral těch kamarádek za ty leta díky tomuto svýmu přístupu teda dost.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#42 25. 3. 2008 20:31

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Partnerovy kamarádky

Jo taky jsem měla jednoho takového "milého" kterému byly milé jeho kamarádky.... Ale ono je to vždycky "vocaď pocaď" wink

Není tady

 

#43 25. 3. 2008 20:37

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa napsal(a):

janica napsal(a):

Opheliaa:

Ten můj taky ne. Ale ani nevím, jestli by to byl dobrý nápad, myslím, že generační rozdíl by asi způsobil značné rozladění big_smile

Ale něco Ti pošeptám..... Já jsem ráda, že ten můj žádné kamarádky nemá...jen kamarády dumbom

Nj, můj přítel má kamarádek víc než kamarádů, přede mnou neměl nikdy žádnej pořádnej vztah, dlouho mu ženský nic neříkaly a byl zažranej do svých koníčků a nechápal, co na tom ostatní mají - chodit s někým. Prostě dost dlouho dost ve věci vztahů nezralej. A ty ženský ho uháněly, ale jemu to prostě nedocházelo, že ony o něj stojí - na to jsme společně přišli, když jsem mu řekla, jak si jeden čas ženská polovina mé třídy o něm vykládala a áchichala, že ho tam a tam potkala. No nasbíral těch kamarádek za ty leta díky tomuto svýmu přístupu teda dost.

Mno tak ale on si z toho davu ctitelek vybral tebe, tak si to nekaž žárlením na ty ostatní. A ještě malá poznámka, říkat mu, jak po něm všechny holky vzdychaj, to není strategické vissla


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#44 25. 3. 2008 20:46

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

janica napsal(a):

Opheliaa:

Ten můj taky ne. Ale ani nevím, jestli by to byl dobrý nápad, myslím, že generační rozdíl by asi způsobil značné rozladění big_smile

Ale něco Ti pošeptám..... Já jsem ráda, že ten můj žádné kamarádky nemá...jen kamarády dumbom

Nj, můj přítel má kamarádek víc než kamarádů, přede mnou neměl nikdy žádnej pořádnej vztah, dlouho mu ženský nic neříkaly a byl zažranej do svých koníčků a nechápal, co na tom ostatní mají - chodit s někým. Prostě dost dlouho dost ve věci vztahů nezralej. A ty ženský ho uháněly, ale jemu to prostě nedocházelo, že ony o něj stojí - na to jsme společně přišli, když jsem mu řekla, jak si jeden čas ženská polovina mé třídy o něm vykládala a áchichala, že ho tam a tam potkala. No nasbíral těch kamarádek za ty leta díky tomuto svýmu přístupu teda dost.

Mno tak ale on si z toho davu ctitelek vybral tebe, tak si to nekaž žárlením na ty ostatní. A ještě malá poznámka, říkat mu, jak po něm všechny holky vzdychaj, to není strategické vissla

Já vím, však jsem mu to řekla jednou a od té doby nikdy, co budu jeho už tak aktivním kamarádkám ještě přihřívat jejich polívčičku? wink

Jinak - jo, vybral si mě, ale ony opruzovat nepřestaly... grrrrrr butter


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#45 25. 3. 2008 20:48

terezka007
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2007
Příspěvky: 117

Re: Partnerovy kamarádky

Achojky holky, muj pritel ma spoustu kamaradek, ja osobne moc kamaradu opacneho pohlavi nemam, vetsina mych pratel jsou stejneho pohlavi. Muj pritel se vzdycky pohyboval v zenskych kolektivech, kde taky nasbiral vetsinu svych kamaradek, ma i takove, s kterymi do práce ci skoly nechodil. Nekdy si zajde s nejakou sednout (beze me). Zpocatku mi to vubec nevadilo, ale cim vic jsme spolu byli, tim jsem si na nej delala vesti narok a po chvili mi to lezlo na nervy. Nedokazala jsem pochopit, ze se musi bavit s jinymi zenami, kdyz ja se s muzi bavit moc nemusim. Vrtalo mi to hlavou a nejvic ze vseho me stvalo, ze to vubec resim. A tak jsem se rozhodla na sobe zapracovat. Doslo mi, ze obcasne popovidani pritele s kamaradkou u pivka nebo kavy nas vztah vubec neohrozuje a ze je zvykly brat kamaradky jako kamarady. Nerikam, ze je mi to 100% prijemne, ale chapu to. Myslim si, ze je dobre, kdyz ma muz kamaradky, lepe pak rozumi zenam. Samozrejme nic se nema prehanet. Kdyby muj pritel byl s kamaradkou vic jak se mnou, tak by mi to urcite vadilo. Jednou za cas to vubec nevadi, spis naopak. Co se tyce toho, co jsem jeste schopna tolerovat, tak se musim priznat, ze vzajemne navstevovani doma by mi asi vadilo rodna

Upravil(a) terezka007 (25. 3. 2008 20:52)

Není tady

 

#46 25. 3. 2008 20:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partnerovy kamarádky

myydlinka napsal(a):

Do jaké míry jste ochotni tolerovat (nebo se smířit s existencí) kamarádky vašeho partnera? Kde máte hranice, co vám u "kamarádění" nevadí a co už je za hranicí?

Např. Pokud si půjdete s partnerem někam sednout a on tam automaticky pozve svou kamarádku? Nebo pokud si budou občas chodit posedět sami? Nebo pokud bude vašeho partnera jeho kamarádka navštěvovat u vás doma v době vaší nepřítomnosti? Nebo když vaše volné chvilky s partnerem bude jeho kamarádka neustále přerušovat SMS příp. voláním na mobil? Nebo když kamarádka bude od vašeho partnera neustále chtít nějakou pomoc a službičky (např. oprava kola) či po něm neustále bude jakože chtít nějaké rady psychologického rázu, ač na to je lépe pokecat s kamarádkou...či si s ním často psát po icq, skypu... atd., atd.....

Stojíte vůbec o to, aby měl vᚠpartner kamarády opačného pohlaví? Může to být pro vᚠvztah k něčemu dobré nebo to spíše hrozí být zdrojem různých budoucích hádek a problémů ve vztahu?

Můj partner má těch kamarádek opravdu řadu, moc to zatím neskousávám, zajímalo by mě, jak to mají ostatní...

Ja mám sama celkom nevinné kamarátstva s mužmi, tak to chápem aj u partnera... A nasrdilo by ma, keby mi ich chcel zredukova. Znepokojilo by ma to len vtedy, keby mi on tie svoje tajil... to by mi pripadalo čudné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 25. 3. 2008 21:01

potvurkapodivna
Host

Re: Partnerovy kamarádky

Op,
proč ho pořád omlouváš? vissla
Jsem zvědavá, jak dlouho si ještě nechᚠtahat za nitky va

 

#48 25. 3. 2008 21:08

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa: vždy to ty jsi založila diskuzi  http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=28558  zdá se že ten tvůj si z tebe dělá opravdu blázna a ty jsi jediná kdo to nevidí, vždy nemᚠani kapku hrdosti... víš proč se tak chová? Protože si to může vůči tobě klidně dovolit, stejně se ho budeš držet zuby-nehty a on si bude dělat co bude chtít... nemá k tobě ani trošku úcty.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#49 25. 3. 2008 21:09

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

potvurkapodivna napsal(a):

Op,
proč ho pořád omlouváš? vissla
Jsem zvědavá, jak dlouho si ještě nechᚠtahat za nitky va

Já ti to řeknu naprosto přesně: pravděpodobně mi to konečně dojde, až bude naprosto pozdě. (stejně jako minule...)
Já prostě hrozně moc chci věřit, že je to slušnej a dobrej člověk. U něj mám fakt ale pocit, že je to slušnej a dobrej člověk ... a z toho se zachová podivně ... a z toho je k sežrání ... a teď si vyber, čemu věřit.
Prostě nevím, jak se v tom mám zorientovat.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#50 25. 3. 2008 21:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Partnerovy kamarádky

Slušnej a hodne... jen když se mu to náhodou hodí..... jinak jede podle svojeho bez ohledu na tebe. To je sobeckost a arogance, ne slušnost.


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů