Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 3. 2008 18:05

myydlinka
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2008
Příspěvky: 10

Partnerovy kamarádky

Do jaké míry jste ochotni tolerovat (nebo se smířit s existencí) kamarádky vašeho partnera? Kde máte hranice, co vám u "kamarádění" nevadí a co už je za hranicí?

Např. Pokud si půjdete s partnerem někam sednout a on tam automaticky pozve svou kamarádku? Nebo pokud si budou občas chodit posedět sami? Nebo pokud bude vašeho partnera jeho kamarádka navštěvovat u vás doma v době vaší nepřítomnosti? Nebo když vaše volné chvilky s partnerem bude jeho kamarádka neustále přerušovat SMS příp. voláním na mobil? Nebo když kamarádka bude od vašeho partnera neustále chtít nějakou pomoc a službičky (např. oprava kola) či po něm neustále bude jakože chtít nějaké rady psychologického rázu, ač na to je lépe pokecat s kamarádkou...či si s ním často psát po icq, skypu... atd., atd.....

Stojíte vůbec o to, aby měl vᚠpartner kamarády opačného pohlaví? Může to být pro vᚠvztah k něčemu dobré nebo to spíše hrozí být zdrojem různých budoucích hádek a problémů ve vztahu?

Můj partner má těch kamarádek opravdu řadu, moc to zatím neskousávám, zajímalo by mě, jak to mají ostatní...

Není tady

 

#2 25. 3. 2008 18:16

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

měla jsem kdysi přítele a ten měl nejlepší kamarádku. Nevadila mi, brala jsem jí pomalu jako jeho ségru, ale jen do té doby než se ona rozešla se svým přítelem. Pořád jí tahal na naše schůzky, bral jí prostě všude, byl víc s ní než se mnou, dnes se divim že s náma nespala v jedný posteli. Rozešli jsme se (já to ukončila) a oni to teď po nějakých letech jejich kamarádství dali spolu dohromady... já nevím jestli bych dokázala tolerovat kamarádky...asi ne


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#3 25. 3. 2008 18:25

myydlinka
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2008
Příspěvky: 10

Re: Partnerovy kamarádky

Maniše napsal(a):

měla jsem kdysi přítele a ten měl nejlepší kamarádku. Nevadila mi, brala jsem jí pomalu jako jeho ségru, ale jen do té doby než se ona rozešla se svým přítelem. Pořád jí tahal na naše schůzky, bral jí prostě všude, byl víc s ní než se mnou, dnes se divim že s náma nespala v jedný posteli. Rozešli jsme se (já to ukončila) a oni to teď po nějakých letech jejich kamarádství dali spolu dohromady... já nevím jestli bych dokázala tolerovat kamarádky...asi ne

Ahoj, díky za odpověď. My kamkoli jdeme, tak se na přítele nabalí jeho kamarádky (myslím, že jsou to bývalý ctitelky, který ho chtěly sbalit, ale nepodařilo se a jaksi si pořád myslí, že mají šanci) a chtějí s ním něco řešit nebo chtějí nějakou pomoc, službu nebo prostě na něho halekají už z dálky "ahoj a jak se mᚠa tak" a on se s nimi teda baví a já tam stojím jako trubka..

Není tady

 

#4 25. 3. 2008 18:25

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Partnerovy kamarádky

myydlinka napsal(a):

Do jaké míry jste ochotni tolerovat (nebo se smířit s existencí) kamarádky vašeho partnera? Kde máte hranice, co vám u "kamarádění" nevadí a co už je za hranicí?

Např. Pokud si půjdete s partnerem někam sednout a on tam automaticky pozve svou kamarádku? Nebo pokud si budou občas chodit posedět sami? Nebo pokud bude vašeho partnera jeho kamarádka navštěvovat u vás doma v době vaší nepřítomnosti? Nebo když vaše volné chvilky s partnerem bude jeho kamarádka neustále přerušovat SMS příp. voláním na mobil? Nebo když kamarádka bude od vašeho partnera neustále chtít nějakou pomoc a službičky (např. oprava kola) či po něm neustále bude jakože chtít nějaké rady psychologického rázu, ač na to je lépe pokecat s kamarádkou...či si s ním často psát po icq, skypu... atd., atd.....

Stojíte vůbec o to, aby měl vᚠpartner kamarády opačného pohlaví? Může to být pro vᚠvztah k něčemu dobré nebo to spíše hrozí být zdrojem různých budoucích hádek a problémů ve vztahu?

Můj partner má těch kamarádek opravdu řadu, moc to zatím neskousávám, zajímalo by mě, jak to mají ostatní...

Ahojky ..tak se ti ozývá jedna kamarádka ..bohužel nevím jestli v mým případě nejde o tak trochu provokaci, když já která řeším problém z opačně strany(zamilovaná do kámoše ) se pokouším říct svůj názor ....ale asi takhle
Kluk a holka , muž a žena spolu můžou kamarádit... ale záleží na míře toho kontaktu ...mám kamarády se kterými se neslyším a nevidím třeba 3 týdny ...a je to ok ...pak potřebuju já nebo oni a prostě se zase vidíme víc píšem si rozebíráme nesmrtelnost chrousta atd ...a vůbec nic to neznamená .... to co popisuješ Ty ... víš ... zní mi to jaksi povědomě ... jestli se potřebují denně vidět slyšet povídat po icq a kdovíco ... je tam něco víc ...ani si to třeba neuvědomují vědomě ... nebo jeden z nich" to" ještě   neví a ten druhý tu kamarádskou notu pořád udržuje i když už "ví" ....Tolik jen má osobní zkušenost ...nic víc v tom prosím nehledej ... Sama vím , že kdyby můj partner chtěl takto intenzívně kamarádit s nějakou jinou ženou ...hodně bych bojovala aby se tak nedělo ... protože bohužel mám sama "máslo na hlavě" a vím, jak snadno Ti ujedou nohy od kamarádění k něčemu víc ... právě proto, že to vím ..
Popisuju ovšem situaci kdy Tvůj partner má jednu konkrétní intenzívní kamarádku ..pokud kudy chodí tudy laškuje ..asi bych se ohrožená necítila ...

Upravil(a) Amriana (25. 3. 2008 18:28)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#5 25. 3. 2008 18:26

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

myydlinka napsal(a):

Maniše napsal(a):

měla jsem kdysi přítele a ten měl nejlepší kamarádku. Nevadila mi, brala jsem jí pomalu jako jeho ségru, ale jen do té doby než se ona rozešla se svým přítelem. Pořád jí tahal na naše schůzky, bral jí prostě všude, byl víc s ní než se mnou, dnes se divim že s náma nespala v jedný posteli. Rozešli jsme se (já to ukončila) a oni to teď po nějakých letech jejich kamarádství dali spolu dohromady... já nevím jestli bych dokázala tolerovat kamarádky...asi ne

Ahoj, díky za odpověď. My kamkoli jdeme, tak se na přítele nabalí jeho kamarádky (myslím, že jsou to bývalý ctitelky, který ho chtěly sbalit, ale nepodařilo se a jaksi si pořád myslí, že mají šanci) a chtějí s ním něco řešit nebo chtějí nějakou pomoc, službu nebo prostě na něho halekají už z dálky "ahoj a jak se mᚠa tak" a on se s nimi teda baví a já tam stojím jako trubka..

Tak to je přesný, mám to hodně podobně sad
Taky mi vadí ty jeho kamarádky. Že přijdou, na mě se ani nepodívají, natož aby mi řekly ahoj a chtějí ho pro sebe, chtějí s ním řešit své věci, ačkoli je tam se mnou a třeba téměř v objetí, ani se neomluví a přivlastní si ho k hovoru a to já tam najednou jsem za to křoví, ne některá z těch kamarádek. To já po chvíli raději odejdu (vymluvím se, že si jdu odskočit, ale ve skutečnosti se prostě nechám zdeptat, vyměknu, nechám se vyšachovat, možná ani ne tak jimi, ale sama sebou), to já se implicitně omluvím, abych je nerušila v jejich hovoru, protože se zrazu cítím, jako že já tam nemám co dělat, že já jsem ta, co zcela neslušně naslouchá cizímu hovoru – a to se přece nedělá, tak se zdekuju a dočasně vypadnu. Vadí mi, že ony to na rozdíl ode mě umí – nerozhlížet se napravo nalevo a žádat. Cokoli, nepřijde jim to blbý, že ho třeba zneužívají a zatěžujou, ony jsou prostě samozřejmé, zatímco já, když něco potřebuju, tak nejdřív dlouze rozmýšlím, zda ho vůbec můžu obtěžovat a jestli ho tím nezneužívám, že má svých povinností a starostí dost, a ještě já něco chci a jestli si to raději nemám nějak udělat sama nebo vůbec se zbavit chtění té věci a označkovat si ji jako nedůležitou a nepotřebnou a nepodstatnou a raději nic po nikom nechtít a sama sobě nabulíkovat, že to vlastně nechci a není to potřeba a že se bez toho obejdu. Vlastně jim možná závidím tu schopnost na nikoho se neohlížet a hlásat své právo na pomoc. Vadí mi ta představa společné budoucnosti – kdy já, jeho partnerka, na něj budu brát ohledy, a raději nic moc nechtít, a pak přijde nějaká můra cizí, která kašle na to, že první z žen, kterým by měl pomáhat, jsem já a bude kašlat na to, že on je zadaný a má partnerku a případně rodinu a stejně přijde mňančet, že něco potřebuje, ač je třeba sama zadána a z velké rodiny a mohla by si říct partnerovi nebo otci nebo bratrům. Kdežto já nemám ani otce, ani bratra a partnera se snažím nezatěžovat nějakými svými požadavky. No jsem asi hloupá. Hloupě přílišně ohleduplná, a je mi to ke škodě a pak se cítím ukřivděná, když vidím, že některý ženský vůbec neberou ohledy, a prostě tak dlouho mňančí a otravujou, dokud nedosáhnou svýho. A ten můj hodnej partner i když se možná cítí využíván, on to pro ně prostě udělá. Co mám dělat? Naučit se více od partnera žádat – aby neměl čas na plnění jejich požadavků?

Upravil(a) Opheliaa (25. 3. 2008 18:28)


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#6 25. 3. 2008 18:37

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Jo a taky bych se vůbec nedivila, kdyby to u toho mýho přítele byly holky, který ho v minulosti chtěly sbalit, ale jelikož nezabral, tak s ním udržujou teda aspoň ten kamarádskej vztah, ale naděje se ještě nevzdaly... hmm


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#7 25. 3. 2008 18:40

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa napsal(a):

Jo a taky bych se vůbec nedivila, kdyby to u toho mýho přítele byly holky, který ho v minulosti chtěly sbalit, ale jelikož nezabral, tak s ním udržujou teda aspoň ten kamarádskej vztah, ale naděje se ještě nevzdaly... hmm

To je klidně možný ... proč ne ? Možný je všechno, ale uvědom si druhou stránku věci ..kdyby to JEMU nebylo příjemný, nehladilo to jeho ego a nedělalo mu to dobře ...tak to nedovolí .... zvl᚝ jestli jsi mu řekla svůj názor ....řekla ?


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#8 25. 3. 2008 18:42

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Partnerovy kamarádky

takže z opačného pohledu - znamená to, že pokud jsem zadaná, přeruším kontakt s kamarády mužského pohlaví, nebudu si s nimi psát a radši je ani vídat a když, tak jen aby to měl partner pod kontrolou? roll


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#9 25. 3. 2008 18:45

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

takže z opačného pohledu - znamená to, že pokud jsem zadaná, přeruším kontakt s kamarády mužského pohlaví, nebudu si s nimi psát a radši je ani vídat a když, tak jen aby to měl partner pod kontrolou? roll

tummenupp taky extrém ...dobrý ....


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#10 25. 3. 2008 18:47

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Amriana napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

Jo a taky bych se vůbec nedivila, kdyby to u toho mýho přítele byly holky, který ho v minulosti chtěly sbalit, ale jelikož nezabral, tak s ním udržujou teda aspoň ten kamarádskej vztah, ale naděje se ještě nevzdaly... hmm

To je klidně možný ... proč ne ? Možný je všechno, ale uvědom si druhou stránku věci ..kdyby to JEMU nebylo příjemný, nehladilo to jeho ego a nedělalo mu to dobře ...tak to nedovolí .... zvl᚝ jestli jsi mu řekla svůj názor ....řekla ?

jenže ono to těm chlapům taky ne vždycky dojde...oni třeba nevidí to, že jejich dobrá kamarádka se mu snaží nenásilně rozbít vztah, že čeká na to až se rozejde aby ho dostala ona...já to viděla u sebe...viděli to všichni kolem nás, že jeho kamarádka za ním pořád leze atd. vyptávali se mě, jak to máme, jestli to táhneme ve třech atak. A mohla jsem říkat, naznačovat až jsem se zeptala jednoho dne jestli ona nebo já a on se rozhodl radši pro kamarádku dumbom


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#11 25. 3. 2008 18:50

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Partnerovy kamarádky

to je pouze hypotetická úvaha, když tak čtu jak by si některý toho svýho nejradši uvázaly na vodítko ...


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#12 25. 3. 2008 18:50

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

takže z opačného pohledu - znamená to, že pokud jsem zadaná, přeruším kontakt s kamarády mužského pohlaví, nebudu si s nimi psát a radši je ani vídat a když, tak jen aby to měl partner pod kontrolou? roll

myslím si, že když je to kamarádství v úrovni dobrého kamarádství, kdy tím netrpí nikdo, tak ne...


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#13 25. 3. 2008 18:50

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partnerovy kamarádky

Ne Majjo, ony to tak holky asi nemyslely. Já jsem vyrůstala mezi kluky, a 70% mých známých tvoři kámši,než kámošky. Asi díky koníčkům.  I když jsem třeba zrovna bez partnera nebo s partnerem,tak se s nimi stejně scházím. Ale vždy respektuji jejich soukromí. To že jsou mí kámoši, tak ráda poznám i jeho přítelkyni. Když od něj budu chtít pomoc, tak se vždy zeptám, zda to nějak nevadí. Nikdy bych nešla k němu domů na kafe, kdyby jeho přítelkyně nebyla doma. To bych se sešla někde na neutrální půdě. Ale to je i na tom chlapovi,aby Vás představil těm kámoškám a určil hranice. Naštěstí mě nikdy moji kámoši fyzicky nepřitahovali, známe se od dětství a probrali jsme cokoliv, koupali se nahý na nůdě, trávili spolu dovolené,ale prostě musí se rozlišovat soukromí a kamarádství. Mě by hlavně nenapadlo těm dvou dělat křena. Max, kdybych už déle znala jeho přítelkyni a oba by byli pro,abych s nima někam šla.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#14 25. 3. 2008 18:59

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Partnerovy kamarádky

já jsem si jen vybavila, jak mi strašně vadila kamarádka ( a ještě to byla zároveň ex) mýho teď už taky bývalýho přítele, oni spolu kamarádili od střední, chodili na pivko a já žárlila a dělala scény, že i dneska mě polije studenej pot jak jsem byla trapná ... holky, pokud vám nějaká ochechule vadí, tak si prostě udržujte vlastní důstojnost a nehrajte ani odstrkovaný chudinky ani stíhačky, obojí stejně jenom nahrává tý druhý


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#15 25. 3. 2008 19:03

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

... holky, pokud vám nějaká ochechule vadí, tak si prostě udržujte vlastní důstojnost a nehrajte ani odstrkovaný chudinky ani stíhačky, obojí stejně jenom nahrává tý druhý

tummenupp souhlas

Upravil(a) Maniše (25. 3. 2008 19:03)


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#16 25. 3. 2008 19:04

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Amriana napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

Jo a taky bych se vůbec nedivila, kdyby to u toho mýho přítele byly holky, který ho v minulosti chtěly sbalit, ale jelikož nezabral, tak s ním udržujou teda aspoň ten kamarádskej vztah, ale naděje se ještě nevzdaly... hmm

To je klidně možný ... proč ne ? Možný je všechno, ale uvědom si druhou stránku věci ..kdyby to JEMU nebylo příjemný, nehladilo to jeho ego a nedělalo mu to dobře ...tak to nedovolí .... zvl᚝ jestli jsi mu řekla svůj názor ....řekla ?

Amriano, to je těžký...
Doteď mu nemůžu zapomenout, že byl v létě (to jsme spolu byli cca 2 měsíce, ještě jsme ten vztah měli takovej neurovnanej, tak to částečně beru jako že jsme byli v začátcích a že ještě neměl asi moc pocit, že je vázanej...) na víkendové akci jedinej chlap se čtyřma ženskýma - kamarádkama.Teprve dva dny před tou akcí mi o té akci řekl, ačkoli tam jel v den, kdy obvykle máme rande (sobotu) a ačkoli to věděl několik měsíců dopředu. A prý jestli chci jet s nimi. Z toho, jak o tom vykládal, mi to přišlo, že pojedou samí chlapi, tak jsem si říkala, co bych jim kazila pánskou jízdu, a řekla jsem mu, jen a jede a pěkně si to užije... no a po víkendu se z kámošů vyklubaly čtyři kamarádky. Fakt super. Vnímala jsem to jako podraz, že mi zatajil pohlaví účastníků a mluvil tak obecně, pro mě to teda byla podstatná informace, já jsem se právě díky tomu rozhodla, že nepojedu, a není mi jasný, jestli to tak neřekl schválně, protože věděl, že pak asi jet nebudu chtít.

Teď jsme se ohledně toho o víkendu pohádali, protože jsme spolu šli na zábavu a on jenom šel cosi vyhodit do koše a cestou tam nebo zpátky se mi "ztratil" s jednou z těch kamarádek, která prostě potřebovala urgentně s ním kecat... nic mi neřekl, až jsem ho sháněla, tak jsem zjistila, že celou dobu kecá s ní... no a pak jsme byli spolu, povídali jsme si, objímali se a pozorovali tančící lidi a ona se k nám přitočila a zas si s ním "nutně potřebovala povídat", a to přes 10 minut... tak jsem se omluvila, že si musím odskočit... no zůstala jsem tam schválně dýl a jak jsem se vracela, tak tam ještě pořád stáli a bavili se... chvíli jsem tam postála, přítel mě jenom chytil za ruku a dál se bavil s ní (teda kecala převážně ona)... a ještě nejvíc mě naštvalo, že nějakej kluk, co stál opodál, na mě dělal obličeje a posunky, že co to mám za přítele, jestli je tam se mnou nebo s ní a v zásadě se nám všem posmíval. Navíc to byla jedna z těch, co s ní byl v létě na té akci... celkem s ní kecal minimálně půlhodinu v kuse, ačkoli tam přišel se mnou a byl tam se mnou. Pak se přitočila ještě druhá a chtěla od něj nějakou opravu čehosi... no to už jsem fakt měla dost... a že mu za minulý opravy dluží pivo a tak.... zaškrtit. Nebo jindy holka, která bydlí o barák vedle mě... nikdy se se mnou skoro nebavila, najednou, když nás uvidí spolu, se ke mě začala hrozně hlásit jako k sousedce (jaká faleš) a hrála před mým přítelem, jak mě má hrozně ráda a jaký my jsme velký kamarádky (nestačila jsem se divit a naprosto jsem nechápala, o co jí jako jde), načež začala vyslýchat jeho, jak se má a co dělá a co bude dělat atd.

Mně nevadí, že ty kamarádky má, mně vadí, když mi přítel filtruje informace... nebo že když někam přijdeme a přivlastní si ho některá z těch kamarádek a tváří se, že já tam nejsem, a pořád po něm něco chtějí... a že přítel nedovede říct dost a věnuje se jim podle mého mínění až příliš.

Asi jsme na vině za nastalou situaci všichni tři - já, že si to nechám líbit od přítele i od jeho kamarádek a nechám se odstrčit, místo abych si hájila své místo partnerky a řekla jasně, co budu tolerovat a co už ne, přítel, že je měkkej a neřekne rázně, že je tady s přítelkyní atd., ony, že jim nedochází, že je zadaný a je jim to naprosto jedno...

On jinak je takovej hodnej chlap, snadno se nechá přemluvit a vyhoví... a ony to vědí.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#17 25. 3. 2008 19:10

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Amriana napsal(a):

Majja napsal(a):

takže z opačného pohledu - znamená to, že pokud jsem zadaná, přeruším kontakt s kamarády mužského pohlaví, nebudu si s nimi psát a radši je ani vídat a když, tak jen aby to měl partner pod kontrolou? roll

tummenupp taky extrém ...dobrý ....

Majjo, já jsem pro, abychom měli oba dva kamarády opačnýho pohlaví, ale chci, aby např. můj kamarád byl kamarád nás obou - mě i mého přítele. Kdybych byla na nějaké akci a přitočil se ke mě nějakej můj kamarád, tak ho a) představím svému partnerovi, b) zapojím do rozhovoru, povím příteli o svém kamarádovi, že např. taky rád fotografuje... prostě bych se snažila navodit situaci, abychom si povídali všichni tři.

Upravil(a) Opheliaa (25. 3. 2008 19:12)


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#18 25. 3. 2008 19:16

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Partnerovy kamarádky

Opheliaa napsal(a):

Amriana napsal(a):

Majja napsal(a):

takže z opačného pohledu - znamená to, že pokud jsem zadaná, přeruším kontakt s kamarády mužského pohlaví, nebudu si s nimi psát a radši je ani vídat a když, tak jen aby to měl partner pod kontrolou? roll

tummenupp taky extrém ...dobrý ....

Majjo, já jsem pro, abychom měli oba dva kamarády opačnýho pohlaví, ale chci, aby např. můj kamarád byl kamarád nás obou - mě i mého přítele. Kdybych byla na nějaké akci a přitočil se ke mě nějakej můj kamarád, tak ho a) představím svému partnerovi, b) zapojím do rozhovoru, povím příteli o svém kamarádovi, že např. taky rád fotografuje... prostě bych se snažila navodit situaci, abychom si povídali všichni tři.

To chápu, taky by mi to nebylo příjemný, kdyby mě přítel ani nepředstavil, někdo je prostě taková "držka", že se dokáže zařadit a bavit třeba s nohou od židle, někdo potřebuje pomoct začlenit, ale nic si z toho nedělej, taky jsem ten druhý případ, potřebuju maličko povzbudit nebo vidět nějakou odezvu. Taky nevím jak ty, ale já třeba nedokážu strhnout pozornost na sebe a bavit třeba celý stůl, mluvim potichu a radši si povidám s někým ve dvojici nebo trojici, tak třeba by se dalo začít takhle, postupně.


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#19 25. 3. 2008 19:19

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

já jsem si jen vybavila, jak mi strašně vadila kamarádka ( a ještě to byla zároveň ex) mýho teď už taky bývalýho přítele, oni spolu kamarádili od střední, chodili na pivko a já žárlila a dělala scény, že i dneska mě polije studenej pot jak jsem byla trapná ... holky, pokud vám nějaká ochechule vadí, tak si prostě udržujte vlastní důstojnost a nehrajte ani odstrkovaný chudinky ani stíhačky, obojí stejně jenom nahrává tý druhý

Taky souhlas ... asi mám problém s vlastním sebevědomím, když se nechám tak snadno odstrčit... budu s tím něco dělat.

A partnerovi řeknu, že se mi to zdá už příliš ... že mi přijde, že mě chtějí vyšachovat z rozhovoru a fakt mi to vadí a že příště nikam neodejdu, protože to nejsem já, kdo se má cítit nepatřičně a bezmála jako vetřelec, to je na té kámošce, aby ho jen pozdravila a prohodili pár (!) vět a nevtírala se tolik. Víte co, mně nějak ani nevadí, když s ní pokecá někde, ke já nejsem, ale jakmile tam došel se mnou, tak mi vadí, že si ho ona naprosto bezohledně přivlastní, jako bych tam vůbec ani nebyla.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#20 25. 3. 2008 19:23

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Majja napsal(a):

To chápu, taky by mi to nebylo příjemný, kdyby mě přítel ani nepředstavil, někdo je prostě taková "držka", že se dokáže zařadit a bavit třeba s nohou od židle, někdo potřebuje pomoct začlenit, ale nic si z toho nedělej, taky jsem ten druhý případ, potřebuju maličko povzbudit nebo vidět nějakou odezvu. Taky nevím jak ty, ale já třeba nedokážu strhnout pozornost na sebe a bavit třeba celý stůl, mluvim potichu a radši si povidám s někým ve dvojici nebo trojici, tak třeba by se dalo začít takhle, postupně.

Tak to jsme na tom dost podobně, taky jsem spíš člověk do menších skupinek... trvá mi poměrně dlouho, než se s někým seznámím, neumím to jinak, než postupně a trvá to, než najdu s někým společnou řeč, než vím, o čem se s ním mám bavit, zvl᚝, když ti ostatní se už znají a baví se o svým a mají svý konverzační šifry a zkratky, takže je mi jejich debata i z tohohle hlediska poměrně neprůhledná...


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#21 25. 3. 2008 19:31

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Partnerovy kamarádky

Jo je to v podstatě jenom o sebevědomí, ale to asi všechno ... navíc to určitě taky znᚠ- že člověk, kterej si nevěří, to docela vyzařuje a tím ty ostatní ještě ... jak to říct ... odradí, má z toho blbej pocit, a jede to pořád dokola. Já bych to nelámala přes koleno, lepší udělat si fajn večer bez partnera a jeho kámošů, když se tam necítíš dobře nebo vyrazit někam v menší skupině, třeba dvě dvojice, to už se prosadíš a budeš mít téma hovoru na příště. A napadá mě, jestli tvůj přítel ví, že si tam připadᚠdivně? Moh by ti nějak pomoct, nadhodit společný téma, aby ses chytla nebo tě nechat něco dovyprávět.


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#22 25. 3. 2008 19:33

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partnerovy kamarádky

Ježišmarja, a já občas z akce,kde jsem byli spolu, šla domů s jiným doprovodem va


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#23 25. 3. 2008 19:34

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Partnerovy kamarádky

Já jeho kamarádky celkem toleruji, má jednu nejlepší kamarádku ´v Americe tak si často píšou přes skype a mě to ani nevadí...teda dřív mi to vadilo,ale promluvily jsme si o tom a ted je to v klidu. Když s nima chce nekam jit,tak vim že muže jit klidne sám beze mě a pak to spolu v posteli třeba probreme,zdrbneme a tak   big_smile  . stejně jak on toleruje moje kamarády tak ja neochuzuji jeho a basta!  big_smile


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#24 25. 3. 2008 19:36

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Partnerovy kamarádky

Klubko napsal(a):

Ježišmarja, a já občas z akce,kde jsem byli spolu, šla domů s jiným doprovodem va

hm přiznám se, že já kolikrát taky big_smile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#25 25. 3. 2008 19:43

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Partnerovy kamarádky

Klubko napsal(a):

Ježišmarja, a já občas z akce,kde jsem byli spolu, šla domů s jiným doprovodem va

Jo, to já taky, pokud jsem s tím klukem, se kterým jsem tam šla, jenom flirtovala... coby ne.
Ale pokud s někým chodím a jdu tam s ním, tak prostě nee.

A rozhodně bych třeba nešla domů jako nezadaná kamarádka se zadaným kamarádem, co byl na oné akci se svou přítelkyní...


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů