Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 3. 2008 14:36

Pirátka :)
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 20

Nežral....

Ahoj, nepatřím zrovna mezi ty co by museli mít hada(nebo nějaké exotické zvíře) doma, ale proti gustu.... smile
No, nic, chci vám sem napsat jen co mi říkala sestřenka: Její kamarádka má spolužačku a ta se rozhodla pořídit si hada. Pořídila. Nevím jak dlouho ho měla, spala s nim v posteli sova a hadisko mělo celkem volnej pohyb po pokoji. Po nějaký době přestal had žrát. Vrtalo jí to hlavou a tak šla k veterináři, ptala se ho, proč nejí, řekla mu, že s hadem spí i v poslteli,... No a veterinář se jí zeptal jak had spí-jestli smotanej nebo nataženej. Odpověděla, že nataženej vedle ní. No a veterinář jí řek, že si ji vyhlídnul jako obě, a když je nataženej tak si ji měří jestli se do něj vejde va
PS: nevím co to bylo za hada, ale je to mazec, jsem tomu nejdřív nechtěla ani věřit usch

Není tady

 

#2 25. 3. 2008 22:16

Agape
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 196

Re: Nežral....

Pirátka smile napsal(a):

Ahoj, nepatřím zrovna mezi ty co by museli mít hada(nebo nějaké exotické zvíře) doma, ale proti gustu.... smile
No, nic, chci vám sem napsat jen co mi říkala sestřenka: Její kamarádka má spolužačku a ta se rozhodla pořídit si hada. Pořídila. Nevím jak dlouho ho měla, spala s nim v posteli sova a hadisko mělo celkem volnej pohyb po pokoji. Po nějaký době přestal had žrát. Vrtalo jí to hlavou a tak šla k veterináři, ptala se ho, proč nejí, řekla mu, že s hadem spí i v poslteli,... No a veterinář se jí zeptal jak had spí-jestli smotanej nebo nataženej. Odpověděla, že nataženej vedle ní. No a veterinář jí řek, že si ji vyhlídnul jako obě, a když je nataženej tak si ji měří jestli se do něj vejde va
PS: nevím co to bylo za hada, ale je to mazec, jsem tomu nejdřív nechtěla ani věřit usch

Ty bláho, to čučím .. zkus zjistit co je to za hada, moc by mě to zajímalo va


http://www.4yougratis.it/img/webmaster/gif/computer/19.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů