Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 25. 3. 2008 19:52

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Rena: "Mikeš, takže asi takto- vše získané v době trvání manželství se rovná SJM,tak proto je i milenka NAŠE!"

Reny, tummenupp a budete ji zužovat?? To je teď dost moderní..... big_smile

Není tady

 

#102 25. 3. 2008 20:11

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tercila,  pokud by bylo to zúžení výhodné,tak mu ji ráda přenechám!Jinak zatím se do toho nehrnu,protože manžel dluhy nedělá,tak klidně zůstanu nemoderní.

Není tady

 

#103 25. 3. 2008 20:13

majkafa
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 8:23)

 

#104 25. 3. 2008 20:15

majkafa
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Chybka, sorry

Upravil(a) majkafa (25. 3. 2008 20:16)

 

#105 25. 3. 2008 20:33

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Majko - já tam dopisuju ty, kteří se tu "nahlásí" :-), tak jen připomeň tvoje údaje


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#106 25. 3. 2008 21:36

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

no to je teda hukot tady. škoda, že nemůžem radši vyplňovat statistiku třeba komu co kde zjara pod sněhem rozkvetlo.....že máme takovýhle společný téma....smile

ale máme, tak holt máme:

tak u nás: 15 let manželství, láska jako blázen krom jedinýho problému a postupně narůstající krize hlavně z mý strany - ohledně rozdělení prací a povinností doma - špatná komunikace, vzdalování, ochládání, pak můj už téměř vševzdávající krok a rozhovor o tom, že takhle dál nemůžu a nechci, následná manželova 3 měsíční nevěra s kolegyní, mé odhalení, měsíc lámání chleba, zda spolu či ne, kdy jsme si oba, hlavně tedy já....smile vyslechli všechno, co bylo špatně...ale díky za to, něco na tom každopádně bylo....po měsíci definitivní rozhodnutí, že spolu, nevěra nikdy více neřešena a myslím opravdu hned ukončena. od té doby všechno lepší, oba se snažíme, manžel vypadá od prvního okamžiku vyřešení šastnej jako bleška a dá se říct, že všechno (asi díky tomu, co jsme si všechno vyřikali) šlape líp než dřív. takže zatím vše ok, dostává se mi za ty dva roky všeho o čem bych už bejvala ani nesnila.

nebejt mé někdy nadmíru dumající kebule, myslím, že příběh stručný, jednoduchý až banální....ovšem kdyby se tak člověk sám na to dokázal podívat s nadhledem........zlatý voči smile. každopádně poučný a přínosný pro obě zúčastněný strany ačkoliv i přes tu zdánlivou jednoduchost - nijak lehce jsem to neprožívala smile

jo, když na to tak koukám, všechno dobrý a lepší, jen škoda, že jsme to nezvládli vyřešit líp dřív a bez tý nevěry - myslim, že by to šlo, kdybych nebyla blbá a on si tehdy viděl dál, než na špičku svý ješitnosti atd....ale bez toho by jsme nebyli asi tam kde jsme teď. takže tak.
myslim, že můžu říct, že jsme šastný a že to nebylo zadarmo. a nadarmo smile

takže jsem skupina jaká?????

Není tady

 

#107 25. 3. 2008 21:39

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

tak se k vám také nahlásím:

Spolu 10 let, manželství trvá 7 let, nevěra z manželovy strany cca 6 měsíců. Zatím stále ve společné domácnosti. M tají milenku, není to nic veřejného.Nezmiňuje se o milence.Nepřespává u ní.
Zatím se snažíme býti spolu. A jestli to je krize a bude překonána se uvidí.
Tak do jaké skupinky patřím????

Upravil(a) Kerrin (25. 3. 2008 21:42)

Není tady

 

#108 25. 3. 2008 21:40

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

F asi jsem.

Není tady

 

#109 25. 3. 2008 21:43

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Salen, neber mě jako věčného rejpala, ale jakožto člověk, který vystudoval statistiku a zpracování dat, se musím ozvat: tummenupp
1. Z úvodního přehledu se Ti nevím kam ztratila Vanda big_smile
2. Solklu bych přeřadil spíše do skupiny F - sice zahýbala ona a ne manžel, ale rodina nakonec zůstala zachována...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#110 25. 3. 2008 21:46

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Asi C???
Ale nevím, myslím si že do D čka se nedostanu.

Není tady

 

#111 25. 3. 2008 21:48

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Přidávám data o svém manželství.

Jsem vdaná skoro 24 let, zatím nerozvedená, ale už dělíme majetek.
Po 20ti letech mi M přijel říci do práce, že odejde. Po dalším půlroce, jeho dvou odchodech a návratech, mi přiznal milenku - na přímou otázku jsem dostala přímou odpověď.
Další 2 roky mě střídavě opouštěl a navždycky se vracel. Po vánocích 2006 odešel navždycky, což mi statečně oznámil SMSkou. Jeho představu, že vlastně bude žít s milenkou a k nám bude docházet tak na dva víkendy v měsíci, vždy jsme rodina a má nás rád, jsem neakceptovala.  Dnes je to víc než rok, co žijeme každý ve svém. On si postavil nový domek a žije v něm se svojí milenkou.
Já jsem zatím sama a je mi většinou hezky. Děti už jsou velký a máme fajn vztah.
On už mě nezajímá - ani v dobrým, ani ve zlým.

Není tady

 

#112 25. 3. 2008 21:49

majkafa
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 8:23)

 

#113 25. 3. 2008 22:43

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mikeši - Vandu jsem fakt ztratila :-(, hned napravím. Ale Solklu prostě musím nechat ve zvláštnostech, protože ten příběh tu nemá obdoby - tedy hlavně v chování jejího manžela. :-)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#114 25. 3. 2008 22:46

x21365
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tercila napsal(a):

Rena: "Mikeš, takže asi takto- vše získané v době trvání manželství se rovná SJM,tak proto je i milenka NAŠE!"

Reny, tummenupp a budete ji zužovat?? To je teď dost moderní..... big_smile

tummenuppgodlike, holky , tak jsem se dlooooouho nenasmála lollollol
PS: Tercilo, ta naše už je po ...... liposukci ale ještě možná bude / ted už sám / vycpávat, co vím, vždy po tom toužila visslalol

 

#115 26. 3. 2008 1:38

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Míšo - lol

Jinak ještě údaje pro upřesnění:

Vanilka - spolu jsou 18 let, od provalení necelé dva roky, manžel prošel od tajných nevěr (průběžně poslední čtyři roky před provalením), přes mimomanželský vztah (rok a půl letý), až k návratu k rodině ihned po provalení, díky tomu, že si oba byli schopni říct si, co každému na vztahu vadí a oba se pokusili o nápravu, podařilo se vztah znovu a lépe nastartovat, v současnosti jsou oba spokojeni jako nikdy předtím a co přinese budoucnost se ještě uvidí :-)


To je tedy divné, psát o sobě takhle neosobně ve tvaru oni ... smile

Není tady

 

#116 26. 3. 2008 7:51

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Já bych děsně ráda žila spokojeně a šastně dál, ale jaksi nemám proč. To, co jsem si celý život malovala, je fuč a já nějak nevím, co dál. Jo, mám a hledám kamarády, chodím cvičit, na procházky, do kin, do divadla, na koncerty, nemusím žehlit košile a můžu si číst, kdy chci a nemít špatné svědomí, že se nevěnuju manželovi, starám se o děti, ale nic z toho mě nějak neuspokojuje.  Plácám se v tom a nevím, jak z toho. Občas si řeknu, že si tedy najdu chlapa a dám si inzerát nebo na nějaký odpovím, už jsem byla asi na deseti schůzkách, ale nikdy z toho nic nebylo. Ti chlapi jsou tak příšerně CIZÍ, z představy, že by se mě některý z nich dotkl, je mi usch Tak si pak řeknu, že to nemá smysl a zas toho nechám. Mám pocit, že se točím v kruhu a nevím, jak z toho ven.

Mně by ještě Salen zajímalo, jak se s odchodem manžela tvé statistické ženy vypořádaly, našly si jiný vztah nebo zůstaly samy a jsou spokojené?

Není tady

 

#117 26. 3. 2008 8:09

Vanda
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivano,
já myslím, že nejdůležitější je se naučit žít ráda sama se sebou, a život přinese, co chce. Mít se ráda, víš? Jo, zní to jako fráze, ale marníš svoje drahocenné minuty a vteřiny, život ti zbůhdarma utíká...a přitom by mohl být tak krásný, jen být sama se sebou vyrovnaná, spokojená...a nelpět na něčem, co nemůžu mít, a být z toho nešastná. Asi to neumím líp napsat a vysvětlit, promiň

 

#118 26. 3. 2008 10:42

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivano já ti naprosto rozumím! Cítím to úplně stejně. Nemám si na co stěžovat, jsem zdravá, mám práci, dobře bydlím, mám auto, jakž takž peníze, mohu se věnovat jen sobě a kamarádkám, mohu se seznamovat, chodit na rande, střídat chlapy v posteli, syn je samostatný, skvělý a má mě rád, máti bydlí pode mnou, zatím se o sebe postará ...... tak proč se mi chce každou chvíli zařvat "do pr..... já chci mít někoho, kdo si mě bude vážit, bude mě mít rád a bude se mnou chtít být" ???
Seš dobrá, že na ty rande chodíš. Mě už nebaví ani to.
Asi holt tomu musíme dát čas a nějakou dobu jen žít a učit se být spokojené s tím co máme. Tys byla u Pandorry na škole? Nepomohlo?

A ve statistice zatím uvedly jen dvě z nás, že už mají nový vztah - je to tam napsáno.
Ale neklesej na duchu, že všechny opuštěné našeho věku zůstanou už samy. Ty, které už zase naplno žijou, ty už sem číst a psát nechodí. Ale kdyby náhodou, tak je prosím o povzbuzující příspěvky, že i o naši věkovou kategorii má někdo zájem.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#119 26. 3. 2008 10:55

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Když to tak po sobě čtu ..... hele, nebude ono to tím, že právě se mi chce zařvat a třeba si dupnout že chci a chci a chci :-D :-D


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#120 26. 3. 2008 11:25

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

salen - taky nerada chodím na rande. Asi dost miluju toho modrookýho. Ale tak nějak...bezpodmínečně...sakra, jako by mi to Pandorra naordinovala. Já si nenárokuju jeho čas a on si nenárokuje můj. Intenzita, s jakou se pak potkáme, je docela příjemná.
Přesto, že to tak těžko někdy bude, se považujeme za partnery.  Často používá slovo "my" a spousta věcí plyne tak samozřejmě a nenásilně, nikdy jsme o tom nemuseli hovořit. To nějak samo.

Jinak bych neřekla, že není o věkovou kategorii 40+ nezájem. Ale chce to vyrovnat se sama se sebou a pak to půjde i na jiných frontách...

Není tady

 

#121 26. 3. 2008 11:30

hrosanek
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Salen já ještě do statistiky doplním mamku svého muže.

30 let manželství, poslední léta byla fakt smutná, hodně se vzdalovali, už si neuměli říct nic hezkého, myslím že spolu moc nespali, každopádně tchán byl najednou mnohem "mladší" než jeho žena. Toužil ještě jednou prožít nový začátek, přesto neměl štěstí (nebo smůlu?) na ten osudový vztah. Pak poznal o patnáct let mladší přítelkyni a začal totálně šílet. V té době obě děti dospělé s vlastními rodinami. Všem bylo jasné, že to krachne, ale rodina byla něco co mu za to dlouho stálo, aby to nerozseknul. Rozseknul to pro tchýni v nejhorší možnou chvíli, týden před oslavou jejich padesátin se provalila jeho nevěra a on při vidině svého dalšího štěstí spálil ze dne na den všechny mosty. Najednou měl hezčí, mladší, zcela bezstarostné stvoření. Tchýně se z toho hrabala do minulého podzimu. V podstatě nebyla schopná mít radost z čehokoliv, na druhou stranu je to statečná úžasná baba a loni začala konečně bojovat. Dala si inzerát, chodila na schůzky, hledala. Chlápci byli pestrá plejáda a pak přišel konečně kompatibilní chlap. Dneska díky němu má barák plný smíchu. Je to dvakrát ženatý vdovec, který má celkem 5 dospělých dětí. Je úplně obyčejný, lidský se srdcem na dlani. "Přitáhla" si ho až ve chvíli, kdy se naučila žít sama se sebou a otevřela cestu kam dál.  Sama říká, že dostává za pár měsíců víc než dostala v porci lásky a úcty za celý život. A o tom životní krachy jsou.

A tchán? Přítelkyně je sice oficiálně rozvedená, ale stále se svým exmužem žije a přes pokusy tchána si jí vzít to nikdy neudělá, že by odešla. Došli tak daleko, že měli koupené snubní prstýnky, zaplacenou svatební dovolenou a pro ni si přijel muž a odstěhoval si ji zpátky domů. Pořád k tchánovi dochází za účelem sexu. Má za to dokonalý servis od dvou mužů, co nezařídí jeden, tak zvládne druhý- voňavčičky, šatičky, botičky, muž jí vozí do práce, můj tchán z práce nebo obráceně. Když je řada na tchánovi s odvozem do práce, tak jí dělá svačinu. Odešel za vidinou, že zažije něco úžasného, zažívá, miluje tu ženskou takovou jaká je, ale stáří nezastavíš a najednou mu dochází, jak je to na houby a jak je vlastně sám. O tom to taky je, život je spravedlivý, když od něho chceme moc, tak zůstane jenom "něco."

Upravil(a) hrosanek (26. 3. 2008 11:42)

 

#122 26. 3. 2008 11:36

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Hroší....dík, to je krása. Všechno do poslední větičky.
Holky, čtěte!! Netruchlete pro něco, co byste chtěly a nemáte to. Vždy nikdy nevíte, jestli by to bylo tak krásné, jak jste si vysnily. lepší je žít z maličkých radostí a ty větší přijdou samy.

Hrošánku - tvůj tulipánek se mi rozbil, musím začít znova. Chvilku strpení smile

Není tady

 

#123 26. 3. 2008 11:37

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Hrošánku to je tááák hezkýýýýý :-D Pohlazení pro dušičky :-) Díky.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#124 26. 3. 2008 11:42

OTZI
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 730

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Kukačka napsal(a):

Hroší....dík, to je krása. Všechno do poslední větičky.
Holky, čtěte!! Netruchlete pro něco, co byste chtěly a nemáte to. Vždy nikdy nevíte, jestli by to bylo tak krásné, jak jste si vysnily. lepší je žít z maličkých radostí a ty větší přijdou samy.

Hrošánku - tvůj tulipánek se mi rozbil, musím začít znova. Chvilku strpení smile

Kuky -svatá pravda. A radovat se z každého dne

Není tady

 

#125 26. 3. 2008 12:06

petra72
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Jsem v seznamu stroze - takže doplním:

Manželé jsme byli 12 let, předtím rok chození. Dvě děti. Po 8 letech kulový blesk - změna chování manžela, krize 40-ti let a ujíždějící vlak, má výhružka odstěhování - BM šel tedy sám....
Po odstěhování k mamince lol  první milenka, druhá milenka, 2 neúspěšné návraty zpět k rodině, pak další milenka-podřízená v práci.  Jejich vztah trval 3,5 roku.

Na mou žádost se BM odstěhoval - střídavě u milenky, u nás, u maminky. lol

Po 12-ti letech rozvod. Teď jsme rok rozvedeni. Komunikace byla téměř vždy celkem ucházející, BM s námi trávil i v době temna více volného času než s milenku. Kdybych ho nežádala o odcházení na noc k milence, byl by u nás i spal a ke slečně chodil jen občas. Dovolené BM chtěl trávit s námi i s ní - celkem klasický Burianův oslík.

Teď BM se od ledna snaží vrátit k naší původní rodině.

Tč. skoro měsíc milenka už není aktuální. PRÝ. BM se snaží vrátit se zpět, opravdu dělá vše pro to, abychom to zkusili žít zase spolu. Měsíc je opravdu zlatíčko. Musím říct, že je to fakt až neuvěřitelné.

ŽE BY NOVÝ ZAČÁTEK? lol

Takže - skorem všechny písmenka, i to pod čarou. lol   Je krásné, jak je život pestrý. lol

Upravil(a) petra72 (26. 3. 2008 12:14)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů