Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1151 25. 6. 2021 15:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Petr100 napsal(a):

Na rozdíl od tebe dobře. A ty? Nejlepší je odpovědět na otázku otázkou. Dělej s tím něco.

Chacha!!!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1152 25. 6. 2021 16:55

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Nejde mi citovat, tak kopíruji:
Vždy to byla podvodnice a lhářka, a vyšetřovala jí policie, i tady v bb.
Nic nestudovala a nebyla nemocná. Chvilku byli i členové bb podezřelí...


Ano, byla, a jak to souvisí s tím, jak by se kdo choval s vidinou blížícího se konce, resp. s tím, jestli studium v terminálním stádiu choroby je příznakem podvodného jednání? va  Potíže s logikou? gloria


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#1153 25. 6. 2021 17:41

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Xsara1 napsal(a):

Ano, byla, a jak to souvisí s tím, jak by se kdo choval s vidinou blížícího se konce, resp. s tím, jestli studium v terminálním stádiu choroby je příznakem podvodného jednání? va  Potíže s logikou? gloria

No u tebe jistě. I s tou "pamětí" 🤓.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1154 25. 6. 2021 17:51

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Xsara1 napsal(a):

...Soudit podle toho na podvodníka mi připadá takové trochu... no řekněme zjednodušené.

...Soudit podle toho, co napsala Erem, že je blbka, mi připadá takové trochu... no řekněme zjednodušené...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1155 25. 6. 2021 20:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

rina napsal(a):

Vždy to byla podvodnice a lhářka, a vyšetřovala jí policie, i tady v bb.
Nic nestudovala a nebyla nemocná. Chvilku byli i členové bb podezřelí...

rino, jak jsi na tohle přišla v kontextu s níže psaným? lol  To je úplně mimo.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1156 25. 6. 2021 23:13

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

rina napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

...Soudit podle toho na podvodníka mi připadá takové trochu... no řekněme zjednodušené.

...Soudit podle toho, co napsala Erem, že je blbka, mi připadá takové trochu... no řekněme zjednodušené...

A za to, že tak soudíš, můžu já? va  Něco v tom smyslu jsem snad napsala? Nebo jen naznačila? Možná mᚠkromě jiných potíží taky potíže s pochopením textu.

Upravil(a) Xsara1 (25. 6. 2021 23:16)


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#1157 26. 6. 2021 7:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tak jo. Když myslíte...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1158 26. 6. 2021 8:36

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Xsara1 napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Pruzracne to bylo,hlavne tim vzdelavanim se.Na co,kdyz cloveku zbyva par tydnu.Hodne psala o vzdelavani se.

Erem, protože to tobě připadá nesmyslné nebo divné, to ještě neznamená, že to takové opravdu je. Předpokládám, že ty jsi nikdy před sebou neměla vidinu několika posledních týdnů, tak asi těžko můžeš soudit. Já taky nevím, co bych v takové situaci dělala, ale jak se znám, neviděla bych to na rozházení úspor nebo skok padákem. Možná bych zalezla někam do kouta a tiše plakala, možná bych taky chtěla dokončit, co jsem začala. Soudit podle toho na podvodníka mi připadá takové trochu... no řekněme zjednodušené.

Ja teda nevim,ale lide studuji,aby meli lepsi budoucnost.Dobre placene zamestnani.Estelu necekalo nic s toho,kdyz byla v poslednim stadiu.Mam za to,ze i sportovala zavodne.Pak zase psala jak je unavena,ze nemuze stat ani s postele.Takze dalsi pruzracna vec sportovani a hrozna unava.Lez jako vez.Mam za to,ze v te diskuzi jsem psala,ze se me ten pribeh Estela nezda,byla jsem tam za to napadnuta nejmene Majkou.Diskuzi dohledavat nebudu,jsou pribehy tady na babinete,ktere byli pro me natolik silne,ze si je pamatuji.Jako treba diskuze na tema,ze manzel ma cely tyden venku na sporaku jidlo a nekolikrat za den si ho ohriva a ji ho,ze ho dava i svym detem.Take dobra kravina a spousta lidi na to verila.Ja teda rozhodne ne,protoze pri takove konzumaci takoveho jidla by ten clovek byl,uz davno s otravou v nemocnici.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1159 26. 6. 2021 10:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Erem, 👍 godlike
Ti co tady píšou že jsou to nesmysly, zřejmě jen cosi vytrhli z kontextu a nevidí podstatu věci jako celek... cool


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1160 26. 6. 2021 11:16

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tak jistě erem, teď jsi to rozsekla.
Jen bych se zeptala, jak dlouho jsi studovala, že mᚠtak jasno o pohnutkách všech studentů. vissla

Ale jinak jsme se dost odchýlili od tématu. Neměla jsem v úmyslu tady řešit jestli Estelu mohli nebo nemohli všichni prohlédnout hned. Je zcela zjevné, že se k ní každý postavil podle svého založení - ti, co jsou ochotní kdykoliv pomoct a podat pomocnou ruku to prostě udělali, ti ostatní věrni svému vidění světa viděli podvodníka. Prostě každý to, co je mu blízké.
To nic nemění na tom, že ti pomáhající udělali tenkrát úžasnou věc, což někteří dodnes jaksi nejsou schopni pobrat. smile


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#1161 26. 6. 2021 11:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Xsara1 napsal(a):

Tak jistě erem, teď jsi to rozsekla.
Jen bych se zeptala, jak dlouho jsi studovala, že mᚠtak jasno o pohnutkách všech studentů. vissla

??? va

..... ti pomáhající udělali tenkrát úžasnou věc, což někteří dodnes jaksi nejsou schopni pobrat. smile

Pomáhat podvodníkovi mi nepřijde jako úžasná věc! Mno, někteří, co ji neodhalili zavčasu, spíš nepobrali, jak je oblafla a odešli, ev. si změnili nicky, aby si to nemuseli přiznat 🤡


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1162 26. 6. 2021 13:27

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Poslední tazatelka se neozvala. Určitě kvůli mně, rejpalce!
Zato jsme oživili "ožehavé" téma, že?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1163 26. 6. 2021 14:11

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Lidi na sebe křičí.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1164 26. 6. 2021 21:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

eremuruss napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Pruzracne to bylo,hlavne tim vzdelavanim se.Na co,kdyz cloveku zbyva par tydnu.Hodne psala o vzdelavani se.

Erem, protože to tobě připadá nesmyslné nebo divné, to ještě neznamená, že to takové opravdu je. Předpokládám, že ty jsi nikdy před sebou neměla vidinu několika posledních týdnů, tak asi těžko můžeš soudit. Já taky nevím, co bych v takové situaci dělala, ale jak se znám, neviděla bych to na rozházení úspor nebo skok padákem. Možná bych zalezla někam do kouta a tiše plakala, možná bych taky chtěla dokončit, co jsem začala. Soudit podle toho na podvodníka mi připadá takové trochu... no řekněme zjednodušené.

Ja teda nevim,ale lide studuji,aby meli lepsi budoucnost.Dobre placene zamestnani.Estelu necekalo nic s toho,kdyz byla v poslednim stadiu.Mam za to,ze i sportovala zavodne.Pak zase psala jak je unavena,ze nemuze stat ani s postele.Takze dalsi pruzracna vec sportovani a hrozna unava.Lez jako vez.Mam za to,ze v te diskuzi jsem psala,ze se me ten pribeh Estela nezda,byla jsem tam za to napadnuta nejmene Majkou.Diskuzi dohledavat nebudu,jsou pribehy tady na babinete,ktere byli pro me natolik silne,ze si je pamatuji.Jako treba diskuze na tema,ze manzel ma cely tyden venku na sporaku jidlo a nekolikrat za den si ho ohriva a ji ho,ze ho dava i svym detem.Take dobra kravina a spousta lidi na to verila.Ja teda rozhodne ne,protoze pri takove konzumaci takoveho jidla by ten clovek byl,uz davno s otravou v nemocnici.

Erem, ty ses minula povoláním! Že tys nešla na policajta či kriminalistu!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1165 26. 6. 2021 21:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

rina napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

Tak jistě erem, teď jsi to rozsekla.
Jen bych se zeptala, jak dlouho jsi studovala, že mᚠtak jasno o pohnutkách všech studentů. vissla

??? va

..... ti pomáhající udělali tenkrát úžasnou věc, což někteří dodnes jaksi nejsou schopni pobrat. smile

Pomáhat podvodníkovi mi nepřijde jako úžasná věc! Mno, někteří, co ji neodhalili zavčasu, spíš nepobrali, jak je oblafla a odešli, ev. si změnili nicky, aby si to nemuseli přiznat 🤡

Pomáhat s dobrým úmyslem je vždy dobrá věc! A ti co pomáhají, tak mají dobré srdce. Že v životě každý někdy natrefíme na hajzla, vychcánka, apod. - to je už věc druhá.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1166 27. 6. 2021 11:58

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tazatelka má možná i jiné zájmy, než sedět u kompu a odpovídat na konspirační výplody.
Takže můj poslední příspěvek k tomuto tématu.
Jsou mi zajisté milejší lidé, kteří podají pomocnou ruku i za cenu, že naletí podvodníkovi, něž přizdisráči, kteří analyzují každé slovo a vyrábějí složité závěry na základě několika příspěvků. Jsou mi zajisté milejší než lidé, co tak dlouho zkoumají, jestli pomoct nebo ne, až si konečně najdou nějaký ten důvod k tomu, proč by to byla chyba. Prostě pomoct nechtějí, jen si to potřebují nějak obhájit. Jakoby to nebyla každého věc, kterou není potřeba před nikým obhajovat a zdůvodňovat.
S Estelou jsem se nikdy nesetkala, v té době jsem ba BB ani moc nepřispívala z důvodů, do kterých nikomu nic není. Kdyby to tak bylo, klidně a vlastně i hrdě bych se k tomu přihlásila. Protože i když byla Estela podvodnice, v konečném důsledku ta pomoc šla potřebným. A dodnes mě mrzí, že jsem se tenkrát nezapojila. Už jen proto, že bych dnes možná měla o nějakou tu výbornou kamarádku navíc.
Těm pomáhajícím se vůbec nedivím, že odešli. To, co tady tenkrát proběhlo, bylo nechutné. Kdejaký hňup si tu hrál na psychologa amatéra (některým to i zůstalo), a měl potřebu rýpat do věcí, do kterých mu vlastně vůbec nic nebylo. Banda hyen, nic jiného.
Z některých přímo odkapávala škodolibá radost. Škoda, že nikdy nepochopili, jací jsou chudáci ubozí.
Takže pokud se někdo diví, kam a proč odtud někteří lidé zmizeli, tady je odpověď. Ti, se kterými bylo o čem mluvit, co byli vtipní, chytří a měli co říct, odešli. Zůstaly štěkny a zapšklé babizny, které se tu potom podivovaly, že jaksi není na koho štěkat, takže odtud jedna po druhé zmizely taky. Samozřejmě až na výjimky z obou skupin.
Postupně přišli noví, ale už to tady prostě nikdy nebylo takové, jako před Estelou.

P.S. a jen tak na okraj, poznámka o změně nicku je opravdu vynikající od někoho, kdo převléká kabáty a přezdívky rychlostí blesku, jen aby se oknem mohl vrátit tam, odkud ho pro sprostotu dveřmi vyhodili. roll A vždycky se několik dní snaží tvářit jako někdo úúúplně jiný, než se zase proflákne svou nevymáchanou hubou a následuje další ban a tak pořád dokola ad nauseam.


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#1167 27. 6. 2021 11:59

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

LENNNA napsal(a):

Pomáhat s dobrým úmyslem je vždy dobrá věc! A ti co pomáhají, tak mají dobré srdce. Že v životě každý někdy natrefíme na hajzla, vychcánka, apod. - to je už věc druhá.

Jsem ráda, že to někdo vidí stejně. Děkuju.


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#1168 27. 6. 2021 12:05

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Jsem ráda že ne všichni!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1169 27. 6. 2021 12:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Xsara1 napsal(a):

Těm pomáhajícím se vůbec nedivím, že odešli. To, co tady tenkrát proběhlo, bylo nechutné. Kdejaký hňup si tu hrál n
P.S. a jen tak na okraj, poznámka o změně nicku je opravdu vynikající od někoho, kdo převléká kabáty a přezdívky rychlostí blesku, jen aby se oknem mohl vrátit tam, odkud ho pro sprostotu dveřmi vyhodili. roll A vždycky se několik dní snaží tvářit jako někdo úúúplně jiný, než se zase proflákne svou nevymáchanou hubou a následuje další ban a tak pořád dokola ad nauseam.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1170 27. 6. 2021 12:16

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

rina napsal(a):

Xsara1 napsal(a):

Těm pomáhajícím se vůbec nedivím, že odešli. To, co tady tenkrát proběhlo, bylo nechutné. Kdejaký hňup si tu hrál n
P.S. a jen tak na okraj, poznámka o změně nicku je opravdu vynikající od někoho, kdo převléká kabáty a přezdívky rychlostí blesku, jen aby se oknem mohl vrátit tam, odkud ho pro sprostotu dveřmi vyhodili. roll A vždycky se několik dní snaží tvářit jako někdo úúúplně jiný, než se zase proflákne svou nevymáchanou hubou a následuje další ban a tak pořád dokola ad nauseam.

Opravdu
Nechutné, ano, nechápu!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1171 27. 6. 2021 12:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Nevymâchanou hubou? Tím myslíš tu svou vymachanou, kterou tady dělᚠz uživatelů blbečky?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1172 27. 6. 2021 12:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

rina napsal(a):

Nevymâchanou hubou? Tím myslíš tu svou vymachanou, kterou tady dělᚠz uživatelů blbečky?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1173 2. 7. 2021 21:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Holky, já jsem hrozná, jsem tady už tak dlouho, ale ta Estela mě úplně minula. Vůbec nevím, že tady něco takového proběhlo. Jen vím, že už jste to před časem zmiňovaly a vzpomínaly...

a to, že lidé si navzájem mají snahu pomoct, je jen dobré. Vychcanci se najdou, to se stalo přece i teď při tornádu. hlavně se nenechat takovými....odradit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1174 2. 7. 2021 21:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Judyna napsal(a):

Holky, já jsem hrozná, jsem tady už tak dlouho, ale ta Estela mě úplně minula. Vůbec nevím, že tady něco takového proběhlo. Jen vím, že už jste to před časem zmiňovaly a vzpomínaly...

a to, že lidé si navzájem mají snahu pomoct, je jen dobré. Vychcanci se najdou, to se stalo přece i teď při tornádu. hlavně se nenechat takovými....odradit.

Judy, to se nedalo tenkrát přehlédnout! Možná jsi jen zapomněla...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1175 2. 7. 2021 22:17

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ani já o tom případu nemám tušení, ale jsem tu až od roku 2014.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů