Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 25. 3. 2008 10:57

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Kuki neruš mi sociologický průzkum :-), náhodou z toho začínají být vidět určitý věci


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#77 25. 3. 2008 11:02

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Salen napsal(a):

Kuki neruš mi sociologický průzkum :-), náhodou z toho začínají být vidět určitý věci

To jo, jen si myslím, že se Ti tam vloudila chybička u Selimy: Píšeš "manžel", ale ona podle mě vdaná nikdy nebyla...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#78 25. 3. 2008 11:06

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Salen napsal(a):

Kuki neruš mi sociologický průzkum :-), náhodou z toho začínají být vidět určitý věci

Já o tom přemýšlím a to hodně. O svém manželství i o svém "nelegálním" vztahu, ale jaksi bych to viděla na samostatné kategorie. Mám drobné a víc než drobné odchylky. Nedokážu se nikam zaškatulkovat.
MMCH - včera jsem vykonala velikonoční návštěvu u tchánů a po dlouhé době paní máti hovořila o synovi. Neradostné zprávy. Myslím, že je unavený životem v pustině a dojížděním, neúspěchy v práci a starostí o mladou. Trošku zdravotní problémy, tlouška, tlak a podobně. A nemůžu říct, že bych měla nějaký pocit zadostiučinění...

Není tady

 

#79 25. 3. 2008 11:14

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mikeši - ještě že to po mě někdo kontroluje :-)
Kuki - to je asi dobrá známka, že z toho nemᚠškodolibou radost, ne? To já bych asi měla. Ale ono taky hodnocení maminky se nemusí shodovat s pohledem jeho. Moje tchýně vidí např. svého syna taky jako chudáka, kterému nemá kdo uvařit (tak mu vaří sama) a který si musí sám vyprat a jak sešel, protože pořád jen dře. Realita je jiná.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#80 25. 3. 2008 11:36

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Salen - matka měla dobré hodnocení, má jediného syna a velmi se trápí. A mě už nejde o to, že jsme se rozvedli. Spíš o to, že je prostě v pr... a ví, že si za to může sám, že jsem ho upozorňovala na budoucí problémy, které musí musí zákonitě nastat. Dlouho jsem nechávala čas a otevřená vrátka, ale nechtěl a velkopansky (furiantsky) odešel. Teď má takový starosti, jako nikdy. A to unavuje a zabíjí náladu a vztah s mladým děvčetem. Asi to ztratilo veškeré kouzlo.
Víš, já vždycky říkám, že všechno souvisí se vším. Takže když se ti nedaří v jednom, zákonitě to přeneseš do dalšího segmentu svého života, a chceš nebo ne. A to se mu právě děje.
Jsou tu lidi, kteří mě znají na živo. A myslím, že mohou potvrdit, že se cítím v pohodě, nejsem utrápená a celkem spokojeně žiju. Tohle ze mně vyzařovala celý život, s výjimkou dvou let kolem rozvodu. A já dobře vím, že tahle "aura pohody" padala dřív i na něj a že z ní těžil. Najednou to nemá a ta ztráta pohodového rodinného zázemí je bohužel dost citelná. I fyzicky. Nᚠspolečný lékař mě na to taky upozornil.
Vím, že to zní poněkud nabubřele, jenže to tak cítím.

Není tady

 

#81 25. 3. 2008 11:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mikeš napsal(a):

Salen napsal(a):

Kuki neruš mi sociologický průzkum :-), náhodou z toho začínají být vidět určitý věci

To jo, jen si myslím, že se Ti tam vloudila chybička u Selimy: Píšeš "manžel", ale ona podle mě vdaná nikdy nebyla...

Mikeško, nebuď puntičkár - žili sme spolu 9 rokov, vychovávali jeho syna, jeden čas obe deti(bol dva razy ženatý a z každého manželstva mal po 1 dieati), chvížu som mu pomáhala aj  s podnikaním - myslím, že sme mali tesnejší vzah, než je tvoje manželstvo reta
Na druhej strane uznávam, že rozchod bol o niečo málo jendoduchší - nemuseli sme ho rieši súdnou cestou, ale aj tak sme sa hádali o financie, zariadenie, veci roll . Najviac asi o psa. Keby nie mojej vežkorysosti(nežutujem to), ktovie ako by nakoniec nᚠrozchod vyzeral. V tom vidím hádam jediný rozdiel oproti "oficiálnemu" manželstvu. Všetci to brali ako skutočné manželstvo; mmch jeho rodine chodievam dodnes na rodinné príležitosti a oslavy(hlavne kvôli deom, kt. som vychovávala), on našim nie....

Upravil(a) Selima (25. 3. 2008 12:06)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#82 25. 3. 2008 12:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

P.S. Prečo mi v štatistike chýba Vanilka a Lucia33? Aha, ono sa asi berú len tí, ktorí sa sami do ankety prihlásili...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#83 25. 3. 2008 12:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Inak, kuki, ja ti véééžmi rozumiem, presno mám podobný pocit v súvislosti s bývalým. On je "prudič", cholerik a prúserák a ja som optimistická kžuďaska, ktorá dlho žehlila mnohé jeho záležitosti, hlavne vzahy. On vyšiel dlhodobo s málokým. Potom sa mermomocou so mnou rozišiel a "šiel za svojím šastím", ktoré malo podobu vysnívaného podnikania v potravinách s milovanou ženuškou. Pomerne zanedlho skončil bez bývania(vyhodila ho po roztržke zo svojho bytu a jeho bol prenajatý), s dlhom, ktorý spláca hádam dodnes(spreneverila, resp. vzala spoločné peniaze) a s obchodom na krku, kde zostal pracova kao jeidný a kde musel maka denne 12 hodín, len v nedežu "iba" asi 8 hodín; vrátane zásobovania, ktoré si robil tiež sám, makal v podstate každú chvížu, keď nespal. Býval v nebytových priestoroch, ktoré si sám upravil. hmm Nakoniec mal zdravotné problémy - niečo so srdcom - a búračku, takže dnes býva v menšom byte, než keď sme sa rozhcádzlai, má taxík na leasing, stále zdravotné problémy(prestal fajči, čo vo vzahu so mnou odmietla, sviniar) a údajne žije stále sám - on, čo vykrikoval, že nevie ži sám. Jednoducho sa splnilo, čo akosi videli všetci okrem neho(hlavne všetci, čo poznali aj jeho milenku - teda aj ja). Pre mňa toto zadosučinenie už ale prišlo neskoro. Naše kožaje sa už rozišli a tá moja mierila úplne inam.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#84 25. 3. 2008 13:43

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Selimko, já jsem Ti chyběla? pussa hjarta par

U nás to bylo dlouho B, pak C pak F, jestli se finále nakonec povede nebo ne, to nevím a když to tak čtu, tak v budoucnu nevylučuju ani G a třeba i A nebo E, kdo ví, co nám život přinese. wink  Jen tedy ze současného pohledu vylučuju D, na to nemám nebo mi za to ten můj miláček nestojí.

Není tady

 

#85 25. 3. 2008 13:46

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tak to můj ex jenom kvete. Za tu dobu, co jsme se rozešli, přibral 10 kg. Vydělává velmi dobře (pracuje v justici), jeho nová žena je narozdíl ode mě výborná kuchařka a skvěle zvládá péči o dcerku i malého, zatímco já byla ze dvou dětí naprosto vyšavená a nezvládala absolutně nic. Zároveň je mladší než já o 17 roků, daleko sebevědomější (ač pouze vyučená a já mám VŠ), veselejší a víc společenská. Prostě můj ex si opravdu polepšil, zatímco já jsem přišla o smysl života a vůbec nevím, kde ho mám začít znovu hledat.

Není tady

 

#86 25. 3. 2008 13:56

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ahoj, naši se rozvedli když mi byli 3 roky, od mého 1 roku spolu nežili.
Vycházejí spolu velmi dobře a to i s jeho další ženou. Mám dokonce fotku z tátových 60-sátin, kde v kuchyni jsou vidět dvě "babky" jak spolu myjí nádobí. A otec sedí u stolu. big_smile
Někdy tátova žena říká mojí mámě: já jsem ti kolikrát záviděla, že jsi se s ním rozvedla a moje máma se jen usměje.

Není tady

 

#87 25. 3. 2008 14:05

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

poznám pani čo po 10 rokoch koli láske spálila všetky mosty, jej muž je aj po 21rokoch sám. Jej láska ked stratila čaro zakázaného bola trpká, horkos si vypili 3+3 deti. ende


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#88 25. 3. 2008 14:07

x62358
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivanko v sobě. Ty chceš pořád žít život svého muže. Nejde to!!

 

#89 25. 3. 2008 14:14

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mikeš napsal(a):

Čistě statisticky: Všímáte si, že když pomineme Nabuko, tak to jsou všechno případy, kdy manželství trvala 15, 20, 25 let??? Čili - "hrozně dlouho".....

a není to proto, že manželství již svůj úkol splnilo ?
děti velký (nebo skoro velký) ... "se jim to dá vysvětlit"
majetek nahrabanej ... "je co dělit"
vrásky a faldíky nadělaný ... "jsou mladší a hezčí larvičky"

a taky osoba, která se mnou prožila  moje neúspěchy, mi ty neúspěchy tou svou přítomností tak nějak pořád připomíná ... "jde se za lepšími a zářnějšími zítřky"

ps. neberte si to nikdo osobně smile , taky jsem rozvedená


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#90 25. 3. 2008 14:20

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivana napsal(a):

Tak to můj ex jenom kvete. Za tu dobu, co jsme se rozešli, přibral 10 kg. Vydělává velmi dobře (pracuje v justici), jeho nová žena je narozdíl ode mě výborná kuchařka a skvěle zvládá péči o dcerku i malého, zatímco já byla ze dvou dětí naprosto vyšavená a nezvládala absolutně nic. Zároveň je mladší než já o 17 roků, daleko sebevědomější (ač pouze vyučená a já mám VŠ), veselejší a víc společenská. Prostě můj ex si opravdu polepšil, zatímco já jsem přišla o smysl života a vůbec nevím, kde ho mám začít znovu hledat.

smysl života je starat se o nevděčnýho hajzlíka ???
notááák, klid Ivčo
mrkni na jiná vlákna - například Smrt dcery - snad ti dojde, o co  tady na tý  kulatý věci jde

Upravil(a) Jessika (25. 3. 2008 14:40)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#91 25. 3. 2008 14:27

emanuela
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2007
Příspěvky: 55

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

a není to proto, že manželství již svůj úkol splnilo ?
děti velký (nebo skoro velký) ... "se jim to dá vysvětlit"
majetek nahrabanej ... "je co dělit"
vrásky a faldíky nadělaný ... "jsou mladší a hezčí larvičky"

a taky osoba, která se mnou prožila  moje neúspěchy, mi ty neúspěchy tou svou přítomností tak nějak pořád připomíná ... "jde se za lepšími a zářnějšími zítřky"

ps. neberte si to nikdo osobně smile , taky jsem rozvedená

ANO JE TO TAK I MANŽEL MĚ TO PARKRÁT ŘEKL.
TAK ŽENSKÝ NECHTE JE JÍT, JÁ VÍM ŽE JE TO T̎KÝ, JÁ SE TAKY SNAŽILA, ALE KDYŽ NĚKDO NECHCE NIC NENADĚLÁTE.
NEŽIJTE JEJICH ŽIVOT, NEPŘEM݊LTE CO DĚLAJÍ, ZDA JSOU ŠTASTNI, MUSÍTE ŽÍT SVŮJ ŽIVOT.......

Není tady

 

#92 25. 3. 2008 14:55

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Můj smysl života nebyl starat se o manžela. Já se o něj nikdy nestarala, nejsem pečovatelka, chtěla jsem s ním prostě žít, užívat si života - cestovat, výletovat, chodit do kina, do divadla atd.  Tohle samozřejmě te´d dělám s různýma kamarádkama a známýma, ale mě to bez mého ex prostě nebaví. Děti mě už tolik nepotřebují a já nevím, co dál se svým životem. Jiného muže nechci a sama nejsem zvyklá žít. Jsem te´d v jakémsi vakuu, nevím, co dál ...

Není tady

 

#93 25. 3. 2008 15:11

x62358
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivanko ty prostě nechceš....s tím nikdo nic nenadělá - jen ty sama.

 

#94 25. 3. 2008 15:26

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

ffly napsal(a):

Ivanko ty prostě nechceš....s tím nikdo nic nenadělá - jen ty sama.

Bude sama jo to mᚠMotýlku pravdu. Ale živpot není jen o chození do kina, divadla, dovolených. jak to zpívá Zagorka, "maluj zase obrázky ......" Jo život je občas i o tom sednout vyhrnout rukávy a makat.Ba sice jen o sebe, ale tím i o toho druhého. POkud není na loži smrtelném  pak je to svou přítomností a pracovitostí, ....


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#95 25. 3. 2008 15:40

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Jessika napsal(a):

a není to proto, že manželství již svůj úkol splnilo ?
děti velký (nebo skoro velký) ... "se jim to dá vysvětlit"
majetek nahrabanej ... "je co dělit"
vrásky a faldíky nadělaný ... "jsou mladší a hezčí larvičky"

a taky osoba, která se mnou prožila  moje neúspěchy, mi ty neúspěchy tou svou přítomností tak nějak pořád připomíná ... "jde se za lepšími a zářnějšími zítřky"

ps. neberte si to nikdo osobně smile , taky jsem rozvedená

A taky pro to, že ujíždí vlak, umírají první spolužáci, kamarádi, ozývají se první příznaky stáří a zatímco ženská je s tím více smířená, dokonce se na babičkovství mnohdy těší, v chlapovi to řve "ještě néééééé" :-). A nová láska, případně pozdní dítě to všechno na pár let oddálí. (Aby to pak dopadlo s o to větší intenzitou, ale to už je jiná pohádka).
A taky pro to, že po 20 a více letech dojdou vedle sebe lidi občas každý někam jinam. Nemyslím si, že by to muselo být důvodem rozvodu, protože po tolika letech je tolik společných zážitků, že se na tom dá stavět, i když v jiných sférách si jede každý už jen po své koleji. Ale objevení nové tvářičky, která stojí právě u té nové koleje, která manželku nezajímá, to může být taková šastná síla, že to dokáže manželství položit.

Upravil(a) Salen (25. 3. 2008 15:47)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#96 25. 3. 2008 15:56

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

ffly, asi mᚠpravdu. To samé mi řekl psycholog - vy ho nechcete nechat jít. No, nechci. Celý život jsem toužila po jediném - být s ním až do smrti. Myslela jsem, že máme společné zájmy a že to na hezký život stačí. Ale nestačilo.
Nechci ho nechat jít, protože bych byla tak strašně sama, že bych to neunesla. Já se strašně bojím být sama a nechci "lovit" někoho jiného. To mě traumatizovalo už v 17-ti, nenáviděla jsem to seznamovat se s nějakými kluky. Byla jsem tak šastná, že tohle mám už navždy vyřešené a tu mᚠčerte kropáč, mám to tu zas - dilema - být sama nebo hledat jiného. Ale já nechci jiného, chci toho "svého"!!!

Není tady

 

#97 25. 3. 2008 16:14

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivano - vyšla knížka od čarodějky Košanové - Magická padesátka. Kup si jí. Stojí necelé dvě stovky. Já nevěřím na čarodějky a bohyně (tedy jak kdy :-)), ale ona v té knížce vypráví příběhy několika 50tiletých žen, které opustil manžel. A moc hezky popisuje všechny ty pocity, které bohužel tak důvěrně známe. No vždy víme ..... skoro každá z nás, když byla na dně, sáhla ke kartám, horoskopům, věštbám - takže tyhle ženské za svůj život toho slyšely mnoho. A ty příběhy končí šastně. Ta knížka dává novou naději. Fakt!


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#98 25. 3. 2008 16:14

x62358
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ivanko a co s tím ale uděláš, přeci nezahodíš celý svůj život? Vždy ty žiješ, dýchᚠa tak si to kazíš. Já když tě vždycky čtu, tak mi je to tak líto, že se nechceš odrazit, nechceš hledat nějaký pozitivum celý tý situace a nejradši bych ti naplácala na prd*l!!
Ty jsi umanutá, chceš umanutě jen toho svýho, který už je dávno za kopečkama. Vytvořila sis boha, ideál....ale o tom život není. On není takový ideál jak ho vidíš ty, a je co chce...ale ty ŽIJ dál.

 

#99 25. 3. 2008 17:15

solkla
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 176

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tak i já se svou "troškou do mlýna". Po 10 letech manželství, 12 ti letech vztahu a dvou dětech moje nevěra, která se provalila, řešena manželem nebyla vůbec. Trvala asi rok /už si ani přesně nepamatuju/, z toho asi půl roku po provalení. Rozchod s milencem oboustraný, prostě to vyprchalo. Oba jsme v manželství pokračovali, je to už 5 let a máme s manželem lepší vztah než před tím. Nikdy jsme o nevěře nemluvili ani slůvkem.


Veď mě,dobrotivé světlo,nepropustnou tmou,veď mě do bezpečí.Již se snáší černá noc a já bloudím ztracený,veď mě do bezpečí. Dosud jsem nepoznal úzkost a nikdy jsem nežádal,abys mě chránilo.Vždy jsem kráčel vlastní cestou,avšak nyní prosím,veď mě do bezpečí.Kéž s novým jitrem přivítá mě úsměv andělů,které jsem kdysi miloval a na něž jsem zapomněl. (John Henry Newman: Veď mě, dobrotivé světlo)

Není tady

 

#100 25. 3. 2008 17:30

Růža
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1098

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Hlásím se k bodu A - ale až po dvou letech - zprvu to bylo D - nevěra ze strany manžela po 18 letech - bydlí u své "selky" (tak jí říká tchýně)  -  rozvod zatím nepodán - problém s majetkovým vyrovnáním - vycházíme s ještěmanželem přátelsky - mám nový vztah, ve kterém jsem sastná smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů