Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 15. 5. 2008 16:05

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

No konečně někdo vysoce osvícený, kdo mne nasměroval k veřejným informacím a nehnal mne houfně směrem ke stádu zaslepených a zaplacených ... Diky Miš - již mám dostatek informací o CB a letadélcích s postřikem atd.... děkuji.... godlike to bylo vše, oč jsem tady od rána žádala, ale nikdo z vysoce postavených duchovním mi to tady pořád nechtěl objasnit, páč měly pocit, že jim šahám na jejich pána....

Ale mi je ten pán opravdu zcela jedno a klidně a má placený přístup na své stránky. Vždy mu to nikdo nezakazuje.. Jen mi bylo divné, že se zde straší lidi,ale informace k tomu jsou tajné a placené.... Znovu opakuji, pokud jsou tak tajné a tak draze získané, a je prodává licenčně, ale za daleko dražší peníze....

Pandoro, co to plácᚠs telefonem a meniskem? N dotaz, jak funguje telefon, očekávám, popis přístroje a jeho funkci, proč bych měla chtít slyšet, jak funguje meniskus?

Na můj dotaz, proč by se mělo letadlo otáčet u hranic a létat jen nad Českem (když na wikipedii se pisá, že to není český výmysl, nýbrž americký), tak že by v Německu nechtěli odrážet sluneční paprsky atd...?  Jsem chtěla slyšet pouze jasnou odpověď, nikoliv to, proč toho pána při tom bolí hlava, jak si asi myslíš Ty...

Není tady

 

#77 15. 5. 2008 16:11

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Jeňýk napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Ne všem, ale všemu. Raději budu mít vysmátej život než zatrpklej, no ni?

Jo tohle je myslim docela zásadní věc celýho tohohle vlákna a podobnejch blábolů. On si člověk opravdu může vybrat zda ten svůj přidělenej časovej úsek na tomhle světě opravdu prožije a nebo se bude každý ráno probouzet s hrůzou co na něj zase "globální vláda" připravila a zda ho bude práškovat berýliem a nebo pouze sledovat kamerama na křižovatkách. wink

Ono je docela zajímavý sledovat co nastane ve chvílce kdy si z těhle povídaček uděláte pr...legraci. Okamžitě přijde někdo (stále ti stejní) se zdviženým prstem a poukazem na to jak jááá mohu vědět že to není pravda. Ano nevím jestli je to pravda ale to nevědí ani oni. Pouze jsou ochotni uvěřit těmto povídačkám pana Maška a spol. a nechat si jimi otrávit svůj vlastní život.
Další věc je ta že snáze tomu uvěří právě lidé vlastním životem zklamaní po prožitých nějakých traumatech, rozvodech, nevěrách a podobnejch nepříjemnostech. Ono se tím sledováním oblohy a laděním CBček dá celkem snadno zapomenout třeba na to že je člověk sám, že ho opustil partner či ho vyrazili z práce. Takovým lidem je opravdu velice snadné předložit toho nepřítele který může za jejich životní smůlu a podat mu rádoby pomocnou ruku v cestě za SVĚTLEM. tongue


Pandorraa napsal(a):

Horší je to ale ustát, když vyjadřuješ své přesvědčení a kolem sebe mᚠpořád lidi, kteří vyjadřují zase to svoje, které vůbec nemusí být identické, přesto k tobě stále přicházejí smile (asi tak, jako ty pořád na osud ap. - nedá ti to spát, nezapírej)

Pandorro já myslim že už jsem víckrát napsal že mě do určité míry zajímají všechny "úchylky" který lze na internetu najít. Takže jsem občasným návštěvníkem nejenom Osud.cz ale i vesmirnilide.cz, imanuel.eu , ksm.cz, odpor.org a jánevímjakých ještě v jistém smyslu sobě podobných stránek. Ono je opravdu hodně zajímavý jak jsou si v některých věcech vééélmi podobné a jejich vyznavači stejní.
Tady se řeší CBčko a proto to možná vypadá že jsem od rána na Osudu abych zjistil co nového nám pan Mašek předloží....... big_smile
Jo je pravda že práškování oblohy a CBčko mě docela zaujalo, považuju to za docela povedenej majstrštyk kterýmu ovečky velice snadno uvěří. Odmalička jsme přece pozorovali "malující" letadla po obloze, tak proč teď neuvěřit vysvětlení že nás tím vlastně kdosi chce zlikvidovat nebo přeprogramovat mozek. wink Navíc u tankování letadel nás většina neasistuje, takže nemáme možnost potkat onoho tajemného pána sypajícího do nádrží berýlium........ hu...... úplně sem sám sebe vyplašil...... jdu si zkontrolovat slipky. big_smile



P.S. Velmi oceňuji že tohle vlákno zatím uniklo pozornosti největšího babinetího mudrlanta za kterým se ženy ohlížejí......... docela se obávám toho že by nám sem napsal něco ve smyslu že ON se s ním minimálně znal či dokonce byl tím tajemným pánem sypajícím berýlium ale že teď už hodlá rozdávat jen radost a lásku po světě.

A víš Jeníku, že já na většinu stránek, který ty jmenuješ, vůbec nechodím?
Proč taky.
Neřeším ani práškování ani to, zda Jirka od.por.ně bohatne z těch 78,-kč, co stojí přístup na jeho stránky, ani zda si někdo nechá či nenechá otrávit, život, vymýt mozek.....zda je třeba někoho zachraňovat, protože jeho Zdravý Rozum už dávno sedí na větvi.....
Já si totiž myslím, že každý má svobodnou vůli a je jen jeho věcí, čemu bude nebo nebude věřit.
Osobně jsem přesvědčená, že "úšklebek" na rtech časem zamrzne každému, protože je to tak už na světě zařízené, a doudám, že úsměv tam zůstane každému, kdo žije svůj život úsměvem, nikoliv posměchem a závistí.
Nemám potřebu proto cokoliv komukoliv vysvětlovat, cokoliv obhajovat..... Všichni žijeme na stejné planetě, takže všichni máme stejnou možnost vidět, slyšet a konat.
Konec světa nebude, konec jedné přihlouplé civilizuace určitě bude...to nejspíš připustí všichni, bohužel také všichni si myslí, že jich se to netýká, oni se toho nedožijí..... Nu, uvidíme.

Upravil(a) Pandorraa (15. 5. 2008 16:19)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#78 15. 5. 2008 16:14

Somaia
Host

Re: CBčko???

Tak jo... výcuc je konečně na světě, Macex dnes pokojeně usne, že něco pro sebe udělala .... a jede se dál močálem černým kolem bílých skal.... lol To nevadí, že nic nechápe, nic si nepropojí... stačí že to těm chamtivcům co vydělávají na lidským neštěstí dnes někdo pěkně zhusta natřel... lol

A není ti divné Macex, že o tom píše taky někdo jiný než ten "pomýlený JM"? A nepsala ti Pandora už na začátku, že mᚠzkusit hledat informace sama (tak jak to udělala Míša Kulíš??), možná bys objevila třeba ještě něco jiného zajímavého při tom hledání... a vo vo vo tom to je...

 

#79 15. 5. 2008 16:16

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Somaia napsal(a):

lol lol lol ty se umíš tak krásně nadzvednout ze židle  a odbrzdit...  tummenupp lol lol  proč já jsem furt tak zabržděná??? lol

Njn...lidská zabedněnost a hloupost tvářící se jak Nejbystřejší Rozum Selský mne vždycky spolehlivě dostane.
Ty brďo taky si říkám, jestli by nebylo od věci přestat trpělivě diskutovat a přejít na cizí jazyky smile))
S každým tím jeho lol
Z blbem blbsky, z namyšlencem namyšlensky, se zabedněncem zabedněnsky, s idiotem idiotsky, s ignorantem ignorantsky.... všechny je super ovládám, roky jsem je já vůl pilovala, takže nechápu, proč bych to konečně neměla zúročit, hej? wink
To bych byla přece vůl, kdyby nééé tongue
Nebo radši nee?
Babo raď stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#80 15. 5. 2008 16:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Macex napsal(a):

Pandoro, co to plácᚠs telefonem a meniskem? N dotaz, jak funguje telefon, očekávám, popis přístroje a jeho

Jj.... komu není z hůry dáno, v apatice nekoupí....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#81 15. 5. 2008 16:21

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Pandorraa napsal(a):

Macex napsal(a):

Pandorroo, napsala si, že ho velice dobře znᚠa tím pádem jsem čekala, že znᚠi tuto záležitost, která se tady řešila a pár větama mi objasníš, jak to ten Tvůj známej myslí....

Čekat můžeš, co chceš, v tom ti bránit nemohu.
Já zase nemám potřebu cokoliv PÁR VĚTAMA objasňovat.
Informací, dokonce i NEPLACENÝCH ten, kdo se skutečně chce něco dozvědět, na netu najde víc než dost.

No vidíš, já vznesla dotaz, neb jsem zjistila, že vy víte, co mne zajímá, ale jelikož mi nechceš na to odpovědět, tak neodpovíš... A finito... Já tady nepíšu a nezakládám nová vlákna s tím, že pláču, protože mi Somaia s Pandorou nechtějí odpovědět na můj dotaz.... Nechtějí, tak nechtějí, tak proč to pořád pitvᚠa obhajuješ pána díky kterému pak mají labilní jedinci pocit, že jim někdo usiluje o život. Znᚠho, znáš, jeho práce se ti líbí, tak v pořádku.... Znovu opakuji komentuji jen technickou část jeho stránek a bulvár.... Do ostatních sekcí jsem nelezla, neb nemám jednak přístup a jednak mne zajímala informace pouze letadélková....
A proč pořád naježeně čekáte, že se někdo zmíní o penězích a vyskakujete se sockama pod mostem a bezplatných službách? Vy už jste tak natrénový tady z těch vláken, kdy vás pořád někdo osočuje z okrádání a já nevím co, že už všude čekáte zase nějakou osobní urážku atd.... V klidu, v klidu....

Pokud někomu bude fungovat jeho dar i přes normální příjem peněz nebo bude lidem poskytovat servis, za který mu budou ochotni zaplatit, jenom dobře.... Však zadarmo již tady v tomto státě nedělá v podstatě vůbec nikdo, snad jen řádové sestry.... Pár dobrovolných aktivistů, ale jinak i většina členů charitativních organizací si vyplácí odměny ze sbírek.... Takže nevidím problém, proč by měl furt někdo někoho strkat pod most...
Pokud ale někdo řekne, že se bojí, že by už nemohl léčit či pomáhat lidem, kdyby si za to něco vzal, tak asi bude muset vymyslet nějaký jiný způsob, jak zaopatřit rodinu....
Ovšem dobročinná činnost, za kterou si zaslouží někdo náležitou odměnu nemá vůbec nic společného s tímto pánem.... Ale to je zase názor jednoho z běžných smrtelníků....

Není tady

 

#82 15. 5. 2008 16:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Komentuj komentuj, posuzuj odsuzuj smile
Jde ti to líp než cokoliv jiného, fakt. Jde ti to móóóc dobře.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#83 15. 5. 2008 16:27

Somaia
Host

Re: CBčko???

Ovšem dobročinná činnost, za kterou si zaslouží někdo náležitou odměnu nemá vůbec nic společného s tímto pánem.... Ale to je zase názor jednoho z běžných smrtelníků....

Já už se tě po několikáté  dnes ptám, kdože je, podle tvého mínění, ten tajemný neznámý, který rozhoduje o tom, co kdo, kolik  a za CO si zaslouží odměnu??? Pořad okolo toho kroužíš ... a nic big_smile

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 16:28)

 

#84 15. 5. 2008 16:31

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Toto je to, co si měla napsat jako svůj první příspěvěk, neb další debaty by již nepokračovaly.... lollollol
A dodatečně se omlouvám, že jsem se i na tebe obrátila s technickým dotazem. Původně to vypadalo, že na takové stránky chodíš a jsi obeznámena s problémem.... smile

A víš Jeníku, že já na většinu stránek, který ty jmenuješ, vůbec nechodím?
Proč taky.
Neřeším ani práškování ani to, zda Jirka od.por.ně bohatne z těch 78,-kč, co stojí přístup na jeho stránky, ani zda si někdo nechá či nenechá otrávit, život, vymýt mozek.....zda je třeba někoho zachraňovat, protože jeho Zdravý Rozum už dávno sedí na větvi.....

Není tady

 

#85 15. 5. 2008 16:37

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Já nekroužím, jen na to nebyl čas a nebo jsem nepovažovala za nutné  na nesmyslnou otázku odpovídat....
Ale když jinak nedáš....
Cenu práce nebo úsilí stanovuje trh a když náhodou není konkurence, tak ta osoba, která poskytuje.... A záleží na dobrém svědomí a slušném vychování každého jednotlivce jak svoji bezkonkureční službu ohodnotí.... Ovšem některým jedincům by měla být hamba za něco chtít jen entinu toho, co ve skutečnosti požadují, protože to takovou hodnotu nemá a lidé to mohou např. zjistit až posléze, protože byli oklamáni klamavou reklamou či podvodnou smlouvou apod... Proto a je to vidět i na Právním, je třeba býti neustále ve střehu....

Není tady

 

#86 15. 5. 2008 16:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CBčko???

Macex napsal(a):

a nebo jsem nepovažovala za nutné  na nesmyslnou otázku odpovídat....

Taktéž, taktéž stoltwink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#87 15. 5. 2008 16:55

Somaia
Host

Re: CBčko???

Cenu práce nebo úsilí stanovuje trh

stačila jen tato prostá věta... ostatní tvoje omáčka ,už jsou  jen tvé domněnky. Určitě se tedy shodneme na tom, že žádný z lidí nemá právo rozhodovat o druhém , posuzovat ho, hodnotit nebo dokonce soudit za to co dělá a čím se živí... v zásadě by to mělo fungovat tak, že kvalita přežije nezávisle na jednotlivcích a nekvalita je tímto odsouzená sama  zajít na úbytě. Howgh.
Prosím, respektuj to a přestaň druhé hodnotit subjektivními nálepkami kvalitní- nekvalitní...nefušuj do toho... nech trh , a rozhodne sám  a to i v případě pana Maška... big_smile

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 16:56)

 

#88 15. 5. 2008 17:03

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

v zásadě by to mělo fungovat tak, že kvalita přežije nezávisle na jednotlivcích a nekvalita je tímto odsouzená sama  zajít na úbytě. Howgh.


Ano, v zásadě by to tak fungovat mělo, ale to by nesmělo existovat mnoho zaslepenců, hloupých a naivních lidí, kteří byli, jsou budou, takže ta Tvoje věta, bohužel nikdy nebude platit.....

Už je tady zase Mašek, bebínko, na kterém jsem dneska vcelku nechtěně klepla.... Proč zase musíme řešit Maška, už se o něm asi hodinu nemluví a už je tady zase.... nech si Maška, mne nezajímá a tebe baví, tak každá máme něco a hotovo.... Naposledy opakuji, že placené servery poskytující zajímavé, tajné nebo velice žádané informace (viz po*no atd...) jsou, budou a jsou naprosto v pořádku, ale každý má právo se vyjádřit ke kvalitě obsahu.... a holt se to každému nelíbí... tolik k panu Maškovi nebo jak se jmenuje....

Není tady

 

#89 15. 5. 2008 17:26

Somaia
Host

Re: CBčko???

Já jsem o něm nezačala  hovořit...  a neznám ho, hovoří se o něm ve zdejší diskuzi od počátku, tak jsem pojala dojem, že je její součástí ... Proč by měl tedy být moje bebínko?? Nebo tvoje?? big_smile

Macex, Macex... proč ty pořád musíš někoho nálepkovat, že je to hlupák, pomatenec...negramot...naivka a tak podobně...
Jakoby neexistovalo v historii nepřeberné množství důkazů , že ti co se takto  často jevili navenek byli geniální a naopak.
Macex, chybí ti trochu  nadhled, tolerance a pokora ...

 

#90 15. 5. 2008 17:40

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Somaia napsal(a):

Rozdíl je v tom, že já plně chápu a s jistotou vím , že ten pán by se několikanásobně lépe uživil jinak a jinde, takže jsme opět u tisíckrát omletého požadavku, aby někteří vyvolení k tomu určení, chtějí-li vytvářet nějaké hodnoty( v to počítám i myšlenkové big_smile) spali pod mostem a žili ze vzduchu.  Já jen předkládám  jiný úhel pohledu, k zamyšlení, nic víc...

No jo, tak ještě druhá omluva.... Omlouvám se i Tobě, že jsem tebe oslovila s dotazem na konkrétní věci,které on prezentuje na svých stránkách, netušila jsem že ho neznáš... V tom případě, kdyby níže uvedené padlo hned na začátku diskuze, tak taky nemusela být.... big_smilebig_smile

Já jsem o něm nezačala  hovořit...  a neznám ho, hovoří se o něm ve zdejší diskuzi od počátku, tak jsem pojala dojem, že je její součástí ...

Upravil(a) Macex (15. 5. 2008 17:40)

Není tady

 

#91 15. 5. 2008 17:52

Somaia
Host

Re: CBčko???

Macíku, já jsem to na začátku hned zkraje někde uvedla, že JM osobně neznám,  ale omluvu přijímám , i když nebyla nutná lol
To, že ho osobně neznám však ještě neznamená, že o něm zhola NIC nevím, když je to mediálně známá osoba ( byl nedávno i v ČT big_smile ) , je tomu již dávno, co jsem začala číst Osud a znám osobně spoustu zajímavých lidí, kteří znají osobně JM. Tož  asi tak....

 

#92 15. 5. 2008 17:58

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: CBčko???

Tak křivdy napraveny a já si pokorně s nadhledem a tolerancí mi vlastní jedu zanadávat na kamioňáky na dálnici .... A když budou ošklivý, tak je hrozně rychle předjedu a tím se jím nejvíc pomstím nebo jsem hrozně pomstichtivá.... lollollol

Není tady

 

#93 15. 5. 2008 19:32

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CBčko???

Teda Macindo, házet našemu rozhrkanému busu na déjedničce myšky a ještě přitom smskovat ... to se dělá? sad
Hele a vidělas to letadlo nad dálnicó, co nepáchalo ani contrails ani chemtrails? Buď letělo nízko a bude zas pršet, nebo to vypadá na zelený mužiky se žlutým bříškem a tykadýlky a to se máme teprvá na co těšit ... no jako ve Dnu nezávislosti, žejó? valollol

Hele Macíku, ale co to vidím ... ty nálepkuješ dumbom ... Si nečetla, že co je dovoleno Bohovi, nejni dovoleno volovi? Tak už to nedělej, prosím, není to pěkné stoltvisslastorstark

Upravil(a) Míša Kulička (15. 5. 2008 19:38)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#94 15. 5. 2008 20:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CBčko???

Somaia napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Njn...když na mě to dělá velmi intenzivní dojem, že je to dnes tak oblíbená "ej moja paranoia" coollol
A ty se neškleb, Jéňo....nemᚠparanoiu z berýlia, bo z čeho - mᚠji z čoklů reta
A Som....když vono je děsně těžký poznat, kterej Noe je ten pravej....žádná muška mu okolo hlavinky nelítá graterlol

lol lol proto se ze zásady neposmívám žádnému protože:

1) na posměváčky jednou dojde... ( to už nám říkali ve školce ) lol
2) historie se se často opakuje
3) lidé jsou nepoučitelní

No tady je teda nadatlíno! va TAk to všecko nepřečtu....hmm
Jo, Som. Vono, kdyby to bylo tak, že někdo prostě má stíhu - což je něco, co je mi dost cizí - tak bych se asi nepošklebovala.Otravovalo by mě to, ale nepošklebovala bych se - alespoň doufám. smile Jenže tohle mi trošku zavání senzacechcivostí - a troška pošklebování v tom případě nikoho nezabije tongue
No a buď se na mě najde háček, nebo ne visslalol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#95 15. 5. 2008 20:48

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CBčko???

Macex,
na Osudu jsem se prokousala k tomu, že Mašek si platil dlouho veškeré náklady na svůj int. časopis, či jak to nazvat, sám ze svých os. peněz. Podnikal, jenže přišla krize  a Osud měl buď zaniknout, nebo být placený. Asi má dost placených stálých čtenářů, protože se udržel.
Zbytečně to shazuješ.


Jeňýku,
Je pravda, že kdybych žehlila manžílkovi slipy a ponožky a kroužila kolem jeho pohodlíčka jako družice, neměla bych čas ani sílu se k takovému čtení dostat, i když nejsem zaregistrovaná čtenářka.

Není tady

 

#96 15. 5. 2008 21:33

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: CBčko???

Pandorraa napsal(a):

A víš Jeníku, že já na většinu stránek, který ty jmenuješ, vůbec nechodím?
Proč taky.
Neřeším ani práškování ani to, zda Jirka od.por.ně bohatne z těch 78,-kč, co stojí přístup na jeho stránky, ani zda si někdo nechá či nenechá otrávit, život, vymýt mozek.....zda je třeba někoho zachraňovat, protože jeho Zdravý Rozum už dávno sedí na větvi.....
Já si totiž myslím, že každý má svobodnou vůli a je jen jeho věcí, čemu bude nebo nebude věřit.
Osobně jsem přesvědčená, že "úšklebek" na rtech časem zamrzne každému, protože je to tak už na světě zařízené, a doudám, že úsměv tam zůstane každému, kdo žije svůj život úsměvem, nikoliv posměchem a závistí.
Nemám potřebu proto cokoliv komukoliv vysvětlovat, cokoliv obhajovat..... Všichni žijeme na stejné planetě, takže všichni máme stejnou možnost vidět, slyšet a konat.
Konec světa nebude, konec jedné přihlouplé civilizuace určitě bude...to nejspíš připustí všichni, bohužel také všichni si myslí, že jich se to netýká, oni se toho nedožijí..... Nu, uvidíme.

Pandorro mě je úplně jedno kolik si pan Mašek za svý články účtuje, jsem svobodomyslnej člověk, takže pokud se někdo najde kdo mu to zaplatí tak mu to přeju.
Mě na těch jeho stránkách jen děsně udivuje ta na jednu stranu hlásaná láska mezi lidma, pomoc lidem v nesnázích a ukazování jakési cesty prozření, pak stačí jednou kliknout a objeví se mraky článků které mají jediný účel a tím je vyvolání strachu a hrůzy. Přesně tohle je stejný třeba právě na těch fašounskejch stránkách........ tam se hoši plácají po ramenou jak jsou soudržný ve svém boji a jak to bude skvělý v jejich vysněném ráji.... pardon Říši jedné rasy a jak je třeba nesejít z té správné cesty poznání. No a na druhou stranu se tam navzájem plaší historkama o vraždících přistěhovalcích jiné barvy pleti.
Není ono to tak trochu podobný? Není to náhodou ten klasickej cukr a bič? Podívejte se ovečky kolik hrůzy a neštěstí na vás všude číhá, tak jen hezky pojďte za mnou a já vám ukážu cestu věčného SVĚTLA. cool Copak by se asi dělo kdyby to, nedejbože, dostalo nějakej masovější rozměr? Že bychom se vydali na nějakej ten pochod šíření SVĚTLA mezi zatemnělé bezvěrce?

Heluška napsal(a):

Jeňýku,
Je pravda, že kdybych žehlila manžílkovi slipy a ponožky a kroužila kolem jeho pohodlíčka jako družice, neměla bych čas ani sílu se k takovému čtení dostat, i když nejsem zaregistrovaná čtenářka.

Heluško slipy a fusky se snad už nežehlí, ne?
Já ti nějakýho toho hodnýho chlapa upřímně přeju, protože pak panu Maškovi ubyde jeden návštěvník jeho osvícených stránek a třeba přestaneš mít strach když nad tebou poletí letadlo. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#97 15. 5. 2008 21:48

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: CBčko???

15.05.2008
Kdo vyrobil zemětřesení v Číně? Čínský novinář zachytil 2 dny před zemětřesením na obloze podivné útvary....  http://www.osud.cz/cs/index.php

Hm, tak už nejenom berýlium ale i zemětřesení......... pan Mašek to žene do obrátek. Skoro začínám mít obavy aby nezačal soptit Říp. lol lol


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#98 15. 5. 2008 22:38

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: CBčko???

Jeňýku,
K plotně bys mě chtěl hodným chlapem přišpendlit? To by se vám mužům hodilo.grater Vzbudit v ženě iluzi bezpečí a když teče do bot, tak zmizet? dumbom
To už mám za sebou, ale díky za Tvou starost o můj partnerský život.smile
Ledaže by četl pana Maška se mnou.

Řekla bych, že mᚠna to, aby sis vybral z různých zdrojů jen to, co Tě opravdu zajímá a obohacuje. A co Tě nezajímá přeskočíš a nebudeš se tím zdržovat a okrádat se tak o čas.

Není tady

 

#99 15. 5. 2008 22:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CBčko???

Jenže Jéňu to zajímá lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#100 15. 5. 2008 22:43

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CBčko???

Jeňýk napsal(a):

15.05.2008
Kdo vyrobil zemětřesení v Číně? Čínský novinář zachytil 2 dny před zemětřesením na obloze podivné útvary....  http://www.osud.cz/cs/index.php

Hm, tak už nejenom berýlium ale i zemětřesení......... pan Mašek to žene do obrátek. Skoro začínám mít obavy aby nezačal soptit Říp. lol lol

Vidiš to? A já si dosud myslela, že se tak děje v důsledku pohybu litosférických desek, sopečné činnosti, sesuvů půdy nebo podzemních poklesů.... Vůbec mě nenapadlo, že je příčinou nějaký atmosférický jev. To jsem ráda, žes mi pomohl rozšířit obzory lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů