Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#51 15. 5. 2008 14:01

Somaia
Host

Re: CBčko???

Tak se tím už netrap, Macex, nech toho pána a si píše co chce, ty ses rozhodla, že to prostě číst nebudeš a už vůbec  nepřichází do úvahy, abys za to vyhodila jedinou kačku. Tečka. I když důvody, které jsi uvedla se nezakládají na skutečnostech , jsou to většinou jen tvé domněnky a dedukce , přesto  mᚠna ně plné právo. Já jsem zase učinila rozhodnutí, že předkládat v instantní podobě něco, co jsem  zkoumala celé roky nelze, protože je to zhola nemožné a vedlo by to jen k dalším nedorozumněním. Taky mám na to právo. A myslím, že stejného práva využila i Pandora.

#52 15. 5. 2008 14:07

Somaia
Host

Já reagovala na toto vlákno a na styl poukazování na pravost a naprostou pravdivost něčeho někde, kdes na nějakých stránkách, co normální smrtelník nemůže pro zajímavost okem zahlédnout...
Promiň, že si trochu rejpnu, nedalo mi to, je to příliš okaté:
co to je ten normální smrtelník???
....asi někdo kdo vydá 1000 Kč měsíčně za cigarety, ale kroutí se mu palce u nohou, když má poslat 78,00 Kč na duchovní osvětu, aby si něco přečetl... asi tak by to taky mohlo být... big_smile

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 14:08)

#53 15. 5. 2008 14:11

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Výborně a je to vyřízené....  tummenupp

PS: ač se mi jednalo opravdu jen o práškování a tu funkčnost toho CB a důvodu, proč by ji měl někdo používat.... jsem ráda, že si tomu studování tohoto konkrétního problému věnovala několik let, jak sama píšeš a že si došla k nějakému zjištění, které tě obohatilo či uspokojilo atd....
Viz tvoje řádky: Já jsem zase učinila rozhodnutí, že předkládat v instantní podobě něco, co jsem  zkoumala celé roky nelze, protože je to zhola nemožné a vedlo by to jen k dalším nedorozumněním.

Není tady

#54 15. 5. 2008 14:17

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Somaio, ale co má duchovní osvěta společného s těma stránkama, kde je sice i něco léčitelství apod...,ale jsou tam hlavně věci naprosto duchovna prosté?
Tyto věci o práškoví lidí a sledování černými vrtulníky a jiné záležitosti, to přece nemá s duchovnem ani ň společného.... Sestrojování CB-čka a jiné další věci....
Ano koupit si kvalitní knihu nebo pravidelně vydáváný časopis zaměřený na duchovno, to je v pořádku....
Ale platit někomu poplatek za to, abych si přečetla, že Gottova dcera musí být popráškovaná, když má horečku? 
Ale promiň, už jsi to uzavřela, že ty to číst budeš, já ne a tím to haslo... každého věc.... v pořádku.... smile

Není tady

#55 15. 5. 2008 14:23

Somaia
Host

....aby nedošlo k omylu, já jsem nikde nenapsala, že se jedná pouze o  "práškování" a to co nazývᚠCB lol lol lol
a toto jsem taky nenapsala : že si došla k nějakému zjištění, které tě obohatilo či uspokojilo atd....

.... jsem na cestě wink

O co jde Macex? Proč se rozčiluješ? Vždy o nic zásadního nejde.... Nebo ,ano?

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 14:23)

#56 15. 5. 2008 14:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Somaia napsal(a):

....asi někdo kdo vydá 1000 Kč měsíčně za cigarety, ale kroutí se mu palce u nohou, když má poslat 78,00 Kč na duchovní osvětu, aby si něco přečetl... asi tak by to taky mohlo být... big_smile

Čoveče Macindo, tys musela mít v těch Ratajích těžkej absák, když si za celej víkend nevytáhla ani jedno žváro a přitom seš schopná vyhodit za cigára měsíčně celej talíř ... godlike
Ovšem to jednoznačně vysvětluje, proč ti nezbývá 78,- Kč na duchovní osvětu lol

Upravil(a) Míša Kulička (15. 5. 2008 14:26)

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#57 15. 5. 2008 14:26

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Míša Kulička napsal(a):

Ne všem, ale všemu. Raději budu mít vysmátej život než zatrpklej, no ni?

Jo tohle je myslim docela zásadní věc celýho tohohle vlákna a podobnejch blábolů. On si člověk opravdu může vybrat zda ten svůj přidělenej časovej úsek na tomhle světě opravdu prožije a nebo se bude každý ráno probouzet s hrůzou co na něj zase "globální vláda" připravila a zda ho bude práškovat berýliem a nebo pouze sledovat kamerama na křižovatkách. wink

Ono je docela zajímavý sledovat co nastane ve chvílce kdy si z těhle povídaček uděláte pr...legraci. Okamžitě přijde někdo (stále ti stejní) se zdviženým prstem a poukazem na to jak jááá mohu vědět že to není pravda. Ano nevím jestli je to pravda ale to nevědí ani oni. Pouze jsou ochotni uvěřit těmto povídačkám pana Maška a spol. a nechat si jimi otrávit svůj vlastní život.
Další věc je ta že snáze tomu uvěří právě lidé vlastním životem zklamaní po prožitých nějakých traumatech, rozvodech, nevěrách a podobnejch nepříjemnostech. Ono se tím sledováním oblohy a laděním CBček dá celkem snadno zapomenout třeba na to že je člověk sám, že ho opustil partner či ho vyrazili z práce. Takovým lidem je opravdu velice snadné předložit toho nepřítele který může za jejich životní smůlu a podat mu rádoby pomocnou ruku v cestě za SVĚTLEM. tongue

Pandorraa napsal(a):

Horší je to ale ustát, když vyjadřuješ své přesvědčení a kolem sebe mᚠpořád lidi, kteří vyjadřují zase to svoje, které vůbec nemusí být identické, přesto k tobě stále přicházejí smile (asi tak, jako ty pořád na osud ap. - nedá ti to spát, nezapírej)

Pandorro já myslim že už jsem víckrát napsal že mě do určité míry zajímají všechny "úchylky" který lze na internetu najít. Takže jsem občasným návštěvníkem nejenom Osud.cz ale i vesmirnilide.cz, imanuel.eu , ksm.cz, odpor.org a jánevímjakých ještě v jistém smyslu sobě podobných stránek. Ono je opravdu hodně zajímavý jak jsou si v některých věcech vééélmi podobné a jejich vyznavači stejní.
Tady se řeší CBčko a proto to možná vypadá že jsem od rána na Osudu abych zjistil co nového nám pan Mašek předloží....... big_smile
Jo je pravda že práškování oblohy a CBčko mě docela zaujalo, považuju to za docela povedenej majstrštyk kterýmu ovečky velice snadno uvěří. Odmalička jsme přece pozorovali "malující" letadla po obloze, tak proč teď neuvěřit vysvětlení že nás tím vlastně kdosi chce zlikvidovat nebo přeprogramovat mozek. wink Navíc u tankování letadel nás většina neasistuje, takže nemáme možnost potkat onoho tajemného pána sypajícího do nádrží berýlium........ hu...... úplně sem sám sebe vyplašil...... jdu si zkontrolovat slipky. big_smile

P.S. Velmi oceňuji že tohle vlákno zatím uniklo pozornosti největšího babinetího mudrlanta za kterým se ženy ohlížejí......... docela se obávám toho že by nám sem napsal něco ve smyslu že ON se s ním minimálně znal či dokonce byl tím tajemným pánem sypajícím berýlium ale že teď už hodlá rozdávat jen radost a lásku po světě.

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#58 15. 5. 2008 14:29

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Somaia napsal(a):

....aby nedošlo k omylu, já jsem nikde nenapsala, že se jedná pouze o  "práškování" a to co nazývᚠCB lol lol lol
a toto jsem taky nenapsala : že si došla k nějakému zjištění, které tě obohatilo či uspokojilo atd....

.... jsem na cestě wink

O co jde Macex? Proč se rozčiluješ? Vždy o nic zásadního nejde.... Nebo ,ano?

Já se nerozčiluju já se jen snažím Ti naznačit, že schovávᚠza duchovno jakési technické záležitosti, které s duchovnem nijak nesouvisí...
Já položila ca. 5 dotazů ryze technických a praktických a ty si mi odpověděla, že instantní odpovědi nedáváš... léta studia atd... atd....... Proto má reakce, že Ti gratuluji ke studiu této problematiky....

Není tady

#59 15. 5. 2008 14:30

Somaia
Host

Ale promiň, už jsi to uzavřela, že ty to číst budeš, já ne a tím to haslo... každého věc.... v pořádku....

stolt ano to si taky myslím, každého individuální věc je, co považuje za dobrou knihu, kvalitní časopis nebo internetový server, za co peníze vydá nebo ne.
Dobrou knihu taky nepoznᚠpodle toho, že si přečteš výcuc z čtenářského deníku nějakého vášnivého čtenáře. Není nad to, když se člověk rozhodne si jí přečíst osobně, i když to třeba nakonec vzdá a zjistí , že to za nic nestojí....

#60 15. 5. 2008 14:34

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Macex napsal(a):

Já se nerozčiluju já se jen snažím Ti naznačit, že schovávᚠza duchovno jakési technické záležitosti, které s duchovnem nijak nesouvisí...

Ano, za takzvané duchovno se dá schovat véélká spousta věcí......... podobně jako třeba za spravedlivou beztřídní společnost či čistou rasu. wink

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#61 15. 5. 2008 14:34

Somaia
Host

Nic neschovávám,naopak si myslím ,že  všechno souvisí se vším  a lidský vývoj se bez duchovních myšlenek neobejde a naopak...

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 14:35)

#62 15. 5. 2008 14:36

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Miškuliš a proč myslíš, že jsem měla pořád dlouhý rukáv a ani očkem jste nespatřily kůži moji přehladkou?
Všude, ale doslova všude jsem měla nalepené kuřácké náplasti, abych ten víkend s váma nějak přežila.... lol

A jestli mne bude ještě Somaia zlobit a štengrovat, tak vezmu do Jedlí na podpal dva tři balíky Spiritů, které jsem si v 80. letech kupovala.... lollollol

Upravil(a) Macex (15. 5. 2008 14:42)

Není tady

#63 15. 5. 2008 14:39

Somaia
Host

Míša Kulička napsal(a):

Somaia napsal(a):

Čoveče Macindo, tys musela mít v těch Ratajích těžkej absák, když si za celej víkend nevytáhla ani jedno žváro a přitom seš schopná vyhodit za cigára měsíčně celej talíř ... godlike

Kulíš, myslím, že ti unikla podstata ... to byl můj pokus o přibližnou definici "obyčejnýho smrtelníka" určitě jsem neměla na mysli nikoho konkrétního.

#64 15. 5. 2008 14:43

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Macex napsal(a):

Miškuliš a proč myslíš, že jsem měla pořád dlouhý rukáv a ani očkem jste nespatřily kůži moji přehladkou?
Všude, ale doslova všude jsem měla nalepené kuřácké náplasti, abych ten víkend s váma nějak přežila.... lol

A jestli mne bude ještě Somaia zlobit a štengrovat, tak vezmu do Jedlí na podpal dva tři balíky Spiritů, které jsem si v 80. letech kupovala.... lollollol

Jsem si to hned myslela, ale na marjánu ti nikotinový náplasti moc nepomůžou reta

"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton

Není tady

#65 15. 5. 2008 14:47

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Somaia napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Somaia napsal(a):

Kulíš, myslím, že ti unikla podstata ... to byl můj pokus o přibližnou definici "obyčejnýho smrtelníka" určitě jsem neměla na mysli nikoho konkrétního.

Klídek, o nic nejde.
Jinak já se za normálního smrtelníka nepovažuju, bo su občas těžce ulítlá, ale 78 kaček za přístup na ty stránky nedám už z principu. Připadá mi to jako levný marketingový tah - vystrašit lidi a pak se pakovat na jejich obavách. Ale nemíním se o tom hádat. Je to můj názor, tvůj je jiný. Respektuju to.

Není tady

#66 15. 5. 2008 14:58

Somaia
Host

"PAKOVAT" ... to slovo mě fakt rozesmálo..., pod vlivem znalostí pravého stavu věcí..... no nic... pakហjedna zatracená, vleze to do nóbl hotelu a nemá na zaplacení....  pac a pusu...

Upravil(a) Somaia (15. 5. 2008 14:58)

#67 15. 5. 2008 15:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Ono to Somaio až tak legrační není.... Články, které za nic nestojí, ale musí tam být, aby jako bylo vidět, že nééé všechno je za peníze.... ty jsou zcela zdarma... Ale něco, co trochu zavání skandálem a chtivým zájmem lidí, že si to budou chtít přečíst, ty jsou jasně označeny pouze pro členy.... Opět mluvím pouze o technické sekci, nikoliv o částech, které se týkají duchovna, ty neřeším....
A pakovat se neznamená, že si někdo cpe miliony do kapsy.... Někdy jde jen o haléřový princip....

Není tady

#68 15. 5. 2008 15:10

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Somaia napsal(a):

"PAKOVAT" ... to slovo mě fakt rozesmálo..., pod vlivem znalostí pravého stavu věcí..... no nic... pakហjedna zatracená, vleze to do nóbl hotelu a nemá na zaplacení....  pac a pusu...

Ano - pakovat. Využívat strachu a neznalosti lidí k vydělávání peněz. Chápu, že se ten pán nějak živit musí a neberu mu to. Ale stejně jako odmítám kupovat třeba Blesk, nekoupím si ani přístup k jeho článkům. To je vše.

Není tady

#69 15. 5. 2008 15:38

Somaia
Host

Rozdíl je v tom, že já plně chápu a s jistotou vím , že ten pán by se několikanásobně lépe uživil jinak a jinde, takže jsme opět u tisíckrát omletého požadavku, aby někteří vyvolení k tomu určení, chtějí-li vytvářet nějaké hodnoty( v to počítám i myšlenkové big_smile) spali pod mostem a žili ze vzduchu.  Já jen předkládám  jiný úhel pohledu, k zamyšlení, nic víc...

#70 15. 5. 2008 15:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Macex napsal(a):

To mi příjde trochu smutné chtít šířit svoji osvětu do světa, ale pouze za peníz.... Bez penízu si třeba chcípni....
....

Hele, nepleteš ty si náhodou soukromou iniciativu, navíc podle vás zcela pomýlenou, se servisem, který by ti měl za tvé daně poskytovat stát???
Ten by tě přece ve svých mediích měl zcela PRAVDIVĚ a NEZAUJATĚ informovat o dění kolem tebe. Bez toho, aby ti vše okomentoval - tedy jako nesvéprávnému telátku PŘEDŽVEJKAL.

Takže pláčeš na špatném hrobě. Jestliže se Jirka rozhodl informace zpoplatnit - za časopis na stánku taky zaplatíš, pochybuji, že ti ho se slovy: Pani tady máte a počtěte si ZADARMO, máte přece právo na informace! nějakej trafikant vnutí.

Jediné, nač já se Jirky zeptala bylo, zda má skutečně za potřebí toto své rozhodnutí stále vysvětlovat a obhjajovat. Doufám, že už nemá.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#71 15. 5. 2008 15:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Macex napsal(a):

Pandorroo, napsala si, že ho velice dobře znᚠa tím pádem jsem čekala, že znᚠi tuto záležitost, která se tady řešila a pár větama mi objasníš, jak to ten Tvůj známej myslí....

Čekat můžeš, co chceš, v tom ti bránit nemohu.
Já zase nemám potřebu cokoliv PÁR VĚTAMA objasňovat.
Informací, dokonce i NEPLACENÝCH ten, kdo se skutečně chce něco dozvědět, na netu najde víc než dost.

Není tady

#72 15. 5. 2008 15:50

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Somaia napsal(a):

Já jsem zase učinila rozhodnutí, že předkládat v instantní podobě něco, co jsem  zkoumala celé roky nelze, protože je to zhola nemožné a vedlo by to jen k dalším nedorozumněním. Taky mám na to právo. A myslím, že stejného práva využila i Pandora.

Tak jest náčelníků tummenupp

Není tady

#73 15. 5. 2008 15:51

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Maci, tady jsem našla nějaké informace ... a mᚠto zadarmo rock
http://www.mysterydogs.cz/index.php/Zah … rails.html

Není tady

#74 15. 5. 2008 15:56

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Macex napsal(a):

Výborně a je to vyřízené....  tummenupp

PS: ač se mi jednalo opravdu jen o práškování a tu funkčnost toho CB a důvodu, proč by ji měl někdo používat.... jsem ráda, že si tomu studování tohoto konkrétního problémuvěnovala několik let, jak sama píšeš a že si došla k nějakému zjištění, které tě obohatilo či uspokojilo atd....
Viz tvoje řádky: Já jsem zase učinila rozhodnutí, že předkládat v instantní podobě něco, co jsem  zkoumala celé roky nelze, protože je to zhola nemožné a vedlo by to jen k dalším nedorozumněním.

Sakra Som, je to tady - když už si člověk myslí, že má napracováno, dostane d za ucho, takže to prostě neubrzdím:
Macex, seš fakt tak natvrdlá???
Nechápeš, že tu nejde o nějaké práškování, ale o celý komplex informací, postojů a pohledů, informací, které odrtrženy jedna od druhé, tvoří onu INSTANTNÍ PODOBU, která není k ničemu a o které píše Som???
Myslíš si, že když ti někdo vysvětlí, jak funguje telefon, pochopíš zároveň princip operace menisku????

Upravil(a) Pandorraa (15. 5. 2008 16:10)

Není tady

#75 15. 5. 2008 16:02

Somaia
Host

lol lol lol ty se umíš tak krásně nadzvednout ze židle  a odbrzdit...  tummenupp lol lol  proč já jsem furt tak zabržděná??? lol

NÁŠ TIP:

Zápatí