Oznámení

14. května : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14.května : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#1 23. 3. 2008 20:12

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Web

CBčko???

Ahojky, tak tomuhle nějak nerozumím. To jsem se napálila, nebo něco takhle funkčního opravdu existuje? yikes
http://www.aeomis.com/haarp.html

Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

#2 24. 3. 2008 23:50

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: CBčko???

TAk tomu nerozumím ani za mák...vypadá to jako normální mraky u nás v Polabí, když je hezky - asi by to chtělo předhodit nějakému mrakologovi, aby k tomu něco řekl vavava A co se to jako má páchat za zločiny na těch mracích? yikes

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#3 26. 3. 2008 19:29

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy

Hele, takovéhle mraky u nás nedávno byly...... to jsou jako nepravé jo??? va   Jako že falešné???  va

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

#4 26. 3. 2008 20:12

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Web

Chi chi, já to taky nějak nepobírám. Taky tady máme běžně mraky nad mrakama, tak nevím kapitulation
Každopádně mě to zaujalo, že se takhle dá (aspoň ten týpek to tam píše) čistit atmosféra. Ale říkám si, že když je to takový "zázrak", proč nám to tady ještě nikdo nenapíchal. Alespoň ve svém městečku bych to brala lol

Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

Není tady

#5 26. 3. 2008 20:31

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

Nojo, ale on si myslí, že mu tam ty mraky někdo dělá uměle, práškuje mu to tam z letadla. Víte jak by to bylo drahé, dělat uměle mraky? big_smile

Není tady

#6 26. 3. 2008 20:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Tak teď jsem z toho jeleň na druhou.....va Proč by někdo vyráběl uměle takové mraky nemrcousné, z kterých ani nezaprší?? va Pamatuju, jak sovětští piloti s velkou slávou sypali do mračen nějaký derivát stříbra, aby právě zapršelo na tu jejich bavlnu, páč ji vysadili kdesi v Kazachstánu, kde nikdy neprší - a oni následně zjistili, že taková bavlna potřebuje dost vody uschlol Noo...přestože šlo o jejich mezinárodní prestiž a hospodářský výsledky, myslím, že jim to vydrželo hodně krátce vissla

Není tady

#7 27. 3. 2008 12:34

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Poručíme větru větru, dešti, kdy má pršet a kdy vát ... vissla

Upravil(a) Míša Kulička (27. 3. 2008 12:45)

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#8 28. 3. 2008 15:05

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Web

Míša Kulička napsal(a):

Poručíme větru větru, dešti, kdy má pršet a kdy vát ... vissla

Asi tak lol No zrovna teď jdu zatahat sluníčko ucho, ať kouká zasvítit, že už mě to jako nebaví. Nebuď labuť, Slunce! storstark

Není tady

#9 13. 4. 2008 13:45

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Kdyby nám to  někdo oficiálně napíchal, musel by někdo oficiálně přiznat chemtrails a pak by asi naši vládcové dostali od velkého bratra na pr.... Takže vše probíhá tichým duchem, všichni , kdo chtějí, pozorují množství přeletů a přesně to, co ten chlápek na obloze nafotil. Koho požádat, aby to někdo zarazil? Děje se to po celém světě. Kam nás tím chtějí dostat?
Najděte si www.osud.cz a tam je "práškování" spousta čtení

Není tady

#10 14. 5. 2008 0:11

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Tak jsem si dneska ochutnal krev a musím dát za pravdu Helušce! Ptám se KAM nás to chtějí dostat a proč? Dříve má krev chutnala sladce a byla jasně červená........ a dnes? Odpo_rná silně kovová chuť a skoro neteče jelikož má konzistenci asfaltu!!!! Ještě že zde existují stránky kde se lze dozvědět PRAVDU a kde nám vnesou SVĚTLO do našich chemicky zatemnělých myslí!

Chemtrails: Vaše zdraví ve "zdravém" prostředí.

…Víme také, že baryum je součástí směsi. Baryum, mimo to, že je karcinogenní, také značně vytlačuje z těla veškerý draslík. Vidím to na svých klientech, kteří trpí silnou svalovou slabostí, a se ztrátou draslíku nebo s příliš nízkou úrovní draslíku je spojen silný tlukot srdce. Takže víme, že když se nám do těla dostane baryum a vytlačí draslík, potřebujeme doplněk (pozn.jm: viz. náš přetištěný článek z 4.4.2004 Podvod s nedostatkem draslíku).

Očividně je ve směsi, na základě našeho výzkumu, obsažen také nějaký titan a hořčík. Dlouhou dobu jsem nemohl pochopit, proč by to mělo být špatné, protože vždy lidem doporučujeme, aby brali nějaký hořčík. Nicméně můj bratr, který je fyzik, mi náhodou poskytl odpověď, kterou jsem hledal dva nebo tři roky, a to na otázku, proč vidíme tolik krevních sraženin silných, lepkavých krevních destiček, kdy jde již o epidemii; neustále běžely reklamy na přípravky pro ředění krve. No, řekl mi, že když zkombinujete iont hliníku s iontem hořčíku, krev to srazí. A obě tyto složky ve směsi obsaženy jsou.

----

V Chorvatsku se začíná objevovat epidemie rakoviny kůže. To je přímo spojené s ve vzduchu obsaženým baryem, hořčíkem a hliníkem. Rakovina je dnes druhou nejčastější příčinou smrti v Chorvatsku, a není to důsledkem délky dožití, která se zde výrazně zkrátila, v důsledku místních událostí za posledních 18 let.

Dnes jsou nejčastější příčinou smrti kardiovaskulární nemoci, infarkt a mozková mrtvice. To je důsledkem husté krve a krevních sraženin, které jsou způsobeny hliníkem, hořčíkem, plísněmi a ionty přítomnými ve vzduchu.

Jak jste na tom vy?

Můžete si to ověřit, pokud si pamatujete, jak jen před pouhými několika lety byla vaše vlastní krev krásně červená a chutnala sladce.

Zkuste to teď. Je pravděpodobné, že má silně kovovou chuť a že je tmavě rudá a hustá. Je to proto, že vaše játra jsou pod tlakem.

Další na řadu přichází srdce a mozkové kapiláry, které jsou příliš malé, aby jimi mohla protékat tak hustá krev. Takže budete cítit bolest na hrudi, která indikuje, že malé části vašeho srdce právě odumřely, protože měly nedostatek kyslíku. Váš kardiolog nenajde nic, mimo to, že vaše srdce má nepravidelný tlukot. To může považovat za pro váš věk normální (starší lidé mají méně zdrojů, aby to překonali) nebo vám předepíše vaše léky na srdce, které urychlí zhoršení stavu vašeho srdce.

Díky jeho velké pružnosti se poškození mozku projeví mnohem později, když jednoho rána zjistíte, že nedokážete chodit rovně nebo že máte nějaké další viditelné problémy, jako třeba se zrakem nebo sluchem. To bude způsobeno mikromrtvicí, ke které došlo v důsledku toho, že konkrétní část vašeho mozku byla bez kyslíku po delší dobu, a její poškození způsobilo, že se nahromadilo mnoho drobných mrtviček.

Ve všech těchto případech vaši lékaři vědí, že se děje něco mimořádného, ale neudělají nic, mimo toho, že vám předepíší nové léky, které jim přinesou další zisky na úkor vašeho vlastního života.

Kdy už uděláte něco se svými vlastními právy?

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7393

Takže se klidně vysmívejte vy nevzdělanci! Já si jdu objednat ne jedno........ ale rovnou dvě CBčka abych měl opět svoji krev jasnou a řídkou!
Heluško díky!!!!!! cool

Upravil(a) Jeňýk (14. 5. 2008 0:13)

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#11 14. 5. 2008 7:28

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jeňýk napsal(a):

Jak jste na tom vy?

Milý Jeňýku,
Svalovou slabost jsem jednoznačně pocítila v neděli, kdy jsme si vyjeli na kole na nedalekou rozhlednu, která však stojí, jak jinak, na vcelku vysokém kopci ... Myslela jsem, že su taková lemra po zimě, kterou jsem vyloženě prolenošila, ale teď mám jasno - baryum.
Tlukot srdce jsem naposled zažila včera, když jsem vytahovala prádlo z pračky a zjistila, že s mou krásnou novou halenkou se vypral i červeně batikovaný pokus mé dcery ... ale teď už vím, že za tlukot srdce nemůže o.d.p.o.r.n.ě růžová barva mé krásné halenky, ale též baryum.
Rakovina kůže ... ano ano. Nyní je jasné, že UV záření, narušení ozónové vrstvy a další obecně známé důvody nám v podstatě nevadí. Baryum, Hořčík a Hliník nesou odpovědnost. Hřeje mě u srdce, že minimálně s jedním z nich si to můžem v Humpolci vyřídit. dumbom
Snad jediné, co mě uklidnilo je, že má krev zatím nejni asfaltové konzistence. Ale ve chvíli, kdy se tak stane, nechám si nějakým skutečným odborníkem předepsat např. heparin rock
Takže tak.
Míša

PS: Fakt mi chybí ten bodrý strejda, cos měl na předchozím avatárku. Působil tak důvěryhodně ... rockstorstark

Upravil(a) Míša Kulička (14. 5. 2008 7:32)

"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton

Není tady

#12 14. 5. 2008 9:23

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Míša Kulička napsal(a):

Snad jediné, co mě uklidnilo je, že má krev zatím nejni asfaltové konzistence. Ale ve chvíli, kdy se tak stane, nechám si nějakým skutečným odborníkem předepsat např. heparin rock
Takže tak.
Míša

PS: Fakt mi chybí ten bodrý strejda, cos měl na předchozím avatárku. Působil tak důvěryhodně ... rockstorstark

Míšo ani nevíš jak je to hrozné když si odřu koleno a místo krásné jasné krve se mi z kolena táhne kaše s kovovým zápachem. Už abych tady měl CBčka! Zkusím ještě také kontaktovat heparinového odborníka P.Zelenku t.č. v nápravném zařízení.

Pouze kvůli tobě jsem si tedy změnil avatar, jen ten bodrý strejda teď vyjadřuje činnost která nejlépe pomáhá po přečtení některých zdejších příspěvků. wink

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#13 14. 5. 2008 11:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ó díky díky, hnedlenc se mi líp čteš tummenupp

Není tady

#14 14. 5. 2008 14:41

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

No tak teda já hlásím, že jsem jakýsi opačník - asi na mě baryum působí pozitivně, neb jsem mívávala krev jako asfalt po většinu života, ale už nemám vava

Není tady

#15 14. 5. 2008 15:14

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

lupina montana napsal(a):

No tak teda já hlásím, že jsem jakýsi opačník - asi na mě baryum působí pozitivně, neb jsem mívávala krev jako asfalt po většinu života, ale už nemám vava

Nevnášej nám tady do toho chaos, jo! Jednou je napsáno že po chemtrailsování máš mít krev hustou s kovovým zápachem, tak jí prostě máš! Koukej si objednat aspoň jedno CBčko, v tom článku přece jasně píšou že tě to ochrání a tvá obloha bude jednou provždy čistá. tongue

Podívej se například teď ven...... lidi zapnuli CBčka a venku svítí slunko jak o závod. Jsem rád že Češi konečně pochopili co je pro ně dobrý a do CBček nainvestovali úspory. Konečně můžu jít se synkem v klidu na pískoviště, i když nějakou tu igelitku si na hlavu pro jistotu vezmu.

Není tady

#16 14. 5. 2008 17:09

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Jé, jak já bych věděla kam investovat 10 litrů a přitom si nekoupit hovadinu " pardon CB-čko" na zahradu s igelitovýma konečkama....
Pán se asi probudil a hned jak vytáh ruku z nočníku, tak si sednul na zápraží a začal si dělat čárky, kolikrát denně mu proletí čmelák přes oblohu.... Jsem viděla za posledních 10 let takové letadlo asi 3x a on ho vidí denně 176x, to musí být paráda... A pokud z něj pokaždý vystoupí i Labuda.... lol

Není tady

#17 14. 5. 2008 17:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Ale ne Labuda, Mací! dumbom Satinský přece! Nojo...je to tak. Dřívávějc, ještě za hlubokýáho totáče, bejvalo takových letadel hafo - akorát o baryu neříkali ničehož nic cool Zato se jim povedlo otrávit kdesi u Říčan v jedný vesnici všechno domácí zvířectvo a lidi přiotrávit usch Teď vídávám jen ultralighty, rogala a policejní vrtulníky vissla

Není tady

#18 14. 5. 2008 17:33

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

No máte recht Cecilko.... Jasan Labuda byl Pávek ....
No tak SAtinskej lítal opravdu hlavně za bolševika, po revoluci ještě občas někdo někde něco prášknul, ale jak jsem psala, jestli jsem to letadlo viděla za posledních deset let třikrát? A to z něj nic nepadalo, to mám stejně podezření, že si ho jen někdo odkoupil někde na vesnici od družstva před rozpadem....

Není tady

#19 14. 5. 2008 20:58

Somaia
Host

No, já vám nechci kazit zábavu děvčátka, ale  to práškování baryem a jinými sfinstvy možná zase tak k popukání  nebude. Nejedná se totiž o nějaké "spešl" práškovací čmeláčky, ale o nízkonákladové společnosti, které křižují oblohu ve velkém... a denně.
No nic... věnuji  teď tichou vzpomínku muži jménem Noe, kterému se taky chodili lidi posmívat, když stavěl loď na kopci a ťukali si na čelo. lol lol  Až do dne, než spadly první kapky... lol
Tak jo, ještě chvíli posečkejte s těmi jízlivými soudy... ona se pravda možná brzy ukáže big_smile
Já už se tedy některým věcem ze zásady neposmívám, i když jim zrovna nemusím 100 % věřit... co kdyby začlo zase pršet, že?

Upravil(a) Somaia (14. 5. 2008 20:59)

#20 14. 5. 2008 21:48

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Přesně tak! Nízkonákladové letecké společnosti dotované globální vládou! To přece nejde lítat si takhle za pár korun po světě!

Somaio jak ti frčí CBčko? Čoveče já už jsem jak černoch ze Zimbabwe když mám teď nad sebou furt jen jasnou slunečnou oblohu. Zrovna jsem psal Jirkovi Maškovi že by to měl na těch svejch bájovejch stránkách pořádně zpropagovat nebo si případně zařídit nějakou malou prodejničku třeba na týhle adrese : 

ANoss,
Hc Je mi jasno jiřího maška
Mikuláše z Husi 8
140 00 Praha 4

P.S. Dokonce jsem vymyslel kapesní CBčko z konzervy od čínskýho lančmítu a čtyř brček......... jedinou nevýhodu to má, že je potřeba to mít stále před sebou na otevřený dlani, jinak se zatáhne a jste zas plný baria!

Upravil(a) Jeňýk (14. 5. 2008 22:00)

Není tady

#21 14. 5. 2008 21:58

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jo a to jste slyšeli že Student agency dává do kafe v autobusech bróm? To je opět výmysl globální vlády na omezení porodnosti v Čechách........ čím míň nás bude tím spálíme méně ropy a tím více jí zbyde na tyhle židozednáře! To je přece logický!

Teď ještě někde najít tu fotku stewardky jak to otrávený kafe tajně míchá a poslat na Osud.cz cool

Není tady

#22 14. 5. 2008 23:23

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Napsalas to hezky, Som.

Není tady

#23 14. 5. 2008 23:27

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Jeňýku,
jsem z Tebe jelenice. Těžce rozklíčovávám, do jaké míry si děláš prču a co vůbec bereš vážně.

Fakt je, že s tímhle žertovným způsobem zaujmeš více lidí a možná je to donutí si některé věci přežvýkat a možná přehodnotit.

Není tady

#24 14. 5. 2008 23:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Njn...když na mě to dělá velmi intenzivní dojem, že je to dnes tak oblíbená "ej moja paranoia" coollol
A ty se neškleb, Jéňo....nemáš paranoiu z berýlia, bo z čeho - máš ji z čoklů reta
A Som....když vono je děsně těžký poznat, kterej Noe je ten pravej....žádná muška mu okolo hlavinky nelítá graterlol

Není tady

#25 15. 5. 2008 0:26

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Lupi a zamýšlela jsi se vůbec proč tomu tak je? Co když na mě právě tímhle způsobem působí to "berýlium"? Já toho ve svým zoufalým životě poměrně dost nalítal a tím pádem jsem lokal z plných plic. Co když už mě právě díky berýliu naskakujou pupínky po celým těle a teče pěna od huby když vidím čoklíkáře se svým miláčkem obsrávajícím chodníky?
Co když najednou globální vláda usoudí že je na čase přepnout moji "berýliem" ovládanou mysl a ze mě se stane vamp vysávající po nocích malé děti? No je to hnus co se dneska děje.....

Heluško jelenice samozřejmě nebuď.
Já jsem se dočetl že za to když chci cestovat, mít dobrej mobil, počítač nebo auto mohou moji rodiče jelikož mě tak přednastavili. Prý když jsem byl schovaný v děloze tak moje máma nejspíš kouřila a pila nebo mě dokonce moji rodiče vůbec nechtěli! Toto moudré zjištění o sobě jsem se dočetl opět od stejného člověka který publikuje o chemtrails. http://www.anos.cz/cile.html
Má duše je rozervaná nadranc protože dodnes jsem žil v bludu když jsem si myslel že ono "mít se lépe" je tak nějak člověku od přírody dáno......... a místo toho se dozvím že má matka, se mnou v děloze, kdesi kouřila!
Jak mám dnes věřit tomu co nás učili ve škole, že mraky nad námi jsou jen prosté shluky vodních par? Kdybych mohl tak naplivám své učitelce do tváře...... když dnes je nad slunce jasné že je to "berýlium" z letadel!
Mimochodem znáte povídky velkých vizionářů pan Grossmana a Šimka? V jedné povídce již kdysi dávno říkali cosi o tom že z nebe "padá síra"!!!!!!!

Ještě že nás bojovníků přibývá http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7437  jen mám trochu strach až u mě zaklepou z Útvaru zvláštních služeb. cool

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí