Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 3. 2008 16:24

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Má cenu brát prášky?

Tak si říkám, jestli to pro mě má smysl, když s přítelem máme sex tak maximálně 2x do měsíce...zase výhoda je, že to mám pravidelný, ale zase se ládovat prášky..no nevím myslíte že to má smysl?

Není tady

 

#2 21. 3. 2008 17:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Má cenu brát prášky?

To musíš vědět sama, já bych se na nějáký braní prášků při téhle frekvenci asi .....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 21. 3. 2008 17:42

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Má cenu brát prášky?

To záleží taky na tom co chceš - a jestli používáte jinou metodu antikoncepce.
Pokud chceš mít jistý že neotěhotníš a např. prezervativy nepoužíváte, tak bych brala prášky.
Pokud by Ti dítě až tak nevadilo, není co řešit.
Pokud používáte prezervativy příp. něco dalšího, a jste oba spolehlivý v tom, že se "nezapomenete", tak by to snad mělo stačit.

Není tady

 

#4 22. 3. 2008 13:22

Myška
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 243

Re: Má cenu brát prášky?

Ahoj, no my se s manželem milujem tak 4-5x za měsíc, teď i trochu méně, protože jsem najela na symptotermální metodu a oba ji teprve testujem. Zatím nemám tolik zaručeně nepoldných dnů, ale jak jich bude přibývat, zase začnem sexovat víc. Taky mi přišlo zbytečné brát každý den piluli a platit tolik peněz, když nám to někdy vyšlo jen jednou dvakrát (dokud jsme spolu nebydleli). Ale musíš si to rozhodnout sama.

Není tady

 

#5 22. 3. 2008 16:09

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Má cenu brát prášky?

dítě zatím neplánuju, jsem v prváku na vejšce..ale asi zkusíme ty kondomy no...začínaj se mi dělat křečovky, tak aby to ty prášky ještě nezhoršily...

Není tady

 

#6 22. 3. 2008 17:42

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Má cenu brát prášky?

Já osobně bych v tomhle případě HA nebrala. Ale znám holky, co berou HA i když nesexují vůbec, právě kvůli pravidelné menstruaci, akné apod. Mi HA vyhovovala v tom, že jsem měla slabší menstruaci a nebolelo mě břicho. Ale jsem proti cpaní se nadbytečnými hormony, proto jsem to zrušila a radši si těch 5 dní v měsíci nějak odtrpím.

Upravil(a) Me (22. 3. 2008 17:43)

Není tady

 

#7 10. 6. 2008 15:31

Dr.Frisová
♥------
Registrovaný: 24. 10. 2007
Příspěvky: 20

Re: Má cenu brát prášky?

Pakliže se nedohodnete s přítelem na používání jiné ochrany,např.kondom,je lépe se chránit nízkodávkovanou  hormonální antikoncepcí-např. Yasminelle než riskovat

Není tady

 

#8 30. 6. 2008 13:43

LOVERKA
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 70

Re: Má cenu brát prášky?

neviem ci to ma zmysel pre teba, ale pre mna velky, lebo sa mi po tom upravili akne, stratila som bolesti brucha, krizov a prsnikov pred kramami a aj tie moje nalady pred....
....a doktorka mi povedala, ze zeny, ktore uzivaju HA je u nich mensie riziko rakoviny maternice a chrani to aj pred urcitimi chorobami ci uz pohlavnymi alebo roznymi...

....ale to zavisi od kazdeho aky ma na to nazor...


Všetko čo chceme je niekto kto nás bude počúva.

Franklin P. Jones

Není tady

 

#9 31. 7. 2008 20:37

issis
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2008
Příspěvky: 8

Re: Má cenu brát prášky?

mno ono zalezi, proc ji potrebujes.... hlavne si uvedom, ze ti to urcitym zpusobem upravi hormony v tele a jakmile jednou prestanes HA brat, tak bude chvili trvat nez se telo s tou zmenou opet vyrovna... doktori mohou rikat co chteji, ale pravda je takova, ze neznam nikoho, kdo by s tim pak nemel docela slusne problemy... zejmena pokud brala HA nekolik let.... napriklad co se tyka pleti, vlasu atd. je to docela hruuuza!!! a dokonce i nalad... prave tim prochazim a kdybych to vedela, tak HA ani brat nebudu... je pravda, ze jsem s ni nemela temer menses, jen cca jednou za pul roku trochu spineni, coz takovy klidek je opravdu skvely... u tech mych prasku to je caste to vymizeni... ale to byl jedinny klad pro me...
tze zalezi na tobe... najdou se klady i zapory... hmm

Není tady

 

#10 3. 8. 2008 15:45

Myška
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 243

Re: Má cenu brát prášky?

To je pravda. Taky jsem byla s HA spokojená, až na občasné špinění mezi menstruacemi, které mě hodně štvalo. No a teď mám vysazeno půl roku a následky jsou tu. Zpočátku to bylo v pohodě, žádná změna, tělo funguje dobře. Ale teď se mi znovu objevilo akné na zádech. Měla jsem ho předtím než jsem začala brát HA, během ní se spravilo a po vysazení je to tu znovu. Kamarádka má zase po vysazení stejné problémy s cyklem jako měla předtím a to jí HA dali, aby se ty problémy vyléčily, no bohužel.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů