Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2008 19:31

evamagdalena
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2008
Příspěvky: 2

Mám alergickýho westíka.Nechci ho ládovat kortikoidy.

Už nevim, jak mu pomoci, nevíte někdo nějakou radu? grater

Není tady

 

#2 20. 3. 2008 16:14

Samum
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2008
Příspěvky: 148

Re: Mám alergickýho westíka.Nechci ho ládovat kortikoidy.

Ahoj, pokud vím, tak Dita L, která tady má tako westíkovské téma, má alergického pejska. Koukni na její webové stránky, link najdeš v jejím profilu

Není tady

 

#3 10. 7. 2008 23:23

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Mám alergickýho westíka.Nechci ho ládovat kortikoidy.

westíci jsou většinou alergičtí na určitý druh žrádla, nejčastěji klasické granule... Vařit domácí stravu, jinak to nejde.


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#4 1. 11. 2012 20:35

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Mám alergickýho westíka.Nechci ho ládovat kortikoidy.

Jiněnka napsal(a):

westíci jsou většinou alergičtí na určitý druh žrádla, nejčastěji klasické granule... Vařit domácí stravu, jinak to nejde.

Tak záleží na co jsou alergický. Když mu budou vařit, tak těch různých surovin dostane stokrát víc než v granulích. Pro malý plemena je třeba receptura z jehněčího (krmíme super premium BC), ale pro alergický psy mají zvěřinu, nebo lososa. V ten moment člověk ví, co přesně ten pes dostává (a na co ne/reaguje)...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů