Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#1 18. 3. 2008 10:02

bamboocha
♥------

cvičení Ostrava

Ahoj holky, nevíte prosím někdo, kde se dá v Ostravě chodit na cvičení pro těhotné na balonech ? Příp. máte někdo zkušenost s plaváním pro těhotné?  děkuji za odpověď

Není tady

#2 18. 3. 2008 12:02

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Re: cvičení Ostrava

mám pocit , že tohleto nabízí i Fifejdská nemocnice a nebo se podívej do časopisu Program

Není tady

#3 18. 3. 2008 13:54

dagi
Host

#4 18. 12. 2013 14:16

ostravanda
♥------

O cvičení na míčích nevím.Když je tu těhotenství a cvičení v Ostravě,tak třeba někomu pomohu,když tu dám odkazy co vím,že se tam cvičí s těhulkama.
Tak první je Pilates v Ostravě-Zábřehu u Metarulgu:
www.pilatesnicek.cz
A druhé cvičení je Gravid taichi v centru Ostravy u nemocnice na Fifejdách:
www.batolacek.cz

Já jsem scháněla nějaký klub co cvičí s těhulkama,ale moji známí o ničem nevěděli,takže jsem zkusila hledat sama a tyto dvě cvičení mě nejvíce oslovila. Těch klubů co se spesializují na těhulky moc není.Nakonec jdu v lednu zkusit Gravid taichi do centra Ostravy.

Není tady

#5 5. 3. 2014 15:21

helga
♥------

Na míčich s těhotnými cviči paní Kantorová, www.kurzyprorodice.cz a www.porodniasistentka.com,
po cvičení je předporodní příprava - jen pro zájemce, paní je moc mílá, nakonec jsem si ji vzala s sebou i do porodnice, a po porodu za mnou chodila pomáhat s kojením :-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí