Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 3. 2008 13:16

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Studium angličtiny v Praze - kde?

Ahoj, neznáte dobrou školu (kurz) AJ, nejlépe za přijatelnou cenu? nebo máte nějakou zkušenost osobně? díky moc

Není tady

 

#2 16. 3. 2008 13:57

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Ty dobroto,to jsi Ty, co na jiném vlákně furt skuhráš, jak si nesamostatný? Zkus si ten kurz najít sám. Udělᚠněco pro začátek!

Není tady

 

#3 16. 3. 2008 14:30

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Já jsme našel Lingua Sandy, Tutor, Caledonian school, Alvin jazykovka, Lite, vůbec nevím. Prý je dobrá Calanova metoda, znáte jí?
Jinak LITE nemá akreditaci od ministerstva ...

Není tady

 

#4 16. 3. 2008 23:43

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

jinak prý je nej 2x2 hodiny (2x 45 min) v týdnu. Rád bych kurz na měsíc až dva ...

Není tady

 

#5 17. 3. 2008 17:17

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Lite je super, je to 10 hodin týdně (3x v týdnu), dobrá metoda - hodně drahé. Ale jestli chceš investovat do angličtiny, mě ta metoda vyhovovala. Pořád se mluví (anglicky).

Není tady

 

#6 17. 3. 2008 17:48

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Já jsem rok studovala na McNeilus Language School v Praze a byla moc spokojená, ale jak je to tam s kurzy netuším...

Není tady

 

#7 18. 3. 2008 7:03

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Martinka1 napsal(a):

Lite je super, je to 10 hodin týdně (3x v týdnu), dobrá metoda - hodně drahé. Ale jestli chceš investovat do angličtiny, mě ta metoda vyhovovala. Pořád se mluví (anglicky).

a naučí?

Není tady

 

#8 18. 3. 2008 8:52

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Lite je super, je to 10 hodin týdně (3x v týdnu), dobrá metoda - hodně drahé. Ale jestli chceš investovat do angličtiny, mě ta metoda vyhovovala. Pořád se mluví (anglicky).

a naučí?

Sice nejsem Martinka ale jeden čas jsem si s Martinkou psala přes skype v angličtině kvůli procvičování a řekla bych, že její úroveň aj byla velmi dobrá. Myslím, že by se docela dobře domluvila, kdyby byla v zahraničí.
Lite teda vůbec neznám ale jestli má Martinka základ od nich, tak si troufám tvrdit, že jsou schopni naučit. Podívej se na jejich stránky nebo zajdi na ukázkovou hodinu, určitě nějaké mají.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#9 18. 3. 2008 12:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Lite je super, je to 10 hodin týdně (3x v týdnu), dobrá metoda - hodně drahé. Ale jestli chceš investovat do angličtiny, mě ta metoda vyhovovala. Pořád se mluví (anglicky).

a naučí?

Naučí :-) Je to formou drilu, když 10 hodin týdně pořád mluvíš, tak je to znát :-) Mají ukázkové hodiny, podívej se na  jejich stránky - www.lite.cz

Není tady

 

#10 18. 3. 2008 18:11

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Lite je super, je to 10 hodin týdně (3x v týdnu), dobrá metoda - hodně drahé. Ale jestli chceš investovat do angličtiny, mě ta metoda vyhovovala. Pořád se mluví (anglicky).

a naučí?

Naučí :-) Je to formou drilu, když 10 hodin týdně pořád mluvíš, tak je to znát :-) Mají ukázkové hodiny, podívej se na  jejich stránky - www.lite.cz

ale deset hodin týdně čas nemám !!!!!!!!!!!

Není tady

 

#11 18. 3. 2008 20:11

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):


a naučí?

Naučí :-) Je to formou drilu, když 10 hodin týdně pořád mluvíš, tak je to znát :-) Mají ukázkové hodiny, podívej se na  jejich stránky - www.lite.cz

ale deset hodin týdně čas nemám !!!!!!!!!!!

Tvůj problém. Chodila jsem normálně do práce a stíhala jsem to.
Co děláš, celý den, že nemᚠčas?
Práce 8 hodin (dobře, 1/2 h. na oběd plus dojíždění), 8 hod. spaní... a dál? :-)

Prostě, kdo chce, čas si najde, kdo hledá výmluvy, má výmluvu, že nemá čas.

Další radu ohledně angličtiny už Ti nedám.

Není tady

 

#12 18. 3. 2008 21:08

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Studium angličtiny v Praze - kde?

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Martinka1 napsal(a):


Naučí :-) Je to formou drilu, když 10 hodin týdně pořád mluvíš, tak je to znát :-) Mají ukázkové hodiny, podívej se na  jejich stránky - www.lite.cz

ale deset hodin týdně čas nemám !!!!!!!!!!!

Tvůj problém. Chodila jsem normálně do práce a stíhala jsem to.
Co děláš, celý den, že nemᚠčas?
Práce 8 hodin (dobře, 1/2 h. na oběd plus dojíždění), 8 hod. spaní... a dál? :-)

Prostě, kdo chce, čas si najde, kdo hledá výmluvy, má výmluvu, že nemá čas.

Další radu ohledně angličtiny už Ti nedám.

no budu mít také noční směny a také víkendy .. já nevím, jak to bude ... budu mít od šesti do dvou ... ale snad bych to stihl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů