Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 3. 2008 8:24

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Nerozumím tomu ?

Potkala jsem chlapa, fakt si rozumíme, několik večeří, kino, procházky, dokážeme prokecat hodiny...
Moc mě přitahuje, líbí se mi, líbí se mi na něm všechno...,ale včera jsme se poprvé líbali a já jsem z toho úplně zmatená???
Vůbec nic to semnou nedělá, dokonce bych řekla, že je to na hraně s tím " to přetrpět"
Nechápu to, ještě nikdy se mi to nestalo ?? Zradily mě moje vlastní signály ? Chtěla jsem to, myslela jsem na to...a když se stalo - řekla bych "malér" .
Stalo se vám to ?
Může se to změnit ?

Jsem z toho dost zmatená, teď mi píše, volá a já jsem jako opařená - nevím co s tím.
Když ho vidím, podlamujou se mi kolena a když dojde k " čemukoliv" je to pryč, nelíbí se mi to usch
Chci ho vidět, je mi s ním parádně..ALE...dumbom

Upravil(a) Santala (14. 3. 2008 8:25)

Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

#2 14. 3. 2008 8:34

Spina
♥♥♥♥♥--

Re: Nerozumím tomu ?

ahoj Santalo....

já bych počkala, třeba ten zbytek bude o to lepší smile

Není tady

#3 14. 3. 2008 8:38

Sally
♥♥♥----

nefunguje chemie...

Není tady

#4 14. 3. 2008 8:38

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Spina napsal(a):

ahoj Santalo....

já bych počkala, třeba ten zbytek bude o to lepší smile

Ahoj kočko ! par

No, já jsem tak nějak rozhodnutá se s ním dneska vidět ( neodmítnout to rande ),ale zároveň nerozumím svýmu tělu lol va
Když ho jen vidím, jsem z něj na větvi a když se mě dotkne, tak nic ...va To se mi ještě nikdy nestalo  usch

PS: Já musím mít pořád něco "blbě" dumbom usch sjuk

Není tady

#5 14. 3. 2008 8:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Možná do toho moc "tlačíš hlavu"......

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#6 14. 3. 2008 8:40

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Sally napsal(a):

nefunguje chemie...

No, toho se bojím...Ale, když se mi líbí ! Fakt moooc ! Doprčic ! usch

Může se to změnit ? Měl jste někdo na začátku vztahu tenhle problém ? Srovnalo se to ?

Není tady

#7 14. 3. 2008 8:41

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Možná do toho moc "tlačíš hlavu"......

Pan, doufala jsem, že se ozveš smile
Mám ráda tvůj pohled na svět tummenupp

Jak to myslíš ? "hlavu " ??

Není tady

#8 14. 3. 2008 8:42

Sally
♥♥♥----

asi tě zklamu... když ta chemie nefunguje, dá se to pak jen okecat rozumem. Jako: jo líbí se mi... je hodnej, no dobře snaží se, mám ho ráda, tak se budu snažit taky... Ono to není úplně špatné, jen prostě nebudou lítat blesky....
Možná jsi chtěla moc, ověř si to v různých situacích wink
nikdy nic není tak zlé jak se zdá

Není tady

#9 14. 3. 2008 8:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Sally napsal(a):

asi tě zklamu... když ta chemie nefunguje, dá se to pak jen okecat rozumem. Jako: jo líbí se mi... je hodnej, no dobře snaží se, mám ho ráda, tak se budu snažit taky... Ono to není úplně špatné, jen prostě nebudou lítat blesky....

Přesně takhle to myslím.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#10 14. 3. 2008 8:49

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

Sally napsal(a):

Na uplne presne tohle tema existuje jedna epizoda serialu Sex ve meste. Akorat ze jim to nefungovalo v posteli ;-)) Mela bys to videt.
Mas nejake ftpko, kam bych ti to mohla hodit? Pokud nemas, tak vecer to uploadnu na nejaky rapidshare ci tak neco, pak si to stahnes ;-)))

Není tady

#11 14. 3. 2008 8:51

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Sally napsal(a):

Přesně takhle to myslím.

Ne, nejsem zamilovaná.....Takhle to myslíš ?
Neumím to po několika schůzkách...potřebuju víc času.Potřebuju ho víc poznat.
Může jít zamilovanost s chemii ruku v ruce ?
Má smysl tomu dávat čas ? Vídat se a uvidí se ? neutral

Není tady

#12 14. 3. 2008 8:52

Santala
♥♥♥♥♥♥-

vlcice_samotarka napsal(a):

Sally napsal(a):

Na uplne presne tohle tema existuje jedna epizoda serialu Sex ve meste. Akorat ze jim to nefungovalo v posteli ;-)) Mela bys to videt.
Mas nejake ftpko, kam bych ti to mohla hodit? Pokud nemas, tak vecer to uploadnu na nejaky rapidshare ci tak neco, pak si to stahnes ;-)))

Vlčice, ty na mě mluvíš jako maran lol

Jen jsem pochopila, že mi chceš někam uložit film ??

Prosím, jako na blondýnu - děkuji !  godlike

Není tady

#13 14. 3. 2008 8:54

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

aha, takze ftpko nemas...cili neprovozujes server, kde by se dal najit nejaky ulozny prostor ;-)))
tak jo, neco vymyslim ;-)

Není tady

#14 14. 3. 2008 8:56

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Santalo.

taky jsem řešič hlavou. Nikdy jsem se nezamilovala na první pohled. Emoce jsou u mě docela potlačeny. Asi právě, že jsem v pubertě dávala zase emocím průchod a všichni mě na to upozorňovali a tlumili...
Taky mi to "docvakne" až po několikátém rande. Ale to neznamená, že si teď ty schůzky nemusíš užívat, když je ti s ním dobře.
Sedni si a řekni si narovinu. Když to vzdám, bude se mi po něm stýskat? Pokud odpovíš ano, tak tomu dej ještě čas. Kafe, kino, divadlo. Třeba i bez sexu,nenu se. Pak to třeba příjde. Když ne,taky se svět nezboří.
Možná chceš vztah za každou cenu a ona vždycky někde ta mince do celku chybísmile))

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#15 14. 3. 2008 8:56

Santala
♥♥♥♥♥♥-

vlcice_samotarka napsal(a):

aha, takze ftpko nemas...cili neprovozujes server, kde by se dal najit nejaky ulozny prostor ;-)))
tak jo, neco vymyslim ;-)

Jsi poklad godlike lol

Jinak, poslal jsem ti SZ.

Není tady

#16 14. 3. 2008 8:57

Sally
♥♥♥----

no ta chemie je to první, co ti jako ženeě řekne: jooooo!!!! tohle je on, budoucí ploditel....
To je záležitost pár vteřin, prvních vteřin...
Smysl to má... můžeš mít poruchu na svém vnímači, ale dvakrát, třikrát a pořád nic? Tak nemá. Pak buď nastoupí rozum nebo někdo jiný.
Vždy nakonec záleží na tobě, ona ta chemie taky po čase nějak vyprchá.

Není tady

#17 14. 3. 2008 9:05

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Přesně tohle se mi stalo, vídala jsem s klukem, který se mi hrozně líbil, měli jsme společné zájmy, dobře se mi s ním povídalo, imponovalo mi jak bych chytrý, prostě byla jsem z něj nadšená.. Ale něco tomu prostě chybělo, vůbec nejsem schopná popsat co to bylo, ale prostě jsem cítila, že to nejde.. Ale dodnes to nechápu a pak mi to bylo líto, že jsem to ještě nezkusila, třeba bych aspoň věděla, v čem to tedy je.. Přestala jsem se ozývat a on to zřejmě vycítil.. Takže jestli ti můžu za sebe poradit, tak tomu zkus dát ještě trochu času, aby ti to pak taky nebylo líto jako mě..

http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

#18 14. 3. 2008 9:10

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Ona ta chemie má úlohu řekněme jen u rozmnožování. Tělo ti říká, že budete mít dobré potomky, páč má vhodné (kompatibilní) geny. Tělo pak touží po sexu smile Jak už tady bylo řečeno, časem to vyprchá.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#19 14. 3. 2008 9:10

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Čili problém je v tom, říci mu na rovinu: Moc se mi líbíš, je mi s tebou moc fajn, ale nefunguje mi chemie.
Můžeme být kamarádi - a nechat tomu prozatím volný průběh?

Tvůj čuchometr není naladěn na jeho feromony. S tím nic nenaděláš... tillfreds
Raději si řekni, že to tak asi má být... a spíše zkoumej, co ti to má přinést do života?
stolt

Raději se do sexu nenu, rozčarování by mohlo vztah pokazit...
A jak říkám, třeba má v tvém životě sehrát roli, jenom ještě nevíš jakou... ;o)
Krásný den!

Není tady

#20 14. 3. 2008 9:15

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Pak je taky ještě možné, že jeho chemie nakoupená v drogerii bojuje proti té tvé, živočišné...
Tj. že přípravky proti pocení a přípravky které používá k navonění tak dokonale potlačují
ty jeho feromony, že tvé receptory nemají šanci je zachytit a nějak na ně reagovat?!
lyssna

Ona přílišná čistotnost může být i na škodu rozmnožovacímu pudu.... big_smile

Snad tedy... zkus si nenápadně přivonět k jeho vlasům.... to by mohlo napovědět!
tummenupp

Upravil(a) Slavek17 (14. 3. 2008 9:17)

Není tady

#21 14. 3. 2008 9:16

shiden
Host

zuzík22 napsal(a):

Přesně tohle se mi stalo, vídala jsem s klukem, který se mi hrozně líbil, měli jsme společné zájmy, dobře se mi s ním povídalo, imponovalo mi jak bych chytrý, prostě byla jsem z něj nadšená.. Ale něco tomu prostě chybělo, vůbec nejsem schopná popsat co to bylo, ale prostě jsem cítila, že to nejde.. Ale dodnes to nechápu a pak mi to bylo líto, že jsem to ještě nezkusila, třeba bych aspoň věděla, v čem to tedy je.. Přestala jsem se ozývat a on to zřejmě vycítil.. Takže jestli ti můžu za sebe poradit, tak tomu zkus dát ještě trochu času, aby ti to pak taky nebylo líto jako mě..

...a nebyl jsem to náhodou já? smile S jednou Zuzanou jsem randil a dopadlo to přesně tak. Pravda je, že mě to po čase přestane bavit a už bych se o ni znovu nepokoušel - není pak totiž žádná inspirace.

podle mě je nejlepší mu to říct na rovinu.

#22 14. 3. 2008 9:22

hrosanek
Host

Taky bych řekla, že je to hlavou.  smile

Mám stejné problémy a dávám si už aspoň šanci je překonat. Líbání je svérázný druh zbližování, nemusí se povést a spojume-li s tím budoucí zážitek v sexu, tak nás dokáže totálně rozhodit. Dá se naučit, stejně jako jízda na kole. smile

Pokud Tě jinak přitahuje, tak tam chemie je. Zkusila bych se líbat znovu a zcela pragmaticky měnit "techniku, až to bude ono. A až to bude ono, tak i ta hrůza z toho, jaký bude tenhle chlap v posteli zmizí. big_smile

#23 14. 3. 2008 9:25

shiden
Host

KALIK napsal(a):

Ona ta chemie má úlohu řekněme jen u rozmnožování. Tělo ti říká, že budete mít dobré potomky, páč má vhodné (kompatibilní) geny. Tělo pak touží po sexu smile Jak už tady bylo řečeno, časem to vyprchá.

godlike Po posledním randění jsem taky nad tím přemýšlel, řekla mi že chybí z její strany ta tzv. jiskra. Přečetl jsem si něco o zamilovanosti a zjistil, že to je spíš jen tělesná láska –hormony. Začátek lásky to být může, ale nemusí, myslím.

#24 14. 3. 2008 9:28

Aktaion
♥------

Santala napsal(a):

Potkala jsem chlapa, fakt si rozumíme, několik večeří, kino, procházky, dokážeme prokecat hodiny...
Moc mě přitahuje, líbí se mi, líbí se mi na něm všechno...,ale včera jsme se poprvé líbali a já jsem z toho úplně zmatená???
Vůbec nic to semnou nedělá, dokonce bych řekla, že je to na hraně s tím " to přetrpět"
Nechápu to, ještě nikdy se mi to nestalo ?? Zradily mě moje vlastní signály ? Chtěla jsem to, myslela jsem na to...a když se stalo - řekla bych "malér" .
Stalo se vám to ?
Může se to změnit ?

Jsem z toho dost zmatená, teď mi píše, volá a já jsem jako opařená - nevím co s tím.
Když ho vidím, podlamujou se mi kolena a když dojde k " čemukoliv" je to pryč, nelíbí se mi to usch
Chci ho vidět, je mi s ním parádně..ALE...dumbom

Boží mlýny melou? Jen tak dál...
Tak proto ta tvoje věčná oněmění. Jinak střídᚠto dokonale, měníš si aspoň ponožky tak často jako chlapy?

Není tady

#25 14. 3. 2008 9:33

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Zephyre, bacha na blbé připomínky, aby tě psi neroztrhali big_smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí