Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 13. 3. 2008 20:54

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

SRPŠ

Holky prosím o názor, syn přinesl ze školy v notýsku: VYBÍRÁME 300 KČ PŘÍSPĚVEK SRPŠ. Docela mě to nadzvedlo, jednak mi níkdo nikdy neoznámil na co se to vybírá, jestli je to povinné nebo dobrovolné, zkrátka forma zapla a mlč, fakt mě to štve, zajmalo by mě jestli je to u vás na školách taky tak a jestli jste/nejste informované na co ty prachy dáváte? Stejně nedělám nic jinýho než vytahuju peněženku takže mi o tři kila ani nejde, ale fakt je doba taková že se prostě napíše vyndej prachy a neptej se hmm

Není tady

#2 13. 3. 2008 21:36

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Re: SRPŠ

čekanko, u nás se platí akorát 200Kč na celý školní rok, myslím, že snad do konce října. A to jenom nejstarší dítě v rodině. je to taky jakoby na srpš. Je to prý příspěvek na ceny v různých soutěžích, na jízdné (když děcka jedou na soutěže) atd.

Upravil(a) dusička (13. 3. 2008 21:38)

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#3 13. 3. 2008 22:29

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

My platíme na SRPŠ jen 100 Kč a taky pouze starší sourozenec na škole. Bylo nám vysvětleno, že škola tyto peníze použije např. na nákup cen při různých soutěžích apod. Stejnou částku stejným způsobem vybírají i na zdejší LŠU a i z toho jsou hrazeny cesty dětem na soutěže atd. Na LŠU ale platíme dětem mimo to ještě školné.

Iveta X

Není tady

#4 14. 3. 2008 6:34

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Taky platíme a vždycky na třídní schůzce dostaneme vyúčtování, jak se s penězi naložilo - ceny na soutěžích, autobusy, ples atd.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#5 14. 3. 2008 21:05

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

tak dobrý že vám to aspoň vysvětlili, u nás se jen vybírá a rodiče jsou za blbce, teda aspoň já a kamarádky, taky nic neví....

Není tady

#6 14. 3. 2008 22:05

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

My vždy na začátku šk.roku před třídníma schůzkama máme schůzku s vedením rady rodičů a tam se vše přednese a pak odsouhlasí kolik.Většinou to je 120,- kč + dar a ten můžeš buď dát škole a nebo třídě.

Taky jsem kdysi byla v radě rodičů a vybrané peníze se investovaly na mikuláše, karneval , ples, dětský den a z výdělků za tyto akce,  ze vstupného , losu a občerstvení jsme dětem kupovali věci do tomboly,představení kouzelníka, hradili autobusy na školní výlety, dopravu na školní soutěže, kupovaly se dárky za vysvědčení nejlepším žákům a končící ročníky dostaly nějaký dárek, třeba potištěné tričko.

Zeptej se třídní, ta Ti na to určitě odpoví.

Není tady

#7 26. 3. 2008 13:06

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

my jsme platili na začátku roku - prvnáček - tuším 600,- kč a ted o pololetí 50,- na ceny do soztaže, sešity a pomůcky do školy....

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí