Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 3. 2008 17:53

Somaia
Host

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Kukuso... když si to někdo nabulíkovat nechá.... jeho problém ..... zlatý voči a zlatý prciny, řekla bych lol
Je to přesně jak píše vlčice, hlavně zůstat nohama v realitě na zemi... a nepřeceňovat skutečnosti...
Myslím si, že kdyby se seznámila tvá kamarádka s tím cizincem někde v baru  při jeho náhodné návštěvě v Čechách...dopadla by naprosto stejně, takže stejné věci se udějí v reálu stejně jako přes internetovou seznamku, v tom asi zakopaný pes nebude..

#27 12. 3. 2008 17:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

kukusa napsal(a):

No tak to je teda blazen, zamilovat se do dvou mesicu a to jeste jenom z pismenek.

Moje zkusenost je tato. Kamaradka chatovala s cizincem, ten prijel, dva roky ji soulozil, laska jako tram. Dokonce se i nastehoval k jejim rodicum. Nakecal ji ze ma firmu, ze ma penize, no proste hory doly. Nakonec prasklo to, ze je na pracaku, ze to neni Francouz, nybrz nejakej Jugoslavec ci co, ze ma v cizine rodinu, dve velky deti etc etc....

Kamaradka je uz ted stastne vdana - za cecha, se kterym se neseznamila prez chat, ceka mimco a vsechno uz je nastesti za ni.

Ale ten blb, co ja vim, porad chatuje s ceskama a bulikuje jim ty samy blbosti. Tak at si da kamaradka bacha, aby na nej nepadla!

Upravil(a) eremuruss (30. 4. 2008 11:16)

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#28 12. 3. 2008 18:06

Somaia
Host

Já bych řekla , že to jde... jsem se tady taky už skoro zaláskovala do jednoho muže a ještě jsem ho ani koutkem oka v nezahlédla v reálu lol wink wink wink
P.S. vlastně ani netuším, jestli je to skutečně muž... lol lol lol

Upravil(a) Somaia (12. 3. 2008 18:07)

#29 12. 3. 2008 18:08

x256987
Host

Hlásím se jako šastně seznámená přes net (seznamka.cz), jsme spolu šestý rok. Absolvovala jsem několik kol seznamování přes inzerát a každému bych radila brát maily či SMS jen jako způsob vzájemného kontaktování a co nejdřív se sejít osobně, pokud chcete mít skutečný vztah s někým z masa a kostí. Jsou ovšem i tací, kterým jde jen o ten pocit, že někde na konci nějakého drátu někdo je - to vidím jako větší nebezpečí než sexuální loudilství, protože sexuální loudil či zoufalec se většinou brzy odhalí, ale člověk, který se vlastně reálně seznámit nechce, vás může tahat za nos týdny i měsíce a nechat vás stavět si vzdušné zámky.

Upravil(a) Judita (12. 3. 2008 18:09)

#30 12. 3. 2008 18:09

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Damila napsal(a):

Zefírek je tady, hledej, šmudlo! smile

Však já vím, taky jsem ho poznal tummenupp

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#31 12. 3. 2008 18:18

maricka
♥♥♥♥♥--

Já jsem se začala přes net seznamovat od 17 let. Od té doby jsem se jinak se svým přítelem neseznámila. Pro mne jsou seznamky jako dělané, protože jsem samotář, nikam skoro nechodím a jsem při "normálním" seznamování stydlivá. A pak...ve skutečnosti mne nikdy nikdo nezaujal natolik, abych s ním chtěla chodit...

Také jsem hrozně, hrozně vybíravá, co se týče mužů, ale nikdy se mi nestalo, že bych hledala dlouho...asi jsem měla štěstí. Ale je fakt, že třeba po několika měsících jsem zjistila, že se k sobě nehodíme. Zatím jsem toho pravého asi nenašla...můj současný přítel má také jednu pro mne důležitou "vadu"...možná to ustojím, možná ne...

Není tady

#32 12. 3. 2008 18:18

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Kamarádka měla problém s normálním seznamováním, přes internet si nakonec našla manžela a už mají dvě malé děti, všechno klape.
Nutno ale říct, že předtím měla hodně schůzek, s některými jen jednou, s některými víckrát, než se našel ten pravý.

Mám hodně blízké lidi,  se kterými jsem se původně seznámila přes interent. Je ale nutné se nejdřív poznat osobně, protože obzvl᚝ pokud si jen píšete, může být realita dost překvapující. Pokud ale kecáte třeba přes Skype i s kamerou, tak realita zas tak jiná opravdu není smile

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#33 12. 3. 2008 18:19

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

viz. téma Láska přes internet.
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=22844

Jinak je dobré pochopit realitu. Zopakujme si pro nováčky pár pravidel:

1. Nic není na 100%. O ničem nejde 100% říci, že to vyjde nebo nevyjde (autor výroku: Klubko). Seznámení přes internet je jen jedním z mnoha druhu seznámení. Je to asi jiné než na mši v kostele či naopak v baru "U 3 voš.uka.ných koziček".

2. Internet umožňuje hrát si s fantazií (tou tvojí především) a dokud člověka nepoznᚠna vlastní oči, je to vše jen o jeho literárních schopnostech. Maximálně pak o schopnostech psát SMS.

3. Oproti ustálenému času k první schůzce já osobně doporučuji sejít se CO NEJDŘÍVE!!! Eliminuješ tak svoji vlastní vykonstruovanou bájnou osobu a pana Božského. Čím dříve se setkáte, tím dříve budeš mít možnost reálné reakce a normálního poznávání. Argument, že pokud to je ten pravý, tak nějaký ten měsíc nehraje roli...je bohužel nap.rd. To by totiž žádná holka (či jinoch) neměl mít zároven svoji bujnou fantazii, do které si promítá všechny ty vlastnosti, které požaduje na ideálním protějšku. A pak když se to nesplní, co si vyfantazíroval, tak nadává na osud :-)))

4. První schůzka je nervozní. Vždy. Neočekávej zázraky. Cíl první schůzky je totiž tento...dostat se ke druhé.
Na první schůzce se muž i žena mají tendenci jen předvádět. V co nejlepším světle. A aby nepokazili ten dojem z těch skvěle napsaných vět a SMS. Jen málokdo je tak v pohodě, že řekne: ahoj Jiřino, konečně tě vidím, jsi taková, jakou jsem si tě představoval. Koukám, že jsi stejně nadržená jako já. Co kdybychom na to skočili hned po zákusku :-)

5. Až druhá schůzka je uvolněnější. Už jste překonali šok z toho, že ten druhý vypadá jinak než na fotkách z před 8 lety :-) Alespon něco může být na protějšku sympatické. A pak už podle svých vlastních zajetých kolejí a charakteru směřujeme konverzaci ke třetí schůzce:
- ženy tzv. "motýlkářky" -  musí se jim v kalhotkách rozvířit motýlci, což značí charisma u muže na druhé straně stolu a jistotu, že on je ten pravý. Pokud tam motýlci nejsou, tváří se znuděně a jsou si jisté, že to nemá cenu.
- ženy tzv. rozehřívačky - postupně se jim muž dostává pod kůži (ci jinam), nechávají se dobývat, rozehřát a vyžadují projevy zájmu
- ženy tzv. rovnou na věc - jsou nadšené z protějšku a dávají to patřičně najevo. Svatbu plánují za měsíc či dva.
- či další..

6. Divadlo, kino, koníci, výlet na hrad, projíždka na jachtě..cokoli. Dotek, letmá pusa, ne-už-tak-letmá pusa...

7. Pravidlo velkých holek a šastná sedmička: schůzky jsou od toho, aby se lidé navzájem poznali. I chodit spolu mohou přeci na začátku jen proto, aby se poznali. Aby zjistili, jestli si vyhovují. A ne nutně proto, aby MUSELI být spolu. Samozřejmě, že to stojí nějaký čas. Ale stejně by se člověk jen rýpal v nose nebo vydělával prachy. Kdežto setkávání s lidmi může velmi obohacovat. Přinejmenším v tom, že velká holka čím dál dříve rozpozná, že TENHLE tedy NE E EE E. A to je taky dobré znamení. Protože stejně tak rychle pak pozná, že TENHLE tedy ANOOOOO :-)))) (aspon na pár měsíců....)

PS: odpověd, která ti je stejně na nic - ano, znám 3 páry, které se seznámili přes seznamku a jsou spolu. Počet dětí: na jeden pár to vychází 0,66 dítěte.

Není tady

#34 12. 3. 2008 18:20

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Somaia napsal(a):

Já bych řekla , že to jde... jsem se tady taky už skoro zaláskovala do jednoho muže a ještě jsem ho ani koutkem oka v nezahlédla v reálu lol wink wink wink

To se nedivím.
Ty nepoznᚠani svého bratra :-))

to je vtip. Posílám pusu.

Není tady

#35 12. 3. 2008 18:30

Somaia
Host

Nicolas napsal(a):

Somaia napsal(a):

To se nedivím.
Ty nepoznᚠani svého bratra :-))

to je vtip. Posílám pusu.

Pochopila jsem... lol
Pro jistotu miluji všechny chlapi ..i své bratry... zichr je zichr wink wink wink
Taky líbám.. pussa

#36 12. 3. 2008 20:06

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jo. Mě. Už to bude 8 let, co jsme spolu a zatím dobrý.

Není tady

#37 12. 3. 2008 20:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Tiina napsal(a):

A zamilovala si se do nej hned pri prvni schuzce?

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#38 12. 3. 2008 21:43

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Tiina napsal(a):

A zamilovala si se do nej hned pri prvni schuzce?

A jaky je rozdil zamilovat se do nekoho na prvni nebo az na pate schuzce....

Seznamovat se v realu nebo na netu, to je skoro to same. Kazdy se snazi, aby prvni dojem byl co nejlepsi, at uz pres pismenka, nebo na realne schuzce. Schopnost se zamilovat ihned nebo az potom nezalezi na zpusobu seznamovani, nybrz na konkretni osobe.
Muj pritel se do  me zamiloval pres pismenka, zatimco ja jsem byla docela "nad veci". Na rande jsem sla spis se zvedavosti a rozhodne jsem si od toho neslibovala nic vic, nez prijemne sexualni povyrazeni ;-))) No a nejak se to prehouplo v docela hezky vztah, ktery jiz nejakou chvili trva.
Just take it easy!

Není tady

#39 12. 3. 2008 21:45

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí

no to je téma to mě zajímá,tak pište jdu číst a hltat

Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

#40 12. 3. 2008 21:49

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Vlcice tak ty simpatie jsem myslela,blbe jsem to napsala

Není tady

#41 12. 3. 2008 21:52

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Jo. Mě. Už to bude 5 let, co jsme spolu a zatím TAKY dobrý.
stolt

Není tady

#42 12. 3. 2008 22:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

vlcice_samotarka napsal(a):

Velkej smile
Nejde ani o to, se zamilovat - ale pokud si na první schůzce nepadnete do oka, tak další šance už prostě není. Takže není potřeba se hned zamilovat, ale nějak zaujmout - nevím, jak to přesně popsat.
První schůzku většinou iniciuje muž, ale o tom, zda bude i druhá (třetí, čtvrtá atd.), rozhodujete vy, ženy....
Bylo moc hezké, když se na mě po první schůzce žena usmála a zeptala se: "Takže - budeme pokračovat?"
(Mluvím samozřejmě o situaci za svobodna, abyste se do mě zase nepustily big_smile, tehdy ještě nebyl internet, ale inzeráty už ano)

Upravil(a) Mikeš (12. 3. 2008 22:06)

Není tady

#43 12. 3. 2008 22:04

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

ere, proc je tak dulezite vedet, na ktere schuzce se projevily sympatie...

Kdyz uz se s nekym sejdes, tak to uz je uplne normalni klasicke rande.  Funguje to pak uplne stejne.

Proc porad vnimas ty netove seznamky jako nejakou jinou dimenzi...

Není tady

#44 12. 3. 2008 22:10

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

eremuruss napsal(a):

No... nejsem pedantický profesor češtiny, ale pokud bys mi napsala "simpatie", tak je to konečná...
To je jako když ex-M od Dakoty trénoval psaní výrazu: "myluju tě", sorry...

Není tady

#45 12. 3. 2008 22:10

lakina
♥♥♥♥♥♥-

tak mi poradte,je normální,aby mě chtěl chlap o 7 let mladší,a za druhé je normální aby byl svobodný?je mu 41 let,a je normální,ptám se chlapů,chce přijít na druhou schůzku ke mě domů s vínem

Není tady

#46 12. 3. 2008 22:10

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

Mikeš napsal(a):

Velkej smile
Nejde ani o to, se zamilovat - ale pokud si na první schůzce nepadnete do oka, tak další šance už prostě není. Takže není potřeba se hned zamilovat, ale nějak zaujmout - nevím, jak to přesně popsat.
První schůzku většinou iniciuje muž, ale o tom, zda bude i druhá (třetí, čtvrtá atd.), rozhodujete vy, ženy....
Bylo moc hezké, když se na mě po první schůzce žena usmála a zeptala se: "Takže - budeme pokračovat?"

Zamilovat se a padnout si do oka, to je trochu rozdil to musis uznat ;-))
Moc generalizujes, ja jsem ze sveho soucasneho boyfrienda nejak extremne na vetvi nebyla, ale taky mne neodpuzoval ;-))
Prohlubovalo se to az casem, neco jako zamilovanost jsem citila asi po 6 mesicich...Ale ja jsem v tom proste zaostala, mne ty city proste najizdi pomalu..

Není tady

#47 12. 3. 2008 22:12

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

lakina napsal(a):

tak mi poradte,je normální,aby mě chtěl chlap o 7 let mladší,a za druhé je normální aby byl svobodný?je mu 41 let,a je normální,ptám se chlapů,chce přijít na druhou schůzku ke mě domů s vínem

Neres, co je normalni, dulezite je, jestli to chces a jak to sama citis.

Není tady

#48 12. 3. 2008 22:14

lakina
♥♥♥♥♥♥-

mikeši porad co mám dělat,zamilovaná nejsem,ale nic mi zatím na něm nevadí,akorát mi vrtá hlavou,proč je svobodný,když je takový jaký je?

Není tady

#49 12. 3. 2008 22:16

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

zensky, ja se z vas picnu, vy moc premyslete nad takovyma pic.ovinami, misto toho abyste vyrazily do terenu a prozkoumaly ho holyma rukama ;-)))

Není tady

#50 12. 3. 2008 22:20

lakina
♥♥♥♥♥♥-

lakina napsal(a):

Neres, co je normalni, dulezite je, jestli to chces a jak to sama citis.

mᚠpravdu,imponuje mi,že je mladý,mladší než chlap co mě nechal,nekouří,sportuje,studuje,líbí se mi a zbytek uvidíme a těší mě,že nemusím podle vás čekat na lásku na první pohled,ale tu já jsem zažila,my se s mým bm potkali a už sme se nerozloučili,byli jsme spolu fyzicky 6 dní v kuse,už druhý den pomilovali.....

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí