Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 3. 2008 15:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Moje znama se seznamila pres chat s muzem o 10 let mladsim a deli je 250 km.Pisi si 2 mesice a pres pismenka se do sebe pry silene zamilovali.Ted o vikendu on za ni prijede.Mluvili jsme s koleginemi o tom v praci a ty prohlasili,ze by takovemu vztahu pres internet neverili a kdo vi co je ten muz zac.Ze ona je blazen.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#2 12. 3. 2008 15:37

Aktaion
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2008
Příspěvky: 15

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

A ty ses taky přes seznamku do někoho "zakoukala" a teď chceš vidět, jakou mᚠšanci, co? :-) Minimální. Obvykle takto přes písmenka "zamilovaní" neustojí pak skutečnost.

Není tady

 

#3 12. 3. 2008 15:38

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

No tak mě by spíš zarazilo (kdybych byl tou ženou), že o mě jeví zájem o 10 let mladší, 250 km vzdálenej chlap, než že jsme se seznámili právě přes internet.
Ale je fakt, že na internetových seznamkách je poměrně dost takových těch "pohlavních loudilů", jak já jim říkám....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#4 12. 3. 2008 15:40

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Ne přes internet, ale přes seznamovací agenturu vyhledávající "vhodné protějšky" .... dělilo je asi 200 km, a odstěhovali se společně úplně jinam za prací a mají spolu 10-leté dvojčata. On její dítě z předešlého partnerství si osvojil. A musím říct, že jsou opravdu "stejně postižení" a hledali se, až se našli. big_smile
Jinak dále má kámoška našla na internetu přítele. Ona ho však znala od vidění, on ji ne a kdysi po něm jako puberačka koukala big_smile  Dnes jsou pár, zálibila se i ona jemu big_smile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#5 12. 3. 2008 15:41

Aktaion
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2008
Příspěvky: 15

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

A ještě něco - do mailů se dá napsat cokoliv a není problém si vytvořit virtuální identitu, která ovšem zdaleka neodpovídá skutečnosti... A naopak - iluzím se tak snadno uvěří...

Není tady

 

#6 12. 3. 2008 15:46

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Moje kamarádka (38 let, rozvedená s děckem) si hledá chlapa přes internet už asi rok a furt nic. Teda - myslím partnera pro vztah, chlapy do postele by prej mohla přehazovat vidlema big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#7 12. 3. 2008 15:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Už s ním nie som, ale mala som niekožkomesančý vzah cez internetovú zoznamku. Pekný a príjemný. A potom niekožko kratších pokusov, ale to je už iná kategória.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 12. 3. 2008 15:49

Somaia
Host

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Ano.... a jeví se to  navenek v mnoha ohledech jako velmi  dobrý partnerský svazek dvou inteligentních lidí s EQ na úrovni.
Bylo to před 2 lety a v současné době spolu žijí ve společné domácnosti , oba ve středním věku našli se přes Seznamku.cz oba po rozvodu prvního manželství, před seznámením se osobně neznali i když bydlí ve stejném městě.  Ona  je moje velmi blízká přítelkyně.

Upravil(a) Somaia (12. 3. 2008 15:50)

 

#9 12. 3. 2008 15:52

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Holky musím oponovat, přes internet se dá seznámit. Napíšu Vám svůj příběh:

Rozešla jsem se s klukem a byla dost na dně a s mojí ségrou jsme dělaly různé blbiny a mezi ně patřilo i to, že jsem si podala inzerát na seznamku. Fakt jsme se nasmály u odpovědí, těch sexuálních loudilů, zamilovaných pubescentů a tak, ale zaujala mě jedna odpověď a já odepsala, začali jsme si psát na ICQ a já každý den si začla přát, aby byl večer a mi se tam zase sešli. Bylo léto a já chodila na brigádu, kde jsem mohla být na PC on pracoval jako správce sítě. Jak jsme se seznamovali a začli se na sebe vyptávat, tak jsme zjistili, že pracuje o zatáčku dál, pozval mě na jednu firemní akci a později spolu začli chodit a teď máme spolu nádhernou holčičku, takže i vyjímky se dějou...


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#10 12. 3. 2008 15:57

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

eremuruss napsal(a):

Moje znama se seznamila pres chat s muzem o 10 let mladsim a deli je 250 km.Pisi si 2 mesice a pres pismenka se do sebe pry silene zamilovali.Ted o vikendu on za ni prijede.Mluvili jsme s koleginemi o tom v praci a ty prohlasili,ze by takovemu vztahu pres internet neverili a kdo vi co je ten muz zac.Ze ona je blazen.

no proč blázen, dřív třeba byly jen tištěný inzeráty a dnes je to díky pokecu na netu jednodušší ...  buď si sednou nebo ne, podle mě je to úžasný, že se můžou dát dohromady lidi co by se jinak nepotkali


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#11 12. 3. 2008 15:58

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

O ničem nejde 100% říci, že to vyjde nebo nevyjde. Čím méně tomu dáváme váhu, tím možná více budeme překvapení.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#12 12. 3. 2008 16:06

Somaia
Host

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Podle mě na internetové seznamky dnes chodí už i určité procento těch ( krom sexuálních loudilů big_smile), kteří skutečně nemají čas a chu někde běhat po barech nebo seznamovacích dovolených nebo jiných akcích  a pod., protože jsou dost pracovně vytížení, což s sebou přináší dnešní způsob života taky absence původní společenské funkce dohazovač/ka big_smile  běžné v předminulém století big_smile .
Jako ve všem to obnáší trochu štěstí a dobrou "ruku" (či intuitivní odhad) při volbě. Jinak bych to rozhodně nezavrhovala, ale taky nebyla přespříliš optimistická, vzhledem k tomu, že existují i určitá rizika, která  tu už byla zmiňovaná.

Upravil(a) Somaia (12. 3. 2008 16:08)

 

#13 12. 3. 2008 16:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Somaia napsal(a):

Podle mě na internetové seznamky dnes chodí už i určité procento těch ( krom sexuálních loudilů big_smile), kteří skutečně nemají čas a chu někde běhat po barech nebo seznamovacích dovolených...

Přesně tak, navíc je podstatně jednodušší napsat dívce (ženě) SZ, než ji oslovit z očí do očí.... zejména pro nesmělejší chlapíky Zephyrova typu.... (kdepak je mu asi konec, už se mi po jeho trefných glosách a komentářích stejská).....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#14 12. 3. 2008 16:32

Nick3594
Host

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Třeba já s mým příou. Ale bylo to přes Rande, ale to je fuk, ne? Prostě přes internet a nelituji. tummenupp. Svatbu plánujeme na příští rok na léto big_smile. Je to mužský, kterého jsem dlouho hledala, až našla par.
Další příklad je moje kamarádka ze střední školy. Už jsou spolu safra asi pět let? Tak nějak smile. A spokojení. smile

Upravil(a) lvice (12. 3. 2008 16:35)

 

#15 12. 3. 2008 16:39

Sněhová vločka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 3. 2008
Příspěvky: 124

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Mikeš napsal(a):

Somaia napsal(a):

Podle mě na internetové seznamky dnes chodí už i určité procento těch ( krom sexuálních loudilů big_smile), kteří skutečně nemají čas a chu někde běhat po barech nebo seznamovacích dovolených...

Přesně tak, navíc je podstatně jednodušší napsat dívce (ženě) SZ, než ji oslovit z očí do očí.... zejména pro nesmělejší chlapíky Zephyrova typu.... (kdepak je mu asi konec, už se mi po jeho trefných glosách a komentářích stejská).....

Mě se po něm nestýská, ale bohužel je tu, že ano "Aktaione"?


Brány svého vězení si neseme každý v sobě. J.P.Sartre

Není tady

 

#16 12. 3. 2008 17:08

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Já jsem se seznamovala na internetu asi od 13 let, ale s nikým z těch lidí jsem se nikdy nesešla (asi naštěstíyikes), v 15 jsem se potkala s 22 letým klukem, co bydlel nedaleko našeho města a chodili jsme spolu 5 let. Nevyšlo nám to, ale určitě to nebylo tím, že by jsme se seznámili na internetu. Já myslím, že to je způsob seznámení jako každý jiný, jediný rozdíl je, že se ti pak nemusí líbit fyzicky (vzhled, vůně, hlas..), zatímco když někoho potkᚠna diskotéce, tak se s pro tebe fyzicky nepřitažlivým nebudeš ani snažit dávat rande. Po první schůzce už všechno probíhá stejně jako kdybyste se seznámili kdekoli jinde.

Není tady

 

#17 12. 3. 2008 17:15

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

ja se seznamuju vyhradne pres internet, uz asi poslednich 8 let...

Není tady

 

#18 12. 3. 2008 17:21

Somaia
Host

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Mikeš napsal(a):

Přesně tak, navíc je podstatně jednodušší napsat dívce (ženě) SZ, než ji oslovit z očí do očí.... zejména pro nesmělejší chlapíky Zephyrova typu.... (kdepak je mu asi konec, už se mi po jeho trefných glosách a komentářích stejská).....

No protože téměř  všichni známe Zefírův v mnohých diskuzích  zopakovaný názor na internetové seznamky, tak si spíš myslím, že by nám tuto debatu rozcupoval na kusy svým bezbřehým pesimismem a nic pozitivního by z toho pak nevzešlo big_smile . O trefných glosách na toto téma taky dost pochybuji.... lol

 

#19 12. 3. 2008 17:27

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Já jsem si našel také přes net (sorry, já vím, že už moc píši o sobě), a bylo to docela ok. Ale jen asi měsíc ... ale nelituji ... zkušenost

Není tady

 

#20 12. 3. 2008 17:29

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Somaia napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Přesně tak, navíc je podstatně jednodušší napsat dívce (ženě) SZ, než ji oslovit z očí do očí.... zejména pro nesmělejší chlapíky Zephyrova typu.... (kdepak je mu asi konec, už se mi po jeho trefných glosách a komentářích stejská).....

No protože téměř  všichni známe Zefírův v mnohých diskuzích  zopakovaný názor na internetové seznamky, tak si spíš myslím, že by nám tuto debatu rozcupoval na kusy svým bezbřehým pesimismem a nic pozitivního by z toho pak nevzešlo big_smile . O trefných glosách na toto téma taky dost pochybuji.... lol

Zefírek je tady, hledej, šmudlo! smile

Není tady

 

#21 12. 3. 2008 17:33

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

pokud nebude prudit, at tu klidne bude. Ale no "trefne glosy" por favor

Není tady

 

#22 12. 3. 2008 17:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

vlcice_samotarka napsal(a):

ja se seznamuju vyhradne pres internet, uz asi poslednich 8 let...

A tva zkusenost?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#23 12. 3. 2008 17:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

Aktaion napsal(a):

A ty ses taky přes seznamku do někoho "zakoukala" a teď chceš vidět, jakou mᚠšanci, co? :-) Minimální. Obvykle takto přes písmenka "zamilovaní" neustojí pak skutečnost.

Ja se zatim nezakoukala jen zkousim asi pul roku a nic.Mozna to zkoncim driv nez to vubec zacne.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#24 12. 3. 2008 17:41

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

jsem velmi spokojena, internet je stejne odrazem reality. Jsou tam jak slusni, seriozni lidi, tak i dementi, co nemaji co na praci. (Potkala jsem treba i typka velmi pdobneho Zefyrovi). A s poslednim mym internetovym objevem jsme spolu rok a ted se dokonce chystame na spolecnou dovolenou.
Zasadou je ovsem nic neocekavat, brat to trochu jako hru. Zkratka stejne jako v zivote ;-)

Není tady

 

#25 12. 3. 2008 17:45

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: Znate nekoho kdo se seznamil pres seznamku a jsou spolu?

No tak to je teda blazen, zamilovat se do dvou mesicu a to jeste jenom z pismenek.

Moje zkusenost je tato. Kamaradka chatovala s cizincem, ten prijel, dva roky ji soulozil, laska jako tram. Dokonce se i nastehoval k jejim rodicum. Nakecal ji ze ma firmu, ze ma penize, no proste hory doly. Nakonec prasklo to, ze je na pracaku, ze to neni Francouz, nybrz nejakej Jugoslavec ci co, ze ma v cizine rodinu, dve velky deti etc etc....

Kamaradka je uz ted stastne vdana - za cecha, se kterym se neseznamila prez chat, ceka mimco a vsechno uz je nastesti za ni.

Ale ten blb, co ja vim, porad chatuje s ceskama a bulikuje jim ty samy blbosti. Tak at si da kamaradka bacha, aby na nej nepadla!


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů